Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
Gravedigger
Και εμείς κλειστά αλλά έτσι και αλλιώς εμείς κλείνουμε συνέχεια tongue.gif
jois21
Εμεις παντως... εφημερευουμε. tongue.gif tongue.gif
Flash
Χωρίς σχόλια

http://www.news247.gr/a/68!65812
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Flash @ Nov 6 2008, 03:21 ) *
Χωρίς σχόλια

http://www.news247.gr/a/68!65812


Ο,τι να ναι.. blink.gif
stefan
QUOTE(Flash @ Nov 6 2008, 02:21 ) *
Χωρίς σχόλια

http://www.news247.gr/a/68!65812


Ο Χριστος και η μανα του.. blink.gif

Προσπαθω να σκεφτω κατι σοβαρο που εχουν κανει οι Τουρκοι ολα τα χρονια της ιστοριας τους.. 39.gif 39.gif
SlobodaN
Μήπως γνωρίζει κάποιος κάποιο link για να κάνω συνδρομή στο sports illustrated?
SlobodaN
http://kazani.gr/2007/11/18/ekpliktikes_tourtes.html

Όχι τίποτε άλλο αλλά μπαίνεις και σε δίλλημα..
Fetisov
QUOTE(SlobodaN @ Nov 7 2008, 14:39 ) *
http://kazani.gr/2007/11/18/ekpliktikes_tourtes.html

Όχι τίποτε άλλο αλλά μπαίνεις και σε δίλλημα..

http://www.englishrussia.com/?p=851
Pierce
μια ερωτηση. Το internet σας ειναι καλα σημερα; Κολλανε και οι 3 browser μου συνεχεια,το messenger μια ανοιγει 10 κλεινει, εχω κανει 2-3 ρισταρτ στο ρουτερ, αλλα γιατρεια δεν βρηκα.
Mamuwalde
η ΣΤΕΦ του τει πάτρας έκλεισε σήμερα τη σχολή μέχρι και την παρασκευή ... άντε καλά χριστούγεννα tongue.gif
pmam
μια απάντηση tongue.gif . Εμένα πάντως που είμαι από τις 7 στο pc δεν με έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα.
(Aν σκεφτείς βέβαια ότι μένουμε σε κάποια απόσταση, μάλλον αυτό δεν λέει και πολλά για σένα... biggrin.gif )
Pierce
restart λεγεται. tongue.gif ελπιζω να λυθηκε τωρα
τι ειναι η ΣΤΕΦ και γιατι το εκλεισε το μαγαζι;
(σημερα χτυπησα 8ωρο στη σχολη(6 ωρες μαθημα), εκαψα φλατζες.....)
Mamuwalde
ugly1.gif ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΕΦ ?! ντροπή σου ρε ...
σχολή τεχνολογικών εφαρμογών ... και έγινε συνέλευση σήμερα λόγω των πτυχίων των κολλεγίων κλπ , όπου και αποφασίστηκε να βάλουμε λουκέτο λίγες μέρες ...

κάνας στεφίτης δεν υπάρχει εδώ μέσα ? κάνας Stefighter !!?!??

μένω πάτρα οπότε δεν μπορώ να σου πω και πολλά για το δίκτυό σου ... tongue.gif
apkat
Στεφ ειναι τα τεχνολογικα τμηματα των Τει οπως δομικων εργων, εργων υποδομης, ηλεκτρονικης, μηχανολογιας κλπ..

giopride στα Τει Πατρας εισαι;;Αν ναι σε ποιο τμημα;;

Εντιτ:Εγω Στεφ στα τει πειραια..Δομικων εργων..

Και ο κεφ και ο μορφη νομιζω στεφ στη λαρισα...
Mamuwalde
Μηχανολόγος ΤΕΙ Πατρών τα τελευταία 8567338 χρόνια hammer.gif

είμαι στα βαριά εγώ που με βλέπεις ugly_tocktock.gif
Air Kef
ΟΠΩΣ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΡΕ ΤΡΑΓΙΚΕ ΑΠΚΑΤ!
(Και ο morfi στην Μηχανολογία,σωστός)

Τέλος παντων..

Το ρεπορτάζ απο Λάρισα αναφέρει οτι δεν υπάρχει καμια τέτοια κίνηση και ο Κεφ αναφέρει οτι το κλίμα γενικά απο το 5ο εξάμηνο και πάνω είναι πολύ αρνητικό για τέτοιο ενδεχόμενο, από οτι έχω καταλάβει δηλαδή..



