Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ντοπαρισμένος διεθνής μπασκετομπολίστας;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
Pages: 1, 2
all_around
Σύμφωνα με δημοσιέυμα του σημερινού Βήματος http://www.tovima.gr/sports/article/?aid=407701

Προσωπικά πιστεύω ότι επαγγελματικός αθλητισμός και ντόπογκ έχουν σχέση συνάφειας...

Πιθανόν η σύλληψη των παραγόντων, να έχει πολιτική στόχευση και μόνο, να δημιουργήσει φασαρία αλλού, μακρία από το πολιτικό πρόβλημα σήμερα. Σε αυτά τα πλαίσια πέρνει συνεχώς και τα χαρακτηριστικα όλο και μεγαλύτερης βόμβας και μην εκπλαγείτε αν έρθουμε μπροστά σε συνταρακτικές αποκαλύψεις τις επόμενες μέρες και βδομάδες. Το γεγονός ότι το δημοσίευμα (δεν το αμφισβητώ) εκπορεύεται από το φιλοκυβερνητικό ΒΗΜΑ, με κάνει πολύ ύποπτο και να καταλήγω στις παραπάνω σκέψεις.
pete7
αυτο λεμε οτι μας κανουν να φυγουμε απο τα πραγματικα προβληματα
περυσι ειχαν την τζουλια την ημερα των μετρων σημερα τα ματς
αλλα τωρα πια ολοι ειμαστε υποψιασμενοι αλλα κ παλι αυτοι θα τα περασουν τα μετρα
all_around
Ναι το point ομως είναι ότι λένε ότι θα είναι συνταρακτικές αποκαλύψεις πρόκειται για διεθνή κτλ.

Λέει στο άρθρο "ο πολύ γνωστός μπασκετμπολίστας" κτλ Ποιος ξέρει ποιος είναι λογικά θα σκάσει το κανόνι εντός ωρών ή ημερών...

berry
QUOTE
Θα προσαχθεί ο μπασκετμπολίστας!


http://www.basketnet.gr/main/1/a1/articles...ballplayer.html

ωραια πραγματα
sir-elric
δεν βλεπω ομως να πιθανολογειτε ποιος ειναι! γιατι εμενα στο μυαλο μου ηρθε ο ενας και μοναδικος ελληνας sooting center
GK_23
QUOTE(all_around @ Jun 23 2011, 13:01 ) *
Σύμφωνα με δημοσιέυμα του σημερινού Βήματος http://www.tovima.gr/sports/article/?aid=407701

Προσωπικά πιστεύω ότι επαγγελματικός αθλητισμός και ντόπογκ έχουν σχέση συνάφειας...

Πιθανόν η σύλληψη των παραγόντων, να έχει πολιτική στόχευση και μόνο, να δημιουργήσει φασαρία αλλού, μακρία από το πολιτικό πρόβλημα σήμερα. Σε αυτά τα πλαίσια πέρνει συνεχώς και τα χαρακτηριστικα όλο και μεγαλύτερης βόμβας και μην εκπλαγείτε αν έρθουμε μπροστά σε συνταρακτικές αποκαλύψεις τις επόμενες μέρες και βδομάδες. Το γεγονός ότι το δημοσίευμα (δεν το αμφισβητώ) εκπορεύεται από το φιλοκυβερνητικό ΒΗΜΑ, με κάνει πολύ ύποπτο και να καταλήγω στις παραπάνω σκέψεις.

Κανένας μπασκετμπολίστας δεν βρέθηκε ντοπαρισμένος.
Εδώ είναι δημόσιο φόρουμ, μπαίνει οποιοσδήποτε και διαβάζει και πρέπει να προσέχουμε τι γράφουμε...
Φιλικά στο λέω γιατί μπορεί "να τρέχεις και να μη φτάνεις."

