Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αναντολου Εφες-Ολυμπιακος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3
T.W.Is.M.
vs

Πεμπτη 12/11 20:00 Nova Sports 2

Λιγες μερες μετα τη νικη-ρεκορ απεναντι στο Λαυριο ο Ολυμπιακος πηγαινει στην Κωνσταντινουπολη για ενα ματς που(συμφωνα με παλιοτερες δηλωσεις του) ο Ντουσαν Ιβκοβιτς θα χαρακτηριζε ευκολο. Μονο που ο Ντουντα βρισκεται στον παγκο της Εφες και το ματς δεν ειναι καθολου ευκολο. Για του λογου το αληθες, το ροστερ της Εφες:


# Player Pos. H.
2 TYUS, ALEX F 2.03
3 BAYKAN, OGULCAN 1.98
4 BALBAY, DOGUS G 1.85
5 BROWN, DERRICK F 2.01
6 OSMAN, CEDI F 2.04
8 BATUK, BIRKAN F 1.96
9 SARIC, DARIO F 2.07
10 KORKMAZ, FURKAN G 1.97
13 ULUBAY, OKBEN F 2.00
15 GRANGER, JAYSON G 1.89
31 HEURTEL, THOMAS G 1.89
33 DIEBLER, JON G 1.98
41 KOSUT, EMIRCAN C 2.16
42 DUNSTON, BRYANT C 2.03
44 DUVERIOGLU, AHMET C 2.09
Head coach: IVKOVIC, DUSAN

Οι Τουρκοι ξεκινησαν καλα με 2 νικες, αλλα ακολουθησαν 2 ηττες, μια απογοητευτικη ηττα απο την Τσεντεβιτα εντος εδρας και μια απο τη Λαμποραλ Κουτσα στην παραταση με τον Μπουρουση να θυμαται τα οποια προηγουμενα ειχε με τον Ιβκοβιτς απο τη συνυπαρξη τους στον Ολυμπιακο πριν 5 χρονια. Οπως μπορει να δει κανεις, η Εφες εχει μια πολυ καλη πενταδα, αλλα λιγες εξισου ποιοτικες λυσεις απο τον παγκο. Ο Ιβκοβιτς ομως προσπαθει μεσα απο ενα τετοιο ροστερ να αναδειξει Τουρκους παιχτες, οι οποιοι στα επομενα χρονια θα αναλαβουν μεγαλυτερο ρολο. Για την αναγκαιοτητα της νικης δε νομιζω οτι μπορουμε να πουμε πολλα. Θα παιξει ρολο στην καταταξη του ομιλου, αλλα ποιος μπορει να ξερει ποση διαφορα θα εχει η 1η απο τη 2η θεση; Ισως πιο σημαντικο απο το αποτελεσμα θα ειναι η αντιδραση της καθε ομαδας σε ενα παιχνιδι πολυ υψηλων απαιτησεων Απο την πλευρα του Ολυμπιακου θα δοκιμαστουν για αλλη μια φορα παιχτες που δεν εχουν ικανοποιησει ιδιαιτερα ως τωρα, οπως οι Αγραβανης, Τσαιρελης, Μιλουτινοφ, που ιδιαιτερα μετα την απωλεια του Χαντερ θα εχουν μεγαλυτερο ρολο, και φυσικα θα δουμε κατα ποσο τα τελευταια παιχνιδια του Σπανουλη ηταν η αρχη της επανοδου στα γνωριμα επιπεδα ή μια φωτοβολιδα. Φαβορι του παιχνιδιου υπο φυσιολογικες συνθηκες θα επρεπε να ειναι η γηπεδουχος Εφες. Αν ομως ο Ολυμπιακος επαναλαβει εμφανιση αναλογη με αυτη με το Λαυριο, δε θα εχει προβλημα! Ή μηπως οχι;;;


Στο καθιερωμενο βιντεο εχουμε το περσινο παιχνιδι των ομαδων στον ομιλο του τοπ 16:
akratacity
QUOTE (T.W.Is.M. @ Nov 9 2015, 23:12 ) *
Φαβορι του παιχνιδιου υπο φυσιολογικες συνθηκες θα επρεπε να ειναι η γηπεδουχος Εφες. Αν ομως ο Ολυμπιακος επαναλαβει εμφανιση αναλογη με αυτη με το Λαυριο, δε θα εχει προβλημα! Ή μηπως οχι;;;

