Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παίχτες που "αντιπαθούμε"!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
hagi
Και μιας και αναφέρθηκε από έναν φίλο,είπα να ανοίξω και αυτό το topic..

Προσέξτε όχι οι απαραίτητα άσχετοι παίχτες..Αλλά αυτοί που δεν μας κάθοντε καλά στο στομάχι..Για οποιοδήποτε λόγο δεν μας αρέσουν!!!

Φυσικά το "αντιπαθούμε" με την καλή έννοια.

Περιμένω ενδιαφέρον απόψεις που καλό θα είναι να είναι κόσμιες.. peace.gif
Air Kef
Καποια περίοδο αντιπαθουσα πολυ τον Προδρομο Νικολαιδη λογω φατσας.Το ιδιο και τον Βασιλη Κικιλια+οτι δν ηταν προτυπο μπασκετμπολιστα.

Επισης μια περιοδο τον Παπαμακαριο,σημερα τον παω πολυ!


Ανιπαθω παρα παρα παρα πολυ τους Ιτούδη και Ελληνιαδη.Θελουν ξυλο. biggrin.gif
thrylos7
Εγώ, χωρίς συγκεκριμένο λόγο και χωρίς ν' αναιρώ τη μπασκετική τους αξία, δεν "πάω" τους Μπετσίροβιτς και Σμόντις...

Όταν θυμηθώ κι άλλους, θα τους βάλω. smile.gif
reignman
smodis.. mou thimizei kati poly hippiko kai antibasketiko tautoxrona tongue.gif
kop-13
Σόλομον...δεν υπάρχει δεύτερος!
Pierce
ricky davis,αλβερτης,ελληνιαδης,καραγκουτης,χατζηβ
εττας
Gravedigger
Εγώ νομίζω ήμουν η αιτία του τοπικ!!!Λοιπόν...Πρώτος κ καλύτερος...Ginobilli!Τον μισώ!Eπίσης από Ελλάδα Τσαλδάρη,Παπαμακάριο,Seibutis...Αυτοί μου ήρθαν τώρα αλλά σίγουρα θα συμπληρώνω κατά καιρούς!!! smiley.gif
tsitum
Γκαγκαλουδης ο μονος φανατικος τοσο του Αρη οσο κ του ΠΑΟΚ.Εκτος απο αυτο,δε μ αρεσει το αλητηριο στιλακι του...

Θα συμφωνησω με αιρ κεφ.Προδρομος Νικολαιδης
Air Kef
Λιγα με τον Μανου...Εξαλλου δν εχει σχεση με το τοπικ.



Ξεχασα,κι εγω Αλβέρτη,Σολομον στις αντιπαθειες.Και βεβαια Πινι Γκερσον,Βαγγελη Αλεξανδρη.
Yellow heart
QUOTE(thrylos7 @ Apr 24 2007, 10:55 AM) *
Εγώ, χωρίς συγκεκριμένο λόγο και χωρίς ν' αναιρώ τη μπασκετική τους αξία, δεν "πάω" τους Μπετσίροβιτς και Σμόντις...

Όταν θυμηθώ κι άλλους, θα τους βάλω. smile.gif

Πραγματι,ειδικα τον Μπετσιροβιτς.

Κουβελας και Μαγλος επισης σπαστικοι.(παντα κατα την αποψη μου)
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ Apr 24 2007, 04:16 PM) *
Λιγα με τον Μανου...Εξαλλου δν εχει σχεση με το τοπικ.

Γιατί δν έχει σχέση???Αφού δν τον χωνεύω!!!!
McRae
Διαμαντιδης,Μασει,Τσαρτσαρης


Απο προπονητες Ομπραντοβιτς και ολο το τιμ του Παναθηναικου που βγαζουν ολους τους αγωνες στο ορθιο χωρις να δεχονται ποτε παρατηρησεις.Ειδικη αναφορα και στον Σταυρο Ελληνιαδη φυσικα..
kop-13
Ok βρήκαμε τον άνθρωπο που αντιπαθεί τον Διαμαντίδη!!!