Όσο για τα άλλα που λες, συμφωνώ...
captain charisma
λογικα στο μπουρουση θα αναφερεται...γιατι μου φαινεται περιεργο το γεγονος οτι μεσα στον μαρτη του εδωσε ο ιβκοβιτς αναγκαστικη αδεια 1 μηνα ενω ηταν σε κρισιμο σημειο η χρονια...και εκεινο το διαστημα ειχαν ακουστει φημες για αναβολικα
denny
ποιος εχει επαφες ρε παιδια με ψωμιαδη? επισης ο ντουντα ξερω οτι για αλλο λογο εδωσε την "αδεια"...παρεμφερη με την ντοπα αλλα οχι για αυτη...
baskethood
Επισης μπορει να αντιμετωπισει και το φορουμ προβλημα,γι αυτο ας προσεχουμε με τα ονοματα.
denny
σωστος...
gmalamos
Ο κοσμος το χει τουμπανο και μεις κρυφο καμαρι.
Κυριε......το φαρμακο μου!
berry
QUOTE(gmalamos @ Jun 23 2011, 17:04 ) *
Ο κοσμος το χει τουμπανο και μεις κρυφο καμαρι.
Κυριε......το φαρμακο μου!


gmalamos
QUOTE (berry @ Jun 23 2011, 17:11 ) *



http://toblogtonkirion.gr/2011/01/%CE%B3%C...AC%CE%B4%CE%B7/
vastravoud
Παίδες, δεν υπάρχει λόγος να ονοματολογούμε σαν τις Τατιάνες των μεσημεριανών....

Ακόμα και ΣΥΖΗΤΗΣΗ να υπάρχει από το τηλέφωνο δεν στοιχειοθετείται τίποτα απολύτως.

Πάντως, όπως έγραψα και αλλού, απολαμβάνω το όλο σκηνικό σαν τρελός!
gmalamos
QUOTE (vastravoud @ Jun 23 2011, 17:28 ) *
Παίδες, δεν υπάρχει λόγος να ονοματολογούμε σαν τις Τατιάνες των μεσημεριανών....

Ακόμα και ΣΥΖΗΤΗΣΗ να υπάρχει από το τηλέφωνο δεν στοιχειοθετείται τίποτα απολύτως.

Πάντως, όπως έγραψα και αλλού, απολαμβάνω το όλο σκηνικό σαν τρελός!



Εππ δεν ονοματισα κατι..Απλα ετσι μωρε ειπα λιγο να κουτσομολεψουμε!! smiley.gif Μην εκθεσουμε και το φορουμ. wink.gif
mephisto22
http://www.gazzetta.gr/article/item/203770...-gia-35742-euro

"Κατ’ αρχήν, υπάρχει λόγος που δεν έγιναν έλεγχοι ντόπινγκ! Οι δειγματολήπτες αποφάσισαν από πέρυσι των Μάιο ως ένδειξη διαμαρτυρίας να μην πηγαίνουν για τεστ σε καμία ομοσπονδία ή διοργανώτρια αρχή που τους χρωστάει λεφτά περασμένων ετών.

Ο ΕΣΑΚΕ, λοιπόν, όντως οφείλει ένα ποσό στους ελεγκτές για τεστ αντιντόπινγκ που έγιναν από τον Ιανουάριο του 2009 μέχρι τον Μάιο του 2010. Κι επειδή οι δειγματολήπτες δεν είδαν το χρώμα του χρήματος όλο το περασμένο καλοκαίρι, γι’ αυτόν τον λόγο δεν πήγαν εξαρχής για ντόπινγκ κοντρόλ στο φετινό πρωτάθλημα μπάσκετ. Προσδοκώντας ότι με τις πιέσεις τους προς τον ΕΣΑΚΕ αργά ή γρήγορα θα εξοφληθούν κι έτσι θα επαναρχίσουν τα τεστ κάποια στιγμή μέσα στην σεζόν.

