Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΟΜΙΛΟΣ-Alytus
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες > Older Tournaments > Eurobasket 2011
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
a.car


Μπορεί καποιος αν έχει την καλοσύνη να μας αποσαφηνίσει τι γίνεται στον επόμενο γύρο ( αν υπάρξει επόμενος για μας).
Ginobili
QUOTE(whoever81 @ Sep 4 2011, 15:13 ) *
Να που ομάδες χωρίς μπασκετική ιστορία και "βαριές" φανέλες προσφέρουν θέαμα, ουσία και διαφημίζουν το άθλημα! Αυτό είναι το μπάσκετ.

Καταρχήν...τα Σκόπια δεν έχουν καν ιστορία του Έθνους τους...
Κατά δεύτερο...την τελευταία φορά που είδες μπάσκετ..πρέπει να έβλεπες την Λιμόζ του Μάλκοβιτς...δεν εξηγείται αλλιώς.
"Θέαμα και διαφήμιση του αθλήματος".....ΕΛΕΟΣ...Εντάξει,1000 μπράβο στα Σκόπια και στην προσπάθεια τους..αλλά μην το ξεφτιλίζουμε..
ViC
QUOTE(Razorblade Fish @ Sep 4 2011, 17:12 ) *
Η ηττα μας απο τα Σκοπια πλεον και επισημα μεταφερεται στην επομενη φαση(αν περασουμε) και δυστυχως δυσκολευει και η 8αδα...Οπωσδηποτε το 2/2 με Μαυροβουνιο και Κροατια,αλλιως δεν βλεπω πως μπορουμε να παιξουμε προημιτελικο...

ακριβώς αυτό. Τα ποπουδέλια σφίξανε από νωρίς φέτος. Πλέον οι νίκες είναι επιτακτικές.

Ματσάρα πάντως το Σκόπια-Φιλανδία. Πολύ πάθος και από τους δύο.

Το θέμα με τους νατουραλιζέ είναι προφανώς ένα αγκάθι στο ευρωπαϊκό μπάσκετ. Εγώ είμαι τελείως αντίθετος και προτιμώ να παίζουμε με ό,τι υπάρχει. Θα μου φαινόταν εξαιρετικά περίεργο να έχω στην εθνική Ελλάδας τον Μπατίστ...
Δε με εκνευρίζει ωστόσο πάρα πολύ να έχουν έναν Αμερικανό ομάδες όπως τα Σκόπια, η Βουλγαρία, η Ουκρανία, η Γεωργία κλπ κλπ, όσο με εκνευρίζει ότι βάζουν νατουραλιζέ παίκτες στο ρόστερ τους η Ισπανία και η Ρωσία. Αυτό είναι ξεφτυλίκι.
Και αν έχω να αντιμετωπίσω πέρα από τους αδερφούς Γκασόλ και το Ρέγες και τον Ιμπάκα, έρχεται μόνο του το ερώτημα: Γιατί όχι Μπατίστ στην εθνική; Είπαμε, διαφωνώ, αλλά σε βάζουν στη διαδικασία έστω να το σκεφτείς...
xristos_metal
Αποτι βλεπω καποια στιγμη θα αναγκαστουμε και εμεις να βαλουμε νατουραλιζε.

Καποτε βεβαια ο Στογιακοβιτς παρακαλουσε να παιξει με την εθνικη μας αλλα καποιοι δεν τον ηθελαν.
Razorblade Fish
QUOTE(ViC @ Sep 4 2011, 17:22 ) *
ακριβώς αυτό. Τα ποπουδέλια σφίξανε από νωρίς φέτος. Πλέον οι νίκες είναι επιτακτικές.

Ματσάρα πάντως το Σκόπια-Φιλανδία. Πολύ πάθος και από τους δύο.

