Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Συνέντευξη Eddie Johnson στο Inspiredclub.gr
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
petroskappa
Ο Eddie "Tο πιστόλι" Johnson μιλάει αποκλειστικά στο InspiRED Club και θυμάται θριάμβους με την φανέλα του Ολυμπιακού, συμπαίχτες και προπονητές, μας λέει για τα σχέδια του και απευθύνει μήνυμα σε όλους τους φιλάθλους του Ολυμπιακού.

Μια συνέντευξη που αφορά τους Ολυμπιακούς αλλά και κάθε μπασκετόφιλο.

Eddie for ever!
LEFTERIS733
Εγω φιλαρακι που μπηκα στο site δεν ειδα καποια συνεντευξη.Μονο την ανακοινωση της συνεντευξης και τιποτα παραπανω.Μαλλον επρεπε να γραφτουμε μελη στο σαιτ (μηπως θες και την 60αρα; ) και να συνδεθουμε για να την διαβασουμε...Οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ προκλητικο να ζητας απο καποιο παναθηναικο,αρειανο κτλ να γραφτει σε ενα σαιτ του γαυρου για να διαβασει μια συνεντευξη.Επισης εχεις ενα και μοναδικο ποστ στο φορουμ και σε αυτο διαφημιζεις το γαυροσαιτ.

Ε, αν δεν θεωρεις τον εαυτο σου spammer τοτε θα πρεπει να σε κανουμε και επιτιμο μελος.

Αντε γεια.
harris
Αν πατησεις στην συνέντευξη, θα σε βγαλει σε μια αλλα σελίδα. Εκει, στα δεξια υπάρχει ενα κουτακι που γραφει "ευρετηριο αρθρων" και εχει τις σελιδες της συνεντευξης..

μην εισαι προκατειλλημενος ρε παπαρα peace.gif
dizzy_fingers
Ηρεμίστε και οι δύο.
Ούτε για "παπάρες", ούτε για "γαυροσάιτ" θέλω να διαβάζω...

Και petroskappa, ο μόνος λόγος που το τόπικ δεν έχει επεξεργαστεί, είναι γιατί όντως μπορεί κάποιος μπασκετικός να ενδιαφέρεται για τη συνέντευξη.

Αν πάντως ήθελες να γράψεις για τη συνέντευξη θα μας έδινες το url της και όχι του σάιτ αυτού καθαυτού.

Και μην ξαναδώ spam στο shoutbox....
harris
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 21 2005, 11:46 PM)
Ηρεμίστε και οι δύο.
Ούτε για "παπάρες", ούτε για "γαυροσάιτ" θέλω να διαβάζω...
*



χαλαράάάάά´........εγω το ειπα γιατι με τον Λευτέρη τουλαχιστον μπορω να πω καμια κουβεντα παραπάνω....Ετσι Λευτέρη;;; tongue.gif 19.gif
dizzy_fingers
Μωρέ και καμιά σφαλιάρα να του ρίξεις του παλιογκρινιάρη εμένα προσωπικά δε με ενοχλει. 65.gif
Απλά μπορούν εύκολα να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις wink.gif από όσους δεν ξέρουν ότι τα έχετε.

fast.gif
harris
torture.gif torture.gif torture.gif
LEFTERIS733
QUOTE(harris @ Aug 22 2005, 12:50 AM)
χαλαράάάάά´........εγω το ειπα γιατι με τον Λευτέρη τουλαχιστον μπορω να πω καμια κουβεντα παραπάνω....Ετσι Λευτέρη;;; tongue.gif  19.gif
*


Ναι ρε...Εγω δεν τα παιρνω με το παραμικρο.Δεν τρεχει τιποτα...Πρεπει να μου "πατησεις τον καλο" για να τα παρω.

(κοψε αυτο το peace.gif -δεν υπαρχει κινδυνος να σε παρεξηγησω). laugh.gif
LEFTERIS733
Πιπη γυρισες ορεξατος;Μηπως πηγες διακοπες στη ζακυνθο και εκανες παρεα με τους αγγλους;Κοιτα να διορθωσεις τα στραβα του φορουμ και ασε τους αλλους... 19.gif (στο χρωσταγα ρε...!!!).
dizzy_fingers
Ναι, πλάκα πλάκα, πες μου τι δεν σου πήγαινε καλά στο φόρουμ που δεν σε άφησα να μου πεις γιατί πήγαινα διακοπές.

