Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketball meeting 12 Απριλίου 12:00, Ανοιχτά ΓΑΔΑ (Αμπελόκηποι)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
Air Kef
QUOTE
Αν παιξουμε διπλο μετα τις πρωτες 7-8 επιθεσεις θα ανοιξει τελειως το παιχνιδι και θα χουμε μονο αιφνιδιασμους γιατι οι περισοοτεροι δεν θα μπορουν να τρεξουν..


Μην κρινεις εξ ιδίων τα αλλώτρια. (πως στο διαολο γραφεται; )



77.gif στο πιο εμπνευσμένο πολ ολων των εποχών.
Flash
Καταλαβαίνετε ότι έχουν γίνει 102 ποστ σε τοπικ για BFM και υπάρχουν 7 ψήφοι σε 6 λεπτά ζωής του poll ? blink.gif


Ρε αργόσχολοι στις δουλειές μας όλοι !!!
apkat
Καλα εννοειται οτι εγω ειμαι μεσα σε αυτους που δεν θα μπορουν.Αλλα δεν νομιζω να μαι ο μονος αγυμναστος στα 20 ατομα..Γενικα πιστευω οτι εγω θα μαι και πανω απο τον μεσο ορο..
parkeroni9
χαχαχα απ'οτι βλεπω πρωτος σκορερ παρκερονι9 με συνεχωμενους αιφνιδιασμους αν παιξουμε διπλο .. tongue.gif tongue.gif tongue.gif εγω ειμαι υπερ του διπλου ... blove.gif blove.gif smiley.gif smiley.gif και ως αργοσχολως εφηβως συμετειχα και στο πολ ... tongue.gif evilmonkey.gif
dizzy_fingers
QUOTE(apkat @ Apr 8 2008, 17:27 ) *
Γενικα πιστευω οτι εγω θα μαι και πανω απο τον μεσο ορο..

Τςςςςςςςςςςςςς
Μαζέψου ρε air alert-πήρα 10 κιλά μύες σε 1 μήνα. blech.gif
apkat
Challenge accepted..Διπλο λοιπον και Ντιζυ ετοιμασου να φας την σκονη μου.. icon_wave.gif
dizzy_fingers
You're on nigga!!!
Για άλλη μία φορά οι dizzy-apkat συγκρούονται!!! 19.gif
rchos
θα παρακαλουσα το ολες να φυγει απο το πολλ.η αρχη των παντων δεν πρεπει να χρησιμοποιηται για τετοιους χαζους λογους.δεν γινεται να το φτηναινουμε τοσο πολυ.παρακαλω τον υπευθυνο αυτου του πολλ να το αλλαξει.μην τα ισοπεδονουμαι και ολα βρε παιδια.

οσο για το ερωτημα προφανως και θα παιξουμε μονακια.μερικοι βλεπετε πολυ μπασκετ στην τηλεοραση και εχετε μπερδευτει καπως.αν ειναι δυνατον που θα παιξουμε και διπλο.να φτασουμε και σπιτια μας μετα μην αφησουμε τα σοφα η μη κοκκαλα μας μεσα στο γηπεδο!αν παιξουμαι διπλο καποια στιγμι θα ερθουν απο την γαδα να μαζεψουν οσους αναπνεουν ακομη για φονο εξ αμελειας.
οταν λεμε κατι να σκεφτομαστε λιγο βρε παιδια!
dizzy_fingers
Οι Σοφοί πάνω απ'όλους θα έπρεπε να ξέρουν πως το μπάσκετ δεν είναι θέμα φυσικής κατάστασης, παρά θέμα μυαλού.
rchos
QUOTE
Οι Σοφοί πάνω απ'όλους θα έπρεπε να ξέρουν πως το μπάσκετ δεν είναι θέμα φυσικής κατάστασης, παρά θέμα μυαλού.


ανατολιτη φιλε μου αν μετα απο λιγες επιθεσεις δεν προφταινεις καν να φτασεις στην αντιπαλη μπασκετα τι να το κανεις το μυαλο?απλη λογικη χρειαζεται!

