Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ALL STAR GAME 2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
Pages: 1, 2
berry
ΨΗΦΙΣΑ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΦΕΤΙΝΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗΣ ΑΞΙΑΣ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΕΞΗΣ

GREEK

1.ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ
2.ΤΣΑΜΗΣ
3.ΤΑΠΟΥΤΟΣ/ΚΟΜΜΑΤΟΣ/Π.ΚΑΛΑΘΗΣ
4.ΚΑΙΜΑΚΟΓΛΟΥ/ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ
5.ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ



REST

1.ΠΑΛΑΣΙΟ
2.ΜΠΑΞΤΕΡ
3.ΜΑΡΣΑΛ
4.ΤΑΚΕΡ
5.ΣΙΜΟΝΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Δημήτρης Πρίφτης
Αρης Λυκογιάννης


ΚΑΡΦΩΜΑΤΑ

ΤΑΚΕΡ,ΤΑΠΟΥΤΟΣ,ΧΑΡΙΣ

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

ΚΕΣΕΛΙ,ΝΙΚΟΛΑΣ,ΜΑΚΑΛΑΡΝΕΪ
berry
5/5 o Τακερ ! φαβορι λοιπον...

για μεχρι τωρα MVP ψηφιζω Σπανουλη - Τακερ μισο μισο
berry
προς moderators

γινεται να συμπεριλαβουμε και μαριτς ,σμιθ, ερτσεγκ,φρανσις ? ολο και καποιον θα ξεχνουσα...χεχ 65.gif
gallistis
κοιταζα τις λιστες του benchwarmer με τους καλυτερους ξενους και κοιταζω και αυτη τη λιστα...και με πιανει θλιψη
Timemaster
QUOTE(gallistis @ Jan 10 2011, 00:30 ) *
κοιταζα τις λιστες του benchwarmer με τους καλυτερους ξενους και κοιταζω και αυτη τη λιστα...και με πιανει θλιψη



+1000
δε μου πάει καρδιά να ψηφίσω μετά από τις προηγούμενες ψηφοφορίες.

Θα μου φάνταζε πολύ ωραίο ένα all star game Ολυμπιακός-ΠΑΟ με δύο μεταγραφές από όλες τις υπόλοιπες ομάδες.
Προπονητές δύο από την β΄εθνική και μηδέν σκοπιμότητα στο ματς. Επίθεση, θέαμα και επίθεση.
Magnus92
Να πω μια πικρη αληθεια για το ελληνικο μπασκετ ; ΤΟ ALL STAR GAME μας μαρανε !!! Δυστυχως ...
lakersdynasty
Λειπει ο Σοφο να βαλει κανενα τριποντο να γουσταρουμε tongue.gif

He took his talents to Israel. smiley.gif
vastravoud
Πραγματικά κακώς γίνεται το All Star, μιλάμε για φτώχεια καταραμένη. Αγγαρεία για τους παίκτες, που απλώς προσφέρει ένα νταβαντούρι σε μια επαρχιακή πόλη και τίποτε περισσότερο.
SG3ptshooter
Τρίτος πόλος έλξης μετά το Διαμαντίδη και το Σπανούλη είναι ο Πατ Καλάθης; Ουάου που θα έλεγε και ο τελευταίος.. blink.gif
benchwarmer
Εχει ανοιξει και η κανονικη ψηφοφορια στο σαιτ του ΕΣΑΚΕ btw 69.gif 69.gif
GMlls
QUOTE(benchwarmer @ Feb 20 2011, 21:12 ) *
Εχει ανοιξει και η κανονικη ψηφοφορια στο σαιτ του ΕΣΑΚΕ btw 69.gif 69.gif




ευχαριστώ που μου άνοιξες τα μάτια smiley.gif μόλις ψήφισα 56.gif
SG3ptshooter
Κι εγώ μόλις ψήφισα:
Βασιλειάδη, γιατί ήταν πολύ καλός και σήμερα στο ματς με την Βαγιαδολίδ και είναι γνωστή η αδυναμία μου προς το πρόσωπό του
Μποχωρίδη, γιατί μου άρεσε το επίθετο
Φώτη Ζούμπο, γιατί ήρθε η ώρα να γνωρίσει κι αυτός μιλφ που θα τραγουδήσει στο ολ σταρ γκέιμ και να κάνει την τύχη του
Ακεψιμαΐδη, ομοίως με Μποχωρίδη
Διαμαντίδη, γιατί πολύ απλά και για πλάκα να ψηφίζεις δε γίνεται να τον αγνοήσεις..

