Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Crvena Zvezda vs Ολυμπιακός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2
j-kidd13
vs


H παρουσίαση του Ερυθρού Αστέρα


Ανοίγει Παναθηναϊκός το τόπικ λόγων έλλειψης χρόνου των αρμόδιων μοντ εδώ,θα το ανεχτείτε για μια αγωνιστική tongue.gif (Σε περίπτωση ήττας δεν φέρω καμία ευθύνη ph34r.gif )

Ο Ολυμπιακός πηγαίνει με το απόλυτο των νικών στην έδρα του Ερυθρού Αστέρα,με το πλήγμα της απουσίας του Ματ Λοτζέσκι,του 2ου πιο φορμαρισμένου παίκτη μετά τον Σπανούλη.Το θετικό είναι οτι μπήκε στην αποστολή ο Ντάρντεν,και η ομάδα δεν ταξιδεύει "γυμνή" στο 3.Ο Ερυθρός Αστέρας είναι μια καλή ομάδα,με δυνατή έδρα(αν και οι οπαδοί ειναι αδελφοποιημένοι με τους ομόλογους τους του Ολυμπιακού),έχει επικύνδινους παίκτες όπως οι Williams,Marjanovic,Blazic και ο ανερχόμενος Mitrovic,ωστόσο ένας καλός Ολυμπιακός έχει σοβαρές ελπίδες για τη νίκη.
T.W.Is.M.
Αν παιζαμε στο ανοιχτο και ηταν σε καλη μερα ο Ντομινγκες και ο Αφελαι, θα μπορουσαμε να παρουμε τη νικη.
Εδω δεν το βλεπω...
Reggie Miller #31
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 6 2014, 17:41 ) *
Αν παιζαμε στο ανοιχτο και ηταν σε καλη μερα ο Ντομινγκες και ο Αφελαι, θα μπορουσαμε να παρουμε τη νικη.
Εδω δεν το βλεπω...


Κι εγώ νομίζω βάσει τωρινών δεδομένων θα είναι μικρό θαύμα αν νικήσουμε...
Πάντως θα γουστάρω ατμόσφαιρα!!! blove.gif
Conan1982
QUOTE (Reggie Miller #31 @ Nov 6 2014, 17:03 ) *
Κι εγώ νομίζω βάσει τωρινών δεδομένων θα είναι μικρό θαύμα αν νικήσουμε...
Πάντως θα γουστάρω ατμόσφαιρα!!! blove.gif


Συμφωνώ, ζηλεύω αυτά τα γήπεδα, όχι ότι το ΣΕΦ δεν γίνεται καυτό αλλά η απόσταση από το παρκέ είναι σημαντική.
Θα τεστάρουμε και τι γίνεται όταν παίζουμε εναντίον "σέντερ-σκιάχτρών" ο οποίος τα πάει εξαιρετικά φέτος.
Πάντως πηγαίνουμε σαν αουτσάιντερ λόγω τραυματισμών,θα είμαστε πιο χαλαροί από θέμα άγχους μπορεί να μας βγει και σε καλό, εγώ πιστεύω στο θαύμα που λέγαμε.
Zephyr
QUOTE(Conan1982 @ Nov 6 2014, 17:33 ) *
Συμφωνώ, ζηλεύω αυτά τα γήπεδα, όχι ότι το ΣΕΦ δεν γίνεται καυτό αλλά η απόσταση από το παρκέ είναι σημαντική.
Θα τεστάρουμε και τι γίνεται όταν παίζουμε εναντίον "σέντερ-σκιάχτρών" ο οποίος τα πάει εξαιρετικά φέτος.
Πάντως πηγαίνουμε σαν αουτσάιντερ λόγω τραυματισμών,θα είμαστε πιο χαλαροί από θέμα άγχους μπορεί να μας βγει και σε καλό, εγώ πιστεύω στο θαύμα που λέγαμε.


