Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μποντίρογκα VS Τζινόμπιλι
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
Teo 13
Απλά, ποιός ειναι/ήταν καλύτερος παίκτης?

Εγώ δεν έχω ιδέα ποίον να διαλέξω!
Ginobili
QUOTE(Teo 13 @ Oct 3 2011, 20:08 ) *
Απλά, ποιός ειναι/ήταν καλύτερος παίκτης?

Εγώ δεν έχω ιδέα ποίον να διαλέξω!

βάλε κι ένα πολ...
Teo 13
QUOTE(Ginobili @ Oct 3 2011, 23:38 ) *
βάλε κι ένα πολ...

Δεν ξέρω πως γίνεται να το κάνω edit. sad.gif
GreekNick
Ιεροσυλια και μονο να γινετε συγκριση του Μποντιρογκα με το ΜΕΑΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ ΜΠΑΣΚΕΜΠΟΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΟΤΕ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
GMF80
Αν πήγαινε ο Bodiroga στο ΝΒΑ και έκανε καρίερα τότε το συζητούσαμε... Μεγάλος παίχτης αλλά Ginobili δεν ήταν....
Rated: (en)joy
QUOTE (GreekNick @ Jun 11 2013, 13:25 ) *
Ιεροσυλια και μονο να γινετε συγκριση του Μποντιρογκα με το ΜΕΑΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ ΜΠΑΣΚΕΜΠΟΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΟΤΕ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Και ιεροσυλία για γατάκια όπως οι Νοβίτσκι,Νας να θεωρούνται καλύτεροι μη αμερικάνοι μπασκετμπολίστες σε σύγκριση με τον πανμέγιστο Τζινόμπιλι laugh.gif laugh.gif laugh.gif
slok
νοβιτσκι μετα τζινομπιλι και αρκετα πιο κατω μποντιρογκα.
ουτε καν συγκριση
captain charisma
ο τζινομπιλι κ ο παρκερ μπαινουν στην ιδια προταση με τον ντιρκ για το κορυφαιο μη αμερικανο που παιξε νβα, αλλα εχουν και το ελαφρυντικο που ακουει στο ονομα τιμ ντανκαν..

ο μποτιρογκα πιστευω στο νβα δεν θα πετυχαινε γιατι ηταν πολυ αργος...ενας μετριος παικτης θα ηταν...
slok
QUOTE(captain charisma @ Jun 11 2013, 15:23 ) *
ο τζινομπιλι κ ο παρκερ μπαινουν στην ιδια προταση με τον ντιρκ για το κορυφαιο μη αμερικανο που παιξε νβα, αλλα εχουν και το ελαφρυντικο που ακουει στο ονομα τιμ ντανκαν..

ο μποτιρογκα πιστευω στο νβα δεν θα πετυχαινε γιατι ηταν πολυ αργος...ενας μετριος παικτης θα ηταν...



ειναι και οι δυο τους ενα σκαλι κατω απο τον dirk
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.