Το θέμα με τους νατουραλιζέ είναι προφανώς ένα αγκάθι στο ευρωπαϊκό μπάσκετ. Εγώ είμαι τελείως αντίθετος και προτιμώ να παίζουμε με ό,τι υπάρχει. Θα μου φαινόταν εξαιρετικά περίεργο να έχω στην εθνική Ελλάδας τον Μπατίστ...
Δε με εκνευρίζει ωστόσο πάρα πολύ να έχουν έναν Αμερικανό ομάδες όπως τα Σκόπια, η Βουλγαρία, η Ουκρανία, η Γεωργία κλπ κλπ, όσο με εκνευρίζει ότι βάζουν νατουραλιζέ παίκτες στο ρόστερ τους η Ισπανία και η Ρωσία. Αυτό είναι ξεφτυλίκι.
Και αν έχω να αντιμετωπίσω πέρα από τους αδερφούς Γκασόλ και το Ρέγες και τον Ιμπάκα, έρχεται μόνο του το ερώτημα: Γιατί όχι Μπατίστ στην εθνική; Είπαμε, διαφωνώ, αλλά σε βάζουν στη διαδικασία έστω να το σκεφτείς...

Τουλαχιστον ο Μπατιστ εχει 7-8(ε;;) χρονια στη Ελλαδα,καμια σχεση με τις υποθεσεις των Αμερικανων στις ''μικρες'' εθνικες η του Ιμπακα στην Ισπανια...Δεν θα μου αρεσε παντως να το κανουμε αυτο,και ας το κανουν ολοι.Πολυ μεγαλο παιχνιδι ο Αντιτς,καθοριστικος και παλι ο ΜακΚαλεμπ...
baskethood
QUOTE (a.car @ Sep 4 2011, 17:18 ) *
Μπορεί καποιος αν έχει την καλοσύνη να μας αποσαφηνίσει τι γίνεται στον επόμενο γύρο ( αν υπάρξει επόμενος για μας).

Οι ομαδες που προκρινονται μεταφερουν τις νικες-ηττες που εχουν σε σχεση με τις υπολοιπες που περνουν στην επομενη
φαση(του ιδιου ομιλου).
Σχηματιζονται δυο ομιλοι των εξι ομαδων και προκρινινται οι τεσσερις απο καθε ομιλο.
a.car
αν έχω καταλάβει καλά δε μας νοιάζει τόσο ότι οι Σκοπιανοί βγαίνουν πρώτοι αλλά ότι μας έκοψαν βαθμούς αφού έτσι κι

αλλιώς ( εάν περάσουμε ) θα πρέπει να κερδίσουμε μία ή δύο από τις Ρωσσία, Σλοβενία Η ακόμη και τη Γεωργία που

από τα αποτελέσματα φαίνεται αρκετά δυνατή .Τώρα αν τα Σκόπια έχουν τέτοια δυναμική ώστε να κερδίζουν και

στο δεύτερο γύρο τότε μαγκιά τους. Πάντως εγώ το θεωρώ απίθανο να μας φάνε θέση άμα πάμε και οι δύο στο

δευτερο γύρο. BASKETHOOD , ευχαριστώ.
whoever81
QUOTE(Ginobili @ Sep 4 2011, 15:21 ) *
Καταρχήν...τα Σκόπια δεν έχουν καν ιστορία του Έθνους τους...
Κατά δεύτερο...την τελευταία φορά που είδες μπάσκετ..πρέπει να έβλεπες την Λιμόζ του Μάλκοβιτς...δεν εξηγείται αλλιώς.
"Θέαμα και διαφήμιση του αθλήματος".....ΕΛΕΟΣ...Εντάξει,1000 μπράβο στα Σκόπια και στην προσπάθεια τους..αλλά μην το ξεφτιλίζουμε..

