Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλύτερος ξένος pg στην ιστορία της Α1
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
Pages: 1, 2
benchwarmer
Μιας και η φετινη Α1 δεν εχει μεγαλο ενδιαφερον, ειχα την ιδεα να ανοιξω καποια poll για τους κορυφαιους ξενους που περασαν απο την Α1 σε καθε θεση. Κριτηριο παντα η προσφορα τους στις ελληνικες ομαδες και οχι το γενικοτερο ονομα τους κλπ. Επισης, σιγουρα θα μπορουσαν να ειναι και αλλοι στη λιστα, αλλα αποφασισα να μην βαλω περισσοτερες απο 20 επιλογες για ευνοητους λογους. Εαν καποιος θελει να προσθεσει καποιον αλλο (γιατι πραγματι ηταν πολυ δυσκολο να καταληξω σε 20 επιλογες, ενω υπαρχει παντα η πιθανοτητα να εχω ξεχασει καποιον ειδικα αν μιλαμε για τους πιο παλιους), υπαρχει και η επιλογη "αλλος". Εχω βαλει δυνατοτητα πολλαπλης επιλογης, αλλα καλυτερα να ψηφισει ο καθενας μεχρι 3..
berry
rivers
teodosic
mula
spysta
ΕΥΚΟΛΑ --> Σαρουνας Γιασικεβιτισιους .. απο τα μεγαλυτερα ονοματα που εχουν πατησει Ελληνικο παρκε με φανελα Ελληνικης ομαδας .. βιρτουοζος,απροβλεπτος,ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ .. τι να λεμε τωρα

--θα το σκεφτομουν και για Ριβερς καθως εκανα φοβερα πραγματα .. αλλα ο Λιθουανος ηταν αλλο πραγμα
aegeansheed
Αν δε μπει Tony White δεν ψηφίζω Dickins...
benchwarmer
QUOTE(aegeansheed @ Jan 7 2011, 02:36 ) *
Αν δε μπει Tony White δεν ψηφίζω Dickins...


Εγω νυσταζω, εσυ δεν βλεπεις μπροστα σου μου φαινεται... smiley.gif
aegeansheed
blink.gif Εχμ....τώρα που το λες...νυστάζω κι εγώ αρκετά! biggrin.gif
Andre_Iguodala
Χωρις πολλα πολλα David Rivers.Aπλα τιτανοτεραστιος
Anaz
Ριβερς Ντινκινς Ζντοβτς οι δικες μου ψηφοι.
sacarame
Ριβερς, Σαρας , Ζντοβντς και Φρανκι Κινγκ ( ναι ναι ναι!!!!) από μένα
j-kidd13
Σαρας,Ριβερς,Ζντοβτς...
HLR CENATION
Ντινκινς,Κατας,Ζντοβτς,Ριβερς,Μπλακνει...
T.W.Is.M.
Ειναι η μονη θεση που ψηφισα ενα παιχτη μονο: Ντειβιντ Ριβερς χωρις καμια διαθεση να βαλω καποιον αλλο διπλα του γιατι η σεζον που εκανε τη χρονια του τριπλ κραουν δεν πρεπει να εχει ξαναγινει απο κανενα παιχτη στην Ελλαδα και θα ηταν κριμα να μοιραζοταν τη θεση με αλλον.
Θα αναφερω μονο αλλους 2 μεγαλους παιχτες που θεωρω οτι ακολουθουν και αξιζαν την ψηφο μου, το Γιασικεβιτσιους, που δυστυχως δεν τον ειδαμε στις καλυτερες μερες του(μας προλαβε η Μακαμπι) και το Ζντοβτς, που καταφερε να δειξει την αξια του χωρις να παιξει σε καποια απ τις ομαδες που μεχρι τοτε διεκδικουσαν πρωταθλημα.
il postino
ριβερς για τους λογους που αναφερει πιο πανω ο αξιολογος συμφουριτης ΤWISM!!!

