Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μακάμπι - Ολυμπιακός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2
thrylos7
Για να δούμε.. Τί πιστεύετε ότι θα γίνει;
Psilos_1987
Απ' οτι εδειξε η ομαδα στην Λιθουανια ειναι σε πολυ καλη κατασταση (και αγωνιστικη και ψυχολογικη). Αρα εχουμε βασιμες ελπιδες να πιστευουμε οτι θα γινει τελικα το πολυδιαφημισμενο ταξιδι στην Πραγα!!!!!
thrylos7
Πράγματι, έχεις δίκιο.. Μου άρεσε και η ψήφος σου.. wink.gif

Καλώς ήρθες στο forum btw...
Psilos_1987
Ασχετο: Τα εισιτηρια για τον αγωνα με την μακαμπι ποτε βγαινουν?
Bonzo
Εγώ αν και θα θελα να είμαι αισιόδοξος δε νομίζω ότι ο Ολυμπιακός μπορεί να κερδίσει μεσα στο NOKIA Arena την πιο έμπειρη Μακάμπι που μάλιστα χθες απέδειξε ότι όταν έχει ένα αποτέλεσμα ανάγκη το πάιρνει...
Warrior
Δυσκολα τα πραγματα για τον Ολυμπιακο παιδες.Δεν θελω να ειμαι απαισιοδοξος,
αλλα μεσα στο Ισσαηλ ειναι πολυ δυσκολο να παρεις αποτελεσμα..

Εχω βεβαια και μια αδυναμια στην Μακαμπι,οχι συμπαθεια...απλα θαυμαζω
το μπασκετ που παιζουν..

Απο την αρχη της χρονιας θεωρουσα παρα πολυ δυσκολο να μεινει εκτος
φαιναλ-4,ανεξαρτητως αντιπαλου.Οποια ομαδα και να ηταν στη θεση του Ολυμπιακου,
με μειονεκτημα εδρας,δεν θα της εδινα πολλες πιθανοτητες.

Ας ελπισουμε να το κανει το θαυμα του ο Ολυμπιακος...
thrylos7
Τί ψήφισες; Γιατί η ψήφος που προστέθηκε ήταν 0-2... Η σειρά είναι όπως αναγράφεται, δηλαδή πρώτα Μακάμπι και μετά Ολυμπιακός... προς αποφυγή παρεξηγήσεων...
Warrior
Εγω δεν ψηφισα ακομη.... biggrin.gif

Αμφιταλαντευομαι.. 39.gif

Aλλος την εκανε την δουλεια!!

Δεν νομιζω να ψηφιζα "σκουπισμα" απο Μακαμπι.Αν ειχε τον Γιασικεβιτσιους
ακομη,μπορει και να το ψηφιζα..

Κομβικο ματς,θα ειναι το πρωτο.Αν κανει το κολπο γκροσσο ο Ολυμπιακος,
θα τι κανει στο 1ο ματς ή θα μας το δειξει σε αυτο.. wink.gif
dizzy_fingers
Όλα θα εξαρτηθούν από την απόδοση του Λιούις tongue.gif.

Για την αγωνιστική εικόνα της Μακάμπι τα ξέρουμε...να βάλω ένα ακόμη δεδομένο?
Οι ισραηλινοί έχουν κλείσει από καιρό εισιτήρια και ξενοδοχία...η Μακάμπι και οι φίλαθλοί της πλέον ( κακώς) έχουν ανακυρηχθεί κάτι σαν must για τα final4 από την Uleb αφού κάθε χρονιά βρίσκονται εκεί...
Δεν ξέρω λοιπόν, κατά πόσο θα είναι 50-50 οι αναμετρήσεις...

Θεωρίες συνομωσίας? Γιατί όχι...


Πιστεύω πως αν θέλει να περάσει ο Ολυμπιακός, τότε θα πρέπει να κάνει, αυτά τα οποία λέγαμε ότι θέλει να πετύχει από του χρόνου, από την ερχόμενη Τρίτη...μέχρι στιγμής το έχει κάνει ανά διαστήματα (βλέπε πρώτο ημίχρονο με Μπάρτσα) αλλά αν καταφέρει και πετύχει το αδιανόητο (κατά τη γνώμη μου, αδιανόητη είναι όλη η πορεία της ομάδας τον τελευταίο καιρό...ποιός θα το περίμενε ότι θα έφτανε ως εδώ και θα είχε και αξιώσεις να πάει Πράγα αποκλείοντας την περσινή πρωταθλήτρια...) να παίξει δηλαδή επί 80 λεπτά στο δαιμονισμένο τέμπο που εντυπωσίασε όλο τον κόσμο, πιστεύω πως έχει τύχη.
thrylos7
Αργεί ο Κef...

