Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ΕΣΚΑ 2009-10 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
sparco_4
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 2
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1

αυτα απο μενα κυριοι!! καλο μου κουβα!!
Jason#9
[quote name='sparco_4' date='Nov 24 2009, 11:59 ' post='361395']
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 2
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
10karo
καλησπέρα σε όλους...

.....ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 60-49............δίκαιη νίκη του Εθνικού.

Σήμερα δεν μπορούσαμε να παίξουμε χειρότερα. Είμασταν απλά κωμικοτραγικοί!

......ας θίξω όμως κ μερικά άλλα πράγματα. Απορώ πραγματικά πως επιτρέπεται να παίζουμε μπάσκετ σε τέτοια γήπεδα! Δλδ ειλικρινά.....κανείς έως τώρα δεν έχει αναφερθεί για το γήπεδο του Εθνικού????? Δλδ είσασταν όλοι ευχαριστημένοι??????
Αυτός δεν είναι χώρος για αγώνες!!! Η θερμοκρασία εκεί μέσα είναι συγκλονιστική. Βλέπαμε τα χνώτα μας σε όλο το παιχνίδι. Κ για να γνωρίζετε αυτό σημαίνει πως η θερμοκρασία ήταν 12 κ λιγότερο βαθμούς κελσίου!!!!Είχε τόσο υγρασία που έσταζε σχεδόν παντού νερό!!!! κ όμως! ο αγώνας κ όλοι οι αγώνες γίνονται κανονικά!!!! Φανταστείτε δλδ τι έχει να γίνει με τα κρύα ή όταν πιάσουν οι βροχές!Οι υπέυθυνοι του γηπέδου (αν είναι υπεύθυνοι δλδ) είχαν ανοίξει τις 2 πόρτες πίσω από τις 2 μπασκέτες να κάνει "ρεύμα"για την υγρασία!!!!!!!! Άκουσον άκουσον!!! Ένας χριστινός, ένας δήμαρχος δεν έχει ενδιαφερθεί να το συμμαζέψει?Κανείς???? Έλεος! Πίνακας δεν υπάρχει. Στο μιλητό όλο το παιχνιδάκι! 24άρη φυσικά κ δεν υπάρχει. Τουλάχιστον 3 φορές που θυμάμαι εγώ ο Εθνικός πέρασε τη μπάλα σχεδόν στα 10 δευτερόλεπτα! Πραγματικά απορώ με τα παιδιά του Εθνικού. Αυτοί είναι ήρωες που κάνουν εκεί προπονήσεις! 2009 έχουμε κ όμως υπάρχουν τέτοια γήπεδα!!! Κ υπάρχουν κ άλλα τέτοια (πχ στο Ζεφύρι που είχα παίξει πέρσυ με την ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ).
Μπορώ να αναφερθώ σε ακόμα περισσότερα για το κομμάτι αυτό αλλά ας το αφήσω καλύτερα!
....ας πάμε λίγο κ στη διαιτησία.Επαναλαμβάνω δίκαιη η νίκη του Εθνικού. Αλλά δε γίνετε στην άμυνά τους να πέφτουν κορμιά, να τρώει η μύγα σίδερο, να πέφτει το ξύλο σύννεφο κ όοοοοοολα να είναι ΟΚ, ενώ στην δική μας άμυνα να σφυράνε με το παραμικρό! Εδώ στο 1 μέτρο (ήταν ο διαιτητής)απείλησε παίχτης του Εθνικού συμπαίχτη μου κ αυτοί τίποτα!!!!!Τα παιδιά μάλλον βιαζόντουσαν να πάνε να δούμε τη μπαλίτσα στο MEGA CHANNEL!!! ειδικά ο ένας (ο οποίος είναι χροοοοοοονια πολλά σε αυτές τις κατηγορίες κ χαρακτηριστική φυσιογνωμία) ήταν σε άλλο γήπεδο! Δεν έβλεπε ούτε αυτά που γινόντουσαν μπροστά του! Λες κ είναι βαλτοί να μας χαλάνε τα απογεύματα κ να παίζουν με τον ιδρώτα μας!
.....κ καλύτερα να σταματήσω εδώ γιατί έχω τόσα να πω που λογικά ο φίλος NIKEFALIN θα μου βάλει χέρι smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
....όσον αφορά την ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ.....τπτ το ιδιαίτερο. Τα παιδιά παίξανε όσο μπορούσαν κ δίκαια ξαναλέω κέρδισαν. Είμασταν σήμερα σαν ομάδα απλά ανύπαρκτοι! Είναι κριμα να κερδίζουμε καλές ομάδες (ΚΥΨΕΛΙΑΚΟ)κ στον επόμενο αγώνα να παίζουμε έτσι. Αδικούμε τους εαυτούς μας κ την όλη προσπάθεια που κάνουμε.
....αυτά κ καλή συνέχεια σε όλους....
a.rigas
καλησπερα,

θα ηθελα να πω λιγα λογια για το ματς ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ.

Πρωτα απο ολα, συγχαρητηρια στην ομαδα του Εθνικου.

1. Ειναι κριμα που υπαρχουν τετοια γηπεδα για τοσο ιστορικες ομαδες.

2. Ειναι κριμα που υπαρχουν διαιτητες οι οποιοι ενω θα επρεπε να ειναι οι επιτηρητες των κανονων μιας αναμετρησης, επιτρεπουν στο να παιζεται ενα αγριο παιχνιδι. Τετοιοι διαιτητες προκαλουν πολλους τραυματισμους. Οταν υπαρχουν κανονες αλλα δεν υπαρχουν επιτηρητες, οι ομαδες καλα κανουν και το εκμεταλευοντε, αλλα αυτο δεν ειναι μπασκετ.

Θα μου πειτε, οτι αλλο η Γ' ΕΣΚΑ αλλο η Α'ΕΣΚΑ. Ας ειμασταν καλυτεροι να παιζαμε με καλους διαιτητες. Δεν ειναι ετσι ομως. Απο τη στιγμη που παιζουμε για την πλακα μας, δεν σημαινει οτι οι διαιτητες δεν πρεπει να το περνουν στα σοβαρα. Αλλο το ενα αλλο το αλλο.

Ακομα πιο στεναχωρο ειναι οτι ο συγκεκριμενος διαιτητης ειναι και διεθνης! Ναι καλα ακουτε, διεθνης!

Απο ενα σιτε:

Άλλη μια διεθνής επιτυχία για το ΣΕΔΚΑ. Ο xxx διεύθυνε ως 1ος διαιτητής το τελικό ανδρών στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα κωφών ανάμεσα στις ΗΠΑ και τη Λιθουανία!

3. Θα ηθελα να πω ακομα, οτι δεν εχω φυσικα τιποτε προσωπικο με τον συγκεκριμενο διαιτητη. Απλα επειδη ειναι η 4η φορα που το παρατηρω με τον συγκεκριμενο, θα ηθελα να το τονισω, χωρις να αναφερω το ονομα του.


Απλα, κριμα γιατι εμεις οι παικτες παιζουμε για την πλακα μας και το τελευταιο που θελουμε ειναι τραυματισμους.
Reggie_
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 57-60

Αμφίρροπο μάτς,το πάλεψαν κ οι δυο ομάδες...Πιό ψύχραιμη στο τέλος η Αναγέννηση πήρε το μάτς δίκαια!
T-mits
ΑΟ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ : 1(+5)
timeout
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 71-65
ETHNIKOSGS
QUOTE(to 10 to kalo @ Nov 26 2009, 00:39 ) *
καλησπέρα σε όλους...

