Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σου αρέσουν οι γούνες ; Για δες και αυτό...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
morfi
από ka**noi.gr

QUOTE
Παιδιά το βρήκα σήμερα, κ νταξ, το "σοκαρίστηκα" δεν είναι αρκετό.

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/

Αν μόλις φάγατε, στα ίσα, δεν το συνιστώ. Απλά την επόμενη φορά που θα πάτε να "αγοράσετε" μια γούνα ή κάτι παρόμοιο, σκεφτείτε το ξανά. Εγώ πάντως θα το σκεφτώ.

Δεν άντεξα να το δω όλο...
Gravedigger
Το έχω ξαναδεί το video αλλά κάθε φορά είναι όλο και χαιρότερο...Καημένα ζωάκια...Τι να πει κανείς για αυτούς τους -ανθρώπους???-
dizzy_fingers
To είχε ποστάρει κάποιος νομίζω, στο παρελθόν...ο ΝΒΑer ήταν νομίζω? Ή κάνω λάθος.

Σοκαριστικές οι σκηνές πάντως...
morfi
Στην τελική, θέλεις να φτιάξεις μία γούνα ; Ωραία, αλλά τουλάχιστον μην το χτυπάς κάτω και μην το γδέρνεις όταν είναι ζωντανό. Σκότωσέ το με όσο πιο ήρεμο τρόπο γίνεται και μετά βιασέ το αμά γουστάρεις.
Καλά δεν έχεις πονέσει ποτέ στη ζωή σου ; Αλλά τι λέω, εσύ το βλέπεις να πεθαίνει και γελάς. Το βλέπεις να πονάει και το χτυπάς. Το πατάς στο λαιμό και στο κεφάλι. Είδες ; Δεν είναι καλό ζωάκι. Όταν το γδέρνεις αυτό χτυπιέται και σου κάνει τη ζωή δύσκολη. Έτσι, ρίχτου για να μάθει τρόπους.

Όταν πόσταρα το λινκ είχα δει μόνο μερικές σκηνές. Τώρα που το προχώρησα δεν θέλω να το δω όλο...



QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 21 2007, 22:10 ) *
To είχε ποστάρει κάποιος νομίζω, στο παρελθόν...ο ΝΒΑer ήταν νομίζω? Ή κάνω λάθος.

Αυτό ήταν με φάλαινες αν θυμάμαι καλά.
NBAer
QUOTE(morfi @ Dec 21 2007, 22:17 ) *
Στην τελική, θέλεις να φτιάξεις μία γούνα ; Ωραία, αλλά τουλάχιστον μην το χτυπάς κάτω και μην το γδέρνεις όταν είναι ζωντανό. Σκότωσέ το με όσο πιο ήρεμο τρόπο γίνεται και μετά βιασέ το αμά γουστάρεις.
Καλά δεν έχεις πονέσει ποτέ στη ζωή σου ; Αλλά τι λέω, εσύ το βλέπεις να πεθαίνει και γελάς. Το βλέπεις να πονάει και το χτυπάς. Το πατάς στο λαιμό και στο κεφάλι. Είδες ; Δεν είναι καλό ζωάκι. Όταν το γδέρνεις αυτό χτυπιέται και σου κάνει τη ζωή δύσκολη. Έτσι, ρίχτου για να μάθει τρόπους.

Μου ζηταει να εγκαταστησω κατι πριν το δω αλλα εγω δεν θελω. smile.gif
Ετσι και αλλιως καταλαβαινω περι τινος προκειται οποτε και να το ανοιξω θα δω 5-6 δευτερολεπτα μονο.
Καλα τραγωδια θα ειναι. shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif


QUOTE
Όταν πόσταρα το λινκ είχα δει μόνο μερικές σκηνές. Τώρα που το προχώρησα δεν θέλω να το δω όλο...
Αυτό ήταν με φάλαινες αν θυμάμαι καλά.

Αν ειναι αυτο που ειχα ποσταρει τοτε πως να το δεις? Εγω βλεπω 3 δευτερολεπτα και μονο και το κλεινω γιατι δεν μπορω. Δεν εχει νοημα βασικα.... shot.gif shot.gif
Κατι γατες/αλεπουδες δεν ξερω και γω τι ηταν ειχε στην αρχη αυτο που ειχα ποσταρει. Τραγωδια τελειως.
Οι ανθρωποι πραγματικα ειναι ηλιθιοι εκ προθεσεως.....
dizzy_fingers
QUOTE(morfi @ Dec 21 2007, 22:17 ) *
Αυτό ήταν με φάλαινες αν θυμάμαι καλά.

Αυτό ήταν για τους "κακούς" Ιάπωνες biggrin.gif.
Είχε βάλει κι άλλο που είναι αυτό με τα σκυλάκια και τα γατιά....αυτή η σκηνή με το γδαρμένο σκυλί που κοιτάζει το γυμνό του δέρμα λίγο πριν πεθάνει, έχει μείνει χαραγμένη στη μνήμη μου και θα μείνει για πολύ ακόμα.

Διαφωνώ κάθετα με τέτοιου είδους τακτικές που παίζουν με το συναίσθημα για να περάσουν κάποιο μήνυμα, αλλά ομολογώ πως έπιασε στην περίπτωσή μου.
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 21 2007, 22:28 ) *
Διαφωνώ κάθετα με τέτοιου είδους τακτικές που παίζουν με το συναίσθημα για να περάσουν κάποιο μήνυμα,

Κάποτε όμως δεν πρέπει να φανούν έτσι όπως είναι ;

QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 21 2007, 22:28 ) *
αλλά ομολογώ πως έπιασε στην περίπτωσή μου.

Μe too.
Bonzo
Πραγματικά ανατριχιαστικό... Γιατί απλά δεν τα σκοτώνουν????
Όποιος δεν έχει πολύ γερό στομάχι καλύτερα να μην πατήσει το link
apkat
Καθε φορα σε αντιστοιχες περιπτωσεις προβληματιζομαι για το αν θα πατησω στο λινκ η οχι..

Πρωτη φορα που δεν θα πατησω..Δεν μπορω να ξαναδω τετοιες εικονες.
leelo15
Ειχα καιρο να κλαψω...
captain charisma
αυτοι δυστυχως δεν ειναι ανθρωποι...ειναι κατι χειροτερο απο ζωα....το εχω δει και σε αλλα φορουμ....και ειχα το κουρααγιο να το δω ολο και φρικαρα
IlyaZ
Εγώ πάλι δε θα το δω. Δε χρειάζεται να πάθω κατάθλιψη για να κατανοήσω ότι οι γούνες είναι μια ηλιθιότητα και μισή.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.