Ειναι ωραία στον παράδεισο. (ασχετο)
Mamuwalde
είστε μαζεμένοι εσείς tongue.gif

η ΣΔΟ χθες έκανε συνέλευση αλλά δεν πήρε απόφαση για κλείσιμο . εμείς σήμερα πατροπαράδοτα ηγούμαστε των αποφάσεων και το κλείσαμε .

αύριο έχει η ΣΕΥΠ . πάντως και στα πανεπιστήμια εδώ βγαίνουν στα κανάλια κάτι πρύτανεις , κάνουν συνελεύσεις αλλά δεν έχει κλείσει κανείς άλλος.

giopride , από την πάτρα για το basketforum.gr

wos_sport4.gif
apkat
QUOTE(Air Kef @ Nov 11 2008, 22:43 ) *
ΟΠΩΣ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΡΕ ΤΡΑΓΙΚΕ ΑΠΚΑΤ!
(Και ο morfi στην Μηχανολογία,σωστός)


μα δεν ελεγα σε ποιες σχολες ειστε..Απλα ανεφερα καποιες της ΣΤΕΦ..Η Πληροφορικη οντως μου διεφυγε..

laugh.gif laugh.gif
Pierce
ζητω ταπεινα συγνωμη Stefighters .

Eμεις εχουμε την Πεμπτη συνελευση, αλλα δεν νομιζω να τεθει επι ταπητος θεμα για κλεισιμο (εξαιρουνται οι αριστερες παραταξεις που βρεξει χιονισει κατεβαζουν καταληψη απο οτι εχω καταλαβει, αλλα δεν εχουν καμια δυναμη μεσα στο ΟΠΑ)
Mamuwalde
και τι είναι το ΟΠΑ ???!??!

24.gif 24.gif 24.gif
Pierce
dry.gif tongue.gif
οικονομικο πανεπιστημιο αθηνων (πρωην ΑΣΟΕΕ)
Mamuwalde
πολύ γλεντζέδικος τίτλος !! άκου ΟΠΑ !!!

ΑΣΟΕΕ το ήξερα , δεν είχα ακούσει ότι άλλαξε ονομασία tongue.gif
Pierce
αυτος ο γλετζεδικος τιτλος ειναι απο το 89 laugh.gif
Mamuwalde
παίδες , λέω να πάω να κάνω ανταπόκριση στο Ολυμπιάδα Πατρών-Ολύμπια Λάρισας biggrin.gif

έχει μείνει κανείς στην πάτρα να έρθει παρέα ? κερνάω καφέ laugh.gif

5 είναι το ματς στον τόφαλο
benchwarmer
Τι το ηθελα το μπασκετακι το απογευμα μετα απο κανα διμηνο?
Πτωμα και μεσα το Σαββατοβραδο rolleyes.gif
stefan

Πηγαινω και εγω σημερα το βραδακι σαν ανθρωπος να πιω ενα ποτακι.
Βρισκω και μια παρεουλα 3-4 ατομα και παμε σε μια καφετερια που το βραδυ γινεται σαν κλαμπακι..
(δεν σας λεω που..απαγορευεται η διαφημιση.. 69.gif )

Παραγγελνουμε ενα μπουκαλακι με τα περαιτερω..
Και υπενθυμιζω οτι μιλαμε για καφετερια που γινεται ΣΑΝ κλαμπακι..

Ακουστε τιμη..
85 ευρωπουλα!! w00t.gif w00t.gif

Μονο αν σταματησουμε να πηγαινουμε σε τετοια μαγαζια και γυρισουμε στις ταβερνουλες και τα κουτουκακια θα βαλουν μυαλο ολοι αυτοι οι κλεφτες!!

Ακους εκει 85 ευρω..
Ακομα να το χωνεψω..
Keyser_Soze
Επιτέλους! Επιτέλους! Επιτέλους!

Έκανα το 1ο μου tattoo!!!!!
kostasvc15
QUOTE(Keyser_Soze @ Nov 16 2008, 14:11 ) *
Επιτέλους! Επιτέλους! Επιτέλους!

Έκανα το 1ο μου tattoo!!!!!

