Help - Search - Members - Calendar
Full Version: γηπεδακια μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
theprofesso
γνωριζει κανεις κανενα ανοιχτο γηπεδο οπου παιζεται καλο μπασκετ για να πηγαινω?ειμαι 21 κ ξαναρχισα μπασκετ μετα απο αποχη 1 ετους λογω 2 εγχειρησεων και θελω να ξαναρχισω να ββρισκω τα βηματα μου..οσο πιο κοντα στα βορεια προαστεια τοσο καλυτερο,η ακομα κ αν ειναι κοντα σε μετρο/τρενο κτλ βολευει επισης
specialforward#8
QUOTE(theprofesso @ Apr 17 2010, 19:43 ) *
γνωριζει κανεις κανενα ανοιχτο γηπεδο οπου παιζεται καλο μπασκετ για να πηγαινω?ειμαι 21 κ ξαναρχισα μπασκετ μετα απο αποχη 1 ετους λογω 2 εγχειρησεων και θελω να ξαναρχισω να ββρισκω τα βηματα μου..οσο πιο κοντα στα βορεια προαστεια τοσο καλυτερο,η ακομα κ αν ειναι κοντα σε μετρο/τρενο κτλ βολευει επισης

+1 k εγω θελω να δω αν μαζευεσαται καπου που να βολευει βεβαια με μ.μ.μ. κ σημερα αν προλαβει κ απαντησει καποιος ειμαι μεσα.
jim 3
στο χολαργο στην περικλεους θα βρεις πολυ ευκολα συμπαικτες
στα ανοικτα του παπαγου 77.gif επισης διπλα στο saloon ομως μονο το καλοκαιρι και οχι και καθε μερα
theprofesso
QUOTE(jim 3 @ Apr 20 2010, 17:32 ) *
στο χολαργο στην περικλεους θα βρεις πολυ ευκολα συμπαικτες
στα ανοικτα του παπαγου 77.gif επισης διπλα στο saloon ομως μονο το καλοκαιρι και οχι και καθε μερα



xolargo nomizo pigeno..les eki pu xi 4 basketes?anixta papagou pu ?gt d ksero akrivos ti perioxi..auti ti periodo pui pezete kalo basketaki na pigeno?pigena spiro lui alla exi adiasi tora pia :/
jim 3
ναι αυτο με τις 4 μπασκετες λεω
παπαγο εννοω τα ανοικτα εξω απο το κανονικο γηπεδο.ειναι στον ιδιο δρομο με τα σχολεια(δεν θημαμαι το ονομα smiley.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.