Ξέρετε, λοιπόν, για πόσα χρήματα μιλάμε ότι οφείλει ο ΕΣΑΚΕ; Για το… εξωφρενικό ποσό των 35.742 ευρώ! Ο ΕΣΑΚΕ, δηλαδή, με τις τόσες κρατικές επιχορηγήσεις, δεν μπόρεσε να δώσει τα οφειλόμενα επί τόσους μήνες μήπως και γίνουν κάποια τεστ. Κι άφησε το άθλημα να είναι ξέφραγο αμπέλι όλη τη σεζόν για 35.000 ψωροευρώ! Αδιανόητα πράγματα. Ντροπιαστικά πράγματα που προσβάλλουν και την αξιοπιστία συνολικά της διοργάνωσης."

Zoys
Κανονικά δεν πρέπει τα περσινά πλέι-οφ να θεωρούνται άκυρα χωρίς το απαραίτητο αντι-ντόπινγκ κοντρόλ;
all_around
sixama23-δεν έγραψα κάτι εν βιασύνη αν είδες έβαλα ερωτηματικό στον τίτλο και απλώς παραθέτω το δημοσίευμα του ΒΗΜΑτος, τίποτα παραπάνω ούτε σε ονόματολογία έπεσα, ούτε τίποτα παραπάνω... δεν παρεξηγούμε μην νομίζεις...απλά για το δίκαιο του πράγματος rolleyes.gif

άντε να δούμε...
pete7
χα χα ψηλος ομαδας μας λεει το ραδιο

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=128692807
mephisto22
Γι αυτο τα νευρακια?Ως γνωστον οι αυπνιες προκαλουν νευρα
berry
QUOTE
QUOTE(pete7 @ Jun 23 2011, 19:44 ) *

χα χα ψηλος ομαδας μας λεει το ραδιο

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=128692807




Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;

Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.

Γ.: Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Μ: Αυτό το ίδιο έχουν και οι δικοί μου, το ίδιο πράγμα, δεν μπορούν να κοιμηθούμε.

Γ. Ναι, κύριε Μάκη, καλά, δεν έχω κοιμηθεί.

Μ.: Το ίδιο παθαίνουν κι οι άλλοι, οι δικοί μου, δεν μπορούν να κοιμηθούνε.

Γ. Τόσο πολύ κύριε Μάκη;

Μ: Κι όσο περισσότερο παίξουνε τόσο γίνεται. Κατ' αρχάς έλα να σου πω, εχθές κοιτάγανε, το βλέπαμε με τον Μαντζουράκη και τον γενικό αρχηγό στο ξενοδοχείο το Sofitel. Ξέρεις τι είπαν όλοι; «Ο μόνος που παίζει με ψυχή και είναι έτοιμος να τους φάει όλους είναι ο Μπουρούσης», χωρίς να ξέρουνε τίποτε…. (γέλια).

Γ: Α δεν ξέρουν, έχουν (ακατάληπτο)… (γέλια)


Μ: Ολοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο βαθμό από εσένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό.Δηλαδή, εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά. Αφού κάποια στιγμή που βάρεσες αυτό το κάρφωμα στο τελευταίο δίλεπτο, σηκωθήκανε οι Αγγελόπουλοι και χοροπηδάγανε, τους έδειχνε η τηλεόραση.

Γ.: Ηρθαν και οι βλάκες από κάτω, ήρθαν αν μου μιλήσουνε, αλλά εγώ έκανα τον μ…, έφυγα. Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!


Μ: Εντάξει, αγορίνα μου, θα σου φέρω εγώ. Πότε θέλεις εσύ άλλο;

Γ: Ε, τώρα θέλω για τους τελικούς.

Μ: Πότε θέλεις αγόρι μου;

Γ.: Μέσα Μαϊου

Μ: Ε καλά ρε παιδάκι μου, έχεις τρελαθεί; Θα σου έχω ετοιμάσει να πούμε, εντάξει. Θα σου έχω φτιάξει αγόρι μου.