Υ.Γ. το ολες ακομη εκει ειναι απο οτι βλεπω.
apkat
Σταματη αστο Τζαπονι στην ησυχια του..Μπορουμε να συγκροτησουμε μια ομαδα αργοσχολων και να παιξουμε τα μονακια μας.. tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Σοφέ, από την απάντησή σου φαίνεται πως πρέπει να εξασκήσεις λίγο τη σοφία σου και να τη φέρεις σε μπασκετικά σταθμά.
Εκτός κι αν δεν πρόκειται να κουνηθείς καθόλου σε όλη τη διάρκεια του διπλού - οπότε και σε μονό πάλι άχρηστος θα ήσουν - δε χρειάζεται να κουραστείς με περιττές κινήσεις.
rchos
QUOTE
Σοφέ, από την απάντησή σου φαίνεται πως πρέπει να εξασκήσεις λίγο τη σοφία σου και να τη φέρεις σε μπασκετικά σταθμά.
Εκτός κι αν δεν πρόκειται να κουνηθείς καθόλου σε όλη τη διάρκεια του διπλού - οπότε και σε μονό πάλι άχρηστος θα ήσουν - δε χρειάζεται να κουραστείς με περιττές κινήσεις.



τι λες?δεν βγαζω νοημα.παραληρεις!
dizzy_fingers
Επεξήγηση του παραπάνω ποστ γιατί πριν έπρεπε να βρω πού στο καλό χτυπάει η #@!@#@ η .asp και βγάζει error σε ένα project που δουλεύω:

Η όλη κούραση του διπλού δεν έχει να κάνει με το πάνω-κάτω (άλλωστε στα φιλικά μονά του επιπέδου μας σας (dizzy+apkat speaking) tongue.gif μετά από 1-2 τρεξίματα, οι ταχύτητες είναι μικρότερες κι από τις αντίστοιχες ενός 14400 kbps dial-up modem) αλλά με την όλη ταλαιπωρία στο κάθε άκρο του γηπέδου καθώς και με την έλλειψη κινήτρου (επιτρέψτε μου την κακή γλώσσα, αλλά μόνο με αυτόν τον όρο μπορώ να περιγράψω την κατάσταση...άλλες αντοχές έχεις όταν είσαι κ@@@@@μένος να κερδίσεις και άλλες όταν παίζεις αδιάφορα).

Αν παίζεις με μυαλό και δεν κουράζεσαι με τρελά κοψίματα και ντάπα-ντούπα τρίπλες μία ώρα, δεν πρόκειται να κουραστείς πολύ. Άλλωστε υπάρχουν και οι αλλαγές για τα μικρά διαλλείματτα, του ούτως ή άλλως σύντομης διάρκειας διπλού (τους 30 πόντους τους φτάνεις γρηγορότερα απ'όσο φαντάζεσαι).

Αν, από την άλλη, πιστεύεις το πάνω κάτω τρέξιμο-περπάτημα είναι αρκετό να σε κουράσει, τότε θα πρέπει να κάθεσαι απλά ακίνητος στη μέση ή στη μία πλευρά του γηπέδου, κάτι που όμως και στο μόνο θα σε καθιστούσε άχρηστο για το παιχνίδι.

Τέλος, αν το τελικό σκορ είναι χαμηλά, με αποτέλεσμα να έχεις ακόμα κάποιες δυνάμεις, αυξάνει και το κίνητρο της νίκης άρα ξεπερνάμε και το εμπόδιο της αδιαφορίας.



Κοιτάξτε, δεν το δένει κανείς ότι θα παίξουμε διπλό. Πλάκα και κουβέντα κάνουμε.
Αν επιμένετε οι περισσότεροι για μονό, τότε πάμε για μονό. Αν αλλάξετε γνώμη και θελήσετε διπλό, τότε παίζουμε έτσι.
Όλα τα υπόλοιπα γίνονται για χαβαλέ...