Τόμσον, γιατί μου αρέσει
Σάτο, γιατί δεν βλέπω να βγαίνει αν κρίνω από το κλίμα των φίλων του ΠΑΟ προς το πρόσωπό του τελευταία
Χουέρτας, γιατί δε γίνεται να λείψουν οι ασιστς του Βραζιλιάνου παιχταρά από ένα ολ σταρ γκέιμ
Τέπιτς, δε χρειάζεται επεξήγηση
Κοπρίβιτσα, βλέπε Μποχωριδή ξανά

Προπονητές ψήφισα σοβαρά άρα δε χρειάζεται να σας πω..

έντιτ: ρε συ δεν είμαι σίγουρος αν ψήφισα Τέπιτς ή αν το μετάνιωσα τελευταία στιγμή και το έριξα κι εγώ Νίλσεν.

ΨΗΦΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΩΤΗ ΖΟΥΜΠΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ!
benchwarmer
Α ναι, ξεχασα να πω τι ψηφισα tongue.gif

Σλουκας-Παππας-Παπανικολαου-Κασελακης-Σαρικοπουλος
Τζορνταν-Παλασιο-Μαρσαλ-Νιλσεν-Μπαγκαριτς

και Σουμποτιτς-Μαρκοπουλο-Πεδουλακη-Αλεξανδρη

wos_sport5.gif wos_sport5.gif
T.W.Is.M.
Εγω επειδη προτιμησα κανονικη ψηφο(ναι ο Τεπιτς κι ο Νιλσεν δεν τιμηθηκαν με την επιλογη μου), διαλεξα τους:
Ελληνες
Διαμαντιδης, Σπανουλης, Πατ Καλαθης, Ταπουτος, Μπουρουσης(ναι, ειναι αντιδραση στον Ιβκοβιτς! smiley.gif )
Ξενοι
Τζορνταν, Παλασιο, Μπαξτερ, Τακερ, Μπαγκαριτς(στον ΕΣΑΚΕ εβαλα Σμιθ αντι Μπαξτερ, αλλα εδω δεν τον ειχε)
Προπονητης
Ο κουμπαρος(Βαγγελης Αλεξανδρης φυσικα, μην παει το μυαλο σας σε κανενα Σερβο)
Στον ΕΣΑΚΕ εβαλα και Σφαιροπουλο, Πριφτη, Λυκογιαννη.
Manu7
QUOTE(lakersdynasty @ Feb 20 2011, 13:14 ) *
Λειπει ο Σοφο να βαλει κανενα τριποντο να γουσταρουμε tongue.gif

He took his talents to Israel. smiley.gif

Πραγματικά all star game χωρίς Σόφο τι να το κάνεις?
G3D
τι ώρα είναι το all star game;
greeneyes13
καλησπέρα,
έχω να προτείνω κάτι:μιας και φέτος στο all star basket θα τραγουδήσει η κατερίνα στικούδη, γιατί δεν βάζετε και μια ψηφοφορία τύπου "με ποιόν πιστέυετε θα κάνει σχέση η στικούδη;;;;" smiley.gif
rchos
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 11 2011, 22:30 ) *
καλησπέρα,
έχω να προτείνω κάτι:μιας και φέτος στο all star basket θα τραγουδήσει η κατερίνα στικούδη, γιατί δεν βάζετε και μια ψηφοφορία τύπου "με ποιόν πιστέυετε θα κάνει σχέση η στικούδη;;;;" smiley.gif