Κ κάτι άλλο,το topic αφορά μόνο παίχτες ή κ παράγοντες??
panos75
Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αντιπαθούσα τον Διαμαντίδη τα προηγούμενα χρόνια. Όχι γιατί μου έκανε κάτι ο ίδιος αλλά λόγω του Σκουντή και του άλλου ακατανόμαστου που κάνει μεταδόσεις μπάσκετ, και οι οποίοι μας ζαλίζουνε τον έρωτα σε κάθε ματς με τον συγκεκριμένο παίκτη: το χταπόδι, ο πλέι-μέικερ του 21ου αιώνα και άλλα τέτοια ...χαριτωμένα σαλιαρίσματα shot.gif . Αφού από κάποιο σημείο και μετά νόμιζε ο θεατής ότι ο αγώνας ήταν Διαμαντίδης Vs The World.
PanosIlio
Λίγα με τον Τσαλδάρη ε, άντε tongue.gif

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Ελληνιάδης, προσωπικά θεωρώ πως είναι προβοκάτορας, κάνει κακό στον Ολυμπιακό αλλά μάλλον τον έχουν εκεί που τον έχουν επειδή απλά υπάρχει για να εκνευρίζει τους αντιπάλους.

Αλβέρτης, αντιμπασκετική φάτσα, αχώνευτος, δεν μου αρέσει, δεν μου αρέσει, δεν μου αρέσει (άσχετα αν είναι ένας από τους κορυφαίους σουτέρ στην Ευρώπη ακόμα)

Οικονόμου, αντιμπασκετική φάτσα, αχώνευτος, δεν μου αρέσει, δεν μου αρέσει, δεν μου αρέσει smiley.gif

Χατζηβρέτας, υπερτιμημένος όσο δεν πάει και απλά αχώνευτος 68.gif

Γκέρσον, shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Ομπράντοβιτς, όχι τίποτα άλλο απλά επειδή είναι ο καλύτερος και επειδή είναι σε άλλη ομάδα smiley.gif και αν όντως ισχύει αυτό που διάβασα σήμερα στο Basketblog απλά θα τον μισήσω περισσότερο γιατί ο Παναθηναϊκός θα κερδίσει το final four

Αυτά, θα μου έρθουν και άλλοι είμαι σίγουρος.

[offtpic]Το θέμα για το final four πότε θα ανοίξει? εκτός και αν έχει ανίξει και δεν το έχω πάρει χαμπάρι blink.gif [/offtpic]
Pierce
ξεχασα να αναφερω εναν που δεν χωνευω πραγματικα καθολου. πολλοι θα εχουν τη θεληση να με βρισουν tongue.gif αλλα ο παπαλουκας μου καθεται στο λαιμο
Aristofanis
Θα αναφερθώ και σε πρώην παίκτες/προπονητές.

Πρώτα από όλα Ιωαννίδης!
Και μετά Σιγάλας, Οικονόμου, Τόμιτς, Μισιακός, Γκαγκαλούδης, Ρίβερς, Σπλίττερ, Σκόλα, Παπαμακάριος
Air Kef
Το φορουμ του Φαιναλ 4 απο Δευτερα.Υπομονη,ο Νοτης(κατα κυριο λογω) και το υπολοιπο τιμ εχουμε κανει καλη δουλεια.Προσωπικα δν το περιμενα τοσο καλο. wink.gif

Οσο γιαυτο που ειπες "Χατζηβρέτας, υπερτιμημένος όσο δεν πάει και απλά αχώνευτος" ή εισαι μικρος και παρακολουθεις μπάσκετ πολυ λιγο καιρο ή δν απλα δν εχεις εκτιμησει το παλικαρι.Αν καποιος φταιει που τον λες ετσι ειναι ο Ομπραντοβιτς που τον κατέστρεψε στο ονομα της ομάδας.Κριμα,ισως μια μεταγραφη σε άλλη ομαδα (Αρη) τον αναγεννησει.
viper15 1
QUOTE(Aristofanis @ Apr 25 2007, 10:25 AM) *
Θα αναφερθώ και σε πρώην παίκτες/προπονητές.

Πρώτα από όλα Ιωαννίδης!
Και μετά Σιγάλας, Οικονόμου, Τόμιτς, Μισιακός, Γκαγκαλούδης, Ρίβερς, Σπλίττερ, Σκόλα, Παπαμακάριος

Και καλα ρε παιδια ο διαμαντιδης οτι δεν το γουσταρετε το χωνευω παει στο καλο..στην αρχη δεν ηταν τιποτα αν κ τωρα ειναι παιχταρας..
Τον ριβερς ομως δεν σας καταλαβαινω... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif Σαν να μου λεει ενας αμερικανος οτι δεν του αρεσει ο jordan..σε ποιον δεν αρεσει ο jordan?επειδη δηλαδη ειναι απο αλλη ομαδα??
hagi
QUOTE(Gravedigger @ Apr 24 2007, 02:16 PM) *
Εγώ νομίζω ήμουν η αιτία του τοπικ!!!Λοιπόν...Πρώτος κ καλύτερος...Ginobilli!Τον μισώ!Eπίσης από Ελλάδα Τσαλδάρη,Παπαμακάριο,Seibutis...Αυτοί μου ήρθαν τώρα αλλά σίγουρα θα συμπληρώνω κατά καιρούς!!! smiley.gif