Καλα δεν είναι κανένα τρελό φόβητρο ο Ερυθρός Αστέρας, περισσότερο μετράνε οι δικές μας απουσίες και η μεταβατική περίοδος αλλαγής προπονητή. Κατά τα άλλα θα εκπλαγώ αν κερδίσουμε καθώς τίποτα δεν πάει καλά τελευταία, σχεδόν κάθε νίκη στην Ευρωλίγκα είναι υπέρβαση (βλ. Νεπτούνας). Ας ελπίσουμε ότι στο παιχνίδι με τους Λιθουανούς είδαμε τον πάτο, ας χάσουμε από τον Αστέρα αλλά ας δούμε έστω κάποια βελτίωση.
ΥΓ. Όταν έλεγα το 2011-12 να πάρουμε Μαριάνοβιτς, άλλοι τον έλεγαν για "μπασκετικό ανέκδοτο" κ άλλοι "ούρουκ χάι". Να που ο ούρουκ χάι έκανε την πρόοδο του, να τον δούμε και τι θα κάνει με τους δικούς μας ψηλούς...
Conan1982
QUOTE (Zephyr @ Nov 6 2014, 18:58 ) *
Όταν έλεγα το 2011-12 να πάρουμε Μαριάνοβιτς, άλλοι τον έλεγαν για "μπασκετικό ανέκδοτο" κ άλλοι "ούρουκ χάι". Να που ο ούρουκ χάι έκανε την πρόοδο του, να τον δούμε και τι θα κάνει με τους δικούς μας ψηλούς...


Αν ερχόταν στην ομάδα μας με το στυλ που είχε επιλέξει ο Μπαρτζώκας δεν νομίζω να έπιανε..
Κατά τ' άλλα και ο Μπέγκιτς μια χαρά παίκτης ήταν και πιο τεχνίτης απ' τον Μαριάνοβιτς, ούτε μπορώ να δεχτώ ότι τέτοιοι ψηλοί είναι άχρηστοι στο σύγχρονο μπάσκετ, είναι απλώς ο τρόπος που επιλέγουν να παίζουν πολλές ομάδες. Και η δική μας ομάδα ένα περισσότερο.
provat
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 6 2014, 15:12 ) *
vs


H παρουσίαση του Ερυθρού Αστέρα


Ανοίγει Παναθηναϊκός το τόπικ λόγων έλλειψης χρόνου των αρμόδιων μοντ εδώ,θα το ανεχτείτε για μια αγωνιστική tongue.gif (Σε περίπτωση ήττας δεν φέρω καμία ευθύνη ph34r.gif )

Ο Ολυμπιακός πηγαίνει με το απόλυτο των νικών στην έδρα του Ερυθρού Αστέρα,με το πλήγμα της απουσίας του Ματ Λοτζέσκι,του 2ου πιο φορμαρισμένου παίκτη μετά τον Σπανούλη.Το θετικό είναι οτι μπήκε στην αποστολή ο Ντάρντεν,και η ομάδα δεν ταξιδεύει "γυμνή" στο 3.Ο Ερυθρός Αστέρας είναι μια καλή ομάδα,με δυνατή έδρα(αν και οι οπαδοί ειναι αδελφοποιημένοι με τους ομόλογους τους του Ολυμπιακού),έχει επικύνδινους παίκτες όπως οι Williams,Marjanovic,Blazic και ο ανερχόμενος Mitrovic,ωστόσο ένας καλός Ολυμπιακός έχει σοβαρές ελπίδες για τη νίκη.



H ηττα λογω των συνθηκων ειναι το πιο πιθανο αποτέλεσμα, οπότε δεν θα χαρακτηριστείς κατσικοπόδαρος.
frenchman7
Σήμερα θέλω να δω πάλι αρκετή ώρα στο παρκέ τον Σλούκα και να κάνει πάλι καλό παιχνίδι
(λογικά θα συμβεί βέβαια, γιατί θα οι περιφερειακοί παίχτες θα μοιραστούν χρόνους σε 3 θέσεις)
Conan1982
Ίσως ο Σφαιρόπουλος δοκιμάσει να κατεβάσει λίγο και τον πετγουέι στο 3 να δώσει και λίγο παραπάνω χρόνο στον Κατσίβελη αλλά και πάλι οι Σπανούλης, Σλούκας, Μάντζαρης, Λαφαγιέτ θα παίζουν αρκετό χρόνο αναγκαστικά.
natouralistis
Καλός άσσος για το στοίχημα. Πολύ δυνατοί στην έδρα τους, πολλές απουσίες από τη μεριά μας, δε γλυτώνουμε.
D-Wade
Μόνο εγώ πιστεύω ότι θα κερδίσουμε σήμερα?
Reggie Miller #31
QUOTE(D-Wade @ Nov 7 2014, 19:47 ) *
Μόνο εγώ πιστεύω ότι θα κερδίσουμε σήμερα?