Αρχικά δεν πιστεύω πως πρέπει να παίξουμε διαστημικά για να περάσουμε... Ίσως για το 3ο παιχνίδι...

Όντως στην έδρα της Μακάμπι γίνονται φοβερά πράγματα(να μη πω αίσχη). Όλοι οι παίκτες της και πρώτος απ' όλους ο Σαρπ γίνονται κ@λόπαιδα.. Όποιος είδε τον αγώνα του πρώτου γύρου καταλαβαίνει τι εννοώ... Άσε που όταν τους σφυρίξουν φάουλ διαμαρτύρονται κανα δίλεπτο στο διατητή...

QUOTE
να παίξει δηλαδή επί 80 λεπτά στο δαιμονισμένο τέμπο που εντυπωσίασε όλο τον κόσμο, πιστεύω πως έχει τύχη.
Μόνο τύχη;; blink.gif
dizzy_fingers
Να κρατάμε μία πισινή και να ξέρουμε πού πατάμε μέχρι στιγμής. wink.gif

Μακάμπι είναι αυτή...αγωνιστικά και μη.
thrylos7
Κρατάω... Δε λέω ότι θα περάσουμε έτσι, χρειάζεται να παίξουμε πολύ καλύτερα απ' τη Μακάμπι..
Εννοούσα ότι αν παίξουμε όπως λες δεν έχουμε μόνο τύχη αλλά γινόμαστε το μεγάλο φαβορί!
nash
Πάντως πριν λίγο διάβασα ότι ο Βουισιτς είναι αμφίβολος για το παιχνίδι της Τρίτης. Πολύ καλό νέο για τον Ολυμπιακό αυτο αν ισχύει!!
dizzy_fingers
Στο sportime έλεγε ότι τελικά θα παίξει...θα δούμε.
sihainas
Εγώ ψήφισα 2-1 με την ευχή να μην βγω αληθινός... μακάρι ο Ολυμπιακός να τα καταφέρει αλλά είναι πολύ δύσκολο... θα ξέρουμε σε μια εβδομάδαα
Gus2311
Kalispera an diavazei kanenas... Egw vlepw oti ta minimata einai aisiodoksa stin psifoforia... kai egw 41.gif gia 1-2 psifisa kai aftin ti fora tha pw i elpida pethenei teleftaia... An peksei opos paizei tora telftaia, den tin fovatai afti ti makabi...
Alexmei
2-1 με πλεονέκτημα έδρας biggrin.gif
Gus2311
kalispera ston Thrylos7.... esy profanws vlepeis tin omada... ti peisteveis..??? egw vlepeis loipw kai den mporw na parakolouthisw... den pisteva na kanoun kamia vlakeia kai na treksoun me ton paok kai na pane ptomata katw sto Tel Aviv... Esy eisai gia katw..???
Gus2311
QUOTE(Gus2311 @ Apr 1 2006, 02:59 AM)
kalispera ston Thrylos7.... esy profanws vlepeis tin omada... ti peisteveis..??? egw vlepeis loipw kai den mporw na parakolouthisw... den pisteva na kanoun kamia vlakeia kai na treksoun me ton paok kai na pane ptomata katw sto Tel Aviv... Esy eisai gia katw..???
*


O Thrylos7 einai edw...???
dizzy_fingers
Εδώ είναι. Απλά ακόμα δεν έχει απαντήσει στο μήνυμά σου wink.gif.
thrylos7
Καλώς ήρθες φίλε Gus!

Για μένα όλη η υπόθεση είναι το πρώτο παιχνίδι... Γιατί θα είναι πάρα πολύ δύσκολο να κερδίσουμε ενδεχόμενο τρίτο παιχνίδι.
Σίγουρα έχουμε δείξει ότι μπορούμε να κοντράρουμε τη Μακάμπι που δε διανύει και την καλύτερη χρονιά της.. Σίγουρα επίσης έχουμε περισσότερες λύσεις αλλά σε τέτοια παιχνίδια μιλάει πολύ και η ατομική αξία κάποιων παικτών.
Περισσότερα από αύριο...

