Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ-Πανιώνιος Κυριακή 29/5 19:00
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
dizzy_fingers
Η σειρά ζεστάθηκε μετά την νίκη του Πανιωνίου και την ισοφάριση της σειράς και ελπίζω τώρα στο ΟΑΚΑ να έχουμε δυνατή παρουσία του πράσινου κόσμου τον οποίο χρειάζεται η ομάδα.
Εγώ, αν δε λείπω εκτός Αθήνας την κυριακή θα ανηφορίσω στο ΟΑΚΑ οπωσδήποτε...
Anxel
Πάντως αν και αύριο παρουσιαστεί η ίδια εικόνα στο ΟΑΚΑ τότε ας τα παρατήσουν ο Παύλος και ο Θανάσης...Δεν μπορεί αυτοί να τα δίνουν όλα και ο κόσμος να μην ασχολείται...Τι διάολο ρε damn..Μιλάμε για ημιτελικό πρωταθλήματος(έστω και αν είναι σίγουρο οτι θα περάσει ο Παναθηναικός)...

Δηλαδή όταν κάποιοι θα εμφανιστούν στους τελικούς που θα σηκώσει ο Αλβέρτης την κούπα τότε θα τους κάνουνε χάρη τους Γιαννακόπουλους;...Αλλά μάλλον τότε όλοι θα θυμηθούν να πάνε στο ΟΑΚΑ...Όταν έχουμε γιορτή είναι καλά...
Anxel
Χαρούλη πως σου φάνηκε το σημερινό...;Θυμάμαι που είχες γράψει οτι θα έχει πολύ πλάκα αν μας κερδίσει ο Πανιώνιος και άλλα τέτοια...

23 ποντάκια έτσι για πλάκα παίζοντας ουσιαστικά στο χαλαρό(ειδικά στο πρώτο ημίχρονο)...Όπως και να το κάνουμε δεν μπορεί καμία ελληνική ομάδα να χτυπήσει τον Παναθηναικό...Αυτό για κάποιους που είχανε σηκώσει μπαιράκι και άνοιξαν τα στοματάκια τους λόγω της νίκης μέσα στη Νέα Σμύρνη...Μιλούσαν για νίκη στο ΟΑΚΑ,μιλούσαν για τελικό πρωταθλήματος και άλλα τέτοια...

1)Αν είχε μπεί το τριποντάκι του Σκεπάνοβιτς θα μιλούσαν άραγε;
2)Ύστερα από τη σημερινή 23άρα συνεχίζουν να μιλάνε;

99-65 ,96-77, 92-69 ΣΤΟ ΟΑΚΑ και 64-73 στη Νέα Σμύρνη!!Θέλετε και άλλο άραγε;
harris
icon_blahblah.gif ανχελ αδιαφορω με την παρτη σου.......
harris
Ο Πανιωνιος ηταν πολυ καλος στο πρωτο ημιχρονο και καταφερε να ειναι μεσα στο παιχνιδι....βεβαια δεν ειναι ΠΑΟ ωστε να μπορει να σουταρει τριποντα για να κερδισει ενα ματς....

Ο ΠΑΟ ηταν μετριος αλλα στο τελευταιο δεκαλεπτο ηταν καταπληκτικος......τα 7/8 τριποντα τα λενε ολα.....βεβαια, εδειξε για μια ακομη φορα οτι δεν ειναι ατρωτος και το επομενο ματς για να το κερδισει πρεπει να δειξει περισσοτερη σοβαροτητα...

ΑΥΤΑ...
Warrior
Δεν ειδα τον αγωνα,τον ψιλοακουγα... biggrin.gif

Ρωτησαν λεει τον Γουοτσον για το της ανοιγμα διαφορας στο τελος..και ειπε:

"Δεν ξερω..ρωτηστε τον Οικονομου?" huh.gif
mentat
Ωπα !! Τι σημαίνει αυτό ??
Basketomania
...ελα ντε...τι να σημαινει????? rolleyes.gif 65.gif
harris
Απλα ο Γουοτσον ζητουσε πασες απο τον Οικονομου και εκεινος δεν του εδινε....και μετα συμφωνα με πληροφοριες επεσε ξυλο για δευτερη φορα αναμεσα τους 68.gif 68.gif
Basketomania
Δεν ηταν μονο οι πασες...γενικα το παιχνιδι του Οικονομου στηριζεται πολυ στο ''κι αν σου κατσει???''...οταν δεν μπαινουν τα σουτ (τα τραβηγμενα πολλες φορες) φυσικο ειναι να βγει προς τα εξω μια καποια δυσαρεσκεια απο τους υπολοιπους...Χτες λοιπον ηταν μια απ'τις μερες που πολλα απ'τα σουτ δεν μπηκαν!!!
dizzy_fingers
QUOTE (harris @ May 30 2005, 12:18 AM)
icon_blahblah.gif ανχελ αδιαφορω με την παρτη σου.......

Δε μπορείς από τη μία να τσιγκλάς τον άλλον και μετά να κάνεις πως αδιαφορείς για την απάντησή του wink.gif.
harris
ΩΠΑ ΓΙΑ ΣΤΑΣΟΥ......ποιον τσιγκλησα????

ειπα απλα οτι θα γελασουμε ΕΑΝ λεω, ΕΑΝ νικησει ο Πανιωνιος...
ΔΕΝ ειπα οτι ΘΑ νικησει ο Πανιωνιος.....

ΚΑΙ στον συγκεκριμενο δεν εχω ορεξη να εξηγω οτι ολα ειναι πρασινα και οτι δεν υπαρχει πουθενα κοκκινο και μπλα μπλα μπλα .............μπλαμπλαμπλα
dizzy_fingers
Μην κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου Χάρη...εσύ εκτίθεσαι wink.gif.
harris
Φυσικά και είναι σωστή η απόφαση...Άντε να τους κερδίσουμε ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΣΜΟ να δούμε μετά τι θα λένε...Είτε με κόσμο είτε χωρίς να γίνονταν το ματς το 0-2 ήτανε και είναι σίγουρο...
αυτα ηταν τα λογια του Αγγελου.....μετα την ηττα ομως ειχε κρυφτει......δεν ειπε κουβεντα..

και ξαναλεω, εγω απλα ειπα οτι ΕΑΝ χασει ο ΠΑΟ θα γελασουμε, επειδη η αλαζονεια των φιλων του ειναι τρομερη....που ειναι το κακο???γιατι λες οτι κρυβομαι???δεν το εχω κανει ποτε και ουτε προκειται...εγω δεν εχω πει ΠΟΤΕ γαμ....ο ταδε και η ταδε...ουτε εχω πει ποτε οτι οποιαδηποτε ομαδα θα κερδισει 100%...

Εν πασει περιπτωσει, εχω προσπαθησει παμπολλες φορες να συζητησω με τον Αγγελο, δεν θα το ξανακανω ομως πλεον....Σχολια του στυλ "τι εγινε χαρουλη???χασαμε τελικα?" μου ειναι αδιαφορα....οπως βλεπεις και ψηλα, αυτος ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.......και μετα χανοταν...αλλα ξεχασα....διαβαζει...
Warrior
Σαν τα κοκορια αυτα τα παιδια!!! 71.gif

tongue.gif
dizzy_fingers
Συνεχίζεις να εκτίθεσαι...άστο μην το κουράζεις tongue.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.