Γ.: Εντάξει κύριε Μάκη, Φεύγετε για Καβάλα ή θα σας δούμε;
Μ: Όχι, το απόγευμα, θα έρθω, να δω το ματς σε σας, δεν πάω στο γήπεδο, να τους δώσω και την τιμή να πάω στο γήπεδο στους μπινέδες αυτούς! Μάλλον μεθαύριο θα φύγω για Καβάλα για 1-2 μέρες για να πάω να τους πληρώσω να πούμε.

Γ.: Εγινε, θα τα πούμε.

Μ: Εγινε αγόρι μου, συγχαρητήρια λεβέντη μου.


καλα ο διαλογος τα σπαει

ειναι δεν ειναι αληθεια τα περι ντοπας , μονο και μονο ο χαρακτηρισμος προς τους προεδρους τον καθιστουν αυτοματα ανεργο
MaJesty23
το ξερα απο χτες και το χα στειλει σε πμ σε 2παιδια(λογω φιλιας μου με γνωστο δημοσιογραφο)...ειλικρινα κριμα...τι να πεις!Καθεις αξιος της μοιρας του...τωρα μενει ο ποδοσφαιριστης του Οσφπ...
tuareg
QUOTE (MaJesty23 @ Jun 23 2011, 20:00 ) *
το ξερα απο χτες και το χα στειλει σε πμ σε 2παιδια(λογω φιλιας μου με γνωστο δημοσιογραφο)...ειλικρινα κριμα...τι να πεις!Καθεις αξιος της μοιρας του...τωρα μενει ο ποδοσφαιριστης του Οσφπ...


http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page...00&catid=11

αβρααμ και μενδρινος.....
pete7
ποδοσφαιριστης τον ξερουμε αλλα το περιεργο ειναι γενικα απο χθες οτι δεν υπαρχει ενας βαζελος στην λιστα ενω χθες ακουγοντουσαν αλλα περιεργα

ολα ειναι δυστηχως οπως λεω να απροσανατολιστουμε -τιποτα δεν θα γινει
spysta
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
MAKAΡΙ να εχουν γινει αυτοι οι διαλογοι .. μιλαμε για ΚΑΛΤΑΔΟΥΡΑ στα υψη

--εεε κυριε Μακη .. μπας και παιζει φαρμακουλι το να τ'αλλο ξερω γω ??
--ναι ναι νταααξει αγορινα μου να ουμ θα σε μονταρω να γινει κατασταση λεβεντη μου


Ε Π Ο Σ




ΥΓ.ΔΕΝ μπορω να κατσω να μιλησω σοβαρα για ατομο το οποιο μιλαει στο τηλεφωνο με τον Ψωμιαδη .. αδυνατω ειλικρινα .. τοσο ΣΤΟΚΟΣ και τοσο ευκολα θα τελειωσει η καριερα του στον ΟΣΦΠ και θα στιγματιστει ανεξιτηλα .. ΑΝ επιβεβαιωθουν ολα αυτα!! βεβαια καθενας δικαιουται το αθωος μεχρι αποδειξεως του εναντιου .. αλλα το πραγμα λιγο πολυ μοιαζει ξεκαθαρο και ευαναγνωστο. οπως εστρωσες θα κοιμηθεις