Στο γήπεδο θα αποφασίσουμε wink.gif.
Keyser_Soze
Εγώ στο δίπλο μετά την πρώτη μισή επίθεση θα πέσω σε κόμμα και θα χρειαστώ ενέσεις επινεφρίνεις για να σηκωθώ πάλι.
Αν τελικά η πλειοψηφία δηλώσει να παίξουμε διπλό, θα με αναγκάσετε να αποκαλύψω την μυστική μου ταυτότητα (είμαι ο Σούπερμαν ντε) και δεν θα με προλαβαίνεται ούτε με τουρμπαρισμένα πατίνια.
Τα λέμε επί αμπελοκηπιακού εδάφους...
nikefalin
QUOTE(Keyser_Soze @ Apr 8 2008, 19:04 ) *
Εγώ στο δίπλο μετά την πρώτη μισή επίθεση θα πέσω σε κόμμα και θα χρειαστώ ενέσεις επινεφρίνεις για να σηκωθώ πάλι.
Αν τελικά η πλειοψηφία δηλώσει να παίξουμε διπλό, θα με αναγκάσετε να αποκαλύψω την μυστική μου ταυτότητα (είμαι ο Σούπερμαν ντε) και δεν θα με προλαβαίνεται ούτε με τουρμπαρισμένα πατίνια.
Τα λέμε επί αμπελοκηπιακού εδάφους...

αν βρούμε ένα γήπεδο (2 μπασκέτες) στήννουμε άνετα τουρνουά μόνων με 4άδες για σκληρή άμυνα 19.gif
B for Basketball
Eννοειται πως θα παιξουμε διπλο....
Κeyser & Rcho θα κατασκηνωσουμε σε μια απο τις 2 Μπασκετες...
Τραπουλα η Ταβλι να φερω???
rchos
συμφωνω με τα λεγομενα του nikefalin.εκει ειναι ολο το ζουμι.θα πεσουν κορμια ετσι.

τωρα αν επιμενετε για διπλο θα ερθω μονο αν φερει ο bfb ταβλι αλλα και σκακι γιατι εχουμε και ενα σοφο προφιλ!
Rondo
Διπλό ρε παιδιά...Δεν είμαι γυμνασμένος αλλά το προτιμώ...
cliff_ac
+cliff_ac!
suspect
για μας που μεγαλωσαμε στις κακοφημες συνοικιες του Μπρονξ και μαθαιναμε μπασκετ στους πορτορικανους λαθρεμπορους ωστε να μας φερνουν διαφορα καλουδια, το διπλο ηταν κουραστικη αμερικανοφλωριά.

Αλλα τι να κανουμε, "ο λαος μιλησε".....
dizzy_fingers
Μπα...ο λαός μιλάει ακόμη και το αποτέλεσμα είναι ντέρμπυ. Θα φέρεις μπάλα ε? smile.gif
Flash
QUOTE(suspect @ Apr 9 2008, 18:29 ) *
για μας που μεγαλωσαμε στις κακοφημες συνοικιες του Μπρονξ και μαθαιναμε μπασκετ στους πορτορικανους λαθρεμπορους ωστε να μας φερνουν διαφορα καλουδια, το διπλο ηταν κουραστικη αμερικανοφλωριά.

Αλλα τι να κανουμε, "ο λαος μιλησε".....


Και μετά πηγαίνατε όλοι μαζί να ρεμβάσετε και να θαυμάσετε την ωραιότητα εξιέραστων νεανίδων στο κουτούκι του Βραζιλιάνου ποτοαναμείκτη σου ; smiley.gif
kostakis19
Ειναι αργα για να δηλωσω και εγω συμμετοχη??? biggrin.gif
Αν δεν υπαρχει προβλημα περιμενω απαντηση για το που ακριβως ειναι τα γηπεδα και πως φτανουμε εκει. Κατα τα αλλα ειμαι μεσα για ο,τι αποφασιστει να παιξουμε αν και προτιμω 2πλο γιατι θα εχει μεγαλυτερη καζουρα.
dizzy_fingers
Εννοείται μπορείς να έρθεις.
Μέχρι την Παρασκευή βράδυ θα έχω ποστάρει οδηγίες για το πώς να πάτε εκεί.
B for Basketball
Eπειδη βλεπω οτι θα μαζευτουμε υπεραριθμα ατομα και οι περισσοτεροι δεν γνωριζομαστε...
Εχω μια προταση!

ΤΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ tongue.gif
dizzy_fingers
Όχι ότι θα είμαστε το μοναδικό μπούγιο εκείνη την ώρα σε εκείνο το γήπεδο και δε θα μπορεί να μας ξεχωρίσει.... laugh.gif
Keyser_Soze
Αφού θα είμαστε τεράστιο μπούγιο, θα πάμε πρωί, θα έχει καλό καιρό και θα είμαστε και στο κέντρο κοντά, εγώ λέω να φτιάξουμε κανένα πανό και να κάνουμε και καμιά πορεία.

"ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ" και τέτοια...
Μπροστάρης φυσικά ο Άπκατ biggrin.gif

Θα είμαστε τόσοι πολλοί που αποκλείεται να μας αγνοήσουν. Και αν κάνουν το λάθος να μας αγνοήσουν, αφού θα είμαστε μαζεμένοι τόσοι αθληταράδες, θα τους σπάσουμε και στο ξύλο...

Πώς σας φάνηκε; smiley.gif icon_drunk.gif
B for Basketball
QUOTE(Keyser_Soze @ Apr 9 2008, 22:16 ) *
Αφού θα είμαστε τεράστιο μπούγιο, θα πάμε πρωί, θα έχει καλό καιρό και θα είμαστε και στο κέντρο κοντά, εγώ λέω να φτιάξουμε κανένα πανό και να κάνουμε και καμιά πορεία.

"ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ" και τέτοια...
Μπροστάρης φυσικά ο Άπκατ biggrin.gif

Θα είμαστε τόσοι πολλοί που αποκλείεται να μας αγνοήσουν. Και αν κάνουν το λάθος να μας αγνοήσουν, αφού θα είμαστε μαζεμένοι τόσοι αθληταράδες, θα τους σπάσουμε και στο ξύλο...

Πώς σας φάνηκε; smiley.gif icon_drunk.gif

Δικια σου ιδεα....Εσυ μπροσταρης!
Θα εχω που θα εχω κ το ταβλι μαζι μ....Ολο κ καποιο κεφαλι θα ανοιξουμε tongue.gif
Basket for life....Football sucks!! laugh.gif
Ginobili
Παιδιά εγώ θα ήθελα να έρθω...ακόμα κι αν το κανονίζατε για τις 6 το πρωί...!!!!
Σίγουρα..100% θα είμαι εκεί.
Τώρα σχετικά με το τι θα παίξουμε...προτιμώ το διπλό..αλλά επειδή θα είμαστε πολλοί,νομίζω ότι για πρακτικούς λόγους θα συμφέρει καλύτερα τα μονά...και οι άμυνες θα είναι και πιο σκληρές...Σπιρουνάτες... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Πάντως ό,τι και να προτιμήσετε,δεν έχω πρόβλημα.

Θα πάμε να φάμε και τίποτες μετά...??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif Οι Πρωταθλητές συνήθως πεινάνε μετά την ΝΙΚΗ..... laugh.gif

69.gif
Rondo
Παιδιά όλους αθληταράδες σας διαβάζω να λέτε πως είστε...Εγώ είμαι κοντός και αγύμναστος...
Ginobili
QUOTE(Rondo @ Apr 9 2008, 23:11 ) *
Παιδιά όλους αθληταράδες σας διαβάζω να λέτε πως είστε...Εγώ είμαι κοντός και αγύμναστος...

κι εγώ κοντός είμαι....
B for Basketball
QUOTE(Rondo @ Apr 9 2008, 23:11 ) *
Παιδιά όλους αθληταράδες σας διαβάζω να λέτε πως είστε...Εγώ είμαι κοντός και αγύμναστος...