Μπορεί! smiley.gif

Την ώρα που έμπαινε ο Ολυμπιακός στο παρκέ,σχεδόν 12.000 κόσμος χειροκροτούσε την ομάδα...
Πραγματικά φανταστικές σκηνές και λογικά θα δούμε όμορφα πράγματα σήμερα και που θα τα θυμόμαστε για καιρό
Zephyr
Όποιος καλός σαμαρείτης βρει λινκ της προκοπής να στείλει pm (ας είναι η μετάδοση κ στα σουαχίλι), τον ευχαριστώ εκ των προτέρων smiley.gif
frenchman7
QUOTE(D-Wade @ Nov 7 2014, 18:47 ) *
Μόνο εγώ πιστεύω ότι θα κερδίσουμε σήμερα?



ΣΣΣΣΤ.... cool.gif
Reggie Miller #31
Σχεδόν 23.000 κόσμος να τραγουδάει ''Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό..''....

Απλά ανατριχίλα...

Είμαι από αυτούς που δεν πιστεύουν τον Αγραβάνη,αλλά φαίνεται σαν να έχει αλλάξει η ψυχολογία του και πλέον να προσπαθεί.Άντε να δούμε...
T.W.Is.M.
Το επιθετικο μας παιχνιδι ειναι πονοματος. Το Σφαιροπουλο ειπαμε εχουμε στον παγκο ή τον Πεδουλακη??? smiley.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 7 2014, 20:54 ) *
Το επιθετικο μας παιχνιδι ειναι πονοματος. Το Σφαιροπουλο ειπαμε εχουμε στον παγκο ή τον Πεδουλακη??? smiley.gif


Το σκιάχτρο φοβίζει...Σιδερένιος ο Ντάρντεν... rolleyes.gif
Ο Πέτγουει τον κέρασε πάντως τον Μαριάνοβιτς...
frenchman7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 7 2014, 19:54 ) *
Το επιθετικο μας παιχνιδι ειναι πονοματος. Το Σφαιροπουλο ειπαμε εχουμε στον παγκο ή τον Πεδουλακη??? smiley.gif


Μέχρι που μπήκε ο ΣΛούκας
Manu7
Πέτγουει μην τον ματιάξουμε αμυντικά... Έχει βελτιωθεί για τα καλά απ'ότι φαίνεται αλλά τα χαζά φάουλ επιμένουν shot.gif

Σλούκας αλλά και η έξοδος του Μαριάνοβιτς άλλαξαν την ομάδα. wink.gif
badder
Ο καλύτερος μας παίχτης φαίνεται με το που μπαίνει. Ο Κώστας Σλούκας κάνει τη διαφορά και δεν φοβάται να δημιουργήσει. Σε αντίθεση με τον Σπανούλη που είναι εγκλβισμένος, κάνει λάθη και ξεκινάει τις επιθέσεις στα 10 δευτερόλεπτα.

Επίθεση: ευτυχώς μπαίνουν τα τρίποντα. Δημιουργία για δίποντο έστω εκτός ρακέτας, καμία.
Άμυνα: ευτυχώς υπάρχει.... και φαίνεται ξεκάθαρα εδώ η επίδραση του Σφαιρόπουλου

Ο Σλούκας... δημιούργησε και δίποντα στην επίθεση.
Reggie Miller #31
QUOTE(frenchman7 @ Nov 7 2014, 21:01 ) *
Μέχρι που μπήκε ο ΣΛούκας


Ο Σλούκας ακόμα και στα ματς με τον ΠΑΟ προσπαθούσε να διεισδύσει και μου φαίνεται ότι φέτος μοιράζει περισσότερες ασίστ και εκτελεί λιγότερο...
Και ποστάρισμα από Ντάρντεν και μετά από Ντάνστον....

Χωρίς Μαριάνοβιτς και Σπανούλη η ομάδα παίζει ωραίο μπασκετάκι smiley.gif
Manu7
Τι άλλο πρέπει να κάνει ο άνθρωπος για να παίρνει περισσότερες πρωτοβουλίες?
frenchman7
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Nov 7 2014, 20:08 ) *
Ο Σλούκας ακόμα και στα ματς με τον ΠΑΟ προσπαθούσε να διεισδύσει και μου φαίνεται ότι φέτος μοιράζει περισσότερες ασίστ και εκτελεί λιγότερο...
Και ποστάρισμα από Ντάρντεν και μετά από Ντάνστον....