ΥΓ2.Φανταζεστε ξερω γω να μιλαει για κανα φαρμακο τυπου για ημικρανιες .. για στομαχοπονο κτλ .. και να εχει παρει τον πεθερουλη του που ειναι εμπειρος αντρας οικογενειαρχης και ξερει απο αυτα .. θα ειναι συγκινητικο πιστευω.
pete7
κριμα κ τον συμπαθουσα αλλα αν ισχυει τα ηθελε κ τα επαθε
αληθεια ντοπινγκ κοντρολ δεν περναει κανεις?
MaJesty23
Οι διάλογοι πραγματικά είναι επικοί και φαντάζομαι τον Μακαρο με την φωνη που έχει και λιώνω rolleyes.gif !Αλλά απο την άλλη τον Μπουρούση τον είχα για άλλο χαρακτήρα...δεν ξέρω απλά ο διάλογος ,απο την πλευρά συμμετοχης σε αυτον του Μπουρούση είναι σοκαριστικός!
pete7
μεχρι ποτε μπορει η ομαδα να τον διωξει αν ισχυει αυτα που εκανε κ ειπε
priest
κριμα αλλα ποτε δεν ξερεις...μεχρι να αποδειχτει 100% ενοχος δεν προκειται να σχολιασω...ειδικα για ενα ατομο που που σαν καλαθοσφαιριστη τον ''παω''...
KingCrimson
δε μπορουσε ουτε να κοιμηθει λεει.... Ελεος!
MaJesty23
για αυτό χάσαμε το πλεονέκτημα έδρας... smiley.gif !Λέω καμιά μαμακία να περάσει η ώρα!Ρε τον Μάκη με μαντζουνια του! icon_drunk.gif !
mephisto22
QUOTE (MaJesty23 @ Jun 23 2011, 20:19 ) *
για αυτό χάσαμε το πλεονέκτημα έδρας... smiley.gif !Λέω καμιά μαμακία να περάσει η ώρα!Ρε τον Μάκη με μαντζουνια του! icon_drunk.gif !

Τι,μαζι με το φαρμακο επρεπε να λεει και καποιο ξορκι? smiley.gif
vag7
μπορει και να επιβιωνε στην ομαδα μετα απο αυτο αφου δεν πιαστηκε ωτοπαρισμενος οποτε δεν επισυρει καποια ποινη το τηλεφωνημα ωστοσο και μονο οτι λεει για αγγελοπουλους αρκουν για να φυγει αυριο κιολας...κατι ηξεραν οι τουρκοι που γρφαν για πακετο μπουρουση παπαλουκα στην φενερ
berry
τελικα εκεινη η περιφημη τιμωρια του για εναν μηνα μηπως σχετιζεται με τα παραπανω ?
sir-elric
ποτε θα πεθανω δεν ξερω!

εκανε μπαμ οτι ηταν αυτος

κοψιμο απο εθνικη και ολυμπιακο! τελος με τον αχωνευτο
vastravoud
Κρίμα, κρίμα αν ισχύει sad.gif

Για τον Μπουρούση θα λυπηθώ, όμως ενδεχόμενους ΨωμιαδοΜπεοΜαρινάκοΜητροΓιαννακόπουλους θα τους ευχαριστιόμουν πολύ!
Alexmei
Τρελό fail... να δω τώρα ποιος θα λέει "ο Μπουρούσαρος" κτλ που τον είχαμε λεβέντη.. Ξεφτίλα...
Zoys
QUOTE(berry @ Jun 23 2011, 20:46 ) *
τελικα εκεινη η περιφημη τιμωρια του για εναν μηνα μηπως σχετιζεται με τα παραπανω ?

Μήπως εκείνοι οι περίφημοι "λουκουμάδες" ήταν κάτι άλλο;

Πάντως για μένα είναι πιο σοκαριστικό ο χαρακτηρισμός προς τους Αγγελόπουλους παρά το "φάρμακο" το οποίο για να είμαστε δίκαιοι και όχι εμπαθείς δεν είναι σίγουρο ότι πρόκειται για ντόπα. Ναι, είμαι αφελής, αλλά υπάρχει 1 στο εκατομμύριο να πρόκειται πράγματι για ηλεκτρολύτες ή για κάτι άλλο που δεν θεωρείται παράνομο.

Ρε Μπουρούση, πέφτεις πολύ χαμηλά στα μάτια μας εάν ισχύουν όλα αυτά.