Η στικουδη ανηκει σε ολο τον ελληνικο λαο! tongue.gif


ξεκιναει σε λιγο ο αγωνας των νεων.
τωρα εχει τον μπογρη συνεντευξη.τρελενομαι μονο που τον βλεπω! tongue.gif
denny
ΡΕ παιδια τι ακουσα??Παει λεει για ακυρωση το ολ σταρ γιατι χτυπησε ο Sir Fotis και δεν θα λαβει μερος τελικα...Οποτε ειπαν τα παιδια της ομοσπονδιας να το αναβαλουν για να μπορεσουμε να τον θαυμασουμε... smiley.gif
SG3ptshooter
O Ιωάννου μόλις είπε ότι πολλές χρονιές ο Μπουντούρης είχε πάνω από 60% ποσοστό της σεζόν στα τρίποντα; blink.gif
rchos
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 13 2011, 17:02 ) *
O Ιωάννου μόλις είπε ότι πολλές χρονιές ο Μπουντούρης είχε πάνω από 60% ποσοστό της σεζόν στα τρίποντα; blink.gif


ε για να το ειπε ετσι θα ειναι! smiley.gif

γιατι επρεπε ο περιφερειαρχης να βγαλει λογο?
ελλαδα αθανατη!
il postino
υπαρχει περιπτωση να βρω λινκ?
frenchman7
Σήμερα είναι η μέρα που ο Μίλος ξαναβρήκε το χέρι του...! tongue.gif
rchos
αγαπαμε ερτσεγκ.
duncan21
QUOTE(rchos @ Mar 13 2011, 17:41 ) *
αγαπαμε ερτσεγκ.

αγαπαμε στικουδη... wub.gif
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ Mar 13 2011, 17:41 ) *
αγαπαμε ερτσεγκ.

αυτό ακριβώς πήγα να γράψω:
QUOTE(duncan21 @ Mar 13 2011, 17:43 ) *
αγαπαμε στικουδη... wub.gif

smiley.gif


Ελπίζω να έχει περάσει κανενός από το μυαλό πόσο σημαντικό είναι να βάλεις τις πολύχρωμες μπάλες, πως και δεν το παρατήρησε ο Βαγγέλης; Ααα και είναι και όλες οι πολύχρωμες πλαστικές με άλλο βάρος.. rolleyes.gif
frenchman7
[quote name='SG3ptshooter' date='Mar 13 2011, 17:45 ' post='469393']
αυτό ακριβώς πήγα να γράψω:


Κι εγώ το ίδιο! smiley.gif

Ά ρε Μίλος μας φάγανε οι πολύχρωμες!
Έχει μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε πιο Hot ζευγάρι θα προκύψει από αυτό το Ολ-σταρ!
Ερτσεγκ-Στικούδη ίσως?
GMlls
ntrouuuuuuu icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
rchos
αν γινει αυτο θα πηδηχτω απο το παραθυρο!
SG3ptshooter
Όσο "τραγουδούσε" το Κατερινάκι βλέπω κανείς δεν ξεκόλλησε τα μάτια του από την τηλεόραση, ε; tongue.gif
Anaz
Tα ιδια παντελακη μου μου φαινεται θα παει κ το φετινο ματς.. Λες και κανουν αγγαλεια παιζουν.
Ας τους εξηγησει καποιος οτι να μην παιζουν ΚΑΘΟΛΟΥ αμυνα, ΔΕΝ κανει το παιχνιδι εντυπωσιακο, αλλα αφορητα βαρετο..

Αυτος ο δημοσιογραφος που μιλαει στους παγκους δεν ξερει να μιλαει Αγγλικα??? huh.gif
frenchman7
Που πας και διοργανώνεις Ολ-σταρ χωρίς Σόφο-Μπόγρη... 68.gif
thrylos7
Τον Σκουλά τον πληρώνει η ΕΡΤ;
il postino
ας σεβαστουν τουλαχιστον αυτους που πληρωσαν εισητηριο!!

thrylos7
Ε όχι! Αυτό ήταν για τη Στικούδη...
Anaz
QUOTE(thrylos7 @ Mar 13 2011, 18:30 ) *
Τον Σκουλά τον πληρώνει η ΕΡΤ;
Τον πληρωνουμε ολοι μας στην ουσια... ugly8.gif
frenchman7
Ωρε κάτι ωραία καλάθια που μπαίνουν στα ταιμ-αουτ...
tsitum
Τηλεοπτικη καλυψη και αποκεντρωση του πισινου, αισθητικης ΕΡΤ. Υποβαθμιζουν απο μονοι τους το προιον τους.

