Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης - Αιγάλεω
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
weirdo1977
smile.gif ετοιμάζομαι να φύγω για το γήπεδο... περίεργο παιχνίδι... ο κόσμος με την παρουσία του θα πρέπει να δείξει στους παίκτες την αξια του επομενου παιχνιδιού.... για να δούμε λοιπόν..
Rondo
Εύκολα ο Άρης λογικά θα επικρατήσει, ελπίζω να κάνει το ίδιο και την Τετάρτη...
weirdo1977
η ομάδα είναι πανέτοιμη και με απίστευτη διάθεση σε άμυνα k επίθεση για


























































τα play offs biggrin.gif
thrylos7
Δε νομίζω ότι είναι πανέτοιμη η ομάδα για τα πλέι οφ. Σήμερα ο Άρης ήταν καλός και σοβαρός, αλλά θέλει ν' ανέβει πολύ περισσότερο για να διεκδικήσει θέση στον τελικό. Το Αιγάλεω είναι φανερά αποδυναμωμένο. Όσο για το πολύ δύσκολο ματς της Μ. Τετάρτης, το πολύ καλό κλίμα που υπήρχε σήμερα ανάμεσα στους παίκτες, ίσως αποτελεί το Νο. 1 "όπλο" για το πολυπόθητο διπλό.

68.gif Για την οργάνωση στην είσοδο... Λογικά, δεν ήταν πάνω από 3 θύρες ανοιχτές...

Χρειάζονται μερικά μαθήματα πάσας οι παίκτες της ομάδας... laugh.gif
weirdo1977
QUOTE(thrylos7 @ Apr 20 2008, 19:54 ) *
Δε νομίζω ότι είναι πανέτοιμη η ομάδα για τα πλέι οφ.



Ρε συ Νοτη, ασε να τρομαξουμε λιγο τους "φιλους" μας τους παοκτσιδες, τι μασ το χαλας δηλαδη ? 19.gif
hagi
Δεν είδα το παιχνίδι αλλά το αποτέλεσμα δείχνει ένα χαλαρό μάτς.Εγώ αν δεν δω την ομάδα στα play-off δεν ησυχάζω..

Όσο για την Μ.Τετάρτη τί να πω.Έτσι όπως τα έκανε ο ΠΑΟΚ δεν ξέρω ας κοιμηθεί..Δεν ξέρω αν θα κερδίσουμε σίγουρα πάντως.Θα δείξει..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.