Και για να μην ξεχνιόμαστε, για άλλη μια φορά θα χυθεί άπλετο φως στα ΣΚΑΤΑ του ποδοσφαίρου... Όπως πάντα... 68.gif
blove.gif
all_around
μήπως εξηγεί ακι την απόδοση στον τελικό κυπέλου αλλά και στο πρωτάθλημα; Φαινόταν φοβερός φέτος... Τι να πω; Αν αποδειχτεί θα είναι άξιος της μοίρας του...
ALdaperan
QUOTE(all_around @ Jun 23 2011, 22:13 ) *
μήπως εξηγεί ακι την απόδοση στον τελικό κυπέλου αλλά και στο πρωτάθλημα; Φαινόταν φοβερός φέτος... Τι να πω; Αν αποδειχτεί θα είναι άξιος της μοίρας του...

όντως τρομερη αποδοση!!!

ολη η ομαδα στηριζόταν πανω του , κατι που δεν ισχυε τοσο πολυ αλλες χρονιες
SoKRaM
Λιγα για το ΜΠΟΥΡΟΥΣΑΡΟ ρε. Παλικαρι Γιαννη εγω θα κλεψω μια ατακα ενος που εγραψε στο facebook για να σταθω διπλα σου .



Μη τα πιστευετε αυτα μ@λακιες ειναι.
berry
QUOTE(Zoys @ Jun 23 2011, 22:12 ) *
Μήπως εκείνοι οι περίφημοι "λουκουμάδες" ήταν κάτι άλλο;

το οποίο για να είμαστε δίκαιοι και όχι εμπαθείς δεν είναι σίγουρο ότι πρόκειται για ντόπα. Ναι, είμαι αφελής, αλλά υπάρχει 1 στο εκατομμύριο να πρόκειται πράγματι για ηλεκτρολύτες ή για κάτι άλλο που δεν θεωρείται παράνομο.


παντως δεν ξερω αν τα αναβολικα προκαλουν αυπνιες

αντιθετως η κοκα ...
kolokotronis
Μην χτυπάτε ρε, κάποιον που είναι ήδη πεσμένος κάτω.

vastravoud
Πάντως, εγώ αν δε δω μεγαλοσχήμονες ΠΙΣΩ απο τα κάγκελα δε θα πω "μπράβο" στη δικαιοσύνη. Σκάνδαλο Χρηματιστηρίου, Ρικομέξ, Σαμίνα μας κάνουν δυστυχώς πάντα να αμφιβάλλουμε για την ποιότητα απονομής δικαιοσύνης.

Ας μη βιαστούμε να ξεσπάσουμε όλοι πάνω στον Μπουρούση(όπως σωστά είπε παραπάνω ο Γέρος του Μωριά tongue.gif).

Ο κάθε Μπέος η Μάκαρος δεν λανσάρεται ποτέ σαν σοβαρός επενδυτής, ούτε λατρεύεται από καμία "πύρινη" Θύρα 7 ή 13(με εγκεφαλικές βλάβες πολλαπλάσιες αυτών που ίσως προκαλέσει η όποια ντόπα). Η μεγαλύτερη απόλαυση θα είναι η ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ αυτών των λαοπρόβλητων προέδρων.....
kolokotronis
QUOTE(vastravoud @ Jun 23 2011, 22:34 ) *
Πάντως, εγώ αν δε δω μεγαλοσχήμονες ΠΙΣΩ απο τα κάγκελα δε θα πω "μπράβο" στη δικαιοσύνη. Σκάνδαλο Χρηματιστηρίου, Ρικομέξ, Σαμίνα μας κάνουν δυστυχώς πάντα να αμφιβάλλουμε για την ποιότητα απονομής δικαιοσύνης.

Ας μη βιαστούμε να ξεσπάσουμε όλοι πάνω στον Μπουρούση(όπως σωστά είπε παραπάνω ο Γέρος του Μωριά tongue.gif).

