Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Π.ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ vs Δ. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
str
δεν ξερω αν υπαρχει καπου αυτη η συγκριση, αλλα ειναι μια συγκριση που παντα κανω στο μυαλο μου και πολλες φορες εχω "τσακωθει'...
δυστυχως το μεγιστο κριτηριο ειναι η ελλειψη εικονας απο νεωτερους για τον π γιαννακη...
ετσι μακραν κερδιζει ο ΔΔ..
για αυτο και το poll εχει δυο κατηγοριες..

κατα τη γνωμη μου ο γιαννακης υπερεχει (για να μην πω ετη φωτος) του ΔΔ
και γιατι ηταν σουπερ αμυντικος και γιατι ηταν σουπερ πασερ και γιατι ηταν η ψυχη της ομαδας και γιατι ηταν σουπερ αλτρουιστης και κυριως γιατι περα απο ολα αυτα ηταν και ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΟΡΕΡ...

γιαννακης ευκολα...δεν τιθεται συγκριση...


(αν μπορει καποιος απ το φορουμ ας κανει τις δυο ερωτησεις ανεξαρτητες..διοτι προφανως για μετρησει η ψηφος πρεπει να ψηφισεις και στις δυο ερωτησεις...που φυσικα δεν πρεπει να συμβει...και δεν ξερω πως γινεται αυτο)
str
αν για να μετρησει η ψηφος πρεπει να απαντησετε υποχρεωτικα και στις δυο ερωτησεις τοτε μην το κανετε..δεν θα βγαλει καποιο νοημα το ερωτημα...(γιατι εμενα οταν παω να ψηφισω μονο στη μια ερωτηση απ τις δυο κατι τετοιο πρεπει να συμβαινει και δεν μετραει την ψηφο)
ας περιμενουμε μηπως καποιος διαχειριστης ξερει να το φτιαξει...
αλλιως θα το επαναδιατυπωσω σε νεο θεμα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.