Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
xoxli44
QUOTE(master_d'_eska @ Dec 22 2007, 18:41 ) *
καλησπέρα σε όλουσ εδώ.καλό είναι να συνέχίσουμε να μιλάμε ήρεμα έστω και αν οι ομάδες που ανήκει ο καθένας θέλουν να νικούν ο ένας τον άλλον.καλή η άμυνα ζώνης, αλλά δείχνει καθαρά ότι η ομάδα που την παίζει 40 λεπτά 68.gif κάπου την φοβάται την άλλη.οι αγ.ανάργυροι έχουν 2 το πολύ 3 παιχτάκια που παίζουν καλά αλλά μέχρι εκεί.παιδιά καλό είναι να μην ψωνιζόμαστε είναι πολύ μικρές οι διαφορές ανάμεσα σε 3-4 ομάδες που πάνε για άνοδο.Έχετε και τα εκτός έδρας μην το ξεχνάτε αυτό.είδα τον αγώνα σας απο την εξέδρα και η δάφνη δεν έιχε καμία σχέση με αυτό που παίζει,αν είστε τόσο καλοί να δώ στην έδρα τους και γενικώς στα εκτός έδρας!
καλό βραδάκι σε όλους!και το καλάμι αφήστε το σπίτι σας γιατί έχει πολύ δρόμο το πρωτάθλημα!

Mαγκα ολοι εδω κανουν χαβαλε.Εδω απο οτι εχω δει τα παιδια συζητανε κ μπασκετικα κ αλλα θεματα.Υπαρχουν πολλα μυνηματα που θα μπορουσες να αναφερεις τα καλαμια.Γνωμη μου,δεν χρειαζεται να γινεσαι ερειστικος γιατι οπως λες Δ' ΕΣΚΑ ειναι. peace.gif
Gravity
QUOTE(xoxli44 @ Dec 23 2007, 09:13 ) *
Mαγκα ολοι εδω κανουν χαβαλε.Εδω απο οτι εχω δει τα παιδια συζητανε κ μπασκετικα κ αλλα θεματα.Υπαρχουν πολλα μυνηματα που θα μπορουσες να αναφερεις τα καλαμια.Γνωμη μου,δεν χρειαζεται να γινεσαι ερειστικος γιατι οπως λες Δ' ΕΣΚΑ ειναι. peace.gif



quoted for truth! biggrin.gif
PSINAKIS
Καλά Χριστούγεννα σε όλες σας κορίτσια !!!
BASKET GAS
QUOTE(ascendant87 @ Dec 22 2007, 12:16 ) *
Διακρινω μια ειρωνεια?ε?
Που παιζεις εσυ?Στη δαφνη να φανταστω ε?
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΞΙΑ ΝΙΚΗΣΑΤΕ. Η ΔΑΦΝΗ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΗ. ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΟΤΙ ΝΙΚΗΣΕ ΤΗΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕ 40 ΛΕΠΤΑ ΖΩΝΗ (ΕΝΩ ΕΠΑΙΞΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΖΩΝΗ).ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΡΙΑΜΒΟΛΟΓΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΕ Η ΔΑΦΝΗ. (ΜΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝ Η ΖΩΝΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ).ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
SHIBA
χρονια πολλα σε ολους..
ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ
χρονια πολλα και καλες γιορτες παιδες.ευχη να επιστρεψουμε στους αγωνες με υγεια
delihar7
kali xronia se olous kai xairetisamata sti shiba...
basketman
Λοιπον τισ Αγιες τουτες μερες πρεπει να επικρατησει πνευμα ειρηνικο (ατλαντικο και μεσογειακο)
Ευχομαι χρονια πολλα σε ολους Υγεια κι αγαπη! blove.gif
Με το καλο να επιστρεψουν ολοι στα γηπεδα . icon_drunk.gif

Υ.Γ. Μην αγχωνεσθαι οπως ελεγε και ο κοκκαλιαρης Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και το .....................(ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΤΕ) να κερδιζουν κι ολοι οι αλλοι να πανε να ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ ΜΠΙΙΙΙΙΙΠ!!!!!(μην με ρωτησετε ποιος ειναι ο κοκαλιαρης) smiley.gif
basketman
41.gif Λοιπον ΝΑ αλλαξουμε θεμα
ΠΟυ θα περασετε την πρψτοχρονια ΘΑ βγειτε ,μεσα ?
icon_wave.gif
dizzy_fingers
Παιδιά για ό,τι, εκτός των αγωνιστικών, συζητήσεις θέλετε να κάνετε, υπάρχει το Καφενείο της ΕΣΚΑ.