Εχει να κανει με τον Ομπαμα;;;;
Gravedigger
QUOTE (Keyser_Soze @ Nov 16 2008, 15:11 ) *
Επιτέλους! Επιτέλους! Επιτέλους!

Έκανα το 1ο μου tattoo!!!!!

Δεν θα σταματάς,believe me wink.gif (Είναι σαν τα lays,κανείς δεν μπορεί να φάει κάνει μόνο 1)
dizzy_fingers
QUOTE(Keyser_Soze @ Nov 16 2008, 15:11 ) *
Επιτέλους! Επιτέλους! Επιτέλους!

Έκανα το 1ο μου tattoo!!!!!

Τί τατού?
Τη Γη από μεγάλη απόσταση?

tongue.gif


Πες μας περισσότερα.
Keyser_Soze
Ότι λέει η υπογραφή μου, σε θιβετιανή γραμματοσειρά, στον δεξί τρικέφαλο (χέρι, πίσω από το δικέφαλο-μπράτσο).

Καλά, είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα κάνω κι άλλο. Ήδη σκέφτομαι το επόμενο...
Mamuwalde
ρίξε μια φωτό smile.gif
kostasvc15
QUOTE(Keyser_Soze @ Nov 16 2008, 21:14 ) *
Ότι λέει η υπογραφή μου, σε θιβετιανή γραμματοσειρά, στον δεξί τρικέφαλο (χέρι, πίσω από το δικέφαλο-μπράτσο).

Καλά, είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα κάνω κι άλλο. Ήδη σκέφτομαι το επόμενο...

Ποσα σου πηρε;
Με το μετρο παει; tongue.gif
dizzy_fingers
QUOTE(Keyser_Soze @ Nov 16 2008, 22:14 ) *
Ότι λέει η υπογραφή μου, σε θιβετιανή γραμματοσειρά, στον δεξί τρικέφαλο (χέρι, πίσω από το δικέφαλο-μπράτσο).

Ήξερες από χθες Θιβετιανά ρε Δαλάι Λάμα που μου χτύπησες ιταλική λέξη σε αυτά? tongue.gif tongue.gif tongue.gif



Καλορίζικο smile.gif, το coolness level να χτυπάει κόκκινο και το τατού να σε αντιπροσωπεύει πάντα.
Keyser_Soze
Μετά από 3 χρόνια διαλογισμού στο Θιβέτ, έμαθα θιβετιανά... Και το "Libre" είναι ισπανική λέξη και σημαίνει "Ελεύθερος" (ίσως είναι έτσι και στα ιταλικά, αλλά δεν την κατέχω τη γλώσσα).

Το coolness level θα χτυπήσει κόκκινο όταν σε σκίσω στο 2κ9 (όταν το πάρω)...tongue.gif
dizzy_fingers
Θα φέρω το μπάσο και θα σου πουλήσω μούρη. Εκεί θα γίνει το 1-1.
kostasvc15
QUOTE(Keyser_Soze @ Nov 17 2008, 15:40 ) *
Μετά από 3 χρόνια διαλογισμού στο Θιβέτ, έμαθα θιβετιανά... Και το "Libre" είναι ισπανική λέξη και σημαίνει "Ελεύθερος" (ίσως είναι έτσι και στα ιταλικά, αλλά δεν την κατέχω τη γλώσσα).

Και στα γαλλικα ετσι ειναι..να σου πω,εκει στη Ναξο δεν εχετε γυναικες; tongue.gif
Pierce
ΟΛΕΣ!
rchos
ΟΛΕΣ



dizzy_fingers
Από το Μεγάλο Πεύκο γράφετε και οι δύο?
Flash
NAI. AYTO ΠΟΥ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΥΑΛΙ.



Άσχετο: Πάρτε και λίγο food for thought για μείζονες πολιτικές εξελίξεις. http://www.news247.gr/a/68!67393
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Flash @ Nov 20 2008, 17:30 ) *
NAI. AYTO ΠΟΥ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΥΑΛΙ.



Άσχετο: Πάρτε και λίγο food for thought για μείζονες πολιτικές εξελίξεις. http://www.news247.gr/a/68!67393


Να προσέχεις τι ποστάρεις σε παρακαλώ.
Ο παρόν υπερσύνδεσμος με κανει να χασω την αυτοσυγκέντρωση μου για λιγη ώρα, και ως εκ τούτου καλό θα ήταν να σβηστεί.
Ευχαριστώ τη διαχείριση για την κατανόηση.
Mamuwalde
αύριο το πρωί [ή και μεσημέρι δεν είμαι σίγουρος] θα εξεταστώ για δίπλωμα αυτοκινήτου icon_joy.gif !