.....ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 60-49............δίκαιη νίκη του Εθνικού.

Σήμερα δεν μπορούσαμε να παίξουμε χειρότερα. Είμασταν απλά κωμικοτραγικοί!

......ας θίξω όμως κ μερικά άλλα πράγματα. Απορώ πραγματικά πως επιτρέπεται να παίζουμε μπάσκετ σε τέτοια γήπεδα! Δλδ ειλικρινά.....κανείς έως τώρα δεν έχει αναφερθεί για το γήπεδο του Εθνικού????? Δλδ είσασταν όλοι ευχαριστημένοι??????
Αυτός δεν είναι χώρος για αγώνες!!! Η θερμοκρασία εκεί μέσα είναι συγκλονιστική. Βλέπαμε τα χνώτα μας σε όλο το παιχνίδι. Κ για να γνωρίζετε αυτό σημαίνει πως η θερμοκρασία ήταν 12 κ λιγότερο βαθμούς κελσίου!!!!Είχε τόσο υγρασία που έσταζε σχεδόν παντού νερό!!!! κ όμως! ο αγώνας κ όλοι οι αγώνες γίνονται κανονικά!!!! Φανταστείτε δλδ τι έχει να γίνει με τα κρύα ή όταν πιάσουν οι βροχές!Οι υπέυθυνοι του γηπέδου (αν είναι υπεύθυνοι δλδ) είχαν ανοίξει τις 2 πόρτες πίσω από τις 2 μπασκέτες να κάνει "ρεύμα"για την υγρασία!!!!!!!! Άκουσον άκουσον!!! Ένας χριστινός, ένας δήμαρχος δεν έχει ενδιαφερθεί να το συμμαζέψει?Κανείς???? Έλεος! Πίνακας δεν υπάρχει. Στο μιλητό όλο το παιχνιδάκι! 24άρη φυσικά κ δεν υπάρχει. Τουλάχιστον 3 φορές που θυμάμαι εγώ ο Εθνικός πέρασε τη μπάλα σχεδόν στα 10 δευτερόλεπτα! Πραγματικά απορώ με τα παιδιά του Εθνικού. Αυτοί είναι ήρωες που κάνουν εκεί προπονήσεις! 2009 έχουμε κ όμως υπάρχουν τέτοια γήπεδα!!! Κ υπάρχουν κ άλλα τέτοια (πχ στο Ζεφύρι που είχα παίξει πέρσυ με την ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ).
Μπορώ να αναφερθώ σε ακόμα περισσότερα για το κομμάτι αυτό αλλά ας το αφήσω καλύτερα!
....ας πάμε λίγο κ στη διαιτησία.Επαναλαμβάνω δίκαιη η νίκη του Εθνικού. Αλλά δε γίνετε στην άμυνά τους να πέφτουν κορμιά, να τρώει η μύγα σίδερο, να πέφτει το ξύλο σύννεφο κ όοοοοοολα να είναι ΟΚ, ενώ στην δική μας άμυνα να σφυράνε με το παραμικρό! Εδώ στο 1 μέτρο (ήταν ο διαιτητής)απείλησε παίχτης του Εθνικού συμπαίχτη μου κ αυτοί τίποτα!!!!!Τα παιδιά μάλλον βιαζόντουσαν να πάνε να δούμε τη μπαλίτσα στο MEGA CHANNEL!!! ειδικά ο ένας (ο οποίος είναι χροοοοοοονια πολλά σε αυτές τις κατηγορίες κ χαρακτηριστική φυσιογνωμία) ήταν σε άλλο γήπεδο! Δεν έβλεπε ούτε αυτά που γινόντουσαν μπροστά του! Λες κ είναι βαλτοί να μας χαλάνε τα απογεύματα κ να παίζουν με τον ιδρώτα μας!
.....κ καλύτερα να σταματήσω εδώ γιατί έχω τόσα να πω που λογικά ο φίλος NIKEFALIN θα μου βάλει χέρι smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
....όσον αφορά την ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ.....τπτ το ιδιαίτερο. Τα παιδιά παίξανε όσο μπορούσαν κ δίκαια ξαναλέω κέρδισαν. Είμασταν σήμερα σαν ομάδα απλά ανύπαρκτοι! Είναι κριμα να κερδίζουμε καλές ομάδες (ΚΥΨΕΛΙΑΚΟ)κ στον επόμενο αγώνα να παίζουμε έτσι. Αδικούμε τους εαυτούς μας κ την όλη προσπάθεια που κάνουμε.
....αυτά κ καλή συνέχεια σε όλους....

να πω μερικα πραγματα σχετικα με το ποστ του φιλου...η ομαδα σου εχει ξαναπαιξει κ περσι με τις ιδιες συνθηκες στο ιδιο γηπεδο οπως κ ολες οι ομαδες του ομιλου...περσι ισως επειδη νικησε κανεις δεν ειπε τπτ(ειναι γνωστο οτι σε μια ηττα ολα φταινε)...οταν στο δεκαλεπτο εχεις 9 ποντους κ στο ημιχρονο 22 δεν φταιει η διατησια μην αδικεις την προσπαθεια των "ηρωων"(εσυ τους χαρακτηρισες ετσι..)
οσο για την αμυνα αν κοιταξεις περσι ο εθνικος ειχε την καλυτερη αμυνα του ομιλου κ ισως κ της γ εσκα συνολικα...σε ολα μας παει η διατησια ?οταν στις 5 ηττες οι 4 ειναι με διαφορα κοντα σους 5-7 ποντους κ απο 2 τεχνικες ποινες κ πανω σε αυτα τα παιχνιδια???παρ ολα αυτα εμεις δεν ειπαμε τπτ απο εδω..οσο για το γηπεδο αυτο ειναι αυτο,ηταν ανοιχτο εγινε κλειστο μπηκαν καθισματα καποια στιγμη ισως κ φετος θα μπει ταμπλο/// εχουμε οταν περσι βρεθηκαμε σε καλο γηπεδο πχ στο δικο σας νικησαμε σχετικα ευκολα...στα λεω αυτα γιατι υποτιμησες την προσπαθεια των παιδιων..εχανες μεχρι κ 25 ποντους κ κατα μεσο ορα εχανες 20 ποντους σχεδον σε ολο το παιχνιδι οποτε...οσο για την διαιτησια κ εγω ειδα συμπαιχτη σου να λεει αντε @@μησου στον διαιτητη στον 1 μετρο κ δεν εγινε τιποτα...οποτε ειναι ξεκαθαρο οτι δεν φταιει η διαιτησια με τετοιες διαφορες κ τετοιο σκοραρισμα..οσο για το 3 φορες στα 10 δευτερα μονο εσυ το δε3ς αυτο μαλλον..
10karo
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Nov 26 2009, 08:26 ) *
να πω μερικα πραγματα σχετικα με το ποστ του φιλου...η ομαδα σου εχει ξαναπαιξει κ περσι με τις ιδιες συνθηκες στο ιδιο γηπεδο οπως κ ολες οι ομαδες του ομιλου...περσι ισως επειδη νικησε κανεις δεν ειπε τπτ(ειναι γνωστο οτι σε μια ηττα ολα φταινε)...οταν στο δεκαλεπτο εχεις 9 ποντους κ στο ημιχρονο 22 δεν φταιει η διατησια μην αδικεις την προσπαθεια των "ηρωων"(εσυ τους χαρακτηρισες ετσι..)
οσο για την αμυνα αν κοιταξεις περσι ο εθνικος ειχε την καλυτερη αμυνα του ομιλου κ ισως κ της γ εσκα συνολικα...σε ολα μας παει η διατησια ?οταν στις 5 ηττες οι 4 ειναι με διαφορα κοντα σους 5-7 ποντους κ απο 2 τεχνικες ποινες κ πανω σε αυτα τα παιχνιδια???παρ ολα αυτα εμεις δεν ειπαμε τπτ απο εδω..οσο για το γηπεδο αυτο ειναι αυτο,ηταν ανοιχτο εγινε κλειστο μπηκαν καθισματα καποια στιγμη ισως κ φετος θα μπει ταμπλο/// εχουμε οταν περσι βρεθηκαμε σε καλο γηπεδο πχ στο δικο σας νικησαμε σχετικα ευκολα...στα λεω αυτα γιατι υποτιμησες την προσπαθεια των παιδιων..εχανες μεχρι κ 25 ποντους κ κατα μεσο ορα εχανες 20 ποντους σχεδον σε ολο το παιχνιδι οποτε...οσο για την διαιτησια κ εγω ειδα συμπαιχτη σου να λεει αντε @@μησου στον διαιτητη στον 1 μετρο κ δεν εγινε τιποτα...οποτε ειναι ξεκαθαρο οτι δεν φταιει η διαιτησια με τετοιες διαφορες κ τετοιο σκοραρισμα..οσο για το 3 φορες στα 10 δευτερα μονο εσυ το δε3ς αυτο μαλλον..