Μπορει σε εποχες δυσκολες για το μπασκετ η ΕΡΤ να βοηθησε το αθλημα, γινεται ταυτοχρονα ομως κ η θηλια που σφιγγει το λαιμο του.
NBAholic
Μάλλον κάποιοι στα καρφώματα νομίζουν ότι είναι ακόμη στο ζέσταμα...Μόνο ο Χάρις ζωηρός.
Μεγάλη η εύνοια από τους κριτές στους Έλληνες.
SG3ptshooter
thryle κάνε ένα κονέ να πάρει ο Ολυμπιακός τον αγαπημένο μου το Σατοράνσκι κι ας έρθει σε σας..

Μπας και δούμε τίποτα..


να τος ο ύπουλος από την A2 που έκανε αυτός το κονέ με Στικούδη.. thumbsup.gif
duncan21
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 13 2011, 19:01 ) *
thryle κάνε ένα κονέ να πάρει ο Ολυμπιακός τον αγαπημένο μου το Σατοράνσκι κι ας έρθει σε σας..

Μπας και δούμε τίποτα..

Οff topic

Θελω να δω τη Καχασολ μονο για τη παρτη του κι ολο το αναβαλω... angry_red.gif
thrylos7
Ευτυχώς που ήταν και ο Χάρις ( 41.gif )...

Άλλη μια παρωδία...

Ξεκινάω αβάντα για Σατοράνσκι! Ο παικταράς!
frenchman7
Καλά είχε πει κάποιος (νομίζω ο colonel) : Εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο Μπόγρης...
SG3ptshooter
QUOTE(duncan21 @ Mar 13 2011, 19:04 ) *
Οff topic

Θελω να δω τη Καχασολ μονο για τη παρτη του κι ολο το αναβαλω... angry_red.gif

offtopic.gif

νταξ δεν είναι ακόμα σταθερά καλός σε όλα τα ματς από πλευράς απόδοσης στα σοβαρά αλλά από πλευράς καρφωμάτων αν συνυπολογίσεις την ηλικία του και αυτό που είδαμε σήμερα από όλους πλην του Χάρις είναι εξαιρετικός..
alexanderthegreat
τελικά βλέπω τον Ράπτη να φεύγει με την Στικούδη
υγ:όποιος και να το είπε αυτό για τον μπιν λάντεν είπε μεγάλη πατάτα γιατί δεν τρώει μπριζόλες λόγω θρησκείας smiley.gif
Manu7
Δούλεμα Στικούδη στον Σκουλά...Αυτά είναι...biggrin.gif

Επ Ζοτς...Τι κοιτάς ρε?Πονηρούλη...wink.gif.biggrin.gif
il postino
αντε και του χρονου τετοια μεγαλεια!!!
Leon_cp3
QUOTE(il postino @ Mar 13 2011, 19:44 ) *
αντε και του χρονου τετοια μεγαλεια!!!


Άντε και του χρόνου σπίτια μας δε λες; smiley.gif
SG3ptshooter
Πιο epic fail σκληράδας από τον τυπάκο με την all-star east φανέλα και το sleeve δεν έχει υπάρξει.. smiley.gif

Ως αναμενόταν, δεν έλεγε και τίποτα το all-star game αλλά μη σας πω ότι για τη φετινή A1 μια χαρά αντίστοιχο ήτανε.. peace.gif
Anaz
Εγω μετα τα καρφωματα καπου στα μεσα της 3ης περιοδου, βαρεθηκα κ το αλλαξα..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.