Εσύ τα φταις όλα tongue.gif tongue.gif smiley.gif

Εγώ να σας πως πρόχειρα τώρα που μου έρχεται,δεν πάω τον Μποντίρογκα ή Μποντιρόγκα όπως λέγεται..Δεν μου άρεσε ποτέ το στυλ του και γενικά η κορμοστασιά του.. biggrin.gif

Αν μου έρθει και κανένας άλλος θα τον γράψω..
Gravedigger
QUOTE(hagi @ Apr 25 2007, 12:40 PM) *
Εσύ τα φταις όλα οπότε άνοιξα το topic.. tongue.gif tongue.gif smiley.gif

sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif 6.gif
PanosIlio
QUOTE(Air Kef @ Apr 25 2007, 02:05 PM) *
Το φορουμ του Φαιναλ 4 απο Δευτερα.Υπομονη,ο Νοτης(κατα κυριο λογω) και το υπολοιπο τιμ εχουμε κανει καλη δουλεια.Προσωπικα δν το περιμενα τοσο καλο. wink.gif

Οσο γιαυτο που ειπες "Χατζηβρέτας, υπερτιμημένος όσο δεν πάει και απλά αχώνευτος" ή εισαι μικρος και παρακολουθεις μπάσκετ πολυ λιγο καιρο ή δν απλα δν εχεις εκτιμησει το παλικαρι.Αν καποιος φταιει που τον λες ετσι ειναι ο Ομπραντοβιτς που τον κατέστρεψε στο ονομα της ομάδας.Κριμα,ισως μια μεταγραφη σε άλλη ομαδα (Αρη) τον αναγεννησει.


1)Από Δευτέρα λοιπόν και είμαι σίγουρος ότι κάνατε πολύ καλή δουλειά αν κρίνω από το υπόλοιπο forum.

2)Το μικρός είναι υποκειμενικό, μπορεί εσύ να είσαι 45 οπότε στα 27 μου είμαι μικρός, αν πάλι είσαι μεταξύ 25-30 ε τότε δεν είμαι μικρός για σένα αλλά δεν έχει και τόση σημασία. Λοιπόν όσο για το Χατζηβρέτα και το υπερτιμημένος έχω να πω το εξής. Όταν πήγε στην ΤΣΣΚΑ πήγε με τις περγαμηνές ενός μεγάλου σκόρερ, ήταν πρώτος στην Ελλάδα με τον Ηρακλή. Τι έκανε εκεί? δεν νομίζω να ήταν πρώτος σκόρερ ε? ούτε καταλύτης. Ότι είναι καλός παίχτη δεν το αμφισβητώ αλλά δεν είναι ο σούπερ αμυντικός που λένε μερικοί, γι'αυτό και δεν έχει πιάσει απόλυτα στον Παναθηναϊκό αλλά ούτε και ο μεγάλος σκόρερ όπως ήταν, ίσως για ομάδες επιπέδου Άρη, που δηλαδή συμμετέχουν μεν στην Ευρωλίγκα αλλά δεν έχουν στόχους παρά μόνο να πάνε στους 16 είναι οκ και ίσως εκεί μπορέσει να δείξει τι μπορεί να κάνει. Αλλά για ομάδες ομάδες μεγάλες που χτυπάνε final four, κούπες και πρωταθλήματα Ελλάδας δεν κάνει, γι'αυτό τον λέω υπερτιμημένο. Ένας καλός παίχτης είναι τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο, ένας εργάτης, δεν θα κάνει ποτέ του τη διαφορά σε μια μεγάλη ομάδα. Αυτό πιστεύω. Όσο για το αχώνευτος ε απλά δεν μου αρέσει το στυλ παιχνιδιού του γενικά, δεν με προσελκύει.
Yellow heart
QUOTE(McRae @ Apr 24 2007, 08:16 PM) *
Διαμαντιδης,Μασει,Τσαρτσαρης
Απο προπονητες Ομπραντοβιτς και ολο το τιμ του Παναθηναικου που βγαζουν ολους τους αγωνες στο ορθιο χωρις να δεχονται ποτε παρατηρησεις.Ειδικη αναφορα και στον Σταυρο Ελληνιαδη φυσικα..