καλέ μου φίλε....1) εγώ πέρσυ δεν έπαιζα ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ οπότε δε με απασχολεί καν το γεγονός αυτό. Στην τελική όπως είπα θεωρώ πως το γήπεδο έιναι ακατάλληλο κ δεν πρέπει να γίνονται αγώνες σε αυτό....2) δεν είπα ότι φταίει η διαιτησία σε κανενα σημείο για την ήττα μας, νικήσατε δικαιότατα κ δεν αδικώ την προσπάθειά σας ούτε την υποτιμώ.....3) όσον αφορά τα 8+ δευτερόλεπτα που κάνατε να περάσετε δεν έχω απαίτηση ούτε να το είδες ούτε να το κατάλαβες γιατί πολύ απλά μάλλον δε μέτραγες (σε αντίθεση με εμένα)...4)...το γεγονός που λες , ότι συμπαίχτης μου εβρισε αποδεικνύει για άλλη μια φορά πως οι διαιτητές ήταν σε άλλο γήπεδο κ δεν έβλεπαν τπτ, ούτε άκουγα.....5) ο ΕΘΝΙΚΟΣ δεν είχε σίγουρα την καλύτερη άμυνα στη Γ ΕΣΚΑ πέρσυ γιατί πολύ απλά την είχε η ομάδα που έπαιζα, η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (κ αυτό είναι αποδεδειγμένο).....5) το ποστάρισμά μου ήθελε να δείξει κυρίως τις κακές γηπεδικές συνθήκες κ την αδιαφορία για εσάς από τους αρμόδιους. Τη διαιτησία την ανέφερα (κ μη με προκαλείς να ονομάσω το διαιτητή ή να πω κ άλλα για αυτόν) γιατί ο ένας κύριος είναι μονίμως κακός στα σφυρίγματά του, όποτε με έχει παίξει, συνέχεια. Αυτό σημαίνει ότι απλά δεν ξέρει ή ότι αδιαφορεί κ βιάζεται να πάει στο σπιτάκι του......κ 6) είμουν ξεκάθαρος ότι η ομάδα μου έπαιξε τραγικό μπάσκετ οπότε μη με διορθώνεςις κ μη διαστρεβλώνεις το ποστάρισμά μου γιατί είμαι ξεκάθαρος κ προσέχω αυτά που γράφω.
.....αυτά κ καλή συνέχεια εύχομαι στην ομάδα σου.
ETHNIKOSGS
QUOTE(to 10 to kalo @ Nov 26 2009, 11:05 ) *
καλέ μου φίλε....1) εγώ πέρσυ δεν έπαιζα ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ οπότε δε με απασχολεί καν το γεγονός αυτό. Στην τελική όπως είπα θεωρώ πως το γήπεδο έιναι ακατάλληλο κ δεν πρέπει να γίνονται αγώνες σε αυτό....2) δεν είπα ότι φταίει η διαιτησία σε κανενα σημείο για την ήττα μας, νικήσατε δικαιότατα κ δεν αδικώ την προσπάθειά σας ούτε την υποτιμώ.....3) όσον αφορά τα 8+ δευτερόλεπτα που κάνατε να περάσετε δεν έχω απαίτηση ούτε να το είδες ούτε να το κατάλαβες γιατί πολύ απλά μάλλον δε μέτραγες (σε αντίθεση με εμένα)...4)...το γεγονός που λες , ότι συμπαίχτης μου εβρισε αποδεικνύει για άλλη μια φορά πως οι διαιτητές ήταν σε άλλο γήπεδο κ δεν έβλεπαν τπτ, ούτε άκουγα.....5) ο ΕΘΝΙΚΟΣ δεν είχε σίγουρα την καλύτερη άμυνα στη Γ ΕΣΚΑ πέρσυ γιατί πολύ απλά την είχε η ομάδα που έπαιζα, η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (κ αυτό είναι αποδεδειγμένο).....5) το ποστάρισμά μου ήθελε να δείξει κυρίως τις κακές γηπεδικές συνθήκες κ την αδιαφορία για εσάς από τους αρμόδιους. Τη διαιτησία την ανέφερα (κ μη με προκαλείς να ονομάσω το διαιτητή ή να πω κ άλλα για αυτόν) γιατί ο ένας κύριος είναι μονίμως κακός στα σφυρίγματά του, όποτε με έχει παίξει, συνέχεια. Αυτό σημαίνει ότι απλά δεν ξέρει ή ότι αδιαφορεί κ βιάζεται να πάει στο σπιτάκι του......κ 6) είμουν ξεκάθαρος ότι η ομάδα μου έπαιξε τραγικό μπάσκετ οπότε μη με διορθώνεςις κ μη διαστρεβλώνεις το ποστάρισμά μου γιατί είμαι ξεκάθαρος κ προσέχω αυτά που γράφω.
.....αυτά κ καλή συνέχεια εύχομαι στην ομάδα σου.