Στείλε πμ wink.gif.
LEFTERIS733
Να μη σε εκθετω δημοσια ε; biggrin.gif
harris
QUOTE(LEFTERIS733 @ Aug 23 2005, 07:42 PM)
Ναι ρε...Εγω δεν τα παιρνω με το παραμικρο.Δεν τρεχει τιποτα...Πρεπει να μου "πατησεις τον καλο" για να τα παρω.
(κοψε αυτο το  peace.gif -δεν υπαρχει κινδυνος να σε παρεξηγησω). laugh.gif
*


δεν το βαζω για σενα αλλα για κατι περιεργους που θα λενε πως τσακωνομαστε....


QUOTE(LEFTERIS733 @ Aug 23 2005, 07:46 PM)
Πιπη γυρισες ορεξατος;Μηπως πηγες διακοπες στη ζακυνθο και εκανες παρεα με τους αγγλους;Κοιτα να διορθωσεις τα στραβα του φορουμ και ασε τους αλλους... 19.gif (στο χρωσταγα ρε...!!!).
*


σε μαμησε.... biggrin.gif w00t.gif

QUOTE(LEFTERIS733 @ Aug 23 2005, 11:48 PM)
Να μη σε εκθετω δημοσια ε; biggrin.gif
*


σε ξαναμαμησε w00t.gif laugh.gif
dizzy_fingers
Πωπω, δε μπορώ να κάτσω ρε σείς.... gdi.gif

Πμ πάντως, δεν μου ήρθε Λευτέρη. Πάλι π@π@ριές μου έλεγες? Συκοφάντη 33.gif.
petroskappa
QUOTE(LEFTERIS733 @ Aug 20 2005, 11:20 PM)
Εγω φιλαρακι που μπηκα στο site δεν ειδα καποια συνεντευξη.Μονο την ανακοινωση της συνεντευξης και τιποτα παραπανω.Μαλλον επρεπε να γραφτουμε μελη στο σαιτ (μηπως θες και την 60αρα; ) και να συνδεθουμε για να την διαβασουμε...Οπως καταλαβαινεις ειναι πολυ προκλητικο να ζητας απο καποιο παναθηναικο,αρειανο κτλ να γραφτει σε ενα σαιτ του γαυρου για να διαβασει μια συνεντευξη.Επισης εχεις ενα και μοναδικο ποστ στο φορουμ και σε αυτο διαφημιζεις το γαυροσαιτ.

Ε, αν δεν θεωρεις τον εαυτο σου spammer τοτε θα πρεπει να σε κανουμε και επιτιμο μελος.

Αντε γεια.
*


Φίλε, ευτυχώς που σου εξήγησαν πώς να δεις την συνέντευξη... Για την 60άρα, όποιος θέλει μπορεί να γραφτεί να δει αν ζητάμε λεφτά ή όχι. Φυσικά δεν περιμένω να ζητήσεις συγγνώμη για το post σου και για την συνέντευξη που λες ότι δεν υπάρχει (ενώ υπάρχει) και για το ότι λες ότι ζηταμέ λεφτά στην εγγραφή (ενώ δεν ζητάμε ούτε cent, ενώ δεν απευθυνόμαστε στα μέλη του Ολυμπιακού για να προσάπτεις την 60άρα αλλά στους φίλους του Ολυμπιακού)...

Τέλος, καλό θα ήταν να μη μου λέτε για spamming γιατί αυτό το φόρουμ (στο οποίο έβαλα το link για το καθαρά μπασκετικό περιεχόμενό του, καθώς η συνέντευξη αναδημοσιεύτηκε σε contra.gr και balla.gr για να θέλουμε τα, όπως και να το κάνουμε, λιγοστά hits από εδώ) το έμαθα με αντίστοιχο τρόπο από το επίσημο site του Ολυμπιακού στο οποίο κάποιος έκανε "spamming" το basketforum.gr. Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί...

Καλό απόγευμα.
dizzy_fingers
QUOTE
Τέλος, καλό θα ήταν να μη μου λέτε για spamming γιατί αυτό το φόρουμ (στο οποίο έβαλα το link για το καθαρά μπασκετικό περιεχόμενό του, καθώς η συνέντευξη αναδημοσιεύτηκε σε contra.gr και balla.gr για να θέλουμε τα, όπως και να το κάνουμε, λιγοστά hits από εδώ) το έμαθα με αντίστοιχο τρόπο από το επίσημο site του Ολυμπιακού στο οποίο κάποιος έκανε "spamming" το basketforum.gr. Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί...