Φανατικος Ολυμπιακος εισαι?
McRae
Ναι για αυτο εχω τον Ελληνιαδη μεσα... rolleyes.gif

Και για καποιους αλλους που με κατεκριναν,γιατι τι ειναι ο Διαμαντιδης η ιερη αγελαδα του ελληνικου αθλητισμου?

Δεν τον παω γιατι ειναι μακραν ο πιο γκρινιαρης παικτης στο πρωταθλημα,δεν θυμαμαι να σφυριζεται παραβαση εναντιον του και αυτος να μην διαμαρτυρεται..
Yellow heart
QUOTE(McRae @ Apr 25 2007, 04:55 PM) *
Ναι για αυτο εχω τον Ελληνιαδη μεσα... rolleyes.gif

Και για καποιους αλλους που με κατεκριναν,γιατι τι ειναι ο Διαμαντιδης η ιερη αγελαδα του ελληνικου αθλητισμου?

Δεν τον παω γιατι ειναι μακραν ο πιο γκρινιαρης παικτης στο πρωταθλημα,δεν θυμαμαι να σφυριζεται παραβαση εναντιον του και αυτος να μην διαμαρτυρεται..

Αν διαμαρτυρεται ο Μητσος,για τον Γκαγκαλουδη τι εχεις να πεις?

Ενταξει,ενας Ολυμπιακος τι θα ελεγε!
McRae
41.gif
Μπραβο θα μπορουσες ανετα να πρωταγωνιστησεις στο σικουελ του "Ηλιθιος και Πανηλιθιος"..τον ρολο διαλεξε τον εσυ..
Yellow heart
QUOTE(McRae @ Apr 25 2007, 05:09 PM) *
41.gif
Μπραβο θα μπορουσες ανετα να πρωταγωνιστησεις στο σικουελ του "Ηλιθιος και Πανηλιθιος"..τον ρολο διαλεξε τον εσυ..

Σε μια τετοια ταινια κανεις μα κανεις δεν μπορει να σου κλεψει ρολο!

Βρε θα τα πουμε στους ημιτελικους!
Pierce
QUOTE(Yellow heart @ Apr 25 2007, 07:08 PM) *
Φανατικος Ολυμπιακος εισαι?



QUOTE(McRae @ Apr 25 2007, 07:55 PM) *
Ναι για αυτο εχω τον Ελληνιαδη μεσα... rolleyes.gif

Και για καποιους αλλους που με κατεκριναν,γιατι τι ειναι ο Διαμαντιδης η ιερη αγελαδα του ελληνικου αθλητισμου?

Δεν τον παω γιατι ειναι μακραν ο πιο γκρινιαρης παικτης στο πρωταθλημα,δεν θυμαμαι να σφυριζεται παραβαση εναντιον του και αυτος να μην διαμαρτυρεται..



QUOTE(Yellow heart @ Apr 25 2007, 08:02 PM) *
Αν διαμαρτυρεται ο Μητσος,για τον Γκαγκαλουδη τι εχεις να πεις?

Ενταξει,ενας Ολυμπιακος τι θα ελεγε!

ελεος με εχετε πεθανει στο γελιο. αδελφε yellow heart μονο και μονο απο το nickname του θα επρεπε να καταλαβεις οτι ειναι οπαδος του παοκ και οχι του ολυμπιακου οπως συνεχιζεις να υποστηριζεις με παθος...
Yellow heart
QUOTE(pierce21 @ Apr 25 2007, 05:16 PM) *
ελεος με εχετε πεθανει στο γελιο. αδελφε yellow heart μονο και μονο απο το nickname του θα επρεπε να καταλαβεις οτι ειναι οπαδος του παοκ και οχι του ολυμπιακου οπως συνεχιζεις να υποστηριζεις με παθος...

Σπανια προσεχω το nickname και το avatar!
Air Kef
Εκτος απο nickname και αβαταρ εχει και ολοκληρο "Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ" διπλα.