Χωρίς Μαριάνοβιτς και Σπανούλη η ομάδα παίζει ωραίο μπασκετάκι smiley.gif


Έχω την εντύπωση ότι πάντα τις έβγαζε τις ασίστ του, πρέπει να την γουστάρει την δημιουργία
T.W.Is.M.
Πολυ καλος ο Σλουκας. Μεγαλη η βελτιωση στην επιθεση απο την ωρα που αντικατεστησε το Σπανουλη και αφου βγηκε και ο Μαριανοβιτς, η μπαλα μπηκε και στη ρακετα. Για να δουμε...
kotzito
Η πεντάδα που είχε μέσα έκανε τρομερή δουλειά και σε άμυνα και επίθεση. Με το που περιορίσαμε τα τρίποντα και πήγαμε σε επιθέσεις με την μπάλα να γυρνάει περισσότερο και να ακουμπάει και ζωγραφιστό, πήραμε μια διαφορά. Ο Ντάνστον έχει παίξει τρομερή άμυνα τον Μαριάνοβιτς και έχει δώσει και βοήθειες όποτε χρειάστηκε.


Ευχάριστες εκπλήξεις νομίζω ο Κιάμος που δείχνει ότι όταν παίζει μυαλωμένα μπορεί να βοηθήσει, κι ο Κατσίβελης που μέχρι τώρα έχει δώσει πολύ ενέργεια.
Reggie Miller #31
QUOTE(frenchman7 @ Nov 7 2014, 21:10 ) *
Έχω την εντύπωση ότι πάντα τις έβγαζε τις ασίστ του, πρέπει να την γουστάρει την δημιουργία


Παίζει να κάνω και λάθος και να μην το είχα προσέξει,αλλά μου φάνηκε από τα φιλικά ακόμα,πως είναι πιο δημιουργικός φέτος.


QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 7 2014, 21:11 ) *
Πολυ καλος ο Σλουκας. Μεγαλη η βελτιωση στην επιθεση απο την ωρα που αντικατεστησε το Σπανουλη και αφου βγηκε και ο Μαριανοβιτς, η μπαλα μπηκε και στη ρακετα. Για να δουμε...


Ήμουν πιο γρήγορος! smiley.gif
badder
Αν ο Σφαιρόπουλος κερδίσει και τον Κατσίβελη ως παίκτη... respect.
frenchman7
QUOTE(kotzito @ Nov 7 2014, 20:12 ) *
Ευχάριστες εκπλήξεις νομίζω ο Κιάμος που δείχνει ότι όταν παίζει μυαλωμένα μπορεί να βοηθήσει, κι ο Κατσίβελης που μέχρι τώρα έχει δώσει πολύ ενέργεια.


Λες να τον άγχωνε ο Μπαρτζω με τα μπινελίκια του?
Reggie Miller #31
QUOTE(frenchman7 @ Nov 7 2014, 21:16 ) *
Λες να τον άγχωνε ο Μπαρτζω με τα μπινελίκια του?


Μπορεί απλά να τον ήθελε πιο πολύ εκτελεστή,δεν ξέρω...
Από τα καλύτερα παιχνίδια μας αμυντικά φέτος...
επαθα λαστιχο
Από το τέλος της σεζόν 2011-2012,ποιον θεωρούσατε περισσότερο εξελίξιμο στον οσφπ ανάμεσα σε Σλούκα+Μάντζαρη?Ποιά ήταν η κυρίαρχη άποψη στο φόρουμ του ολυμπιακού και αλλού,όσοι ξέρετε
badder
O Ντάνστον επεστρεψε, ο Αγραβάνης μεγαλώνει, ο Κατσίβελης παίζει πραγματικά, ο Πετγουεϊ δεν κάνει βλακείες, η ομάδα παίζει άμυνα. Φτου να μην την ματιάσουμε αλλά με επιστροφή τραυματιών και καθαρό αγωνιστικό πλάνο από Σφαιρόπουλο θα έχουμε ελπίδες για κάτι καλό φέτος.
mixalisgate7
Στον πρώτο ημίχρονο στην άμυνα έχουμε πάρει πάρα πολύ καλό βαθμό.Στην επίθεση όχι και τόσο.
Manu7
Ακόμα και ο γατούλης ο Κατσίβελης μπήκε μέσα και δάγκωνε (στην επίθεση φυσικά σουτ ούτε ελεύθερος...), ο Αγραβάνης που τον βλέπεις και λες δεν πηδάει εφημερίδα μαζεύει ριμπάουντ και ταπώνει και μπαίνει μέσα ο Σπανούλης για τα 3 τελευταία λεπτά και κατορθώνει να κάνει 1 λάθος και να σουτάρει μια φορά από τα 8,5 μετρά. Κάποια πράγματα δεν θ'αλλάξουν ποτέ...