Θέαμα και διαφήμιση του αθλήματος κατά τη γνώμη μου ήταν συνολικά αυτό το ματς, όχι η ομάδα των Σκοπίων μόνο. Και ως θέαμα δεν εννοώ βέβαια το εντυπωσιακό ταλέντο επιθετικά αλλά το τρομερό πάθος, τις καλές τακτικές και την αξιοποιήση του υπάρχοντος ταλέντου. Η κάθε ομάδα από εκεί και πέρα προσφέρει το θέαμα που μπορεί σε τεχνικό, ατομικό επίπεδο. Αυτά τα ντέρμπυ τα απολαμβάνω είτε γίνονται απο Σκόπια-Φινλανδία είτε γίνονται από Λέικερς-Μπουλς.
a.car



στον όμιλο που μας ενδιαφέρει μια από τις Σλοβενία , Ρωσία, θα βγει αήττητη και θα έχει τους μέγιστους βαθμούς. και η

άλλη μόνο μία ήττα. Συνεπώς οποιαδήποτε βαθμολογική απώλεια απο εδώ και πέρα ειναι καταδικαστική.
Razorblade Fish
QUOTE(a.car @ Sep 4 2011, 17:32 ) *
αν έχω καταλάβει καλά δε μας νοιάζει τόσο ότι οι Σκοπιανοί βγαίνουν πρώτοι αλλά ότι μας έκοψαν βαθμούς αφού έτσι κι

αλλιώς ( εάν περάσουμε ) θα πρέπει να κερδίσουμε μία ή δύο από τις Ρωσσία, Σλοβενία Η ακόμη και τη Γεωργία που

από τα αποτελέσματα φαίνεται αρκετά δυνατή .Τώρα αν τα Σκόπια έχουν τέτοια δυναμική ώστε να κερδίζουν και

στο δεύτερο γύρο τότε μαγκιά τους. Πάντως εγώ το θεωρώ απίθανο να μας φάνε θέση άμα πάμε και οι δύο στο

δευτερο γύρο. BASKETHOOD , ευχαριστώ.

Ηδη ξεκινανε με 1 η μπορει και 2 περισσοτερες νικες απο μας και εχουν και το τερστιο +14...Πολυ πιθανο πλεον να μας αφησουν πισω αφου και αυτο το -14 θα μας κυνηγαει και σε ενδεχομενες τριπλες ισοβαθμιες...Εγω φανταζομαι την τελικη βαθμολογια του συνθετου ομιλου καπως ετσι:

1.Νικητης Ρωσια-Σλοβενια
2.Ηττημενος Ρωσια-Σλοβενια
3.Σκοπια
4.Ελλαδα

Πιθανο η 2η,η 3η και η 4η ομαδα με τις ιδιες νικες,αλλα δυσυχως εμεις με το -14...
a.car
QUOTE(Razorblade Fish @ Sep 4 2011, 17:45 ) *
Ηδη ξεκινανε με 1 η μπορει και 2 περισσοτερες νικες απο μας και εχουν και το τερστιο +14...Πολυ πιθανο πλεον να μας αφησουν πισω αφου και αυτο το -14 θα μας κυνηγαει και σε ενδεχομενες τριπλες ισοβαθμιες...



εγώ πιστεύω ότι λογικά θα κάνουν τρεις ήττες . Αν εμείς κερδίσουμε τα δύο επόμενα και δύο στο δεύτερο γύρο δε μας νοιάζουν.

Φυσικά όλη αυτή η κουβέντα είναι υποθετική και καφενειακή γιατί μέχρι τώρα με τις εμφανίσεις μας δεν αξίζουμε να περάσουμε στον επόμενο γύρο.
vastravoud
Έχω την εντύπωση ότι εμείς "ματώνουμε" ελαφρώς και οι Μαυροβούνιοι έχουν χασει 2-3 απίστευτα "πέναλτι" του Πέκοβιτς.
xristos_metal
Καλο ταξιδι. Τα λεμε το 2013!
Razorblade Fish
QUOTE(vastravoud @ Sep 4 2011, 18:09 ) *
Έχω την εντύπωση ότι εμείς "ματώνουμε" ελαφρώς και οι Μαυροβούνιοι έχουν χασει 2-3 απίστευτα "πέναλτι" του Πέκοβιτς.