Δε νομίζω να τρέξουν όπως λες 100%. Εξάλλου και ο ΠΑΟΚ έρχεται με προβλήματα. Καλό θα είναι να μην κουραστούν οι παίκτες αλλά όχι και να το δούμε αδιάφορα γιατί έπεται και το ντέρμπι στο ΟΑΚΑ. Φαντάζεσαι να κερδίσουμε και να μη μπορούμε να πάμε πρώτοι;

Για κάτω; Για τον αγώνα λες; Όχι, δε μπορώ...
Gus2311
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 1 2006, 03:13 AM)
Εδώ είναι. Απλά ακόμα δεν έχει απαντήσει στο μήνυμά σου wink.gif.
*

kalispera dizzy... pos eisai ...??/ kala poso kairo eisai sto forum afto..??
Gus2311
QUOTE(Gus2311 @ Apr 1 2006, 03:15 AM)
kalispera dizzy... pos eisai ...??/ kala poso kairo eisai sto forum afto..??
*


mallon esy eisai pou to edftiakses etsi..?? gaga sorry... sou eipa eimai poly neos...

Yia Thrylos 7...
Afton ton Sonny anderson tis Zalgiris ton ikseres...einai aftos pou epaize stous Orlando Magics...??? Aftos itan paiktaras...!!!!!!
Kana tetoio prepei na ferie o thrylos kai enan Power Forward giati o Sofo thelei na hasei kamia 20aria kila parapanw gia na antehei 30 lepta....
dizzy_fingers
Μια χαρά είμαι φίλε μου. smile.gif
Από την αρχή της δημιουργίας του φόρουμ (καλοκαίρι του 2004 δηλαδή) είμαι εδώ...και ξεκίνησα την προσπάθεια του basketforum, ναι.

Συμφωνώ με τον θρύλο, ότι το πρώτο παιχνίδι είναι όλα τα λεφτά...Θα είναι και καμίνι το ΝΟΚΙΑ arena.
Gus2311
aftos o alexmei einai kakos....!!!!! logiko afou goustarei tous pistons...
Gus2311
to thema den einai pos tha einai to nokia arena... kai o thrylos ehei kamini... apla prepei na skweftontai ton deftero agona kai na kleisoun t'aftia tous... eksallou oloi kseroun oti i makabi den einai sta kalytera tis... Egw opos elega kai ehtes fovamai mips den afisoun dyo omades gia to F4... Swsta...???
Gus2311
QUOTE(Gus2311 @ Apr 1 2006, 03:25 AM)
to thema den einai pos tha einai to nokia arena... kai o thrylos ehei kamini... apla prepei na skweftontai ton deftero agona kai na kleisoun t'aftia tous... eksallou oloi kseroun oti i makabi den einai sta kalytera tis... Egw opos elega kai ehtes fovamai mips den afisoun dyo omades gia to F4... Swsta...???
*

Ennow dyo ELLINIKES omades....
hellenic
QUOTE(Gus2311 @ Apr 1 2006, 01:19 AM)
mallon esy eisai pou to edftiakses etsi..?? gaga sorry... sou eipa eimai poly neos...

Yia Thrylos 7...
Afton ton Sonny anderson tis Zalgiris ton ikseres...einai aftos pou epaize stous Orlando Magics...??? Aftos itan paiktaras...!!!!!!
Kana tetoio prepei na ferie o thrylos kai enan Power Forward giati o Sofo thelei na hasei kamia 20aria kila parapanw gia na antehei 30 lepta....
*



File o Sonny Anderson epaize podosfairo stin Lyon!esy enoeis ton Kenny!Pantos gia ton Olympiako thelo na po pos mporei na perasei sto Final4 omos ontos i Maccabi einai poli empirei omada kai kserei teties katastaseis!
Gus2311
kala min varas re "ellinara"... (me kali prothesi to lew... pairnw pasa apo to kodiko sou ton opoio goustarw poly...)pantos katalaves pion lew... katasstaseis ennoeis mesa sta kolpa swsta...???
thrylos7
Δε νομίζω να χρειαζόμαστε κανένα μεγάλο σταρ προς το παρόν... τουλάχιστον όχι παίκτη που να έχει απόδοση σαν του Κenny...
O Σοφοκλής θέλει να αδυνατίσει κι άλλο αλλά δεν είναι (μόνο) αυτός ο λόγος που δεν παίζει πάρα πολλή ώρα.
QUOTE
aftos o alexmei einai kakos....!!!!! logiko afou goustarei tous pistons...