QUOTE(επαθα λαστιχο @ Nov 7 2014, 20:19 ) *
Από το τέλος της σεζόν 2011-2012,ποιον θεωρούσατε περισσότερο εξελίξιμο στον οσφπ ανάμεσα σε Σλούκα+Μάντζαρη?Ποιά ήταν η κυρίαρχη άποψη στο φόρουμ του ολυμπιακού και αλλού,όσοι ξέρετε

Ως πιο εξελίξιμο σίγουρα Σλούκα και με μεγαλύτερες προοπτικές. Ωστόσο, ο Μάντζαρης διέψευσε πολύ κόσμο με τη σταθερότητα και τη σιγουριά του αλλά πολύ πιο στάσιμος.
aionio talento
Aπο το καλοκαιρι του 2012 που εφυγε ο Ντουντα πρωτη φορα βλεπω την ομαδα να παιζει αμυνα !!!
badder
Μπορεί ο Κος Σπανούλης να κάτσει στον πάγκο γιατί (και) σημερα δεν παίζει και μας κάνει ζημιά;
D-Wade
Όταν βρεθεί προπονητής που θα κάνει αλλαγή τον Σπανούλη όταν τον πιάνει τρικυμία όλα θα γίνουν καλύτερα
Manu7
Eντυπωσιακό...

Πελαγοδρομεί ο Σπανούλης και την πληρώνει ο Λαφαγιέτ και ο Αγραβάνης... icon_drunk.gif
badder
Για όσους παρακολουθείτε τα ταιμ αουτ και ειδικά όσοι έχετε συνδρομη στο euroleague.tv , μπορείτε να δείτε την διαφορά στις οδηγίες του προπονητή, σε σχέση με την εποχή Μπαρτζώκα?
kotzito
Poster dunk από τα λίγα smiley.gif


Ομολογώ ότι είχα να δω την ομάδα να παίζει τέτοια άμυνα σχεδόν 2 χρόνια.
shtarkws
Πολύ καλός ο Ολυμπιακός σήμερα. Σοβαρός συγκέντρωμενος διαβασμένος
Ilias7
Η αμυντικη η εικονα της ομαδας στο μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου ειναι εξαιρετικη..Μεγαλη διαθεση απο οποιον και αν μπαινει στο παιχνιδι..


Ο Αγραβανης πραγματικα με εντυπωσιαζει..Ελπιζω να συνεχισει να εχει χρονο συμμετοχης μετα την επιστροφη του Πριντεζη..
T.W.Is.M.
Ωραια ολα αυτα, αλλα ειμαστε στους 50 μετα απο 3 δεκαλεπτα και τα τριποντα μπαινουν. Και που να μην μπουν δηλαδη...
Τον Ερυθρο Αστερα τον κρατας στους 36 στο 30', τη Ρεαλ ομως την κρατας κατω απο τους 60 στο ιδιο διαστημα? Μην ξεχνιομαστε και μην παρασυρομαστε απο την αιωνια ελληνικη εμμονη. Χωρις αμυνα δεν κερδιζει κανεις, αλλα ουτε και με 60 ποντους κερδιζεις πια.
Reggie Miller #31
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 7 2014, 21:59 ) *
Χωρις αμυνα δεν κερδιζει κανεις, αλλα ουτε και με 60 ποντους κερδιζεις πια.


Στην Γ Εσκανά όμως μπορείς! smiley.gif
Έχεις δίκιο,αλλά είναι λίγο ειδικών συνθηκών το ματς λόγω Μαριάνοβιτς.
Βέβαια,έχουμε κάνει και αρκετά λάθη με τον Σπανούλη να έχει κάνει τα περισσότερα.Κάποια στιγμή είδα ότι ο Αστέρας έχει 6 κλεψίματα.
kotzito
Έχω απορία όταν γυρίσει ο Πρίντεζης, και πιο μετά ο Λοτζέσκι, πως θα φτιάξει το rotation ο Σφαιρόπουλος. Γιατί το να στείλει εκτός 12αδας τον Αγραβάνη ή να τον περιορίσει σε 2λεπτα και 3λεπτα, θα είναι σαν να τον ευνουχίζεις. Δεν ξέρω μήπως τον δοκιμάσει στο 5 σε ιδιαίτερα σχήματα. Όπως κι ο Σλούκας θα είναι έγκλημα να επιστρέψει στο να αγωνίζεται 10 και 15 λεπτά μόνο. Εκεί νομίζω θα ήταν μαγκιά μεγάλη του κόουτς αν πάρκαρε λίγο παραπάνω τον Σπανούλη στον πάγκο όταν αυτός δεν τραβά.
thalys
Με τον Σλούκα να παίρνει το ρόλο του Σπανούλη πάντως, ο Ολυμπιακός έχει 3-4 σερί χαμένες επιθέσεις. Μ'όλα τα κακά του, ο Σπανούλης τουλάχιστον σκοράρει.