η ειρωνια αυτη ηταν παντελως αχρειαστη...το εχουμε καταλαβει οτι δεν σου αρεσει η φετινη ομαδα αλλα ειναι λιγο κουραστικο να πετας σποντες σε καθε σου ποστ (ακομα και σε αλλα τοπικ και οχι μονο του ολυμπιακου)
Zephyr
Ρεαλιστικά η Εφές έχει ρόστερ για F4. Βέβαια ακόμα ψάχνεται και αυτή, όπως φαίνεται και από τις ήττες που έχει κάνει μέχρι τώρα.
Δύσκολο να βγεί διπλό στην Τουρκία αλλά όχι ακατόρθωτο, με καλό Σπανούλη όλα γίνονται. Η ομάδα τώρα αρχίζει να κάνει τα πρώτα θετικά βήματα, ας χάσουμε αλλά να χάσουμε παίζοντας μπάσκετ της προκοπής (καλύτερα βέβαια να κερδίσουμε παίζοντας μάπα μπάσκετ tongue.gif ).
TakeshyKurosawa
Έχει ενδιαφέρον το Ντάνστον-Γιανγκ πάντως! χεχε.
Η Εφές και αυτή μέχρι τώρα είναι ασταθής ομάδα, θεωρώ ότι αν ο Σπανούλης είναι στα καλά του θα κερδίσουμε το παιχνίδι. Αν είναι χώμα μπορεί να φάμε και 20άρα.
anton2
Το πρώτο σοβαρό τέστ ανάλογο του επιπέδου της ομάδας μας.

Manu7
Ο Τ.W.Is.M λύσσαξε με το Λαύριο. Έχει δίκιο ως ένα σημείο. Δυστυχώς, προβλέπεται κλασσικό χτίσιμο Ευρωλίγκας και πονοματος ανά διαστήματα.

Δεν ξέρω αν ένα ημίχρονο θα είναι αρκετό αυτή τη φορά όπως με τη Λιμόζ.

Θεωρώ πώς όσο και να ψάχνεται και η Εφές, το τεστ είναι πολύ σοβαρό και αν το περάσουμε (πράγμα που θα συνιστά έκπληξη) θα μιλάμε επισήμως ότι η ομάδα βρίσκει σιγά σιγά το δρόμο της.

Κατά τα άλλα, θα είναι και ήττα εντός προγράμματος με βάση την τωρινή μας κατάσταση.
bodiroga10
εγω θα διαφωνησω οτι η εφες αυριο ειναι φαβορι στην καλυτερη γι αυτην να ειναι 50-50%

ερχεται απο δυο ηττες στην ευρωλιγκα απο τσεντεβιτα μεσα στην κωνσταντινουπολη και απο καχα ενω και στο πρωταθλημα κερδισε εντος την καρσιγιακα στα τελευταια δευτερολεπτα

ακομα και απο αποψη ροστερ φετος εχει 3 γκαρντ απ τους οποιους ουσιαστικα μονο οι 2 ειναι χειριστες ερτελ-γκρειντζερ και 4ο γκαρντ ειναι ο 18χρονος κορκμαζ(προχθες στην καχα εβαλε 13 λεπτα τον αλλο 18χρονο γκαρντ που εχει τον μπαικαν)
στο 3 ουσιαστικα δεν εχει κανεναν παικτη αφου ο οσμαν ειναι σε ασχημη κατασταση τον χρησιμοποιει και λιγο ο ιβκοβιτς αν και με την καρσιγιακα ηταν καλος
4-5 ειναι γεματη αν και στο ματς με την καχα προτιμησε να χρησιμοποιησει 11 λεπτα τον τουρκο ντουβεριογλου και τον ταιους 4 λεπτα ο οποιος ειναι και ο ξενος της εφες που εχει μεινει εκτος στα τελευταια ματς του τουρκικου πρωταθληματος
kotzito
Δεν θα χαρακτήριζα μέγα φαβορί την Εφές. Για μένα το ματς είναι καθαρά 50-50. Μπορεί εμείς ακόμα να ψαχνόμαστε κάπως, αλλά και η Εφές δεν είναι καμία σούπερ σοβαρή και σταθερή ομάδα. Στους ψηλούς σίγουρα υπερτερούν κάπως ελλείψει και του Χάντερ, αλλά στην περιφέρεια νομίζω είμαστε φανερά καλύτεροι. Την στοιχειώδη άμυνα αν παίξουν και αντέξουν οι Πρίντεζης - Γιάνγκ και όποιος έρθει από τον πάγκο στην front-line, στην χειρότερη το παιχνίδι να πάει στο + - 5. Βέβαια και αυτοί όπως κι εμείς θέλουν την νίκη για να περάσουν την κάμψη αυτή που έχουν στην αρχή της σεζόν. Αλλά θεωρώ ότι ένας σοβαρός Ολυμπιακός μπορεί να φύγει με το διπλό και χωρίς να χρειαστεί να κάνει κάποια ανατροπή.

Κατά τα άλλα πιστεύω ότι είναι μια καλή ευκαιρία με νίκη να ξαναβρούμε τον ρυθμό μας. Για μένα πιο σημαντικό πάντως από την ομαδική συμπεριφορά, όπως είπε και ο Twism είναι το πως θα αντιδράσουν ορισμένοι παίκτες. Ίσως είναι κιόλας μια από τις τελευταίες ευκαιρίες για Αγραβάνη, Τσαϊρέλη και Μιλουτίνοφ προκειμένου να πείσουν τον Σφαιρόπουλο να μην πάρει παίκτη.