απο κει και περα,

σαρας λογω της μεγαλης κλασης του

ζντοβτς, αν και θα θελα να τον δω σε μεγαλυτερη ομαδα απο οτι επαιξε!

τεοντοσιτς λογω δυνατοτητων να φθασει την κορυφη.

κατας γιατι δεν προλαβαμε να δουμε το μεγαλειο του!

προσωπικη μου αδυναμια ομως, πεπε σαντσεθ!!!!!
Air Kef
David Rivers, hands down, είδωλο.

Απο κει και πέρα δεν μπόρεσα να αντισταθώ στους:


Μούλα: Και είναι αυτός που θα ψήφιζα ως δεύτερο μετά τον Ρίβερς, άλλον παίκτη που στην ίδια σεζόν είναι κορυφαίος σκόρερ και πασέρ σε όλη την Α1 δεν μπορώ να θυμηθώ.

Μπάιρον Ντίνκινς, Πανιώνιος, Παναθηναικός, Ηρακλής, Περιστέρι (ξεχνάω κανέναν; ), παντού πολλά τρίποντα, πολλές ασίστ, γρήγορες και σωστές επιλογές.

Φράνκι Κινγκ: Παντού σίγουροι πόντοι, παντού θέαμα, παντού μακελειό. Αξέχαστος.

Ρόντρικ Μπλάκνεϊ: Τόσες ομάδες, παντού σταθερός και από τα καλύτερα pg στην ιστορία της Α1.

Σέιν Χιλ: Είναι τρελός ο Αυστραλός και είχε τρελάνει όλη την Καισαριανή και την Α1 μαζί με ένα από τα καλύτερα σουτ έξω απο τα 6.25 στην ιστορία του αθλήματος.

Green Warrior
Σαν όνομα ασυζητητί Σάρας αλλά σαν συνολική προσφορά σε σ'υλλογο και στην Α1 Γιούρι Ζντοβτς. Ένας πολύπλευρος πλέι μέικερ που πιστεύω ότι ήταν μπροστά από την εποχή του (ψηλός άσσος, σκυλίσια άμυνα) και έμοιαζε με παίκτες όπως Παπαλουκάς, Διαμαντίδης ειδικά στον δεύτερο
Johnaros
Σίγουρα Ρίβερς.
Απο εκεί και πέρα γίνεται χαμός.
Ο Μπλέικνι δε μένει με τίποτα εκτός, είναι η δεύτερη μου ψήφος.
Αφού δε μένει όμως εκτός, πως να μείνει και ο Ντίνκινς.
Γίνεται όμως να αφήσεις και τον Σάρας έξω;
Δεν ξεχνάω και τον Ζντοβτς έτσι;
Γιατί ο Φράνκι Κινκ, πρόσφερε λιγότερα;

Τελικά θα δώσω τέσσερις και θα αφήσω έξω Σάρας και Κινγκ.


Πω, είναι και ο Χιλ ρε.
morrison
Ξεκαθαριζω οτι κριτηριο για την ψηφο μου ειναι η προσφορα των παιχτων στις Ελληνικες ομαδες και οχι η προηγουμενη ή μετεπειτα καριερα τους πραγμα που θα ισχυσει και στις ψηφους μου και στα υπολοιπα σχετικα πολς...
Ψηφισα,
1,Ριβερς γιατι το 96-97 ηταν μια ομαδα μονος του.Εκανε την καλυτερη σαιζον της ζωης του εδω.
2,Σαρας αν και δεν ηρθε στην ακμη του.Τρια χρονια με στιγμες μεγαλης κλασης.
3,Μπλακνει με το κοντερ να εχει γραψει απειρα χιλιομετρα στα ελληνικα γηπεδα.
4,Ζντοβτς