Kαι εγω διμετρος, γυμνασμενος εχοντας τελειωσει τα Air Alert 1,2,3,4,5,6,7 πρωην αθλητης στιβου(100 μετρα σε 9,79),ποδηλασιας,κολυμβησης, τενις,μπιριμπα και ταβλι.
Παιζω αμυνα γατισια, βαραω υπουλα με το ταβλι ανα χειρας, τρεχω σαν τον τυφωνα, καρφωνω με σκεπαρνι, ντριμπλαρω σε ταχυτητες 2048 mps και δινω ασσιστ απο την φτου σκουλικομερμιγκοτρυπα.
Στο ταιμ αουτ πινω ενα μειγμα βενζινης+κιροζινις+ κοκα-κολαινης +οτι εσυ πινεις!
Επισης οτα βαριεμαι να καταστρεφω καθε αμυντικο συστημα ισιωνω την φρατζα του Gravedigger και πουλαω μουρη στον Ginobilli γιατι πιστευει ακομη οτι οι Spurs εχουν ελπιδες για δαχτυλιδι.
Κυκλοφορω παντα με Σορτσακι Giorgio Armani ειδικα φτιαγμενο για Μπασκετ , παντοφλες με καλτσες και την μπλουζα του Κομπε , την οποια ο ιδιος μου την εδωσε σε rnb παρτυ που ειχε γινει στο Los Angeles με dj τον Μorfi(εχει γουστο το παιδι σε rnb & hip hop μουσικη).
Το μοτο της ζωης μου ειναι ''Οποιος σε εμποδιζει, Σουταρε τον για τριποντο"
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Apr 10 2008, 02:25 ) *
Kαι εγω διμετρος, γυμνασμενος εχοντας τελειωει τα Air Alert 1,2,3,4,5,6,7 πρωην αθλητης στιβου(100 μετρα σε 9,79),ποδηλασιας,κολυμβησης, τενις,μπιριμπα και ταβλι.
Παιζω αμυνα γατισια, βαραω υπουλα με το ταβλι ανα χειρας, τρεχω σαν τον τυφωνα, καρφωνω με σκεπαρνι, ντριμπλαρω σε ταχυτητες 2048 mps και δινω ασσιστ απο την φτου σκουλικομερμιγκοτρυπα.
Στο ταιμ αουτ πινω ενα μειγμα βενζινης+κιροζινις+ κοκα-κολαινης +οτι εσυ πινεις!
Επισης οτα βαριεμαι να καταστρεφω καθε αμυντικο συστημα ισιωνω την φρατζα του Gravedigger και πουλαω μουρη στον Ginobilli γιατι πιστευει ακομη οτι οι Spurs εχουν ελπιδες για δαχτυλιδι.
Κυκλοφορω παντα με Σορτσακι Giorgio Armani ειδικα φτιαγμενο για Μπασκετ , παντοφλες με καλτσες και την μπλουζα του Κομπε , την οποια ο ιδιος μου την εδωσε σε rnb παρτυ που ειχε γινει στο Los Angeles με dj τον Μorfi(εχει γουστο το παιδι σε rnb & hip hop μουσικη).
Το μοτο της ζωης μου ειναι ''Οποιος σε εμοδιζει, Σουταρε τον για τριποντο"

Τι μαλακίες λες πάλι βραδιάτικα? xD
Εγώ θα σου μιλήσω στο γήπεδο!
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Apr 9 2008, 23:28 ) *
Τι μαλακίες λες πάλι βραδιάτικα? xD
Εγώ θα σου μιλήσω στο γήπεδο!

Δεν παμε για να μιλησουμε...Αλλα για να παιξουμε...
ΑΣΤΟΙΧΕΙΩΤΕ!!!
suspect
dizzy θα φερω

flash νεε μου, ευγε.
με παρακολουθεις.

