Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΞΕΝΗ ΤΗΣ Α1 2007-2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
tsops
Η C05 είχε μία πολύ καλή ιδέα που επεξεργαζόμασταν εδώ και καιρό. Θα παρακαλούσα να ψηφίζετε και μετά εφόσον το επιθυμείτε, να ποστάρετε και το γιατί. Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων: τεχνολογικά μπορούμε να βάλουμε μέχρι και είκοσι (20) επιλογές σε ένα poll, οπότε μπήκαν οι, κατά την άποψή της C05, 20 καλύτερες.

Φυσικά, δεν μπήκαν ξένες που έχουν φύγει. Θα το κρατήσουμε ζωντανό περίπου ένα μήνα. Θα σας ενημερώσω για την ημερομηνία ολοκλήρωσης της ψηφοφορίας. Καλή αρχή smile.gif
C05
QUOTE(tsops @ Feb 28 2008, 15:31 ) *
Η C05 είχε μία πολύ καλή ιδέα που επεξεργαζόμασταν εδώ και καιρό. Θα παρακαλούσα να ψηφίζετε και μετά εφόσον το επιθυμείτε, να ποστάρετε και το γιατί. Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων: τεχνολογικά μπορούμε να βάλουμε μέχρι και είκοσι (20) επιλογές σε ένα poll, οπότε μπήκαν οι, κατά την άποψή της C05, 20 καλύτερες.

Φυσικά, δεν μπήκαν ξένες που έχουν φύγει. Θα το κρατήσουμε ζωντανό περίπου ένα μήνα. Θα σας ενημερώσω για την ημερομηνία ολοκλήρωσης της ψηφοφορίας. Καλή αρχή smile.gif

Πολύ ωραία tsops...
Ψηφίζω λοιπόν την Μπρούκ Ρίβς.
Μου αρέσει πολύ σαν παίκτρια.
Παίζει εξίσου καλά στις θέσεις 3, 4, 5.
Έχει πολύ καλές κινήσεις κάτω από το καλάθι, κάνει έξυπνες πάσες και έχει πολύ καλό σούτ.
Επίσης είχα τη χαρά να τη γνωρίσω από κοντά στο αφιέρωμα που κάναμε για τον Μ.Αλέξανδρο (womba) και είναι εξαιρετικό παιδί.
tsops
Η οποία παίρνει και τη δική μου ψήφο wink.gif Έχω τη χαρά να έχω δει όλες τις ξένες του πρωταθλήματος φέτος και θεωρώ και εγώ ότι είναι η πληρέστερη κατά την άποψή μου. Αριστερόχειρας, πολυθεσίτης tongue.gif όπως είπες, γρήγορη στο γήπεδο με καλή ατομική τεχνική και παίκτρια η οποία προσαρμόζεται απόλυτα στις ανάγκες ενός αγώνα. Μπορεί να παίξει πλάτη και πρόσωπο με την ίδια ευκολία και είναι και καλό παιδί. Ε, τι άλλο θες από μία παίκτρια? smile.gif
xxx
Εγώ ψηφίζω Θορν με διαφορά γιατί μ' αρέσει η πολυτέλεια στη ζωή και η Έριν Θορν όπως και να το κάνουμε είναι πολυτέλεια για τα ελληνικά γήπεδα (αν και δεν είμαι φαν των shooting guards). Δε νομίζω βέβαια ότι ο Πανιώνιος είναι σε θέση να την αξιοποιήσει πλήρως και ο ρόλος της είναι λίγο 'άχαρος' προς το παρόν στην ομάδα (όπως και πολλών ξένων στο ελληνικό πρωτάθλημα), αλλά Έριν είναι αυτή και δεν θα γινόταν να μη την ψήφιζα ως την καλύτερη ξενή, ακόμη κι αν δεν έχει αποδώσει τα μέγιστα των δυνατοτήτων της στα μέρη μας.
Giuliana13_fan
77.gif GIULIANA MENDIOLA 77.gif
γιατι η κοπελα ειναι παιχτουρα!!! smiley.gif
και για αλλους ...για ευνοητους λογους.... biggrin.gif tongue.gif
kopa5
Ψηφίζω Κοχ γιατί μπορεί να μην είναι η πιο εντυπωσιακή ξένη στο πρωτάθλημα, αλλά είναι σίγουρα υπερπολύτιμη για την ομάδα της, έχοντας κρατήσει όλο τον Σπόρτιγκ στην πλάτη της. bball.gif
berry the truth
tsops kai co5 παράπονο. δεν βλέπω κάπου την χόσκινς που έχει δείξει πολύ καλά στοιχεία και έχει δώσει κάποιεες νίκες στα εξάρχεια.