Ο Πεκοβιτς χτες ηταν ΤΡΑΓΙΚΟΣ και με τα Σκοπια κακιστος...Με τον Μπουρουση βεβαια μπορει να ξυπνησει...
vastravoud
Δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου! Παραμένει κτήνος φυσικά, αλλά τα τρία σουτ που έχασε ήταν αχαρακτήριστα.
a.car



πολύ ατσούμπαλο παιχνίδι . ο Παπ γιατι δεν καρφωσε την γαμ.... τη μπάλα μπας και πάρει επιτέλους εμπρός, το λειαπ με το ζόρι το έβαλε.
Vas
Τι κοουτσαρισμα είναι αυτό???

Αρχίζει με Ξανθόπουλο και τον βγάζει στο 4ο (αφού πάμε χάλια), και τον βάζει ξανά στο 10.

Κάθε 2 λεπτά αλλάγες! Που τα εχει δει αυτά ο Λιάκος??
a.car
με ελάχιστα καλύτερη εικόνα απο χτες τα δυο τρίποντα του βασιλειάδη κάνουν ολη τη διαφορά.


ΕΝΑ ΕΝΑ ελευθερο βαλε νικολάκη.
Manu7
Έβγαλε το Βασιλειάδη που είχε βρει ρυθμό και έβαλε τον αχαρακτήριστο Ζήση που πάλι είναι τραγικός...
duncan21
Δεν είναι μπάσκετ αυτό...

Kάνανε ένα side p&r στην αρχή ο Καλάθης με το Κουφό,γκολ-φάουλ.Στην επόμενη επίθεση το ίδιο,στη μεθεπόμενη το ίδιο με συνέπεια να μας καταλάβουν και να χάνετε τουλάχιστον η μισή επίθεση.Ο Βασιλειάδης κάνει 2 πολύ καλές ενέργειες στο τέλος της 1ης περιόδου και μια που παίρνει τη βασική στη 2η αλλά τα σκ@τώνει στις πάσες.Συνεχόμενες αλλάγες ο Ζούρος,μπερδεύει τον εαυτό του και τη ομάδα δίχως να μπορούμε να βρούμε ισορροπία έχοντας μια "καλή" πεντάδα...
Razorblade Fish
Ο Ζησης απλα δεν παλευεται...
a.car
QUOTE(Razorblade Fish @ Sep 4 2011, 18:33 ) *
Ο Ζησης απλα δεν παλευεται...




ευτυχώσς που έκανε δεύτερο φάουλ.
BULLET_GR
1 θα πω μας πηρανε χαμπαρι..., μια φορα να χτισουμε μια διαφορα με αυτες τις ομαδες δεν μπορουμε?
ε ρε γμτ.. τι αστοχία και τι αταλαντοσινη στην επίθεση ειναι αυτη!!
a.car



ο Σλούκας έχει ίνδαλμα το Ναβάρο με τα τινάγματα που κάνει?
Air Kef
Αυτές οι συνεχείς αλλαγές που κανει ο Ζούρος έχουν νόημα μονο οταν μια ομάδα παίζει πίεση σε όλο το γήπεδο και τρέχει συνεχώς στον αιφνιδιασμό. Σε τέτοιες περιπτώσεις, οι παίκτες απο μονοι τους συνηθως ζητάνε αλλαγη καθε 3-4 λεπτά, γιατι δεν αντέχουν άλλο να τρέχουν συνεχώς.