Ακριβως απο κατω Μουλα και Ντινκινς που δεν τους ψηφισα στις λεπτομερειες.
Κορυφαιοι σκορερ οι Τονι Γουαιτ,Φρανκι Κινγκ.
Πολυ μεγαλοι παιχτες οι Εντνι και Χολντεν αλλα επαιξαν λιγο.
Respect σε Καστλ και Μπιλι Κις.
Magnus92
Ψηφισα μολις 5 παικτες ( tongue.gif ) , ηθελα καμια δεκαρια ομως...
Λοιπον : Σαρας , Μουλαομεροβιτς, Μπλακνευ, Σολομον και φυσικα το παιδικο μου ειδωλο, τον γιγαντιο Αυστραλο Σειν Χιλλ 77.gif
Timemaster
ψήφοι στους:
Ρίβερς καταρχήν γιατί στα δύο χρόνια πραγματικά ήταν απίστευτος και άπιαστος δε νομίζω να πιάσει ποτέ άλλος άσσος το πικ του.

Σντοβς γιατί ήταν ο ορισμός του άσσου για μεγάλο διάστημα στον Ηρακλη και τον ανάδειξε πραγματικά.

Σάρας γιατί μιλάμε για τον ορισμό του ηγέτη αν και ήρθε στο τελείωμα του.

και ειδική μνία στον Καστλ που μπορεί και παίζει ακόμα στα 38 του Α1

και σε τρεις ακόμα που μπορεί και να τους ψήφιζα αλλά δεν είναι στην λίστα

ο Σμουθ Πάρκερ που ήρθε νέος έφυγε νέος αλλά με τρομερά προσόντα και μια καλή καριέρα μετά στο ΝΒΑ
και η μεγαλύτερη μεταγραφή Ελληνικής ομάδος όσο αφορά την δυναμικότητα της Τζεφ Μαλόουν που έπαιξε 13 παιχνίδια στον ΒΑΟ και μιλάμε για έναν παίχτη με τρομερή καριέρα στο ΝΒΑ
και τον Στιβ Μπαρτ που ήρθε για μια χρονιά στον Ηρακλή και ήταν απλά μια καλαθομηχανή με 31 πόντους μέσο όρο.
rchos
καλο θα ηταν παιδια να ψηφιζεται μεχρι τρεις παιχτες.


απο εκει και περα βεβαια θεωρω αδιανοητο να ειναι ο σαρας στην πρωτη θεση.πιθανοτατα να ειναι ο καλυτερος παιχτης απο ολους αυτους στη λιστα αλλα νομιζω το θεμα πιο πολυ σε αυτη τη λιστα δεν ειναι ποιος ειναι καλυτερος παιχτης.ειναι ποιος ειναι καλυτερος στην ελληνικη α1 οσο επαιξε εδω.

η προσφορα του σαρας σε σχεση με αλλους δεν μπορει να συγκριθει σε καμια περιπτωση.
ριβερς-ζντοβτς-ντινκινς-μουλα-κινγκ ειναι παιχτες που για μενα εχουν πολυ μεγαλυτερη προσφορα στην α1 απο τον σαρας.
φυσικα ο καθενας ψηφιζει αυτο που θελει απλα ηθελα να διευκρινισω λιγο τα κριτηρια που ισως θα επρεπε να εχουμε στην ψηφοφορια.


εγω προσωπικα ψηφισα ριβερς-ντινκινς-ζντοβτς.θεωρω οτι σαν προσφορα στις ομαδες τους ηταν οι κορυφαιοι της α1.
benchwarmer
QUOTE(Timemaster @ Jan 9 2011, 13:09 ) *
ο Σμουθ Πάρκερ που ήρθε νέος έφυγε νέος αλλά με τρομερά προσόντα και μια καλή καριέρα μετά στο ΝΒΑ
και η μεγαλύτερη μεταγραφή Ελληνικής ομάδος όσο αφορά την δυναμικότητα της Τζεφ Μαλόουν που έπαιξε 13 παιχνίδια στον ΒΑΟ και μιλάμε για έναν παίχτη με τρομερή καριέρα στο ΝΒΑ
και τον Στιβ Μπαρτ που ήρθε για μια χρονιά στον Ηρακλή και ήταν απλά μια καλαθομηχανή με 31 πόντους μέσο όρο.