φιλε μου καταρχιν εσυ προκαλεσες οχι εγω...εφοσον παραδεχεσαι οτι παιχτης εβρισε κ δεν τιμωρηθηκε εσυ ευνοηθηκες απο την διαιτησια κ απο το φρενο που πατησε ο εθνικος με τις αλλαγες του 4ου δεκαλεπτου..οσον αφορα για την καλυτερη αμυνα μαλλον δεν διαβασες καλα ειπα του ομιλου και ΙΣΩΣ ΤΗΣ Γ ΕΣΚΑ..ΑΡΑ ΔΕΝ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΩ ΤΠΤ.κ εμας ο συγκεκριμενος δεν μασ εχει παιξει καλα αλλα δεν στεκομαστε εκει..μπορω να σου πω κ σε πμ κ συγκεκριμενα παιχνιδια..το γηπεδο αυτο ειναι κ εχει παρει εγκριση κανονικοτατα...κ στην τελικη αυτο ειναι κ ολες οι ομαδες παιζουν τοσα χρονια εκει..καλη συνεχεια
10karo
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Nov 26 2009, 09:12 ) *
φιλε μου καταρχιν εσυ προκαλεσες οχι εγω...εφοσον παραδεχεσαι οτι παιχτης εβρισε κ δεν τιμωρηθηκε εσυ ευνοηθηκες απο την διαιτησια κ απο το φρενο που πατησε ο εθνικος με τις αλλαγες του 4ου δεκαλεπτου..οσον αφορα για την καλυτερη αμυνα μαλλον δεν διαβασες καλα ειπα του ομιλου και ΙΣΩΣ ΤΗΣ Γ ΕΣΚΑ..ΑΡΑ ΔΕΝ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΩ ΤΠΤ.κ εμας ο συγκεκριμενος δεν μασ εχει παιξει καλα αλλα δεν στεκομαστε εκει..μπορω να σου πω κ σε πμ κ συγκεκριμενα παιχνιδια..το γηπεδο αυτο ειναι κ εχει παρει εγκριση κανονικοτατα...κ στην τελικη αυτο ειναι κ ολες οι ομαδες παιζουν τοσα χρονια εκει..καλη συνεχεια


Αγαπητέ φίλε δεν προκάλεσα σε κανένα σημείο ούτε εσένα ούτε την ομάδα σου......δλδ θα με τρελάνεις τελείως τώρα!!!! Που είδες στο ποστάρισμά μου να προκαλώ??????????????? Κ μου λες ότι ευνοήθηκα κιόλας από τη διαιτησία????? Μήπως εν τέλει ήσουν σε άλλο γήπεδο? Πες μου φάσεις που ευνοήθηκα! Το ξύλο που πήγαινε σύννεφο στην άμυνα σας (κ καλά κάνατε αφου δεν σφύραγαν με τπτ) δεν το πήρες χαμπάρι???????? Ή η ευκολία που σφύριζε στις άμυνές μας??????
......το ποιος προκαλεί εν τέλει το αποδυκνύει το ποστάρισμά σου! κ για τη διαστρέβλωσει δεν αναφέρομαι στην καλυτερη άμυνα που λες! καμιά σχέση. ότι θες καταλαβαίνεις μου φαίνετε!
....το ότι το γήπεδο έχει πάρει έγκριση εμένα προσωπικά δε μου λέι τπτ. Στην ίδια χώρα ζούμε κ ξερεις πολύ καλά πως τπτ δεν πάει καλά, τπτ δε λειτουργεί σωστά. Το ότι πήρε άδεια το γήπεδο αυτό δείχνει την ασχετοσύνη των αρμόδιων στο θέμα αυτό. Δε σημαίνει αναγκαστικά πως πληρεί τις προυποθέσεις. Έχεις δει δλδ εσύ πολλά γήπεδα χωρίς ταμπλό κ 24άρη?????

ΥΓ* πραγματικά το ότι μου λες πως ευνοήθηκα είναι συγκλονιστικό φίλε μου!!!!!!!! Είναι το λιγότερο για γέλια αυτό που είπες!!!!!!

κ σε παρακαλώ να διαβάζεις καλά αυτά που γράφω γιατι άλλα λέω κ σε άλλα απαντάς!!!!!! Νικήσατε δικαιότατα κ περί διαιτησίας κ "ΦΡΈΝΟΥ" από την πλευρά σας είναι αστεία!!!! Ξανακοίτα να δεις πως σας αναφέρω ως ΗΡΩΕΣ που παίζετε σε αυτό το γήπεδο κ αναφέρω (ξανά) πως δίκαια κερδίσατε. Ούτε προκαλώ ούτε τπτ! Αν εσύ τώρα το παρεξηγείς τι να σου πω!!!!!
ETHNIKOSGS
QUOTE(to 10 to kalo @ Nov 26 2009, 11:28 ) *
Νικήσατε δικαιότατα κ περί διαιτησίας κ "ΦΡΈΝΟΥ" από την πλευρά σας είναι αστεία!!!! Ξανακοίτα να δεις πως σας αναφέρω ως ΗΡΩΕΣ που παίζετε σε αυτό το γήπεδο κ αναφέρω (ξανά) πως δίκαια κερδίσατε. Ούτε προκαλώ ούτε τπτ! Αν εσύ τώρα το παρεξηγείς τι να σου πω!!!!!

φρενο σημαινει οι αλλαγες του 4ου δεκαλεπτου κ η χαλαρωση απο τον εθνικο που εφερε το πλασματικο σκορ...το κειμενο σου δειχνει οτι προκαλεις κ εχεις ενταση με το θα τρελαθω κλπ κλπ κ τα το ειναι αστειααυτα που λεω κλπ κλπ..
καλη σου συνεχεια κ παλι...
10karo
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Nov 26 2009, 10:33 ) *
φρενο σημαινει οι αλλαγες του 4ου δεκαλεπτου κ η χαλαρωση απο τον εθνικο που εφερε το πλασματικο σκορ...το κειμενο σου δειχνει οτι προκαλεις κ εχεις ενταση με το θα τρελαθω κλπ κλπ κ τα το ειναι αστειααυτα που λεω κλπ κλπ..
καλη σου συνεχεια κ παλι...



καλά φίλε , ότι πεις εσύ! Εσύ νομίζεις ακόμα πως εγώ προκαλώ! Αφού δεν το βγάζω από το μυαλό σου δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω. Αν βλέπεις το άσπρο μαύρο πάω πάσο!!!!

καλή σου συνέχεια, σε εσένα κ την ομάδα σου!
m23j
ethnike gs an pareksigise me thn frash tha mas trelaneis tote kalitera na stamathseis to mpasket kai na ksekinhseis pink ponk.ase ta ateleiwta keimena kai paikse mpasketaki.stef asto re file den katalabenei .... evilmonkey.gif
ETHNIKOSGS
QUOTE(m23j @ Nov 29 2009, 13:46 ) *
ethnike gs an pareksigise me thn frash tha mas trelaneis tote kalitera na stamathseis to mpasket kai na ksekinhseis pink ponk.ase ta ateleiwta keimena kai paikse mpasketaki.stef asto re file den katalabenei .... evilmonkey.gif

φιλε μου δεν -παρεξηγηθηκα ισα ισα μαλιστα...για το πινγκ πονγκ συστησε το κ αλλου γιατι ειναι αθλημα που δεν εχει επαφες κ σκληρη αμυνα...οκ mj??
ETHNIKOSGS
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Nov 29 2009, 16:11 ) *
φιλε μου δεν -παρεξηγηθηκα ισα ισα μαλιστα...για το πινγκ πονγκ συστησε το κ αλλου γιατι ειναι αθλημα που δεν εχει επαφες κ σκληρη αμυνα...οκ mj??

κ επειδη μαλλον μπερδευτηκες τα μεγαλα κειμενα ειναι των συμποιχτων σου...
10karo
καλησπέρα κ καλό μήνα σε όλους......

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ..................................2
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ .....................................1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. ...............1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ......................................1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ.....................1 (ενδιαφέρον παιχνίδι...από ένστικτο κ μόνο)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ....................................1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ.........................1

καλή αγωνιστική σε όλους..... smile.gif
kasper7
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ..................................2
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ .....................................2 (Με ανεβασμένη ψυχολογία ο Εθνικός)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. ...............1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ....................................1-2 (Θα έχουμε... έκπληξη εδώ;;;)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ.....................1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ....................................1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ.........................1

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!!
sparco_4
ρε συ kasper7, στο παιχνιδι ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ, σου ξεφυγε ενα σημειο...to x!!!