Κρατήστε για εδώ τα αγωνιστικά θέματα και γράψτε εκεί για τα γιορτινά, κλπ.
master_d'_eska
παιδιά χρόνια πολλά και καλή μπασκετική χρονιά να έχουμε!
χρόνια πολλά και καλή προσπάθεια για άνοδο (προς γνωστούς παραλήπτες!). icon_wave.gif
^koukouroukou8^
Wow paidakia na ta paroume apo thn arxh???
1. O Diagoras filo3eneitai sto Kleisto Ag. Barbaras(nai nai ekei exei edra xronia twra o Nikiforos)
2. O Maggounhs exei akres???Ti akres???xaxaxaxaxa eleossss....
3. O Diagoras favori gia anodo???? eleossssssss noumero 2
Ta ypoloipa argotera gt twra bariemai xaxaxaxaxaxa

bb sas kai kalh xronia me poly Basket...
Gravity
QUOTE(basketman @ Dec 27 2007, 12:08 ) *
πνευμα ειρηνικο (ατλαντικο και μεσογειακο)


PO PO ASTEIO!!!! PETHANAME TWRA

File basket_gas eisai paiktis tis dafnis etsi?? Dn prepei na skampazeis kai polu apo basket gia na les oti man2man = zwni.. Auta ta filika apo mena..

Kali Xronia se olous mas
BASKET GAS
QUOTE(Gravity @ Dec 30 2007, 23:15 ) *
PO PO ASTEIO!!!! PETHANAME TWRA

File basket_gas eisai paiktis tis dafnis etsi?? Dn prepei na skampazeis kai polu apo basket gia na les oti man2man = zwni.. Auta ta filika apo mena..

Kali Xronia se olous mas


ΦΙΛΕ GRAVITI ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΕΙΤΕ ΖΩΝΗ ΣΕ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΕΙΤΕ ΜΑΝ2ΜΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΝΟΟΥΣΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΑΛΛΑ
ΞΕΧΑΣΑ,ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΝΕ. ΦΙΛΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΣΧΕΤΟ.
master_d'_eska
παιδιά καλη χρονιά να έχουμε κτλ κτλ.όσο αφορά το μπάσκετ καλά καρφώματα και τριίποντα.
λαστιχομαν που εξαφανιστικες?αλήθεια είναι οτι σου έγινε πρόταση απο ομάδα ανατολικής αττικής?
Lastixoman
Καλη χρονιά και απο εμένα. Φίλε master χάθηκα για πολύ λίγο και δέν θα το ξανακάνω, μήν με torture.gif !!!!!

Σχετικά με την πρόταση που λές σου εγγυώμαι ότι θα τιμήσω το συμβόλαιο που έχω μέχρι το καλοκαίρι. Κουβέντες όμως ναι γίνονται..................
xoxli44
QUOTE(Lastixoman @ Jan 2 2008, 13:55 ) *
Καλη χρονιά και απο εμένα. Φίλε master χάθηκα για πολύ λίγο και δέν θα το ξανακάνω, μήν με torture.gif !!!!!

Σχετικά με την πρόταση που λές σου εγγυώμαι ότι θα τιμήσω το συμβόλαιο που έχω μέχρι το καλοκαίρι. Κουβέντες όμως ναι γίνονται..................

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ?
ΑΝ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΑΣ.
basketman
smilie_schal1.gif ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑΤΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΑ
ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΜΩΣ
ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ 10
ΜΕΡΕΣ smiley.gif
Lastixoman
Ελπίζω basketman να μην γκρινιάζεις τόσο πολύ για το υπόλοιπο του 2008 !!!!!!!!!!!!!!

Όμως κρατήστε εδώ τα αγωνιστικά θέματα και όχι αν ξεκουραστήκατε ή αν περάσατε καλά στις διακοπές σας.


banana.gif
Gravity
Καλη χρονια σε ολους παιδες! Χα φαινεται πως την περισσοτερη αδεια ειχα εγω μιας και η εσκα δν με χρειαστηκε τπτ τα χριστουγεννα! Ευχομαι το νεο ετος να δουμε καλυτερους αγωνες και ανταγωνιστικοτερες ομαδες..

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
basketman
QUOTE(Lastixoman @ Jan 3 2008, 10:01 ) *
Ελπίζω basketman να μην γκρινιάζεις τόσο πολύ για το υπόλοιπο του 2008 !!!!!!!!!!!!!!