Τον Σμους τον ξεχασα rolleyes.gif

Ο Τζεφ Μαλοουν και ο Μπαρτ δεν νομιζω να ηταν ασοι, συν οτι επαιξαν πολυ λιγο στην Ελλαδα. Τον Μπαρτ τον εχω στη λιστα στα 2αρια παντως.
berry
QUOTE(benchwarmer @ Jan 9 2011, 23:53 ) *
Ο Τζεφ Μαλοουν και ο Μπαρτ δεν νομιζω να ηταν ασοι, συν οτι επαιξαν πολυ λιγο στην Ελλαδα. Τον Μπαρτ τον εχω στη λιστα στα 2αρια παντως.


και οι 2 δυαρια ηταν

ο μπαρτ επαιζε διπλα στον κακιουση

απο ΒΑΟ δεν θυμαμαι και πολλα
Ginobili
QUOTE(rchos @ Jan 9 2011, 13:09 ) *
καλο θα ηταν παιδια να ψηφιζεται μεχρι τρεις παιχτες.


απο εκει και περα βεβαια θεωρω αδιανοητο να ειναι ο σαρας στην πρωτη θεση.πιθανοτατα να ειναι ο καλυτερος παιχτης απο ολους αυτους στη λιστα αλλα νομιζω το θεμα πιο πολυ σε αυτη τη λιστα δεν ειναι ποιος ειναι καλυτερος παιχτης.ειναι ποιος ειναι καλυτερος στην ελληνικη α1 οσο επαιξε εδω.

η προσφορα του σαρας σε σχεση με αλλους δεν μπορει να συγκριθει σε καμια περιπτωση.
ριβερς-ζντοβτς-ντινκινς-μουλα-κινγκ ειναι παιχτες που για μενα εχουν πολυ μεγαλυτερη προσφορα στην α1 απο τον σαρας.
φυσικα ο καθενας ψηφιζει αυτο που θελει απλα ηθελα να διευκρινισω λιγο τα κριτηρια που ισως θα επρεπε να εχουμε στην ψηφοφορια.


εγω προσωπικα ψηφισα ριβερς-ντινκινς-ζντοβτς.θεωρω οτι σαν προσφορα στις ομαδες τους ηταν οι κορυφαιοι της α1.

Εγώ πάλι δεν βλέπω τόσο μεγάλη διαφορά στα 3 χρόνια του Ρίβερς με τα 3 χρόνια του Σάρας.
Weekendman
Γιασικεβίτσιους και Ρίβερς στο ίδιο σκαλί για εμένα και σαν τρίτη επιλογή Ζντοβντς που τον προτίμησα μπροστά απο Μπλάκνει λόγω δυσκολέτερης εποχής στην οποία έπαιζε και καλύτερης παικτικής αξίας...(όχι ότι και οι υπόλοιποι όπως ο Ντίνκινς είναι αμελητέα ποσότητα...)
gallistis
αρχικα θα ελεγα ο ριβερς τη χρονια του τριπλ κραουν...αλλα αν εμενε ο ιωαννιδης,ο ριβερς θα επαιρνε ποδι...ο ιβκοβιτς τον εσωσε εκεινη τη χρονια.πριν και μετα δεν ηταν τοσο εντυπωσιακος για να τον χαρακτηρισω τον καλυτερο

κατα τη γνωμη μου ο μπαυρον ντινκινς ειναι ο καλυτερος...η πρωτη χρονια στον πανιωνιο ειναι απλα απολαυστικη.αυτα που κανει ειναι ανεπαναληπτα...και πρεπει να αναλογισθουμε οτι επαιρνε απειροελαχιστα χρηματα σε σχεση με τους αλλους υποψηφιους...κατι παραπανω απο 100.000 εκεινη την εποχη.απιστευτο vfm
kolokotronis
Σαν συνολικό έργο ο Σάρας.