διορθωνω λοιπον σε ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ....................................1-2-x!!!

smiley.gif
T-mits
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ...............................1
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ..................................?
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. .................1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ........................................1
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ...............2 (το ματς της αγωνιστικης)
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ.....................................1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ..........................2

peace.gif
kasper7
QUOTE(sparco_4 @ Dec 2 2009, 17:00 ) *
ρε συ kasper7, στο παιχνιδι ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ, σου ξεφυγε ενα σημειο...to x!!!

διορθωνω λοιπον σε ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ....................................1-2-x!!!

smiley.gif


smiley.gif

Δεν μου ξέφυγε, επίτηδες δεν το έβαλα!!! Απλά ίσως τσουλήσει... προς το διπλό το ματς και ήθελα να είμαι καλυμμένος!!!
Εξάλλου... με συμπλήρωσες εσύ οπότε, ευχαριστώ!! smiley.gif
VLC
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 64 - 65
D.J PLAYER
QUOTE(VLC @ Dec 3 2009, 01:15 ) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 64 - 65

.. Ά λλη μια νίκη για τον Καρέα... αν θυμαμαι καλα σκορ 72-56....

όποιος εχει άλλο αποτελεσμα ας το ανεβάσει
Reggie_
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 74-56
Ryan Stik
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 75-72 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
66-66 ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
duke10

Νικη για το Χαλανδρι.
kondoros
ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ 12 ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!
Reggie_
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 62-52
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 75-72
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 64-65
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 72-56
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 74-56
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 75-53
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 68-73

Πηγή : eska.gr
MANOLIS24
παραντηρωντας τον 2 ομιλο της Γ ΕΣΚΑ μιλαμε για το πιο συναρπαστικο πρωταθλημα ολων των κατηγοριων. με βαση την προκυρηξη υποβιβαζονται οι 4 τελευταιοι και ο αριθμος των ομαδων που θα υποβιβαστουν απο την Γ ΕΘΝΙΚΗ. Μεχρι στιγμης υποβιβαζονται 3. αρα πεφτει και ο πεμπτος απο το τελος καθε ομιλου που ειναι ο ποσειδωνας . η διαφορα του ποσειδωνα απο την 2 θεση ειναι 2 νικες...

συμπερασμα η ομαδα που δεν θα κινδυνεψει με υποβιβασμο ειναι ο Καρεας. smiley.gif
g_k100
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ???
Ryan Stik
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ:

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 2 ( 3 ΑΣΤΕΡΕΣ.....Where amazing happens!!! ) 77.gif

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1 (με τετοια γιουγκοσλαβικη υποστηριξη απο την κερκιδα πως να χασει!!)

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 (οταν τo playmaker καλοπερναει... στον τοπο εργασιας του...δεν χανει!!)

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 Μαλλον

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
biggrin.gif
kasper7
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/2009 20:30:00 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1
09/12/2009 21:15:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
09/12/2009 21:00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 1
09/12/2009 21:45:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1
09/12/2009 21:45:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
09/12/2009 21:30:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
09/12/2009 22:00:00 ΜΕΤΣ Β ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 66 - 68


g_k100
ΝΙΚΗ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΕΑ ΣΚΟΡ 96-75(ΠΕΡΙΠΟΥ)
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.
milos7
QUOTE(g_k100 @ Dec 9 2009, 23:48 ) *
ΝΙΚΗ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΕΑ ΣΚΟΡ 96-75(ΠΕΡΙΠΟΥ)
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.

Χαραυγιακός-Ποσειδών Α.Ο.Ν.Ψ=1 κάπου στο +13 αν θυμάμαι καλά..
ETHNIKOSGS
ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 +15
g_k100
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ................................... 62-47
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89........66-68
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ...........................67-54
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ .......................96-75
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ...................................47-55
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ..................................71-75
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ..................58-51
kasper7
Ψόφια πράγματα για άλλη μία βδομάδα στο τόπικ του 2ου ομίλου!!! smiley.gif

Τα προγνωστικά μου:

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 2
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1
Reggie_
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 2
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1
sparco_4
Για να μην γκρινιαζει ο φιλος Κασπερ, δινω κ γω τα προγνωστικα μου

ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1

Καλο μου κουβα!!! icon_drunk.gif
kasper7
QUOTE(sparco_4 @ Dec 16 2009, 00:47 ) *
Για να μην γκρινιαζει ο φιλος Κασπερ, δινω κ γω τα προγνωστικα μου

ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1

Καλο μου κουβα!!! icon_drunk.gif

smiley.gif
T-mits
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ : 74 - 61
10karo
....καλησπέρα σε όλους.......θα πούμε ωραία πραγματάκια σήμερα....

.........ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΡΕΑΣ 80-84..............πολύ όμορφο παιχνίδι...

......αρχικά να δώσω συγχαρητήρια στους δύο διαιτητές. Ήταν άψογοι (εξαιρούνται 2-3 μικρά λάθη κ στις δύο πλευρές χωρίς καν πρόθεση).

....το ματσάκι έτσι όπως πήγε θα μπορούσε να το πάρει κ η ομάδα μου. Μπροστά για 3 δεκάλεπτα αλλά δυστυχώς η απειρία από μέρους μας ήταν εμφανής. Σε αντίθεση με τον Καρέα που έχει παίχτες πολύ έμπειρους για την κατηγορία. Κυνηγήσαμε το παιχνίδι μέχρι το 40, ακόμα κ όταν πανυγήριζαν οι του Καρέα 1,20 πριν τη λήξη!

.....θα πω κ δύο τρία πραγματάκια ακόμα χωρίς πρόθεση να θίξω κανέναν κ ειδικά τα παιδιά από τον Καρέα. Σήμερα ο Καρέας δε μου απέδειξε σε κανένα σημείο ότι είναι το απόλυτο φαβορί για την άνοδο. Το επίπεδο από την πρώτη μέχρι κ το τελος είναι το ίδιο! Αυτό δε σημαίνει φυσικά ότι παραβλέπω το σερί κ την μέχρι τώρα εικόνα του Καρέα. Μπορεί απλά τα παιδιά να μας υποτίμησαν! Μπορεί!

..... πάντως, από την εξέδρα που είδα το παιχνίδι (για άλλη μια φορά δεν μπόρεσα να βοηθήσω......σχεδόν 2 αγώνες έως τώρα έχω παίξει αοό την αρχή) ήταν πολύ πολύ προβλέψιμο το παιχνίδι τους. Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω πρόθεση να θίξω (γιατί την τελευταία φορά παρεξηγήθηκα), απλά λέω τι είδα από την εξέδρα. Εντύπωση μου προκάλεσε το γεγονός πως έπαιξε για σχεδόν 20 λεπτά ζώνη κ ενώ στον πάγκο καθόντουσαν 15 άτομα, σε αντίθεση με εμάς που παρόλη τη γύμνια του πάγκου μας (έλειπαν πάλι σημαντικοί παίχτες) δεν παίξαμε ούτε λεπτό. Εν τέλει αυτό είναι κοπλιμέντο για την προσπάθεια των συμπαιχτών μου σήμερα κ το πόσο τους δυσκολέψαμε.