θα περιμένω λίγο να δω ακόμα τις νέες του αθηναικού και 1-2 ακόμα για να πάρω την τελική απόφαση. γούσταρα πολύ νίρο όμως. σούπερ για πολλές δουλειές.
center
QUOTE(Giuliana13_fan @ Feb 28 2008, 19:09 ) *
77.gif GIULIANA MENDIOLA 77.gif
γιατι η κοπελα ειναι παιχτουρα!!! smiley.gif
και για αλλους ...για ευνοητους λογους.... biggrin.gif tongue.gif

+1
mendiola!! 41.gif 41.gif
trefoil 13
Μεντιόλα...
Πολλές δουλειές, δεν κρύβεται στα δύσκολα.
Δυο παιχνίδια του χολαργού που έχω δει φέτος, αναλαμβάνει στο τέλος, στα κρίσιμα και όλη η ομάδα φαίνεται να στηρίζεται τότε σε αυτήν.
Από τις λίγες ξένες που παραμένουν επαγγελματίες κατά την παραμονή τους στην Ελλάδα... wink.gif
tsops
QUOTE(berry the truth @ Feb 29 2008, 01:40 ) *
tsops kai co5 παράπονο. δεν βλέπω κάπου την χόσκινς που έχει δείξει πολύ καλά στοιχεία και έχει δώσει κάποιεες νίκες στα εξάρχεια.

θα περιμένω λίγο να δω ακόμα τις νέες του αθηναικού και 1-2 ακόμα για να πάρω την τελική απόφαση. γούσταρα πολύ νίρο όμως. σούπερ για πολλές δουλειές.


Όπως δεν βλέπεις και Kerr πχ. Είπαμε, με το ρυθμό που αλλάζουν οι ξένες φέτος, θέλουμε σελίδες ολόκληρες για να τις έχουμε όλες. Και δυστυχώς, έχουμε τον περιορισμό των 20 θέσεων wink.gif
baska
Ψηφίζω Ριβς γιατί πέρα από όσα προείπαν ήδη κάποιοι ακόμα και όταν η ομάδα της χάνει είναι η μόνη που εμψυχώνει και δεν τα παρατάει ποτέ!
Rondo
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 29 2008, 02:04 ) *
Μεντιόλα...
Πολλές δουλειές, δεν κρύβεται στα δύσκολα.
Δυο παιχνίδια του χολαργού που έχω δει φέτος, αναλαμβάνει στο τέλος, στα κρίσιμα και όλη η ομάδα φαίνεται να στηρίζεται τότε σε αυτήν.
Από τις λίγες ξένες που παραμένουν επαγγελματίες κατά την παραμονή τους στην Ελλάδα... wink.gif

Καλύτερα να κρυβόταν σε αυτά τα 2 παιχνίδια που λες...Πάντως είναι εξαιρετική αν και ήμουν αναποφάσιστος μέχρι τελευταία στιγμή τελικά Μεντιόλα...
mpalla
Mendiola. Για τα φυσικά προσόντα της απίστευτη αγωνιστική προσφορά και καλό παιδί.
Daskalopoulou_fan
QUOTE(mpalla @ Feb 29 2008, 22:29 ) *
Mendiola. Για τα φυσικά προσόντα της απίστευτη αγωνιστική προσφορά και καλό παιδί.



Και εγω ψηφιζω Μendiola!!Πολυτιμη παικτρια χωρις αμφιβολια! wav.gif
tissiaPa
ψηφιζω θορν.εκρηκτικη παιχτρια με χερι αλφαδι.
B.I.L
Mendiola!Πραγματικα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ παικτρια που μπορει να κανει πολλα πραγματα μεσα στο γηπεδο...Συνεχιζει για ακομα μια χρονια τις εντυπωσιακες της εμφανισεις...Μπορει να παρει την ομαδα στην πλατη της στις δυσκολες στιγμες χωρις να γινεται ατομιστρια,αντιθετως μαλιστα..Σοβαρη επαγγελματιας και η συμπεριφορα της συγκεκριμενης παικτριας εντος κι εκτος γηπεδου πρεπει να γινει προτυπο για πολλες παικτριες...Αθλητρια με ολη την σημασια της λεξης... 77.gif 41.gif
VAGELIS N
αν και εφυγε δεν υπηρχε τετοια παιχτρια να βλεπει το καλαθι σαν βαρελι
VAGELIS N
QUOTE(VAGELIS N @ Mar 21 2008, 13:48 ) *
αν και εφυγε δεν υπηρχε τετοια παιχτρια να βλεπει το καλαθι σαν βαρελι

θορν
tsops
Το poll κλείνει, δεδομένου και της λήξης του πρωταθλήματος. Ευχαριστώ όσους συμμετείχαν και εύχομαι να το επαναλάβουμε και του χρόνου smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.