Ο καθένας έχει την άποψή του... ωραίος ο συνειρμός!

Γιατί να μην αφήσουν; Καταρχήν ποιος να μην αφήσει; Στο χέρι τους είναι; wink.gif

Προφανώς για καταστάσεις εννοεί ότι έχει εμπειρία από μεγάλους αγώνες σε αντίθεση με τους παίκτες που έχουμε εμείς... Όχι ότι δεν είναι και στα κόλπα... άλλο αυτό, αλλά ας μην είμαστε προκατειλημένοι... Το σημαντικό είναι η εμπειρία.
harris
Αντικειμενικά μιλώντας, πιστεύω πως η Μακάμπι θα προκριθεί με 2 εντός έδρας νίκες και μια εκτός έδρας ήττα... ΔΗΛΑΔΗ 2-1...

Εάν πάντως στο πρώτο παιχνίδι ο Ολυμπιακός πάθει μπλακ άουτ και γυρίσει με καμιά 20άρα, τότε δύσκολα θα συνέλθει και ίσως οι Ισραηλινοί σκουπίσουν την σειρά στο ΣΕΦ...

ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ... θα μετρήσει η προσπάθεια...
emperor
Ψήφισα 0-2 γιατί πιστεύω ότι ο Ολυμπιακός δεν είναι έτοιμος να κοντράρει ακόμα ομάδες επιπέδου Μακάμπι
Ο Ολυμπιακός τα τελευταία χρόνια απαξιώθηκε σε Ελλάδα και Ευρώπη .Ήδη την πρώτη του χρονιά στην προσπάθεια ανάκαμψης είναι στους 8 της Ευρωλιγκά,Αυτό μετράει αλλα δεν είναι έτοιμος για το πολύ μεγάλο βήμα .Το έδειξε και με την Μπάρτσα που έχασε την πρωτιά
thrylos7
Μ' αυτά που λες μάλλον θα πρεπε να ψηφίσεις 2-0.

Προηγείται η ομάδα που έχει πλεονέκτημα...!!!


Κανένα edit dizzy δεν παίζει ε; (Μπορώ να αλλάξω τα νούμερα απ' ότι βλέπω-αλλά πρέπει να τα ξαναδείτε και όποιος ψήφισε λάθος να μου το πει)

Άσχετο: Το σούπερ σάββατο ξεκίνησε με μπάσκετ! Τώρα τα είδα όλα!
Warrior
QUOTE(thrylos7 @ Apr 1 2006, 12:58 PM)
Άσχετο: Το σούπερ σάββατο ξεκίνησε με μπάσκετ! Τώρα τα είδα όλα!
*


ohmy.gif

Θαυμα!!

Κερκιδα του Σαββατου εχει τελικα σημερα?
emperor
Όντως τώρα το πρόσεξα rolleyes.gif rolleyes.gif
thrylos7
Για την κερκίδα δεν ξέρω... και να μην έχει... Θα βλέπουμε 4 ώρες μπάσκετ!

Θα προσπαθήσω να το διορθώσω...

Εdit: "fixed wink.gif " tongue.gif
Psilos_1987
4 ωρες μπασκετ......
φ8 στο βολλει.......
τι αλλο θελουμε?????????


ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΝ EUROLEAGUE ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ (στα εντος παμε γηπεδο....... ετσι?)
sihainas
Θέλουμε Απόλλωνα στα πλέυ οφς και ΕΑΠ στον τελικό... biggrin.gif (και Ολυμπιάδα στην Α1 αλλά αυτό είναι σχεδόν σίγουρο πλέον)
thrylos7
Μερικές φορές είναι προτιμότερη η παράθεση του κειμένου...

betsmart.gr
QUOTE
Με τον Νίκολα Βούισιτς αναμένεται να αγωνιστεί η Μακάμπι την Τριτη στον πρωτο προημιτελικό της ευρωλίγκας με τον Ολυμπιακό.Ο κροάτης σέντερ αισθάνεται καλύτερα με το πρόβλημα της οσφυαλγίας και συμφωνα με τις πληροφορίες που βγαίνουν με δυσκολία πάντως από το Τελ Αβίβ,αναμένεται να δώσει το παρών την Τρίτη και μάλιστα αναμένεται να ξεκινήσει και κανονικά στην πεντάδα της ομάδας του


Αν δεν πιάσει ο Σχορτσιανίτης να μπει ο Ζούκι που είναι του ύψους του...και πιο πολύ...
Πλάκα πλάκα ο Ζουκάουσκας ίσως αποδειχθεί πολύτιμος περιορίζοντας την αεροπορία της Μακάμπι...
thrylos7
QUOTE
Τα εισιτηρια για τον αγωνα με την μακαμπι ποτε βγαινουν?