.....συγχαρητήρια στο φίλο μου το Γιωργάκη τον Καρνέση για την ψυχραιμία του στα τελευταία δευτερόλεπτα (2/2 βολές που έκριναν κ τον αγώνα). Κρίμα που δε βρεθήκαμε αντίπαλοι αδερφέ!

....κ κλείνω με κάτι άλλο.......λυπάμαι πολύ για το ήθος των παιχτών του Καρέα που μετά το τέλος του αγώνα κλείστηκαν στα αποδυτήρια κ φώναζαν....ΟΕΕ ΣΑΣ Γ******ΕΕΕΕ.......λυπάμαι πολύ παιδιά γιατί σε κανένα σημείο του αγώνα δεν υπήρξε αντιπαλότητα (το παιχνίδι έγινε σε φιλικό κλίμα) κ κανένας λόγος να βρίζετε έτσι. Απέναντί σας είχατε σήμερα μια ομάδα που αποτελείτο από 10-11 άτομα (μόνο) από τα οποία τα 7 είναι κάτω από 20-22 χρονών. Σε κανένα σημείο τα παιδιά (κυριολεκτικά) αυτά δεν αξίζουν τις παναγίες που φωνάζατε στο τέλος! Λυπάμαι πολύ γιατί μια ομάδα που θέλει να λέγετε ομάδα κ πρωταγωνιστεί πρέπει να δείχνει το πια είναι παντού κ πάντα!!! Κ πρέπει παληκάρια του Καρέα να δείχνετε (οι μεγαλύτεροι) το δρόμο κ το ήθος όχι μόνο στους συμπαίχτες σας αλλά κ στους αντίπαλους πιτσιρικάδες γιατί πολύ απλά αυτοί είναι το μέλλον!

....λυπάμαι κ πάλι πολύ για τις λέξεις που άκουσα από τα αποδυτήριά σας στο τέλος.......κ αν κάποιο από τα παιδιά του Καρέα διαβάσει αυτά κ διαφωνεί, είμαι εδώ να κάνουμε διάλογο......

....καλή συνέχεια στην ομάδα μου....κ ελπίζω με τη διακοπή αυτή να γυρίσουμε κ οι τραυματιες για να σώσουμε την ομάδα......τα δείγματα σήμερα ήταν πολύ καλά.....πρέπει απλά να έχουμε διάρκεια.....
10karo
....καλησπέρα σε όλους.......θα πούμε ωραία πραγματάκια σήμερα....

.........ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΡΕΑΣ 80-84..............πολύ όμορφο παιχνίδι...

......αρχικά να δώσω συγχαρητήρια στους δύο διαιτητές. Ήταν άψογοι (εξαιρούνται 2-3 μικρά λάθη κ στις δύο πλευρές χωρίς καν πρόθεση).

....το ματσάκι έτσι όπως πήγε θα μπορούσε να το πάρει κ η ομάδα μου. Μπροστά για 3 δεκάλεπτα αλλά δυστυχώς η απειρία από μέρους μας ήταν εμφανής. Σε αντίθεση με τον Καρέα που έχει παίχτες πολύ έμπειρους για την κατηγορία. Κυνηγήσαμε το παιχνίδι μέχρι το 40, ακόμα κ όταν πανυγήριζαν οι του Καρέα 1,20 πριν τη λήξη!

.....θα πω κ δύο τρία πραγματάκια ακόμα χωρίς πρόθεση να θίξω κανέναν κ ειδικά τα παιδιά από τον Καρέα. Σήμερα ο Καρέας δε μου απέδειξε σε κανένα σημείο ότι είναι το απόλυτο φαβορί για την άνοδο. Το επίπεδο από την πρώτη μέχρι κ το τελος είναι το ίδιο! Αυτό δε σημαίνει φυσικά ότι παραβλέπω το σερί κ την μέχρι τώρα εικόνα του Καρέα. Μπορεί απλά τα παιδιά να μας υποτίμησαν! Μπορεί!

..... πάντως, από την εξέδρα που είδα το παιχνίδι (για άλλη μια φορά δεν μπόρεσα να βοηθήσω......σχεδόν 2 αγώνες έως τώρα έχω παίξει αοό την αρχή) ήταν πολύ πολύ προβλέψιμο το παιχνίδι τους. Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω πρόθεση να θίξω (γιατί την τελευταία φορά παρεξηγήθηκα), απλά λέω τι είδα από την εξέδρα. Εντύπωση μου προκάλεσε το γεγονός πως έπαιξε για σχεδόν 20 λεπτά ζώνη κ ενώ στον πάγκο καθόντουσαν 15 άτομα, σε αντίθεση με εμάς που παρόλη τη γύμνια του πάγκου μας (έλειπαν πάλι σημαντικοί παίχτες) δεν παίξαμε ούτε λεπτό. Εν τέλει αυτό είναι κοπλιμέντο για την προσπάθεια των συμπαιχτών μου σήμερα κ το πόσο τους δυσκολέψαμε.

.....συγχαρητήρια στο φίλο μου το Γιωργάκη τον Καρνέση για την ψυχραιμία του στα τελευταία δευτερόλεπτα (2/2 βολές που έκριναν κ τον αγώνα). Κρίμα που δε βρεθήκαμε αντίπαλοι αδερφέ!

....κ κλείνω με κάτι άλλο.......λυπάμαι πολύ για το ήθος των παιχτών του Καρέα που μετά το τέλος του αγώνα κλείστηκαν στα αποδυτήρια κ φώναζαν....ΟΕΕ ΣΑΣ Γ******ΕΕΕΕ.......λυπάμαι πολύ παιδιά γιατί σε κανένα σημείο του αγώνα δεν υπήρξε αντιπαλότητα (το παιχνίδι έγινε σε φιλικό κλίμα) κ κανένας λόγος να βρίζετε έτσι. Απέναντί σας είχατε σήμερα μια ομάδα που αποτελείτο από 10-11 άτομα (μόνο) από τα οποία τα 7 είναι κάτω από 20-22 χρονών. Σε κανένα σημείο τα παιδιά (κυριολεκτικά) αυτά δεν αξίζουν τις παναγίες που φωνάζατε στο τέλος! Λυπάμαι πολύ γιατί μια ομάδα που θέλει να λέγετε ομάδα κ πρωταγωνιστεί πρέπει να δείχνει το πια είναι παντού κ πάντα!!! Κ πρέπει παληκάρια του Καρέα να δείχνετε (οι μεγαλύτεροι) το δρόμο κ το ήθος όχι μόνο στους συμπαίχτες σας αλλά κ στους αντίπαλους πιτσιρικάδες γιατί πολύ απλά αυτοί είναι το μέλλον!

....λυπάμαι κ πάλι πολύ για τις λέξεις που άκουσα από τα αποδυτήριά σας στο τέλος.......κ αν κάποιο από τα παιδιά του Καρέα διαβάσει αυτά κ διαφωνεί, είμαι εδώ να κάνουμε διάλογο......

....καλή συνέχεια στην ομάδα μου....κ ελπίζω με τη διακοπή αυτή να γυρίσουμε κ οι τραυματιες για να σώσουμε την ομάδα......τα δείγματα σήμερα ήταν πολύ καλά.....πρέπει απλά να έχουμε διάρκεια.....
Ryan Stik
QUOTE(T-mits @ Dec 16 2009, 22:14 ) *
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ : 74 - 61


77.gif 41.gif
Reggie_
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ 1 ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 20 ΠΟΝΤΟΥΣ
D.J PLAYER
QUOTE(to 10 to kalo @ Dec 17 2009, 00:38 ) *
....καλησπέρα σε όλους.......θα πούμε ωραία πραγματάκια σήμερα....