Την χρονιά του ρίβερς το 97' πάντως δεν την έχει επαναλάβει άλλος.
rankin
Ριβερς, γιατί πολύ απλά... Τον αγαπάμε!!!!

Ίσως μετά απο μερικά χρόνια να ψηφίσουμε ξανά και τότε να το ρίξω στον Μίλος.. Ακόμα, έχει πολλά ψωμιά να φάει για να γίνει σαν τον Ντέιβιντ (που θα έλεγε και ο Γκουσγκούνης)
T.W.Is.M.
QUOTE(berry @ Jan 9 2011, 23:00 ) *
και οι 2 δυαρια ηταν

ο μπαρτ επαιζε διπλα στον κακιουση

απο ΒΑΟ δεν θυμαμαι και πολλα


Τασος Γκουσγκουνης! Αυτος ηταν ο πλει μεικερ του ΒΑΟ που επαιζε διπλα στο Τζεφ Μαλοουν.
Οποιος θυμαται τον Τζεφ Μαλοουν απ το ΝΒΑ δε νομιζω να εχει αμφιβολια αν ηταν ασος ή 2αρι. Αφου επαιζε στη Γιουτα βασικος διπλα στο Στοκτον...
captain charisma
φρανκι κινγκ και μουλα ψηφισα...
ο πρωτος μπορει να επαιξε μια χρονια μονο στο παοκ αλλα με κερδισε σαν παικτης..μ αυτον στην ομαδα ο παοκ πηρε και το τελευταιο του τιτλο, το μακρινο 1999 κατακτωντας το κυπελλο ελλαδος με μεγαλες εμφανισεις του κινγκ....μαζι με το μπερι ειχαν κανει πολυ καλο διδυμο εκεινη τη χρονια..
οσο για το μουλα οτι κ να πουμε ειναι λιγο..απ τα καλυτερα πλειμεκερ που περασαν απ το παοκ.
επαθα λαστιχο
το εριξα στο σλοβενο,αν και το βασανισα μεταξυ αυτου και του ριβερς.
Dwyane ''the flash'' Wade
ψηφιζω με καθαρα προσωπικα κριτηρια γιατι απλα τρελαινομουν να τους βλεπω...
ντινκινς ειδικα στον πανιωνιο και χολνεν γιατι παικτης με τετοια σταυρωτη δεν εχει ξαναρθει στην ελλαδα...
CrossoverOnE
Ψηφισα 4 καθαρα με κριτηριο το οτι ηθελα να τους βλεπω να παιζουν:Ντινκινς,Κινγκ,Ριβερς και Λορθριτζ (αλλος)
denny
Εκπληκτικοι Ριβερς.Μουλα,πολλα υποσχομενος ο Μιλος,αλλα ο Σαρας τους ξεπερνα..Οτι και να λεμε ειναι το καλυτερο pg του συγχρονου μπασκετ....τρελος και παιχταρας...

Υ.Γ:Με οσα εκανε ο Γιαριτς χθες μηπως να το σκεφτω να ριξω και μια ψηφο στο "αλλος" ???
zorba
Είδα καλά ή μήπως λείπει κάποιος κύριος ονόματι Μπάνε Πρέλιεβιτς, εκτός βέβαια αν δε θεωρείται ξένος οπότε πάω πάσο...
benchwarmer
QUOTE(zorba @ Mar 30 2011, 20:34 ) *
Είδα καλά ή μήπως λείπει κάποιος κύριος ονόματι Μπάνε Πρέλιεβιτς, εκτός βέβαια αν δε θεωρείται ξένος οπότε πάω πάσο...