Τα εισιτήρια βγαίνουν μεθαύριο Τρίτη.
Αν θέλεις να είσαι σίγουρος όμως υπάρχουν ήδη 600 διαθέσιμα από το επίσημο site της ομάδας... wink.gif Λογικά θα έχουν μείνει λίγα...
Air Kef
Είπα μετά το ματς μετά της πρώτης φάσης στο Τελ Αβίβ έιχα πει πως η έλευση Σόλομον έχει χαλάσει όλην την χημεία της ομάδας που πήρε τα Ευρωπαικά και γιαυτό απέκλεισα την Μακάμπι να ξαναπέρνει τον τίτλο και έιπα πως δεν την έχω σίγουρη ούτε για Φάιναλ 4.

Εδώ πληρώνονται όλα λοιπόν.

Ο Ολυμπιακός κάθε άλλο παρά ξεγραμμένος είναι.
Με εμφάνιση Μάλαγας,ακόμα και -λίγο- χειρότερη το διπλό μέσα στο Ισραήλ θα το παρουμε.Στο πρώτο ματς όμως, γιατί το τρίτο θα είναι τελείως διαφορετικό.

Ψήφησα 2-0 υπέρ του ΟΣΦΠ γιατί το πιστεύω.Όχι πως είναι το πιθανότερο,αλλά γιατί αυτή η ομάδα μου έχει δώσει το δικαίωμα να πιστεύω σε αυτήν.

Αν περάσει ο Ολυμπιακός Φάιναλ 4,υπόσχομαι δημοσίως να κάνω περάσω 5 από τα 8 μαθήματα που θα δώσω τον Ιούνη αλλιώς δεν θα οδηγήσω το lada μου για 1 μήνα.
thrylos7
Κοίτα ν' ανοίξεις το αντίστοιχο forum για το γούρι και άφησε υποσχέσεις που δε μπορείς να κρατήσεις! tongue.gif
Psilos_1987
Εγω παντως εχω ψηφισει 1-2. Θα περασουμε με δυο εκτος εδρας νικες!!!
Ονειρο?


Μιας και το ριξαμε στις δηλωσεις : αμα περασει ο ολυμπιακος στο φ4 με δυο εκτος εδρας νικες θα παω στην σχολη (Αγ. παρασκευη- Πανεπιστημιουπολη)
με τα ποδια (θυμιζει λιγο Ροτσα ε?)



Το αντιστοιχο forum πρεπει να φτιαχτει γρηγορα!
Το ζηταει ο λαος!
thrylos7
QUOTE
Εγω παντως εχω ψηφισει 1-2. Θα περασουμε με δυο εκτος εδρας νικες!!!
Ονειρο?

Tότε να μας το δώσουν από πριν το τρόπαιο, δε χρειάζεται να γίνει final4...

QUOTE
Μιας και το ριξαμε στις δηλωσεις : αμα περασει ο ολυμπιακος στο φ4 με δυο εκτος εδρας νικες θα παω στην σχολη (Αγ. παρασκευη- Πανεπιστημιουπολη)
με τα ποδια (θυμιζει λιγο Ροτσα ε?)

Βρε μανία με τις 2 εκτός έδρας νίκες... tongue.gif
Αν κάνουμε το 0-2 πόσο πιο μακριά θα πας; biggrin.gif

QUOTE
Το αντιστοιχο forum πρεπει να φτιαχτει γρηγορα!
Το ζηταει ο λαος!

Ποιο απ' όλα; Πάντως ο Αir Kef το άνοιξε το αντίστοιχο για το σχολιασμό των αγώνων κτλ... Πλάκα πλάκα αύριο είναι ε; Πως περνάνε οι μέρες...
Psilos_1987
Κοιτα αν κανουμε το 2-0 θα γυρισω κιολας (τωρα με τα ποδια,,,,,, με ασθενοφορω θα σε γελασω)!!!!!!!



Το καλο παντως απ'οσο διαβασα σε καποια site ειναι οτι η ομαδα δειχνει να πηγαινει να παιξει χωρις αγχος!
thrylos7
QUOTE
Κοιτα αν κανουμε το 2-0 θα γυρισω κιολας (τωρα με τα ποδια,,,,,, με ασθενοφορω θα σε γελασω)!!!!!!!

laugh.gif
QUOTE
Το καλο παντως απ'οσο διαβασα σε καποια site ειναι οτι η ομαδα δειχνει να πηγαινει να παιξει χωρις αγχος!