PanosIlio-G7 δν το λεω με κακια αν εισαι μικρος,το φορουμ εχει κατακλυστει τελευταια απο 13-16 ετων μελη. smile.gif


Ο Χατζηβρέττας έφυγε απο την Ελλάδα ως ενας σούπερ σκόρερ μιας ομάδας που τερμάτισε 4η στην Α1,πίσω απο την Πρωταθλητρια ΑΕΚ,τον Κυπελλουχο Ολυμπιακο και τον Πρωταθλητη Ευρωπης Παναθηναικο.Πήρε μεταγραφή σε μια ομάδα που χτυπούσε Φ4 Ευρωλιγκας και νομιζω πως ηταν απόλυτα φυσιολογικο να μην εχει τον ρολο που ειχε στον Ηρακλη.Ειχε ομως βασικο ρόλο καθως ο Ιβκοβιτς τον εκτιμούσε πολυ.Αντιθέτως με τον Παπαλουκά δν ριζωσε εκει και επέστρεψε στον Παναθηναικο.Ο Ομπραντοβιτς τον εκανε απο σουπερ σκόρερ,εναν απλα καλο αμυντικο πάικτη,οπως πχ εκανε τον Αλβερτη απο τον κορυφαιο σουτέρ στην Ευρώπη,ενα κοντο τεσσάρι με καλο σουτ και παθος.Επειδη σε αυτο ψιλοσυμφωνουμε,πες σε παρακαλω γιατι θεωρειτε υπερτιμημενος ο Νικος.Νομιζω πως δικαια θεωρήται ενας απο τους κορυφαιους Ελληνες γκαρ.
Aristofanis
QUOTE(Air Kef @ Apr 25 2007, 02:05 PM) *
Το φορουμ του Φαιναλ 4 απο Δευτερα.Υπομονη,ο Νοτης(κατα κυριο λογο) και το υπολοιπο τιμ εχουμε κανει καλη δουλεια.Προσωπικα δν το περιμενα τοσο καλο. wink.gif

Οσο γιαυτο που ειπες "Χατζηβρέτας, υπερτιμημένος όσο δεν πάει και απλά αχώνευτος" ή εισαι μικρος και παρακολουθεις μπάσκετ πολυ λιγο καιρο ή δν απλα δν εχεις εκτιμησει το παλικαρι.Αν καποιος φταιει που τον λες ετσι ειναι ο Ομπραντοβιτς που τον κατέστρεψε στο ονομα της ομάδας.Κριμα,ισως μια μεταγραφη σε άλλη ομαδα (Αρη) τον αναγεννησει.


Air Kef είπες Δευτέρα! Όταν ξυπνήσω το πρωί της Δευτέρας και μπω στο φορουμ και δεν δω το φορουμ του Φαιναλ 4 ξέρεις... shot.gif

QUOTE(viper15 1 @ Apr 25 2007, 03:17 PM) *
Και καλα ρε παιδια ο διαμαντιδης οτι δεν το γουσταρετε το χωνευω παει στο καλο..στην αρχη δεν ηταν τιποτα αν κ τωρα ειναι παιχταρας..
Τον ριβερς ομως δεν σας καταλαβαινω... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif Σαν να μου λεει ενας αμερικανος οτι δεν του αρεσει ο jordan..σε ποιον δεν αρεσει ο jordan?επειδη δηλαδη ειναι απο αλλη ομαδα??


Μα φάτσα είναι αυτή που έχει? tongue.gif
Air Kef
Είπα από Δευτέρα . tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ισως και νωρίτερα τωρα που το σκεφτομαι. biggrin.gif
Gravedigger
Θυμήθηκα κ άλλον!Γιάννης Λάππας.....!
Bonzo
1) Ελληνιάδης, ότι και να πω θα ναι λίγο....
2)Παπαλουκάς, όχι για αγωνιστικούς λόγους (απότους καλύτερους ασους στην Ευρώπη είναι)αλλά μου την σπαει επειδή είναι απίστευτα δημοσιοσχετίστας (βλέπε μουντομπάσκετ και τα σκετσάκαι που έκανε με τους δημοσιογράους) στις δηλώσεις είναι πάντα πρώτος, και ενώ έχει υπαρξει αρκετές φορες προκλητικός ,προς τους φιλάθλους του ΠΑΟ κυρίως,βγαίνει και κάνει δηλώσεις για την κατάντια των φιλάθλων στην Ελλάδα.
3)Πενν κυρίως λόγω φάτσας αλλά και μπασκετικου στυλ

Επειδή έχει παει και στον Νικολα το θέμα δεν τον εκτιμάω ούτε εγώ πάρα πολυ.Κυρίως λόγω το ότι είναι επιπολαιος,ασταθής και ψυχάκιας στο παιχνίδη του.