μετά από 11 χρόνια μοτοσυκλέτας το αποφάσισα να πάρω στο χέρι το χαρτί που λέει ότι ξέρω να οδηγώ 4 τροχούς .

μην τρομάζετε . θα ενημερώνω κάθε φορά που θα πιάνω στα χέρια μου αυτό το γελοίο στρογγυλό τιμόνι 45.gif


ΥΓ: μήπως το coqnac δε βολεύει για την πρωινή εξέταση ?! μήπως να έπινα μπύρες ? hammer.gif
stefan
QUOTE(giopride @ Nov 21 2008, 03:09 ) *
αύριο το πρωί [ή και μεσημέρι δεν είμαι σίγουρος] θα εξεταστώ για δίπλωμα αυτοκινήτου icon_joy.gif !

μετά από 11 χρόνια μοτοσυκλέτας το αποφάσισα να πάρω στο χέρι το χαρτί που λέει ότι ξέρω να οδηγώ 4 τροχούς .

μην τρομάζετε . θα ενημερώνω κάθε φορά που θα πιάνω στα χέρια μου αυτό το γελοίο στρογγυλό τιμόνι 45.gif


ΥΓ: μήπως το coqnac δε βολεύει για την πρωινή εξέταση ?! μήπως να έπινα μπύρες ? hammer.gif


Θα λαδωσεις??
Αν ναι,τοτε πιες μεχρι και υποβρυχια..δεν υπαρχει προβλημα..

Αν δεν λαδωσεις,κανε μια προσευχη και ξεκινα.. rolleyes.gif
Mamuwalde
είναι αντιδεοντολογικό : δε λαδώνω και δε γλύφω ποτέ ...

θα προτιμούσα να πληρώνω τα πρόστιμα biggrin.gif

μόλις θυμήθηκα hammer.gif , ότι το πρωί θα κάνω μάθημα και η εξέταση θα γίνει μετά τις 2-3 . οπότε έχω 11 ώρες να ξενερώσω

το έχω παιδιά , χα-λα-ρά thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
stefan
QUOTE(giopride @ Nov 21 2008, 03:59 ) *
είναι αντιδεοντολογικό : δε λαδώνω και δε γλύφω ποτέ ...

θα προτιμούσα να πληρώνω τα πρόστιμα biggrin.gif

μόλις θυμήθηκα hammer.gif , ότι το πρωί θα κάνω μάθημα και η εξέταση θα γίνει μετά τις 2-3 . οπότε έχω 11 ώρες να ξενερώσω

το έχω παιδιά , χα-λα-ρά thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif


Αν ομως δεν περασεις(χτυπα ξυλο.. biggrin.gif ),θα πληρωσεις παλι την παρασταση μετα.
Αρα θα σου βγουν τα ιδια λεφτα.
Μπορει να το εχεις σαν ιδεολογια να μην λαδωσεις,αλλα αν το κανεις θα ξεμπερδεψεις πιο νωρις.
Mamuwalde
είναι κανονισμένο , να μην ξαναπληρώσω παράσταση αν δεν το πάρω ...

αλλά το έχω σας λέω .... χα-λα-ρά 65.gif
stefan
QUOTE(giopride @ Nov 21 2008, 04:33 ) *
είναι κανονισμένο , να μην ξαναπληρώσω παράσταση αν δεν το πάρω ...

αλλά το έχω σας λέω .... χα-λα-ρά 65.gif


Αμα ειναι ετσι τοτε,μην σε νοιαζει τιποτα.
Οπως το λες,χαλαρα..
Αντε,καλη σου επιτυχια!! smiley.gif
j-kidd13
Και αν όλα πάνε καλά και το πάρεις το διπλωματάκι,πιες και και κανα κονιακάκι μετά για τα επινίκια.....
dizzy_fingers
Λαμόγιο giopride.. tongue.gif

Εγώ είμαι στην αντίθετη κατάσταση, έχω δίπλωμα αμαξιού και πάω για μηχανή σε λίγο καιρό.
Δεν πάει άλλο να μετακινούμαι με συγκοινωνία στο κέντρο της Αθήνας...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.