θυμησε μου να σου δωσω μερικες ασιστ
dizzy_fingers
Δε θα έρθει δυστυχώς σε αυτό το meeting ο Flash.... sad.gif
Θα παρακολουθεί μέσω live streaming από τη Γηραιά Αλβιώνα biggrin.gif.


BfB έγραψες με το ποστ σου laugh.gif !
Μην αγχώνεσαι Rondo, μόλις μας δεις από κοντά θα καταλάβεις ότι όλο λόγια είμαστε icon_blahblah.gif .


Το μεγαλύτερο meeting που θα έχει γίνει στο φόρουμ θα είναι πάντως.... 41.gif
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 10 2008, 10:20 ) *
Δε θα έρθει δυστυχώς σε αυτό το meeting ο Flash.... sad.gif
Θα παρακολουθεί μέσω live streaming από τη Γηραιά Αλβιώνα biggrin.gif.
BfB έγραψες με το ποστ σου laugh.gif !
Μην αγχώνεσαι Rondo, μόλις μας δεις από κοντά θα καταλάβεις ότι όλο λόγια είμαστε icon_blahblah.gif .
Το μεγαλύτερο meeting που θα έχει γίνει στο φόρουμ θα είναι πάντως.... 41.gif

Και λίγοι θα είμαστε, κανονικά πρέπει να μας δώσουν το ΟΑΚΑ
rchos
μετα τα χτεσινα γεγονοτα αποφασισα να μην ερθω στο meeting.δεν εχω ορεξη να δω ορισμενες φατσες! tongue.gif
suspect
Dizzy παιδι μου κανε μου μια χαρη πλιζ.

επειδη μπερδευτηκα ψυχολογικως με τα τοπιξ με τις πολλες σελιδες, κανε ενα εντιτ σε περικαλω στον τιτλο του τοπικ ωστε να κατανοησω οριστικως ποτε, που και τι ωρα ειναι το μπασκετακιον πλιζ.

υγ. Φυσικα και θα ειμαστε συμπακται. Θελω εναν σοβαρο φοργουορντ να τελειωνει τις ασιστ μου.
Flash
QUOTE
Δε θα έρθει δυστυχώς σε αυτό το meeting ο Flash....
Θα παρακολουθεί μέσω live streaming από τη Γηραιά Αλβιώνα .


Σκηνοθέτης ο αρχισοφός. Τεχνική επιμέλεια ο Χαρούμενος Λουκουμάς. Περιγραφή nikefalin. Ξυροκάρπι, ηλιόσπορο, αλκοόλη και πάγο από τα πακιστανικά μαγαζάκια στη γωνία. Και το θέαμα αρχίζει...

@ύποπτο

με απογοητεύεις. Εννέα βαρβαρικές λέξεις σε μία ανάρτηση ; tongue.gif

Btw the BFM is gonna take place at ampelokipoi metro station, at the venues behind GADA (you know...)
This Saturday, 12 o'clock.
B for Basketball
QUOTE(rchos7 @ Apr 10 2008, 08:43 ) *
μετα τα χτεσινα γεγονοτα αποφασισα να μην ερθω στο meeting.δεν εχω ορεξη να δω ορισμενες φατσες! tongue.gif

Θα ερθεις κ θα πεις κ ενα τραγουδι....''We are the champions'' των Queens!

Tι τζαμπα θα το φερω το ταβλι??? blink.gif

QUOTE(gravedigger)
τι μαλακίες λες πάλι βραδιάτικα? xD
Εγώ θα σου μιλήσω στο γήπεδο!


Ριχτου ενα Μπαν...
Μα ειναι δυνατον να μιλαει ετσι???
Ακους εκει βραδιατικα... blink.gif
suspect
12 το μεσημερι ??????????????????????