Τέλος το θέμα με τις ηλικίες των μελών(που συχνά-πυκνά χρησιμοποιείται ως επιχείρημα(?))το βρισκω τελείς ηλίθιο... Δηλαδή και να ναι στην ηλικια των 13-16 τη σημαίνει? Οτι δεν έχει δικαίωμα να μην εκτιμά εναν παίκτη???
Τι κόμπλεξ είναι αυτό με τις ηλικίες?
Air Kef
Δν ειναι επιχειρημα.

Ειναι το οτι αν ειναι 15 σημερα,οταν ο Χατζηβρέττας εκανε οργια,αυτος ηταν 10 και πιθανοτατα δν εβλεπε μπασκετ ή τελος παντων δν μπορει να εχει σοβαρη κριση για το μπασκετ στα 10.Εκτος αν εχει κανα χάρισμα οπως πχ ο Μπετοβεν που εγραφε μουσικη στα 6 του.
PanosIlio
Όοοοοοοχι Μπετόβεν δεν είμαι tongue.gif

Χμμμ air kef μάλλον και εγώ το διατύπωσα με τέτοιο τρόπο ώστε να αναρωτιέσαι. Συμφωνούμε πως ο Χατζηβρέτας στον Ηρακλή ήταν σκόρερ και μάλιστα καλός. Σε μεγαλύτερες ομάδες που πήγε δεν έπιασε σαν σκόρερ, λόγω ίσως καλύτερων παιχτών ή περισσότερων ισάξιων στην ίδια ομάδα άρα και πολυφωνία ή στην τελική λόγω κολλήματος προπονητή.

Υπερτιμημένο τον λέω γιατί ενώ είναι πολύ καλός σκόρερ, ειδικά στο ανοικτό γήπεδο, τρέχα νίκο τρέχα δηλαδή, δεν είναι τόσο καλός αμυντικός, όσο τον παρουσιάζουν μερικοί, απλά μέσα στο αμυντικό παιχνίδι του Παναθηναϊκού ένας παίχτης γρήγορος στα πόδια και με διάθεση φαίνεται λες και είναι ο Σιγάλας στα νιάτα του εξαιτίας του rotation και των βοηθειών.

Και το λέω αυτό γιατί έχω ακούσει πολλούς φίλους μου παναθηναϊκούς που δεν είναι μπασκετικοί να λένε και να ξαναλένε και να ξαναλένε αυτά που κολλημένοι δημοσιογράφοι της σειράς γράφουν και λένε.

Θεωρώ πως ο Χατζηβρέτας είναι/ήταν (διάλεχτε tongue.gif ) καλός σκόρερ αλλά όχι δεν είναι καλός αμυντικός. Άρα υπερτιμημένος.

Τώρα για το γεγονός ότι είναι ένα από τα καλύτερα Ελληνικά σούτινγκ γκαρντ, ε πες μου ποιοι είναι οι άλλοι και θα δεις γιατί είναι. Και ελπίζω να εννοείς της εποχής μας και όχι γενικά biggrin.gif
V@Roxe##13
Λοιπον Κολωκας,δεν ξερω γιατι!Ε,παλια αντιπαθουσα τον Διαμαντιδη,τωρα ειναι ο αγαπημενος μου!!! 41.gif
Ποιον αλλον...Α,Μπετσιροβιτς,Ντομερκατ,Σκολα 19.gif,Πριτζιονι και γενικα ολη η Ταου.Τι αλλο?Βετουλας κα αλλοι.
msg
QUOTE
Bonzo Posted 14 hours ago
2)Παπαλουκάς, όχι για αγωνιστικούς λόγους (απότους καλύτερους ασους στην Ευρώπη είναι)αλλά μου την σπαει επειδή είναι απίστευτα δημοσιοσχετίστας (βλέπε μουντομπάσκετ και τα σκετσάκαι που έκανε με τους δημοσιογράους) στις δηλώσεις είναι πάντα πρώτος, και ενώ έχει υπαρξει αρκετές φορες προκλητικός ,προς τους φιλάθλους του ΠΑΟ κυρίως,βγαίνει και κάνει δηλώσεις για την κατάντια των φιλάθλων στην Ελλάδα.


από όσους τον έχουν δει από κοντά και του έχουν μιλήσει ( π.χ. ο πατέρας μου) λένε ότι είναι ταπεινόφρων και εξαιρετικό παιδί. έτσι φαίνεται να είναι. μου είναι πολύ συμπαθής. δεν περίμενα να τη σπάει σε κάποιον φίλαθλο. τεσπα δεκτή η γνώμη σου αν και ψιλοδιαφωνώ.
Air Kef
Πηγα χθες Ολύμπια - Απολλων και ξαναζέστανε το παλιο μου μισος για τον Κώστα Πασχάλη.Το παλικάρι πρωτίστως λογο φάτσας και δευτερευώντος λόγο συμπεριφορας ειναι φοβερα αντιπαθητικος.

