Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πάμε γήπεδο...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
panos75
Ανοίγω αυτό το θέμα προκειμένου όποιος θέλει να δηλώνει σε ποιό παιχνίδι σκοπεύει να πάει κάθε αγωνιστική.
Με αυτόν τον τρόπο θα μπορούμε να κανονίζουμε τα διάφορα μέλη να πηγαίνουμε μαζί ή να συναντιόμαστε στο γήπεδο.

Εγώ αύριο θα πάω στο Πανιώνιος-Τρίκαλα ενώ την Κυριακή στο Περιστέρι-Ηλυσιακός.

Ας όψονται τα χουλιγκάνια της ΑΕΚ αλλιώς μπορεί να πεταγόμουν μέχρι το Ελληνικό για το ντέρμπυ. 68.gif
Alexandris Eleftherios
QUOTE(panos75 @ Jan 16 2010, 00:51 ) *
Ας όψονται τα χουλιγκάνια της ΑΕΚ αλλιώς μπορεί να πεταγόμουν μέχρι το Ελληνικό για το ντέρμπυ. 68.gif


Kαι γιατι φοβάσαι? Δημοσιογράφος είσαι? smiley.gif
Ωραία ιδέα το thread σου.
Όταν παω να δω την Πανάθα θα σας πω... icon_wave.gif
panos75
QUOTE(Alexandris Eleftherios @ Jan 16 2010, 02:50 ) *
Kαι γιατι φοβάσαι? Δημοσιογράφος είσαι? smiley.gif


Εεεε...
Κεκλεισμένων των θυρών δεν θα'ναι; blink.gif
matt walsh
2ρα η Μαρουσσαρα!!!!!!!!!!!!!!τρενο...
stauros
QUOTE(panos75 @ Jan 16 2010, 01:51 ) *
Ανοίγω αυτό το θέμα προκειμένου όποιος θέλει να δηλώνει σε ποιό παιχνίδι σκοπεύει να πάει κάθε αγωνιστική.
Με αυτόν τον τρόπο θα μπορούμε να κανονίζουμε τα διάφορα μέλη να πηγαίνουμε μαζί ή να συναντιόμαστε στο γήπεδο.

Εγώ αύριο θα πάω στο Πανιώνιος-Τρίκαλα ενώ την Κυριακή στο Περιστέρι-Ηλυσιακός.

Ας όψονται τα χουλιγκάνια της ΑΕΚ αλλιώς μπορεί να πεταγόμουν μέχρι το Ελληνικό για το ντέρμπυ. 68.gif

,,
panos75
Τι έγινε ρε παιδιά, κανείς δεν πάει γήπεδο;

Όλοι επί του καναπέως την βγάζετε; huh.gif
Alexandris Eleftherios
QUOTE(panos75 @ Jan 29 2010, 23:34 ) *
Όλοι επί του καναπέως την βγάζετε; huh.gif


Έτσι μας κατάντησαν βρε φίλε. Είδες τι έγινε πάλι με την ΑΕΚ?
Καναπές και πάλι καναπές. Εγω προσωπικά έχω σχεδον 4 μήνες να παω γηπεδο. Και θα το σκεφτώ πολυ καλα πριν πάω.

Τελικά μόνο οταν παίζει η Εθνική ομάδα μπορεις να πας χωρίς να κινδυνεύεις και χωρις να ακους τα εμετικά συνθήματα.

Δεν θέλουν τα παιδιά μας να αγαπήσουν τον αθλητισμό. Ότι αθλητική παιδεία πάρουν θα την πάρουν απο εμάς. Απο τους γονείς τους. Απο την πολιτεία απλα ξεχάστε το.
Air Kef
Ωραία ιδέα για τοπικ, μολις την ειδα. smile.gif
panos75
QUOTE(Air Kef @ Feb 15 2010, 01:11 ) *
Ωραία ιδέα για τοπικ, μολις την ειδα. smile.gif


Τι λες για ένα καρφίτσωμα; wink.gif
Air Kef
Τωρα θα σου βάλω εγώ ενα μπαν που κάνεις δημόσιες υποδείξεις σε moderator, θα σου δείξω εγώ, θα δεις τι θα παθεις. 71.gif
panos75
QUOTE(Air Kef @ Feb 15 2010, 02:20 ) *
Τωρα θα σου βάλω εγώ ενα μπαν που κάνεις δημόσιες υποδείξεις σε moderator, θα σου δείξω εγώ, θα δεις τι θα παθεις. 71.gif


smiley.gif

mono maroussi
μαρουσαρα και δεν ειμαι καλα..αν παμε γηπεδο λεει?απο το 97 που παιζαμε α2 εχω δει πανω απο 400 αγωνες..εντος και εκτος..μεχρι και εξωτερικο εχω φτασει..αντε με το καλο θα τους χιλιασω καθως ειμαι μονο 21 ακομα..αντε ρε μαρουσαρααααα
apkat
E και γω με διαρκειας στο ΣΕΦ δεν χανω ματς τα τελευταια χρονια..Που και που παω και σε καποια εκτος του Ολυμπιακου..
rchos
δυστηχως με τα χρονια και τις πιο πολλες υποχρεωσεις το γηπεδο γινεται ολο και πιο δυσκολο.
εχω διαρκειας της ομαδας μου φετος για πρωτη φορα αν και πηγαινω το ιδιο συχνα με αλλες χρονιες που δεν ειχα(συνεχεια δηλαδη).
το κακο ειναι οτι οι επισκεψεις μου σε αλλα γηπεδα εχουν ψιλοσταματησει.
καποτε πηγαινα πολυ συχνα και σε πανιωνιο κυριως μα και σε αλλα γηπεδα.τωρα οι επισκεψεις αυτες εχουν περιοριστει στο ελαχιστο.
φετος εχω παει μονο στο πανελληνιος-πανιωνιος στην κυψελη.
Air Kef
QUOTE(rchos @ Feb 16 2010, 18:14 ) *
φετος εχω παει μονο στο πανελληνιος-πανιωνιος στην κυψελη.



Τιμή μου.
panos75
Δυστυχώς αυτό το Σ/Κ οι επιλογές είναι περιορισμένες.

Στο ΟΑΚΑ δεν πρόκειται να πλησιάσω ούτε σε ακτίνα 10 χιλιομέτρων. Την αγαπάω τη ζωή μου.

Περιστέρι και Ελληνικό είναι κεκλεισμένων των θυρών λόγω των ανεγκέφαλων που έκαναν το γήπεδο τεκέ πριν δυο εβδομάδες.

Έτσι μόνη επιλογή είναι η στρούγκα της Νέας Σμύρνης. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον ότι θα δούμε καλό ματς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.