Αν δεν είχαμε τόσο καλά δείγματα γραφής μέσα στη χρονιά και δεν είχα απόλυτη εμπιστοσύνη στην ομάδα θα έλεγα ότι πάμε να αρπάξουμε καμιά 30άρα... Έχει συμβεί πολλές φορές(στον αθλητισμό γενικά) αυτό...

Στην περίπτωση μας όμως αυτό μάλλον είναι καλό, όπως έχουμε καταλάβει σε 3-4 περιπτώσεις φέτος...

(Ας τα λέμε στο "γούρικο" topic αυτά καλύτερα πλέον...)
Dromeas7
Παιδιά τα πράγματα είναι δύσκολα
Στον αγώνα που δώσαμε εκει μέσα ο Λιούις και ο Ζίζιτς πέταγαν φωτιές.Εκτός αυτού ο Μπαστόν ήταν με 4 φάουλ στον πάγκο για ώρα και ο Πάρκερ μάλλον ήταν σε άλλο γήπεδο...Παρόλα αυτά μας κέρδισαν έστω και δύσκολα.Όπως και να το κάνουμε η Μακάμπι και ο Πίνι είναι η ομάδα και ο προπονητής που έχουν πάρει το πορτοφόλι του Γκαστόνε-ζέλικο εδώ και μερικά χρόνια.Αυτό νομίζω ότι τα λέει όλα...

Απο του χρόνου τα ωραία...Φέτος εμπειρίες αν και ελπίζω να σηκώσουμε το πρωτάθλημα μέσα στο ΟΑΚΑ και να είμαι απο μια γωνιά να βλέπω των Φραγκίσκο ( 68.gif ) να κλαίει...

Αν βέβαια πάμε Πράγα τότε δηλώνω έχωντας σώας τας φρένας(ελπίζω) ότι θα πάω να στήσω ένα αντίσκηνο στην κεντρική πλατεία της Πράγας και θα φωνάζω νυχθιμερόν :Σήκωσέ το , το τίμημένο , δεν μπορώ να περιμένω!!!!! peace.gif
thrylos7
QUOTE
Όπως και να το κάνουμε η Μακάμπι και ο Πίνι είναι η ομάδα και ο προπονητής που έχουν πάρει το πορτοφόλι του Γκαστόνε-ζέλικο εδώ και μερικά χρόνια.Αυτό νομίζω ότι τα λέει όλα...

Αν είχα και εγώ αυτήν την ομάδα το ίδιο θα έκανα....
Ο Πίνι δεν ήταν αυτός που πριν λίγα χρόνια είδε Ζοτς και Ίβκοβιτς να σχεδιάζουν πως θα παίξει ο ΠΑΟ απέναντι στη Μακάμπι και άλλαξε 15 χρώματα; Εντάξει πολύ καλός είναι αλλά δεν τον θεωρώ τον κορυφαίο.

Όσο προχωράμε η πίστη στην ομάδα κλονίζεται.. η καλύτερα η πίστη στην αντίπαλη ομάδα μεγενθύνεται...

Για τον προηγούμενο αγώνα δίκιο έχεις αλλά μας θεωρώ καλύτερους από τότε... Μμ ναι! Και η Μακάμπι είναι καλύτερη από τότε...

Οι αγώνες πάντως θα έχουν μεγάλο ενδιαφέρον... λογικά έχουν να προσφέρουν και θέαμα... πέρα από συγκινήσεις όπως τις 2/2 βολές του Σειμπούτις σε νεκρό χρόνο για τη νίκη...
Alexmei
παιδιά δύσκολα με Μακάμπι...... εκτός έδρας κι όλας...... sad.gif Άντε γερά!!!!!!! 41.gif
thrylos7
Ως τώρα τα 2/3 πιστεύουν ότι θα περάσει η Μακάμπι και το 1/3 ο Ολυμπιακός... Φοβερή ακρίβεια αν σκεφτούμε ότι τα 2/3 των συνολικών αγώνων θα γίνουν στο ΝΟΚΙΑ arena και το 1/3 στο ΣΕΦ...

Ώρες ώρες αισθάνομαι μόνος.. ελπίζω οι παίκτες να το πιστεύουν...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.