Όμως κρατήστε εδώ τα αγωνιστικά θέματα και όχι αν ξεκουραστήκατε ή αν περάσατε καλά στις διακοπές σας.
banana.gif



Και ποιος εισαι εσυ που θα μας πεις τι να κανουμε?Υπαρχουν οι administrator γι αυτο το λογο.
τι παριστανεις?τον παντογνωστη?
Καλυτερα να μαζευτεις λιγο γιατι εκνευριζεις πολυ κοσμο και αν σε βρει κανενας θα σε κανει ΕΜΟ! 69.gif
Πες του και συ ρε gravity και master
Καλυτερα να blove.gif και να μιλαμε peace.gif παρα με τον τροπο που εκφραζονται μερικοι 68.gif
και μας οδηγουν σε shot.gif μεταξυ μας
evilmonkey.gif
basketman
Φιλε μου Λουκουμα σε εχω χασει
Που εισαι ρε παλιοπαιδο?
Ηταν γιορτες και πουλαγες λουκουμαδες με το κιλο ε?ειναι και γεμιστοι?
Αντε καλη χρονια να εχουμε και να δινεις και καμια πασα φετος smiley.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Υπαρχουν οι administrator γι αυτο το λογο.

Σωστά.
Κρατήστε λοιπόν, για εδώ τα αγωνιστικά θέματα και γράψτε στο off topic για τα των διακοπών.
smiley.gif
delihar7
ithela na po pos o pigasos exei poli kalo proponiti..!
tou leipei monaxa i empeiria ...(kai merika dontia)!
Lastixoman
QUOTE(basketman @ Jan 5 2008, 12:44 ) *
Και ποιος εισαι εσυ που θα μας πεις τι να κανουμε?Υπαρχουν οι administrator γι αυτο το λογο.
τι παριστανεις?τον παντογνωστη?
Καλυτερα να μαζευτεις λιγο γιατι εκνευριζεις πολυ κοσμο και αν σε βρει κανενας θα σε κανει ΕΜΟ! 69.gif
Πες του και συ ρε gravity και master
Καλυτερα να blove.gif και να μιλαμε peace.gif παρα με τον τροπο που εκφραζονται μερικοι 68.gif
και μας οδηγουν σε shot.gif μεταξυ μας
evilmonkey.gif


Φίλε basketman δεν βάζω κανεναν να τσακωθεί με κανεναν. Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί ζητάς βοήθεια απο άλλους , ελπίζω πάντως να χαλαρώσεις αυτές τις μέρες μιάς και ξεκινάει και το πρωτάθλημα !!!!!

Θεωρώ ότι μετα την παύση οι ομάδες θα έχουν χαλαρώσει αρκετά και θα δούμε πολλές εκπλήξεις.

Και κάτι ακόμα peace.gif & καλό ξεκίνημα !!!!!!!
prezakias7
Καθομαι και σκεφτομαι μερικες φορες...Υπαρχει ομαδα φετος που θα κερδισει το "τρενο" της Δ' ΕΣΚΑ?
Για οποιον δεν καταλαβε μιλαω για τους "Αγιους"


F O R C A Αγιαναρα...!!!
SHIBA
QUOTE(prezakias7 @ Jan 6 2008, 14:25 ) *
Καθομαι και σκεφτομαι μερικες φορες...Υπαρχει ομαδα φετος που θα κερδισει το "τρενο" της Δ' ΕΣΚΑ?
Για οποιον δεν καταλαβε μιλαω για τους "Αγιους"
F O R C A Αγιαναρα...!!!

ποτε παιζετε με τον πηγασσο ειπαμε? tongue.gif
Lastixoman
Παιδιά πρέπει να χαλαρώσετε λίγο και οι μεν και οι δεν γιατί τον ίδιο αέρα είχε και η Λυκόβρυση αλλά κάποιος τους τον έκοψε.

Το λέω για να μήν έχετε και εσείς παραιτήσεις κλπ κλπ !!!!!!!!!!
xoxli44
QUOTE(prezakias7 @ Jan 6 2008, 12:25 ) *
Καθομαι και σκεφτομαι μερικες φορες...Υπαρχει ομαδα φετος που θα κερδισει το "τρενο" της Δ' ΕΣΚΑ?
Για οποιον δεν καταλαβε μιλαω για τους "Αγιους"
F O R C A Αγιαναρα...!!!

Ρε πρεζακια και συ εδω? wos_sport5.gif
Gravity
Lastixoman...................................