Ο Παπαλουκάς προκαλεί μια αντιπάθεια στους Παναθηναικούς για τον ιδιο περίπου λόγω που προκαλει και ο Σπανουλης στους Ολυμπιακους.Τους εγραψαν για τον αιώνιο. biggrin.gif


Πανο. smile.gif

Οτι συμμετειχε στην Εθνικη της τελευταίας διετίας+το γεγονος οτι βγήκε πρωτος σκορερ της Α1 αυτομάτως τον εχουν γράψει με εντονα γράμματα στις σελιδες του Ελληνικου μπάσκετ και θα τον θυμόμαστε για πάντα.
Πάνω κατω συμφωνω σε αυτα που λες.Ίσως να μην κανει για επιθετικο όπλο σε ομάδα κορυφαιου επιπέδου οπως ο ΠΑΟ,γιαυτο και ειπα οτι θα ηθελα να τον δω απο του χρονου πχ,σε μια ομαδα οπως ο Αρης για το γεγονος οτι ειναι κριμα να καταναλώνεται ενα ταλεντο σαν κι αυτο,στο να παιζει αμυνα και να τρέχει.

Ειδικα αν πάρει την Ευρωλίγκα φέτος με τον ΠΑΟ,νομιζω πως ο ιδιος θα πρέπει να κανει κατι αλλο στην καριέρα του.
losers can win
1)Φεμερλινγκ shot.gif shot.gif shot.gif
μη κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε φίλοι του παναθηναικου, μιλάω για το δίμετρο (και κάτι) κριάρι που ταλαιπωρούσε πέρυσι την ρακέτα μας
όποτε έμπαινε στο γήπεδο, έπεφτε το ηθικό μου
ΣΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

2) Σιγαλας, για το στυλ ''ράμπο'' που έχει υιοθετήσει (το γράφουν οι δημοσιογράφοι και το πίστεψε

3) ντομερκαντ, δεν ξέρω γιατί, μάλλον επειδή είτε με εφες είτε με γάβρο σκίζεται με τον ΠΑΟ, ολα μέσα πάνε (όχι ότι νικάει στο τέλος αλλά εντάξει... 19.gif 19.gif 19.gif )
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ Apr 26 2007, 03:32 PM) *
Ο Παπαλουκάς προκαλεί μια αντιπάθεια στους Παναθηναικούς για τον ιδιο περίπου λόγω που προκαλει και ο Σπανουλης στους Ολυμπιακους.Τους εγραψαν για τον αιώνιο. biggrin.gif
Πανο. smile.gif

Μπα εγώ δν έχω κανένα πρόβλημα με τον Παπαλουκά παρότι είμαι ΠΑΟ!(Καλά σίγουρα υπάρχουν κ εξαιρέσεις!)
Air Kef
Δεν ειπα εσένα,ειπα γενικα.Κι εννοειται πως υπάρχουν εξαιρεσεις.
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ Apr 26 2007, 09:51 PM) *
Δεν ειπα εσένα,ειπα γενικα.Κι εννοειται πως υπάρχουν εξαιρεσεις.

To ξέρω ότι δν είπες για μένα αφού εγώ δν έχω εκφράσει πουθενά αντιπάθεια για τον Παπαλουκά!Απλώς σαν οπαδός του ΠΑΟ απάντησα σε αυτό που είπες!
man10
Φεμερλιγκ,Ντομερκαντ,Μπασιλε και Βαρεχαο για μενα.Α,και Πενν...
hagi
Τώρα που λες Βαρεχάο όντως έχεις δίκιο..Το παλικάρι είναι απαράδεκτο και φυσικά αυτό το απέκτησε σε εμάς τους Έλληνες από το καλοκαίρι..

Όμως έδειξε αντιαθλητικός και προκλητικός..