Εμείς αυτό δεν το κάνουμε, δεν πιέζουμε, ούτε καν με ζον-πρες, αυτό το βάλε-βγάλε μόνο κακό κάνει, όταν ο παίκτης φοβάται ότι θα κάνει λάθος και θα βγει αλλαγή, τι αυτοπεποίθηση να εχει να σουτάρει, να πάρει πρωτοβουλία;

Γιαυτό και παρακολουθούμε αυτη την κακοποίηση του μπάσκετ, το Μαυροβούνιο προβλέψιμο και αδύναμο, εμείς ΄στην επίθεση ούτε προσποίηση δεν κάνουμε πλέον μακρυά απο τα 5 μέτρα, γιατί ποιον κοροιδεύουμε κι ολας, οπότε οι άλλοι έχουν στήσει άμυνα παιδικών πρωταθλημάτων έξω από την ρακέτα και μαζεύουν μπάλες, απλά να τις δίνουν στον Πέκοβιτς που κλείνεται απο 2-3 και είτε τρώει τάπα, είτε κάνει λάθος, είτε δεν φτάνει καν σε αυτόν η μπάλα, κτλ. κτλ.

Μαγεία!
vastravoud
Θεούλης ο Ξανθόπουλος tongue.gif

Η φάση αυτή μπορεί να γίνει ωραίο βίντεο στο γιουτούμπ παρέα με τον Μαυροβούνιο που έχασε το λέι απ με τον κοντινότερο αντίπαλο να βρίσκεται στο Βίλνιους.
MaJesty23
Αυτό δεν είναι μπάσκετ...ειλικρινά δεν παίζουμε ούτε ένα σύστημα...Καλάθης απαράδεκτος και γενικά 0 στην περιφέρεια...playmaker Ξανθόπουλος δεν είδε χρονόμετρο...
Flexo
Δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το rotation που κάνει το τεχνικό team.
Δεν έχει μείνει σταθερή πεντάδα για πάνω από 3' έχοντας ως αποτέλεσμα να χάνουμε τον ρυθμό μας επιθετικά.

Θεωρητικά πρέπει πρώτα να πάρεις μια διαφορά ασφαλείας και μετά ας κάνεις συνεχόμενες αλλαγές.
Αν πηγαίνουμε πόντο-πόντο μπορεί στο τέλος να μας κοστίσει.
baskethood
Συμφωνω με τον Κεφ,οι αλλαγες του δειχνουν ελλειψη πλανου.
Κατα τ αλλα δεν μαρεσει η εικονα μας,το μονο που εχουμε καταφερει ειναι να αντιμετωπισουμε τον Πεκοβιτς με καλες βοηθειες.Οση ωρα ειναι εξω ομως καταφερνουμε και βαζουμε στο παιχνιδι ολους τους υπολοιπους παικτες του Μαυροβουνιου.
Απιθανα σχηματα,κακες επιθετικες επιλογες και η μπαλα συνεχως στα χερια του Ζηση.
Vas
Πάλι καλά που έχουμε φέτος τον Μπράμος και έχουμε πειρφερειακο σουτ!!

Τι έκανε η παικτούρα ο Ξανθόπουλος?!?!?! Δεν το έχω ξαναδει αυτό!!! χαχαχα!!! Στα 6 δευετρολεπτα πετάει την μπάλα απο την σέντρα!!!

Εδώ φαίνεται η τραγική επιλογή του τραγικού Ζουρου!! Τον αναμπληρωματικό play maker του 13ου Πανελλήνιου!!!

ΕΛεος ρε!!!

Αμα παίζαμε σε άλλο ομιλο θα μαζευαμε 30αρες!!!
lakersdynasty
QUOTE(a.car @ Sep 4 2011, 18:43 ) *
ο Σλούκας έχει ίνδαλμα το Ναβάρο με τα τινάγματα που κάνει?


Κανενας πιο κοντινος δεν σου ερχεται στο μυαλο 19.gif

QUOTE
1 θα πω μας πηρανε χαμπαρι..., μια φορα να χτισουμε μια διαφορα με αυτες τις ομαδες δεν μπορουμε?
ε ρε γμτ.. τι αστοχία και τι αταλαντοσινη στην επίθεση ειναι αυτη!!