Silence... Πολυ μιλας............
^koukouroukou8^
QUOTE(prezakias7 @ Jan 6 2008, 14:25 ) *
Καθομαι και σκεφτομαι μερικες φορες...Υπαρχει ομαδα φετος που θα κερδισει το "τρενο" της Δ' ΕΣΚΑ?
Για οποιον δεν καταλαβε μιλαω για τους "Αγιους"
F O R C A Αγιαναρα...!!!

1. prezakias7 αληθέυει οτι έχεται για μηχανοδηγό έναν γείτονα διαιτητή ο οποίος σας σφυρίζει τα παιχνιδάκια???Ξέρεις μωρέ αυτόν που είναι κολλητός με το #15....
2. Ο προπονητής σας μεγάλη φυσιογνωμία...Από που το σκάσε????
nikefalin
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Jan 7 2008, 02:45 ) *
1. prezakias7 αληθέυει οτι έχεται για μηχανοδηγό έναν γείτονα διαιτητή ο οποίος σας σφυρίζει τα παιχνιδάκια???Ξέρεις μωρέ αυτόν που είναι κολλητός με το #15....
2. Ο προπονητής σας μεγάλη φυσιογνωμία...Από που το σκάσε????


Το θέμα λήγει ΕΔΩ
έχετε όλοι από μια προειδοποίηση και όποιος θέλει να το συνεχίσει μόνο μέσω πμ μεταξύ σας .
όποιος έχει στοιχεία ας τα δίνει και αλλού και όχι μόνον εδώ και με το όνομα του
ascendant87
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Jan 7 2008, 02:45 ) *
1. prezakias7 αληθέυει οτι έχεται για μηχανοδηγό έναν γείτονα διαιτητή ο οποίος σας σφυρίζει τα παιχνιδάκια???Ξέρεις μωρέ αυτόν που είναι κολλητός με το #15....
2. Ο προπονητής σας μεγάλη φυσιογνωμία...Από που το σκάσε????


Που παιζεις παλικαρι μου εσυ?
Η αν δεν παιζεις,με ποια ομαδα εισαι τελος παντων?ε?
GEROS 7
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. POSTΑΡΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΜΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΡΥΘΜΟ . ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΗΓΑΣΟ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ...............
^koukouroukou8^
QUOTE(ascendant87 @ Jan 7 2008, 17:12 ) *
Που παιζεις παλικαρι μου εσυ?
Η αν δεν παιζεις,με ποια ομαδα εισαι τελος παντων?ε?

Δεν χρειαζεται να ξέρεισ ούτε από ποια ομάδα ειμαι(αν είμαι) ούτε ποια ομαδα υποστηρίζω...Εγώ απλά είπα κατι και μου φαίνεται οτι ενόχλησε.....'Οσο για τα στοιχεία που μου ζήτησαν τι είναι εδώ?Η ΕΣΚΑ????
nikefalin
QUOTE(GEROS 7 @ Jan 8 2008, 10:27 ) *
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. POSTΑΡΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΜΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΡΥΘΜΟ . ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΗΓΑΣΟ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ...............


Καταρχήν καλωσόρισες, καλά πόστ και μακροημέρευση,

Γράφε αν μπορείς με πεζά (στην γλώσσα του Ιντερνετ τα κεφαλαία σημαίνουν πως φωνάζεις). Ξαναδιάβασε αν θες τους κανονισμούς λειτουργίας που αποδέχτηκες με την εγγραφή σου, και τις οδηγίες για το πως κάνουμε ποστ. Δεν χρησιμοποιούμε κατά τον δυνατόν χαρακτηρισμούς ή φράσεις που μπορούν να σπείρουν ατέρμονες διαφωνίες τύπου τηλεοπτικών πρωινάδικων και εκπομπών Life style. (αυτό το "αν είχε έναν καλύτερο προπονητή" εκεί παραπέμπει). Προσπαθούμε να έχουμε πληροφόρηση για το παραμικρό που αφορά το σπορ και να κρατάμε το επίπεδο της επικοινωνίας μας στα πλαίσια που έχουν τεθεί από τους κανονισμούς λειτουργίας.

Αυτά δεν αφορούν μόνον εσένα αλλά και όλους που τώρα τελευταία ξεφεύγουν λίγο ή πολύ.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση , χρησιμοποιήστε το πμ

ΥΓ. προς koukouroukou, δεν είναι η ΕΣΚΑ εδώ αλλά εκφράσεις του στυλ
" 1. prezakias7 αληθέυει οτι έχεται για μηχανοδηγό έναν γείτονα διαιτητή ο οποίος σας σφυρίζει τα παιχνιδάκια???Ξέρεις μωρέ αυτόν που είναι κολλητός με το #15....
2. Ο προπονητής σας μεγάλη φυσιογνωμία...Από που το σκάσε????"