.........ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΡΕΑΣ 80-84..............πολύ όμορφο παιχνίδι...

......αρχικά να δώσω συγχαρητήρια στους δύο διαιτητές. Ήταν άψογοι (εξαιρούνται 2-3 μικρά λάθη κ στις δύο πλευρές χωρίς καν πρόθεση).

....το ματσάκι έτσι όπως πήγε θα μπορούσε να το πάρει κ η ομάδα μου. Μπροστά για 3 δεκάλεπτα αλλά δυστυχώς η απειρία από μέρους μας ήταν εμφανής. Σε αντίθεση με τον Καρέα που έχει παίχτες πολύ έμπειρους για την κατηγορία. Κυνηγήσαμε το παιχνίδι μέχρι το 40, ακόμα κ όταν πανυγήριζαν οι του Καρέα 1,20 πριν τη λήξη!

.....θα πω κ δύο τρία πραγματάκια ακόμα χωρίς πρόθεση να θίξω κανέναν κ ειδικά τα παιδιά από τον Καρέα. Σήμερα ο Καρέας δε μου απέδειξε σε κανένα σημείο ότι είναι το απόλυτο φαβορί για την άνοδο. Το επίπεδο από την πρώτη μέχρι κ το τελος είναι το ίδιο! Αυτό δε σημαίνει φυσικά ότι παραβλέπω το σερί κ την μέχρι τώρα εικόνα του Καρέα. Μπορεί απλά τα παιδιά να μας υποτίμησαν! Μπορεί!

..... πάντως, από την εξέδρα που είδα το παιχνίδι (για άλλη μια φορά δεν μπόρεσα να βοηθήσω......σχεδόν 2 αγώνες έως τώρα έχω παίξει αοό την αρχή) ήταν πολύ πολύ προβλέψιμο το παιχνίδι τους. Επαναλαμβάνω ότι δεν έχω πρόθεση να θίξω (γιατί την τελευταία φορά παρεξηγήθηκα), απλά λέω τι είδα από την εξέδρα. Εντύπωση μου προκάλεσε το γεγονός πως έπαιξε για σχεδόν 20 λεπτά ζώνη κ ενώ στον πάγκο καθόντουσαν 15 άτομα, σε αντίθεση με εμάς που παρόλη τη γύμνια του πάγκου μας (έλειπαν πάλι σημαντικοί παίχτες) δεν παίξαμε ούτε λεπτό. Εν τέλει αυτό είναι κοπλιμέντο για την προσπάθεια των συμπαιχτών μου σήμερα κ το πόσο τους δυσκολέψαμε.

.....συγχαρητήρια στο φίλο μου το Γιωργάκη τον Καρνέση για την ψυχραιμία του στα τελευταία δευτερόλεπτα (2/2 βολές που έκριναν κ τον αγώνα). Κρίμα που δε βρεθήκαμε αντίπαλοι αδερφέ!

....κ κλείνω με κάτι άλλο.......λυπάμαι πολύ για το ήθος των παιχτών του Καρέα που μετά το τέλος του αγώνα κλείστηκαν στα αποδυτήρια κ φώναζαν....ΟΕΕ ΣΑΣ Γ******ΕΕΕΕ.......λυπάμαι πολύ παιδιά γιατί σε κανένα σημείο του αγώνα δεν υπήρξε αντιπαλότητα (το παιχνίδι έγινε σε φιλικό κλίμα) κ κανένας λόγος να βρίζετε έτσι. Απέναντί σας είχατε σήμερα μια ομάδα που αποτελείτο από 10-11 άτομα (μόνο) από τα οποία τα 7 είναι κάτω από 20-22 χρονών. Σε κανένα σημείο τα παιδιά (κυριολεκτικά) αυτά δεν αξίζουν τις παναγίες που φωνάζατε στο τέλος! Λυπάμαι πολύ γιατί μια ομάδα που θέλει να λέγετε ομάδα κ πρωταγωνιστεί πρέπει να δείχνει το πια είναι παντού κ πάντα!!! Κ πρέπει παληκάρια του Καρέα να δείχνετε (οι μεγαλύτεροι) το δρόμο κ το ήθος όχι μόνο στους συμπαίχτες σας αλλά κ στους αντίπαλους πιτσιρικάδες γιατί πολύ απλά αυτοί είναι το μέλλον!

....λυπάμαι κ πάλι πολύ για τις λέξεις που άκουσα από τα αποδυτήριά σας στο τέλος.......κ αν κάποιο από τα παιδιά του Καρέα διαβάσει αυτά κ διαφωνεί, είμαι εδώ να κάνουμε διάλογο......

....καλή συνέχεια στην ομάδα μου....κ ελπίζω με τη διακοπή αυτή να γυρίσουμε κ οι τραυματιες για να σώσουμε την ομάδα......τα δείγματα σήμερα ήταν πολύ καλά.....πρέπει απλά να έχουμε διάρκεια.....

..


Φίλε μου καλησπερα.. όπως και σε ολους τους αναγνώστες ..

θα συμφωνήσω σε ολα οσα προανέφερες για το παιχνιδι και για του διαιτητέσ εγινε ενα παραπολυ καλό παιχνίδι και πιστεύω οτι στο τελος κρίθηκε στισ λεπτομέρειες.. σαν ομάδα ανεβάσατε το μέσο ορο σας στην επιθεση σχεδον 30 ποντους κάνοντας εκπληκτικο παιχνίδι στο Α ημίχρνο αλλα και μεισ ειμαστανστα επιπεδα μας και που κακοί στα cross screen...

Πίστεύω οτι στο τελος δείξαμε απλά πιο ψύχραιμοι και πήραμε το ματς μιας και πραγματικα εχουμε πολυ εμπειροθσ πλεον παικτες ισως οι και τοσο γνωστους...

Για το επιμαχο θέμα που ανεφερ θα ήθελα να σου πω τα εξ...

δεν΄ειπώθηκε καμια βλασφημία προς τα θεία και ειμαι κατηγορηματικός σε αυτο...

ολα τα υπολοιπα που ανεφερες εχουν σχεδον πλήρη εικονα της αληθειας μονο που υπάρχει ενα δεδομενο... δεν αναφεροταν στα παιδια του ποσειδωνα που πραγματικα ηταν αψογοι στο γήπεδο αλλα ειναι ενας τρόπος πανηγυρισμού π γινεται μετα απο καθε αντιπαλο δυνατο διπλό στην προπόνηση και με τα απο καθε δυνατη νίκη χωρισ να προσωποποιουμε στου αντιπαλους...

απο πρωτης αποψης εχεις απόλυτο δικιο οτι δεν συνάδουν με το ηθος μας τετοιοι πανηγυρισμοι γιατι απλά δ εχουε κανενα λογο αντιπαραθεσης με κανεναν...

προσωπικη μου αποψη η ομαδα ειναι πολυ καλυτερη απο περισυ και η πορεία μας θα ειναι ικανοποιητική...