Ο κάθε Μπέος η Μάκαρος δεν λανσάρεται ποτέ σαν σοβαρός επενδυτής, ούτε λατρεύεται από καμία "πύρινη" Θύρα 7 ή 13(με εγκεφαλικές βλάβες πολλαπλάσιες αυτών που ίσως προκαλέσει η όποια ντόπα). Η μεγαλύτερη απόλαυση θα είναι η ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ αυτών των λαοπρόβλητων προέδρων.....

Έτσι είναι.

Το θύμα είναι ο Μπουρούσης.

Οι θύτες είναι οι άλλοι που λες.

Ο Ψωμιάδης πούλαγε παιδιά.
Ο άλλος αγόραζε και τα έπαιρνε ο ίδιος.

Απλά, το όνομα του Ψωμιάδη δεν κάνει εντύπωση σε κανένα.
Αυτό του παίκτη όμως κάνει μπαμ.

Όσο για την έκφραση για τους προέδρους... μη μου πείτε ότι κανείς σας δεν έχει βρίσει το αφεντικό του σε τρίτους για να το ''παίξει'' κάπως..

Απλά ΄στην προκειμένη περίπτωση μπλέκονται τόσο γνωστά άτομα που το θέμα πάει στο κουτσομπολίστικο.

ΥΓ:Δεν μεταφέρετε τα ποστ στο ''Γιάννης Μπουρούσης"?
Το ίδιο είναι πλέον.
Quincy
Τα θελε και τα παθε ο Γιανναρος.. Οταν κανεις τετοιες δηλωσεις και θιγεις τοσα άτομα, λογικα πρεπει να περιμενεις και τις αντιδρασεις!! Αν όντως ισχύουν δύσκολα τη σώζει την καριέρα του!!
Hakeem Olajuwon
QUOTE(Quincy @ Jun 23 2011, 23:03 ) *
Τα θελε και τα παθε ο Γιανναρος.. Οταν κανεις τετοιες δηλωσεις και θιγεις τοσα άτομα, λογικα πρεπει να περιμενεις και τις αντιδρασεις!! Αν όντως ισχύουν δύσκολα τη σώζει την καριέρα του!!


To αντιθετο μαλλον την βοηθαει
berry
QUOTE(Hakeem Olajuwon @ Jun 23 2011, 23:14 ) *
To αντιθετο μαλλον την βοηθαει


εννοεις οτι το καλυτερο γι αυτον ουτως η αλλως θα ηταν να εφευγε απο οσφπ ?

αμα φαει καμια διακοπη συμβολαιου μονο για βοηθεια δεν προκειται

QUOTE
Στο συμβόλαιο του Μπουρούση υπάρχει όρος που προβλέπει αποζημίωση ύψους 200.000 ευρώ από την πλευρά του Ολυμπιακού για να μείνει ελεύθερος. Το συγκεκριμένο ποσό ωστόσο, οι Πειραιώτες δεν είναι διατεθειμένοι να του το καταβάλλουν, αφού πρόθεση τους είναι να καταγγείλουν το συμβόλαιο!


http://www.katimagiko.gr/article/21940/tel...ei-o-mpourouses
Hakeem Olajuwon
QUOTE(berry @ Jun 23 2011, 23:16 ) *
εννοεις οτι το καλυτερο γι αυτον ουτως η αλλως θα ηταν να εφευγε απο οσφπ ?

αμα φαει καμια διακοπη συμβολαιου μονο για βοηθεια δεν προκειται


Ναι αυτο εννοω ηταν καλυτερο για την καριερα του να φυγει απο τον ολυμπιακο.
Τωρα διακοπη συμβολαιου δυσκολα να γινει και οι ειδησεις λενε οτι θα πληρωθει το buyout και θα μεινει ελευθερος..
Τωρα ειδα το λινκ οτι θα καταγγειλει το συμβολαιο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.