για ονομα του Βουδα, μεσα στα αγρια χαραματα, ουτε καφε δεν θα εχω πιει....
dizzy_fingers
Ρε ύποπτε, πως δηλώνεις συμμετοχή χωρίς να έχεις καν δει την ώρα? laugh.gif

Ναι, 12:00 το πρωί είπαμε γιατί θα έχουμε πρώτον guest εμφάνιση τον harris, αλλά κι επειδή θα είμαστε πολλά άτομα (20+) και απογευματινές ώρες σάββατο ή απόγευμα δεν υπάρχει περίπτωση να βρούμε γήπεδο.
Χ.Π
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 10 2008, 14:40 ) *
Ρε ύποπτε, πως δηλώνεις συμμετοχή χωρίς να έχεις καν δει την ώρα? laugh.gif

Ναι, 12:00 το πρωί είπαμε γιατί θα έχουμε πρώτον guest εμφάνιση τον harris, αλλά κι επειδή θα είμαστε πολλά άτομα (20+) και απογευματινές ώρες σάββατο ή απόγευμα δεν υπάρχει περίπτωση να βρούμε γήπεδο.


καλησπερα σκεφτομαι μερες να δηλωσω συμμετοχη στην μπασκετοσυναντηση μονο και μονο για να σας γνωρισω απο κοντα. εαν τα καταφερω θα ερθω.

οσο για γηπεδο απογευμα ή και βραδακι σαββατο μπορω να κανονισω το ανοιχτο του αμυντα στον υμηττο (εαν βεβαια βολευει την παρεα) με φωτα -αποδυτηρια και για τους τολμηρους ντουζ με κρυο νερο στις ντουζιερες και μετα μπυρα στο jumpball cafe γνωστο στεκι αρκετων αθλητων icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Τώρα μας το λες αυτό (για τις μπύρες laugh.gif )? tongue.gif

Βεβαίως, έλα να τα πούμε και να κανονίσουμε για την επόμενη βδομάδα να πάμε στο ανοιχτό του Αμύντα smile.gif.
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 10 2008, 18:21 ) *
Τώρα μας το λες αυτό (για τις μπύρες laugh.gif )? tongue.gif

Βεβαίως, έλα να τα πούμε και να κανονίσουμε για την επόμενη βδομάδα να πάμε στο ανοιχτό του Αμύντα smile.gif.

βολεύει έχει και μετρό κοντά, έχει και μπύρες...μούρλια laugh.gif
dizzy_fingers
Έγινε edit το πρώτο ποστ με τις λεπτομέρειες.

Αν θέλετε οδηγίες για το πώς να φτάσετε, να ένας χάρτης:
dizzy_fingers
Πρόγνωση καιρού για αύριο

Άριστες συνθήκες για αύριο με σύννεφα στον ουρανό και θερμοκρασία μέχρι 26 βαθμούς μάξιμουμ.
Το μόνο που με ενοχλεί είναι η υγρασία που επικρατεί αυτή τη στιγμή και απ'ότι φαίνεται θα συνεχίσει κι αύριο.

Το χειρότερο, πάντως, τον ήλιο τον γλυτώσαμε.




Όλα μαρτυρούν πως θα περάσουμε ένα απίθανο και αξέχαστο πρωινό αύριο...
B for Basketball
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 11 2008, 12:25 ) *
Πρόγνωση καιρού για αύριο

Άριστες συνθήκες για αύριο με σύννεφα στον ουρανό και θερμοκρασία μέχρι 26 βαθμούς μάξιμουμ.
Το μόνο που με ενοχλεί είναι η υγρασία που επικρατεί αυτή τη στιγμή και απ'ότι φαίνεται θα συνεχίσει κι αύριο.

Το χειρότερο, πάντως, τον ήλιο τον γλυτώσαμε.
Όλα μαρτυρούν πως θα περάσουμε ένα απίθανο και αξέχαστο πρωινό αύριο...


Ναι
Με μοναδικο ατυχο εμενα...
3 μερες με συνεχη πυρετο...
Αλλα δεν θα σας κανω την χαρη...ΘΑ ΕΡΘΩ!
Δηλαδη καλυτερος ο Τζορνταν που σηκων κουπες με 39 πυρετο rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.