Το τόπικ σου υπάρχει στη θέση του? Σβήστηκε, επεξεργάστηκε καθόλου?
Όχι, υπάρχει ακόμα άθιχτο, όπως ασφαλώς και το τόπικ που εγώ άνοιξα στο φόρουμ του Ολυμπιακού για το basketforum.
Εκεί, όμως, αντίθετα με εσένα, κοίταξα τους κανονισμούς και δεν είδα πουθενα να λέει ότι απαγορεύεται το spamming (αν το έλεγε μου ξέφυγε τότε).
Αν προσέξεις, σε άλλα φόρουμ δεν υπάρχει κάποιο τόπικ που να διαφημίζει το basketforum (ή παλαιότερα overplay). Αυτό έγινε γιατί εκεί ο κανονισμός έλεγε ρητά πως το spamming απαγορεύεται.
Αυτό το σεβάστηκα και δεν σπάμαρα. Εσύ έκανες τον κόπο να κοιτάξεις καθόλου τους κανονισμούς?
Και συγκεκριμένα αυτό:

QUOTE(Κανονισμοί)
5. Απαγορεύεται το spam και η διαφήμιση άλλων sites. Αν επιθυμείτε μπορείτε να ανταλλάξετε banner με το BasketForum.


Παρόλα αυτά, επειδή οι μπασκετικοί στην ελλάδα είμαστε που είμαστε λίγοι, με το να τσακωνόμαστε μεταξύ μας θα γίνουμε λιγότεροι, έχω αποφασίσει στα sites που έχουν ως αντικείμενο το μπάσκετ να είμαι πιο ελαστικός (όπως στην περίπτωση του φίλτατου ba97200 και το site του για τον Ηρακλή).

Εσύ όμως:
1) Στο τόπικ που άνοιξες, το λινκ που δίνεται δεν μας οδηγεί στο μπασκετικό μέρος του site αλλά στο site αυτό καθαυτό. Σίγουρα η πρόθεσή σου ήταν να μας δείξεις τη συνέντευξη?
2) Το shout που έκανες ήταν spam και περιττό μάλιστα - ήδη υπάρχει το τόπικ.
Αν είχες μία τακτική παρουσία εδώ, θα άφηνα και το shout, αλλά με μόλις ένα ποστ και αυτό spam, δεν υπήρχε περίπτωση να γίνει.

Είμαι σίγουρος πως δε σου αρέσει να σου υποτιμούν τη νοημοσύνη, πόσο μάλλον να στο λένε κατάμουτρα και να σου ζητάνε το λόγο από πάνω. Μην κάνεις λοιπόν ότι δε σου αρέσει να σου κάνουν.

Ο "κρεμασμένος".
harris
Παρόλα αυτά, επειδή οι μπασκετικοί στην ελλάδα είμαστε που είμαστε λίγοι, με το να τσακωνόμαστε μεταξύ μας θα γίνουμε λιγότεροι, έχω αποφασίσει στα sites που έχουν ως αντικείμενο το μπάσκετ να είμαι πιο ελαστικός (όπως στην περίπτωση του φίλτατου ba97200 και το site του για τον Ηρακλή).
*

[/quote]


οΠως και στο σαιτ του Σπόρτιγκ που υπαρχει στην υπογραφη μου.....απλά, εμεις γνωριζόμαστε και δεν το βλεπουμε στραβα....

Παντως, ισως να εχει γινει και παρεξηγηση...για τον λογο αυτο, εγω θα ελεγα να ληξει εδω η αντιπαραθεση και συνεχίζουμε...στο μπασκετ φορουμ wink.gif
dizzy_fingers
Η υπογραφή είναι άλλο θέμα. Εκεί δεν απαγορεύεται να διαφημίζουμε sites.
harris
Εγω επιμενω πως εχει γινει παρεξηγηση.........

Γι αυτο ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ....κλειδωσε το τοπικ ρε
dizzy_fingers
Όχι....ρε.
Δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί το θέμα.
Ε, σταμάτα κι εσύ να ασχολείσαι όπως μας λες icon_drunk.gif.
hagi
Παιδιά δεν ξέρω ακριβώς τον λόγω που ξεκίνησε όλο αυτό αλλά ας κόψουμε τις βλακείες γιατί δεν πρέπει να τσακωνόμαστε μεταξύ μας.
Όπως είπες Dizzy είμαστε λίγοι για να μείνουμε λιγότεροι...
LEFTERIS733
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 24 2005, 10:48 PM)
1) Στο τόπικ που άνοιξες, το λινκ που δίνεται δεν μας οδηγεί στο μπασκετικό μέρος του site αλλά στο site αυτό καθαυτό. Σίγουρα η πρόθεσή σου ήταν να μας δείξεις τη συνέντευξη?
*


Αυτο λεω και εγω...Διαφημιζεις μια συνεντευξη και πρεπει να ψαξω ολο το σαιτ για να τη βρω...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.