Για τον Φέμερλινγκ που ανέφερε κάποιος φίλος θα έλεγα ότι πιο πολύ ταιριάζει στο τόπικ με τους πιο άσχετους..Δε μου είναι αντιπαθείς εμένα προσωπικά αλλά άσχετος είναι σίγουρα..
eva
Παιδιά οκ σεβαστή η άποψη του καθενός αλλά όταν άκουσα για τον παπαλουκά κάπως παραξενεύτηκα!!! με αφορμή λοιπόν και αυτό που έγινε στον τελικό του f4 θέλω να πω τα εξής!!! παίχτες που έχουν κάνει σημαντικά πράγματα για το ελληνικό μπάσκετ σε όποια ομάδα και αν είναι πρώτα απ'όλα πρέπει να τους σεβόμαστε!!! και όχι να τους βρίζουμε κτλ! δίκιο είχε ο θοδωρής που είπε ότι στην Ελλάδα το επίπεδο των φιλάθλων είναι χαμηλό γιατί έτσι δεν είναι; όταν σκοτώνουν με μαχαίρια, αφαιρούν ψυχές, βρίζουν τις μανάδες των παικτών κάνουν ολόκληρους καβγάδες και δεν σέβονται τπτ και το ύφος τους δεν είναι παρά μόνο κανιβαλιστικό τότε πώς αλλιώς χαρακτηρίζεται το επίπεδό τους; το επίπεδό μας μάλλον! δεν βλέπουμε τα πράγματα καθόλου μπασκετικά και καθόλου αθλητικά! λίγοι από αυτούς που συχνάζουν στο γήπεδο έχουν καταλάβει τη νοοτροπία του μπάσκετ!!! με συγχωρείτε που γράφω κάτι άσχετο σε αυτό το τόπικ αλλά βρήκα την αφορμή! σίγουρα δεν προσπαθώ να επιβάλω τ'ότι ο θοδωρής είναι συμπαθητικός! για τον α,β λόγο κάποιος σε κάποιον δεν αρέσει σίγουρα!!! απλώς με όσα έχουν γίνει ήθελα να πω αυτά τα πράγματα!!!
Air Kef
Ρε συ Ευα,εχει ανοιχτει σε 3 τοπικ αυτο το θεμα.Πρέπει να ανοικτεί και σε 4ο;; smile.gif

Ειναι λογικό νομίζω οποισδήποτε παίκτης εχει δηλώσει ποια ομάδα υποστηρίζει,έστω και λίγο,να ειναι αντιπαθητικός στους αντίπαλους της ομαδας αυτής.

Γκαγκαλούδης ας πούμε,ένα πολύ κλασσικό παράδειγμα,που οποτε παει ΣΕΦ το τι ακουει χωρίς να κανει τίποτα,μόνο αυτός το ξερει.
Silver8
Εκτός από τον Βαρεχάο, μου τη δίνει και ο Τσακαλίδης. Ειναι πολύ άχρηστος, και μας το έπαιζε και δύσκολος όταν τον καλούσαν στην Εθνική. Ά και ο Σμόντις.
tsitum
QUOTE
Ειναι λογικό νομίζω οποισδήποτε παίκτης εχει δηλώσει ποια ομάδα υποστηρίζει,έστω και λίγο,να ειναι αντιπαθητικός στους αντίπαλους της ομαδας αυτής.

Γκαγκαλούδης ας πούμε,ένα πολύ κλασσικό παράδειγμα,που οποτε παει ΣΕΦ το τι ακουει χωρίς να κανει τίποτα,μόνο αυτός το ξερει.
Δε νομιζω οτι ειναι μονο επειδη εχει παιξει στο Παναθηναικο.Γενικα πιστευω ο συγκεκριμενος παιχτης ειναι αχωνευτος για πολλους,συμπεριλαμβανομενου κ εμου.
kolossos
QUOTE(panos75 @ Apr 25 2007, 01:20 AM) *
Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αντιπαθούσα τον Διαμαντίδη τα προηγούμενα χρόνια. Όχι γιατί μου έκανε κάτι ο ίδιος αλλά λόγω του Σκουντή και του άλλου ακατανόμαστου που κάνει μεταδόσεις μπάσκετ, και οι οποίοι μας ζαλίζουνε τον έρωτα σε κάθε ματς με τον συγκεκριμένο παίκτη: το χταπόδι, ο πλέι-μέικερ του 21ου αιώνα και άλλα τέτοια ...χαριτωμένα σαλιαρίσματα shot.gif . Αφού από κάποιο σημείο και μετά νόμιζε ο θεατής ότι ο αγώνας ήταν Διαμαντίδης Vs The World.


Toν Σχορτσιανίτη τον αντιπαθείς; Με το ίδιο σκεπτικό πάντα... (Δεν κρατήθηκα tongue.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.