Στο μπασκετ δυστυχως δεν μπορεις να ταμπουρωθεις στην ρακετα και να κερδισεις τον αγωνα απο ενα κορνερ στο τελος του ματς. icon_drunk.gif

Παιζουμε ζωνη χωρις να εχουμε τα κορμια για να το κανουμε και φτασαμε και στο σημειο να βρεθει ο Ζησης στο κεντρο ζωνης 1-3-1 icon_drunk.gif

Ο Καλαθης δεν εχει καθολου ανασες τελικα. Παντως η Εθνικη τρεχει πολυ ακομα και στο μισο γηπεδο και μαλιστα ασκοπα. Το ζητημα ειναι σε καθε ή σχεδον σε καθε επαφη παικτη με την μπαλα να υπαρχει τροπος να την εκμτελλευτει. Στην επιθεση μας για 4-5 δευτερολεπτα τρεχουμε σαν τρελοι ενω η αντιπαλοι αμυνα εχει χρονο να ξεκουραστει διοτι ξερει οτι δεν απειλειται αμεσα.
Flexo
QUOTE(MaJesty23 @ Sep 4 2011, 18:47 ) *
Αυτό δεν είναι μπάσκετ...ειλικρινά δεν παίζουμε ούτε ένα σύστημα...Καλάθης απαράδεκτος και γενικά 0 στην περιφέρεια...playmaker Ξανθόπουλος δεν είδε χρονόμετρο...


Καλάθης είναι ο μοναδικός που το παλεύει στην περιφέρεια.

Ο Ζήσης δεν έχει τραβήξει καθόλου μέχρι στιγμής, Ξανθόπουλος, χωρίς σχόλια.
xristos_metal
Καληνυχτα!
Petran911
QUOTE(MaJesty23 @ Sep 4 2011, 18:47 ) *
Αυτό δεν είναι μπάσκετ...ειλικρινά δεν παίζουμε ούτε ένα σύστημα...Καλάθης απαράδεκτος και γενικά 0 στην περιφέρεια...playmaker Ξανθόπουλος δεν είδε χρονόμετρο...


Τρίποντο δεν μπορούμε να βάλουμε ούτε με αίτηση πρωτοκόλου... Πρέπει να έχουμε κάτι γύρω στα 2/13..

Ο δε Ξανθόπουλος είναι τίμιος μεν, ανεπαρκής δε για αυτό το επίπεδο.
a.car


Βλέπω Γκαλινάρι - Μπατουμ και με πιανει μεγαλύτερη απελπισία για τα τριάρια μας
MaJesty23
QUOTE(Flexo @ Sep 4 2011, 18:52 ) *
Καλάθης είναι ο μοναδικός που το παλεύει στην περιφέρεια.

Ο Ζήσης δεν έχει τραβήξει καθόλου μέχρι στιγμής, Ξανθόπουλος, χωρίς σχόλια.



Ρε μαν ,του χουνε κλέψει 2 φορές την μπάλα στην τρίπλα...αν φτάσω να τον συγκρίνω με Ξανθό και Σλούκα ,την κάτσαμε...όσο για Ζήση,είναι απλά συμπληρωματικός ,Τεό ,3D και Vspan...Μόνος του πελαγοδρομεί...
dimit
Σε αυτην την εθνικη οποιος βαζει τη μπαλα μεσα τιμωρειται με παγκο???????
Εβαλε 2 ο βασιλειαδης πηγε παγκο κι εμεινε εκει.
Εβαλε 3 ο Κουφος δεν ξανακουμπησε μπαλα....... Και με τον Πεκοβιτς με δυο Φαουλ.....
Γ.... τα συστηματα μας γαμ..
ΠΑΙΞΤΕ ΑΠΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
η φαση του ξανθοπουλου νομοζω τα λεει ολα....
Flexo
QUOTE(MaJesty23 @ Sep 4 2011, 18:56 ) *
Ρε μαν ,του χουνε κλέψει 2 φορές την μπάλα στην τρίπλα...αν φτάσω να τον συγκρίνω με Ξανθό και Σλούκα ,την κάτσαμε...όσο για Ζήση,είναι απλά συμπληρωματικός ,Τεό ,3D και Vspan...Μόνος του πελαγοδρομεί...