[/list]
VLC
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 81 - 68 (44 - 31)

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (Πασχαλης) Ορλωφ 3(1),Μακρυωνιτης,Μανδρατζης 2,Παπαμιχαηλ 13(2), Μοντζακοφσκι 22(5)
Καρβουνιδης 12(2),Γκοντουιν 2,Γεροκωνσταντης 8(1),Ιακωβακης 12,Κραουνακης 2,Αρβανιτιδης,Γκοντουιν,


ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ (Καραμπελας) Χαρτοκολλης 7,Κωτσικογιαννης 12,Καραμπελας,Ρετζος,Δασκαλοπουλος 18(3)
Σουρλιγκας,Λαμπουσακης 2,Σταθας 10,Αλαμπουρτζιδης 6,Λεβεντης 9(2),Ναστος,Κλαντζος 4
10karo
...καλημέρα......

....φίλε DJ.......σε καμιά περίπτωση δεν βρίζατε τα θεία κ συγγνώμη αν πέρασε αυτό.......

.....όσον αφορά όμως την αντίδρασή σας, προσωπικά δε μου λέει τπτ το γεγονός πως έχετε μάθει να πανυγηρίζετε έτσι....δεν παύει να είναι ένας λανθασμένος τρόπος από όποια πλευρά κ αν το δεις......το ανέφερα γιατί (όπως συμφωνείς κ εσύ) βγάζει μια άσχημη εικόνα ειδικά σε ένα αγώνα που δεν υπήρξε το παραμικρό.

.......αυτά κ καλή συνέχεια στην ομάδα σου.....
Siskauskas 15
Καλημέρα κι από μένα...
Έπρεπε να κάνει 2πλό ο Καρέας για να ζωντανέψει λιγάκι το μαγαζί!χαχαχα Τέλος πάντων...
Θα ήθελα να σταθώ στα όσα ακολούθησαν τη νίκη της ομάδας στο Χαλάνδρι χθες το βράδυ και στα όσα έγραψε ο φίλος που έβλεπε το ματσάκι από την εξέδρα. Σαν μεγαλύτερος σε ηλικία και σαν αρχηγός ομάδας θα ήθελα να ζητήσω αρχικά μια συγνώμη για αυτό το σύνθημα το οποίο πράγματι όλοι φωνάξαμε στα αποδυτήρια και μάλλον για να σας πω την αλήθεια εγώ το ξεκίνησα. ΌΜΩΣ!!!: 1ον: όσοι έχουν παίξει μπάσκετ μπορούν να καταλάβουν πως μπορεί να βγαίνει η πίεση μετά από έναν αγώνα στον οποίο είσαι τραγικός και κοντεύεις να χάσεις από μια ομάδα που έχει διαφορετικούς στόχους από σένα. αυτό συνέβη, απλά μας βγήκε η πίεση και το πανηγυρίσαμε φωνάζοντας το συνθημα που λέει ο φίλος. λάθος μας? πιθανόν. θα το κάνατε εσείς στη θέση μας?πάλι πιθανόν. σας το έχουν κάνει αντίπαλοι κατά καιρούς στο παρελθόν? σίγουρα! όπως και να έχει όμως δεν θα πρέπει να το προσωποποιήσουμε γιατί με όλα τα παιδιά του Ποσειδώνα οι σχέσεις μας ήταν σχεδόν φιλικές κατά την διάρκεια του αγώνα! 2ον: ο χώρος τον αποδυτηρίων μιας ομάδας φίλοι μου, είναι ΙΕΡΟΣ!!! ανήκει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στους αθλητές που ίδρωσαν μέσα στο παρκέ και μόνο σ'αυτούς!!! ούτε στους προπονητές ούτε στους παράγοντες ούτε σε διάφορους ωτακουστές που κυκλοφορούν και ακούνε τι γίνεται μέσα... αυτό σας το λέω να το θυμάστε πάντα!!! ούτε μετα από ήττες μπορεί να μπαίνει ο καθένας μέσα και να λέει διάφορα ούτε στις νίκες! είναι χώρος ΙΕΡΟΣ! Τέλος! το τι λέγαμε και το τι κάναμε λοιπόν μέσα στα αποδυτήρια φίλε μου είναι καθαρά δικό μας θέμα και δν αποτελεί αντικείμενο σχολιασμού και εξαγωγής φτηνών συμπερασμάτων για το ήθος της ομάδας μας. Είχες κάποιο παράπονο για τη συμπεριφορά μας μέσα στο γήπεδο? ακόμα κ όταν το 16 της ομάδας σας χτύπησε εκτός φάσης τον άσο μας, η αντίδρασή μας ήταν κάτι παραπάνω από πολιτισμένη και το επεισόδιο έληξε αμέσως... 3ον: όσον αφορά αυτά που λές για Παναγίες και διάφορα άλλα παλαβά, μάλλον θα έχεις μπερδέψει πρόσωπα και καταστάσεις... στον πάγκο που βάζαμε καλάθι στο β ημίχρονο, κάθονταν ο προπονητής του Ποσειδώνα κι όχι κάποιος από εμάς... 4ον: είναι η τρίτη χρονιά που βρίσκω αντίπαλο την ομάδα του Ποσειδώνα και έχω πια κουραστεί να ακούω από τον πάγκο σας -και χτες και από την κερκίδα - ότι αυτός ο χοντρός δν κάνει τίποτα άλλο και δν μπορεί να κουνηθεί και διάφορα άλλα τέτοια... νομίζω αφού είσαι τόσο ευαίσθητος σε θέματα ήθους θα έπρεπε πρώτα να ρωτήσεις τα παιδιά που με φύλαγαν στην διάρκεια των αγώνων όλα αυτά τα χρόνια, να σου πουν αν έχουν κάποιο παράπονο από μένα σε αυτό το κομμάτι. αντίστοιχα θα μπορούσα να πω πολλά για τον προπονητή σας τον οποίο ακούω όλα αυτά τα χρόνια να λέει διάφορα στην πλάτη μου την ώρα του αγώνα. δν με ενδιαφέρει όμως να ασχοληθώ παραπάνω με το θέμα γιατί ίσως να είναι και η τελευταία μου χρονια στα γήπεδα, όσοι με ξέρουν με ξέρουν δν θα πείσω κανέναν στα γεράματα για το ήθος μου αλλά και για το ήθος της ομάδας που παίζω. Απλά ελπίζω να μην είσαι εσύ αυτός που είπε από την κερκίδα ότι δν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο εκτος από το σουτ και ότι δν μπορώ να κουνηθώ.... (άσχετα με το αν υπάρχει μεγάλη δόση αλήθειας σε αυτό!!!χαχαχα!!!!)

Κλείνοντας θα ήθελα να σας ζητήσω για άλλη μια φορα συγνώμη αν σας κάναμε να νιώσετε άσχημα μετά το τέλος του παιχνιδιού, δεν είχε να κάνει με εσας, ήταν αποκλειστικά δικό μας ξέσπασμα (μας πιέζει τρομερά ο coach και η διόίκηση!!!ααααχαχαχαχα.....). Ελπίζω να είσαστε όλοι καλά και να λήξει εδώ η όποια παρεξήγηση!

Καλές γιορτές σε όλους τους παίχτες και πάντα με υγεία!!!

Υ.Γ. Ο Καρέας ήταν τραγικός χτες, αλλά μπορεί να παίξει όμορφο μπασκετάκι, άλλωστε δεν είναι τυχαία η θέση στην οποία βρίσκεται. Τα 2 χειρότερα παιχνίδια μας ήταν το χτεσινό και με τον Κυψελιακό.

Φιλιά σε όλους!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.