Δεν τον θεωρησα ξενο (οπως και τον Γιαριτς που αναφερθηκε), αλλα ουτως η αλλως σε καμια περιπτωση ο Μπανε δεν ηταν pg...
manos7
με κριτήριο εκτός από την αξία του κάθε παίχτη και την επίδραση του στην ομάδα,θα επέλεγα
ρίβερς,μουλαομέροβιτς,ντίνκινς

φυσικά και γιασικεβίτσιους,ζντοβτς και άλλοι,ίσως είναι και καλύτεροι παίχτες αλλά νομίζω ότι οι παραπάνω επηρέασαν τρομερά τις ομάδες που αγωνίστηκαν..
teodor
QUOTE(manos7 @ Apr 4 2011, 17:36 ) *
με κριτήριο εκτός από την αξία του κάθε παίχτη και την επίδραση του στην ομάδα,θα επέλεγα
ρίβερς,μουλαομέροβιτς,ντίνκινς

φυσικά και γιασικεβίτσιους,ζντοβτς και άλλοι,ίσως είναι και καλύτεροι παίχτες αλλά νομίζω ότι οι παραπάνω επηρέασαν τρομερά τις ομάδες που αγωνίστηκαν..






μου φαινεται οτι ξεχνατε παικτες οπως norris στο ΓΣΠ ,EDDIE JOHNSON στον οσφπ, ντειβιντ ινγκραμ στον ηρακλη. berry the truth, keneth barlow ,byron scott, dominic, και αλλους πιο αρχαιους
benchwarmer
QUOTE(teodor @ Apr 17 2011, 09:23 ) *
μου φαινεται οτι ξεχνατε παικτες οπως norris στο ΓΣΠ ,EDDIE JOHNSON στον οσφπ, ντειβιντ ινγκραμ στον ηρακλη. berry the truth, keneth barlow ,byron scott, dominic, και αλλους πιο αρχαιους


Το συγκεκριμενο τοπικ ειναι μονο για τα πλει μεικερ, υπαρχουν και αλλα 4 για τις αλλες θεσεις wink.gif


Και τωρα που το παρατηρω, μπορει να εφτιαξα τα πολλ, ψηφισα, αλλα ξεχασα να γραψω τη γνωμη μου στα θεματα laugh.gif

Για εδω λοιπον, εχουμε κατα σειρα:

1) Ριβερς: Απιστευτο δευτερο μισο της σεζον 1996-1997, απο τα κορυφαια που εχει κανει παιχτης στην ιστορια του ευρωπαικου μπασκετ. Η πρωτη του χρονια ηταν μαλλον πιο μετρια, η τελευταια του μετα απο καποια χρονια μαλλον απογοητευτικη, αλλα νομιζω πως το triple crown του 1997 ειναι κυριως δικη του υποθεση, οποτε πιστευω πως δικαια ειναι στην πρωτη θεση.
2) Σαρας: Κι αυτος πιστευω δικαια ειναι 2ος. Μπορει να μην εκανε τις μαγικες χρονιες που εκανε στην Μακαμπι, καθως και η ομαδα δεν ηταν σχεδιασμενη πανω του, αλλα ειναι τετοια η ποιοτητα του που τον φερνει καθαρα πιστευω πανω απο τους υπολοιπους της λιστας.

Τριτο δεν θυμαμαι ακριβως ποιον ειχα ψηφισει. Θα μπορουσε να ειναι οποιοσδηποτε απο τους Μουλα, Ντινκινς, Ζντοβντς, Μπλακνει. Διαφορετικοι βεβαια οι ρολοι του καθενος, αλλα πιστευω πως και οι 4 στιγματισαν τις ομαδες που αγωνιστηκαν. Νομιζω παντως ειχα ψηφισει τον Μουλα αν θυμαμαι καλα (για το καταπληκτικο του επιτευγμα να βγει ταυτοχρονα πρωτος σκορερ και πασερ του πρωταθληματος κυριως).
spysta
Shane Heal ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!! γιατι ειχε μαλλι που θα το ζηλευε και ο Οικονομοπουλος .. και γιατι σουταρε τριποντα ΜΟΝΟ απο τα 7-8 μετρα και πισω