Και στις δύο φάσεις ξαναπήρε την μπάλα.
anyway δεν λέω ότι παίζει καλά, αλλά χωρίς αυτόν είναι σαν να παίζουμε χωρίς γκαρντ.
BULLET_GR
πηρε μπροστα ο καλαθης, πηραμε μπροστα σωπατε
laugh.gif εβαλε 1 τριποντο ο βασιλειαδης και ο σπικερ καταπιε το μικροφονο
Razorblade Fish
Μολις τρεξαμε οι Μαυροβουνιοι εχασαν τη μπαλα...
ViC
ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ! ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ!
Manu7
Ελα ενταξει πηρε μπρος η ελληνικη μηχανη...
Ελπιζω να μην μεινουμε απο βενζινα..
a.car



μη ξεγελιομαστε οι αντιπαλοι μας ειναι ΤΡΑΓΙΚΟΙ ,παντως καλοδεχούμενο το ξεμπούκωμα,
Flexo
QUOTE(Razorblade Fish @ Sep 4 2011, 19:11 ) *
Μολις τρεξαμε οι Μαυροβουνιοι εχασαν τη μπαλα...


Αυτό είναι το όπλο αυτής της ομάδας. Το transition.
Στο 5 εναντίον 5 δεν έχουμε τύχη, ιδίως αν οι αντίπαλοι ψηλοί είναι καλοί αμυντικοί και δεν έχουμε καθόλου σουτ να χτυπήσουμε τις ζώνες.

Πρέπει πάντα να κυνηγάμε αιφνιδιασμούς.
j-kidd13
6 λεπτα επαιξαν λιγο σοβαρα σε αμυνα και επιθεση και η διαφορα πηγε στους 16....
Ας το προσεξουν λιγο καλυτερα αυτο το θεμα....
Η δυναμικη του Μαυροβουνιου δεν κολακευε την εθνικη στο γεγονος οτι πηγαινε ποντο ποντο το παιχνιδι.
pmam
Τι παιχτούρα είσαι ρε Βασιλειάδη!!!
Μόνο εγώ λατρεύω να τον βλέπω? Έχουμε άλλο παίχτη να κινείται τόσο ελεύθερα στο γήπεδο?
Άντε και σερί 20-0!!!
baskethood
QUOTE (pmam @ Sep 4 2011, 19:16 ) *
Τι παιχτούρα είσαι ρε Βασιλειάδη!!!
Μόνο εγώ λατρεύω να τον βλέπω? Έχουμε άλλο παίχτη να κινείται τόσο ελεύθερα στο γήπεδο?
Άντε και σερί 20-0!!!

Και γω,αλλα μη το λες παρα εξω γιατι θα μας κραξουν. biggrin.gif
Manu7
Μην του πει κανεις να βαλει ξανα το Ζηση...

Ε τι να πουμε...δεν αντεχα αν δεν την ελεγα την κακια μου...
Anaz
Η τριαδα Καλαθης, Φωτσης, Κουφος καθαρισαν τη μπουγαδα.
Αυτη η ομαδα επιβαλλεται να τρεχει γενικα περισσοτερο να βρισκει καλαθια στο ανοιχτο γηπεδο, με τετοιο προβλημα στη σετ δημιουργια.
Ελπιζω το σημερινο ματς να ειναι μια ψυχολογικη ενεση για την ομαδα, και ιδιαιτερα για τους Βασιλειαδη, Καλαθη..
BULLET_GR
περιορισμενης δυναμικοτητας ο ξανθοπουλος αν και μαχητε.
Φιλοτιμος ο μαυροιδης αλλα απειρο το παλικαρι... εχει μελλον πιστευω
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.