Αν οι χρόνοι τώρα είναι ενδεικτικοί της ιεραρχίας άμα επιστρέψει ο Πρίντεζης, ο Πέτγουεη θα περιθωριοποιηθεί.
Reggie Miller #31
Οι Σέρβοι έσφιξαν πολύ στην άμυνα...
Manu7
Και πώς να έχεις καλή επιθετική συγκομιδή ρε Τ.W.Is.M όταν λείπουν Λοτζέσκι - Πρίντεζης, ο Σπανούλης είναι κακός και ο Σλούκας δεύτερο ημίχρονο έβρισκε μόνο σίδερο.

Θα μπορούσε δηλαδή το ματς εύκολα να χαθεί αλλά η άμυνα μας ήταν εκεί σχεδόν και στα 40' του παιχνιδιού.

Σίγουρα δεν περίμενα νίκη και κρατάω τους καλούς Αγραβάνη, Πέτγουει, Μάντζαρη και Ντάνστον από ατομικής πλευράς.
T.W.Is.M.
Να το πω και να πεσετε ολοι να με φατε?
Ευτυχως κερδισαμε παρα το κακο μπασκετ. Ελπιζω οτι αυτο ειναι η αρχη για να περασει καποια πραγματα ο νεος προπονητης και στη συνεχεια θα δουμε και μπασκετ. Γιατι με την ιδια εικονα θα εχουμε δυσαρεστες εκπληξεις οταν δυναμωσουν κι οι αντιπαλοι.
Reggie Miller #31
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 7 2014, 22:28 ) *
Να το πω και να πεσετε ολοι να με φατε?
Ευτυχως κερδισαμε παρα το κακο μπασκετ. Ελπιζω οτι αυτο ειναι η αρχη για να περασει καποια πραγματα ο νεος προπονητης και στη συνεχεια θα δουμε και μπασκετ. Γιατι με την ιδια εικονα θα εχουμε δυσαρεστες εκπληξεις οταν δυναμωσουν κι οι αντιπαλοι.


Σωστά τα λες.Σήμερα κρατάμε την άμυνα η οποία ήταν προσαρμοσμένη στις βοήθειες στον Μαριάνοβιτς,αλλά και στην εξουδετέρωση του Ουίλιαμς.
Επιθετικά πάντως που λες κι εσύ,νομίζω ότι όταν βγήκε ο Μαριάνοβιτς,ο Ολυμπιακός έκανε ορθολογικές επιθέσεις και αν δεν κάνω λάθος τότε έχτισε τη διαφορά.Εννοείται βέβαια ότι η ομάδα θέλει βελτίωση...
Καλή νίκη και πραγματικά φοβερή ατμόσφαιρα.

Μπράβο σε Αγραβάνη,θετικός Πέτγουει.
Και γράφει ο άλλος στο Sport24,εξαιρετική εμφάνιση από Σπανούλη! icon_drunk.gif
badder
QUOTE (T.W.Is.M. @ Nov 7 2014, 22:28 ) *
Να το πω και να πεσετε ολοι να με φατε?
Ευτυχως κερδισαμε παρα το κακο μπασκετ. Ελπιζω οτι αυτο ειναι η αρχη για να περασει καποια πραγματα ο νεος προπονητης και στη συνεχεια θα δουμε και μπασκετ. Γιατι με την ιδια εικονα θα εχουμε δυσαρεστες εκπληξεις οταν δυναμωσουν κι οι αντιπαλοι.


Γιατί να σε φάμε? Έτσι είναι... και σήμερα δεν παίξαμε σπουδαίο μπάσκετ αλλά δείξαμε ότι μπορουμε και απλά χρειάζεται χρόνος
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.