Zoys
Ντέιβιντ Ρίβερς, ο άπιαστος!!
Μούμου, ο λατρεμένος!!
Και φυσικά... Μίλος (που τον περιμένουμε μήνες φέτος να μας θυμίσει μόνο τα περσινά του κατορθώματα)

Άντε να βάλω και τον Καστλ γιατί γουστάρω που δεν το βάζει κάτω και συνεχίζει απτόητος παρά την ηλικία του. Τον βλέπω να παίζει μέχρι τα 45 σαν τον Μίντλετον! Κάποτε ο μεσος όρος αγωνιστικής ζωής ήταν μεγαλύτερος απ' ότι σήμερα... Στα 33 σου πλέον θεωρείσαι παππούς.
psomotiris
παιδ8ια δ μ μπορει να μην ειναι ο μπερυ σε αυτη την λιστα
berry
εγω ειμαι στα τεσσαρια ρε μαν

πρωτος φυσικα

benchwarmer τωρα που βγηκαν πανω κατω τα αποτελεσματα προτεινω να διαλεξεις τους πρωτους ανα θεση και να παμε για τον καλυτερο ξενο γενικα

εμενα δηλαδη...μουαχαχα
tuareg
ριβερς εκ του αποτελεσματος....
Btw βαλτε το γκαρι γκραντ στη λιστα ρε....

Green Warrior
Αφιέρωμα στον Μπάιρον Ντίνκινς

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=129150713

Μεγάλη παικτούρα από τους καλύτερους Αμερικανούς που πέρασαν από την Ελλάδα.
yorgos
Ψήφισα Ντίνκινς, αν και θα ήθελα να έχω ρίξει ψήφο και στο Ζντοβτς. Οι δυο τους παίζοντας σε μικρότερες ομάδες επέδειξαν τρομερή σταθερότητα κι ένιωθες μια σιγουριά όταν είχαν την μπάλα στα χέρια. Ο Ρίβερς είχε ματς του 10 αλλά και παρατεταμένα ντεφορμαρίσματα και γενικώς οι πλέι σβούρες δεν μου εμπνέουν σιγουριά, θέμα προσωπικού γούστου είναι.
colonel gomelsky
Παίδες το ερώτημα νομίζω ότι τίθεται ως εξής: Ποιός είναι ο καλύτερος, όχι ποιος είναι ο αγαπημένος μας. Δεν είναι στα όρια του τρολαρίσματος το προβάδισμα του Ρίβερς έναντι του Σάρας;
BLL
Ψήφισα Σάρας. Θεωρώ με διαφορά από τους υπόλοιπους!
bbplayer
Σάρας. Δεν υπάρχει κάτι άλλο.
ssoulliss
Ζντοβτς...αλλά και Σάρας και Ντίνκινς!! smiley.gif

Βασικά όμως Ζντοβτς, μεγάλες εμφανίσεις στην Α1,τότε!
Randy Marsh
QUOTE (colonel gomelsky @ Oct 17 2013, 13:23 ) *
Παίδες το ερώτημα νομίζω ότι τίθεται ως εξής: Ποιός είναι ο καλύτερος, όχι ποιος είναι ο αγαπημένος μας. Δεν είναι στα όρια του τρολαρίσματος το προβάδισμα του Ρίβερς έναντι του Σάρας;


Οχι το κριτήριο είναι: "ποιος πρόσφερε περισσότερο στην ομάδα του και οχι γενικά το όνομά του". Με αυτή την έννοια είναι λογικό το μικρό προβάδισμα του Ριβερς.

υ.γ. Κι εγώ σαρας ήμουνα έτοιμος να ψηφισω που είναι και ο αγαπημένος μου ευρωπαίος παίκτης αλλά τελευταία στιγμή είδα το κριτήριο που θέτει ο φίλος που έφτιαξε το πολ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.