χρειάζονται είτε στοιχεία για τον διαιτητή , αλλιώς είναι αερολογία την οποία δεν θα επιτρέψουμε εδώ .
Επίσης η προσβολή οποιούδηποτε στο χώρο από κάποιον παντελώς ανώνυμο (αυτό για τον προπονητή) θα επισημαίνεται και αν δεν ανακαλείται θα υπάρχουν περισσότερες επιπτώσεις. Για απορίες στείλε Pm
prezakias7
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Jan 8 2008, 12:21 ) *
Δεν χρειαζεται να ξέρεισ ούτε από ποια ομάδα ειμαι(αν είμαι) ούτε ποια ομαδα υποστηρίζω...Εγώ απλά είπα κατι και μου φαίνεται οτι ενόχλησε.....'Οσο για τα στοιχεία που μου ζήτησαν τι είναι εδώ?Η ΕΣΚΑ????

koukouroukou8,ελπιζω να σουταρεις καλυτερα απ'οτι γραφεις γιατι αλλιως μαλλον η θεση σου δεν ειναι sg αλλα bb(σ.σ. Ball-boy)!!!!!!!!!!
prezakias7
QUOTE(xoxli44 @ Jan 6 2008, 19:36 ) *
Ρε πρεζακια και συ εδω? wos_sport5.gif

Nαι ρε παιχτουρα ηρθα και 'γω γιατι ακουσα οτι "φουσκωνουν" εδω καποιοι...!!!
dizzy_fingers
Συνεχίστε με πμ παιδιά.
Δεν ενδιαφέρουν κανένα οι προσωπικές σας αντιμαχίες.
basketman
Μπηκε το 08 που ειναι δυσεκτο και σε λιγο θα βγουν τα μαχαιρια.
Ποιοι αγωνες γινονται αυτην την βδομαδα?
Προγνωστικα κανενας?
Αντε για να παμε και στα αγωνιστηκα λιγο rolleyes.gif
xoxli44
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΡΦΕΑΣ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΑΦΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΙΟ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
xoxli44
QUOTE(prezakias7 @ Jan 8 2008, 13:02 ) *
Nαι ρε παιχτουρα ηρθα και 'γω γιατι ακουσα οτι "φουσκωνουν" εδω καποιοι...!!!

Τα φουσκωματα θα τα δουμε μεσα απο τις γραμμες(σε αθλητικα πλαισια).
xoxli44
Αρχηγε που εισαι?
ascendant87
QUOTE(xoxli44 @ Jan 8 2008, 16:46 ) *
Αρχηγε που εισαι?

biggrin.gif
xoxli44
QUOTE(ascendant87 @ Jan 8 2008, 16:21 ) *
biggrin.gif

Κανατε τιποτα?
GEROS 7
Καλημέρα. sorry για τα χτεσινά κεφαλαία αλλά έχω πρόβλημα με το πληκτρολόγιο. Νομίζω πως θα αξιωθώ μέσα στο χρόνο νο το φτιάξω. Κανένα scouting report για Ορφέα από κάποιον που τον έχει παίξει φέτος ?
steky78
QUOTE(xoxli44 @ Jan 8 2008, 16:12 ) *
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 με +8 του στυλ 50-58
ΚΡΥΟΝΕΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 με +20
ΟΡΦΕΑΣ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1 δύσκολα
ΔΑΦΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ 2 με +10
ΛΕΟΝΤΕΙΟ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
SHIBA
επειδη ο πηγασσος παιζει αυτη την αγωνιστικη με την δαφνη....ξερει κανεις τιποτα για αυτη την ομαδα?απο π εβγαλες το συμπερασμα φιλε xoxli οτι το ματς ρινα ιδιπλο με 10 ποντους διαφορα?
xoxli44
QUOTE(SHIBA @ Jan 9 2008, 14:53 ) *
επειδη ο πηγασσος παιζει αυτη την αγωνιστικη με την δαφνη....ξερει κανεις τιποτα για αυτη την ομαδα?απο π εβγαλες το συμπερασμα φιλε xoxli οτι το ματς ρινα ιδιπλο με 10 ποντους διαφορα?

Δες καλυτερα γιατι εγω προγνωστικα δεν εβγαλα.Απλα αντεγραψα την αγωνιστικη απο το της ΕΣΚΑ.Προγνωστικα εκανε αλλος δες καλυτερα οκ?
xoxli44
Ο STEKY τα εβγαλε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.