Για Χάντερ είναι 100% σίγουρο ότι δεν θα παίξει;
akratacity
QUOTE (kotzito @ Nov 11 2015, 22:23 ) *
Δεν θα χαρακτήριζα μέγα φαβορί την Εφές. Για μένα το ματς είναι καθαρά 50-50. Μπορεί εμείς ακόμα να ψαχνόμαστε κάπως, αλλά και η Εφές δεν είναι καμία σούπερ σοβαρή και σταθερή ομάδα. Στους ψηλούς σίγουρα υπερτερούν κάπως ελλείψει και του Χάντερ, αλλά στην περιφέρεια νομίζω είμαστε φανερά καλύτεροι. Την στοιχειώδη άμυνα αν παίξουν και αντέξουν οι Πρίντεζης - Γιάνγκ και όποιος έρθει από τον πάγκο στην front-line, στην χειρότερη το παιχνίδι να πάει στο + - 5. Βέβαια και αυτοί όπως κι εμείς θέλουν την νίκη για να περάσουν την κάμψη αυτή που έχουν στην αρχή της σεζόν. Αλλά θεωρώ ότι ένας σοβαρός Ολυμπιακός μπορεί να φύγει με το διπλό και χωρίς να χρειαστεί να κάνει κάποια ανατροπή.

Κατά τα άλλα πιστεύω ότι είναι μια καλή ευκαιρία με νίκη να ξαναβρούμε τον ρυθμό μας. Για μένα πιο σημαντικό πάντως από την ομαδική συμπεριφορά, όπως είπε και ο Twism είναι το πως θα αντιδράσουν ορισμένοι παίκτες. Ίσως είναι κιόλας μια από τις τελευταίες ευκαιρίες για Αγραβάνη, Τσαϊρέλη και Μιλουτίνοφ προκειμένου να πείσουν τον Σφαιρόπουλο να μην πάρει παίκτη.


Για Χάντερ είναι 100% σίγουρο ότι δεν θα παίξει;

Ο Σφαιροπουλος ειπε οτι μετα την αυριανη, πρωινη προπονηση θα αποφασισουν αν θα ειναι στη 12αδα
RipCity
Μόνο μην παίξει κι έχουμε τίποτα ιστορίες πάλι. Ας είναι 100% καλά.

Από εκεί και πέρα 55-45 το βλέπω για Εφές, αφού θα τους έχει γκαζώσει άγρια ο Ντούντα και το χρειάζονται περισσότερο το παιχνίδι μην έχουν τίποτα εκπλήξεις έτσι όπως πάει ο όμιλος.
troll_ey
Συμμετέχει και το τοπικ στην απεργία?? tongue.gif
yorgos
Είμαι από αυτούς που απόρησαν με την απόκτηση Γκρέιντζερ αντί Ντρέιπερ φέτος. Ειδικά για κάτι αποστολές τύπου Σπανούλη ο Ντρέιπερ ήταν ταμάμ. Να τον δούμε σήμερα τον Ουρουγουανό αλλά δε με πείθει.

Φαβορί η γηπεδούχος για μένα, προβλέπω μια νίκη της Εφές με 4-6π.
Manu7
Στο λινκ μου είχε ομιλίες από Ντούντα και Σφαιρό πριν τη προθέρμανση μέσα από τα αποδυτήρια.

Γίνεται σε όλα τα ματς;

Ήρθε το ΝΒΑ στην Ευρώπη; tongue.gif

T.W.Is.M.
Ψωμι για 3 μερες αυριο... tongue.gif
yorgos
Link please.

Δε δουλεύει και το live του σάιτ της Ευρωλίγκας, τι σαπίλες είναι αυτές;
Manu7
Το 2ο φάουλ του Σπανούλη όλα τα λεφτά
T.W.Is.M.
Ολα αρχιζουν απο Τ μεχρι στιγμης:
Τουρλουμπουκι η Εφες
Τερας ο Γιανγκ
Τρομερος ο Στρομπερι(σε σχεση με τα προηγουμενα)
Μια τεχνικη ποινη μας λειπει...

edit: Τρικ η χρησιμοποιηση νωρις του Αθηναιου(και μ αρεσει)
mixalisgate7
Τι γίνεται με τους σέντερ φέτος; Ελπίζω να μην χτύπησε σοβαρά ο Γιανγκ.
kotzito
Επιστρέφει ο ένας σέντερ, χτυπάει ο άλλος. Αυτά είναι.
jonaldidhs
Χιαστο δυστυχως ο Γιανγκ..
Manu7
QUOTE(jonaldidhs @ Nov 12 2015, 20:18 ) *
Χιαστο δυστυχως ο Γιανγκ..

Α εκανες διάγνωση ε;
jonaldidhs
QUOTE (Manu7 @ Nov 12 2015, 20:19 ) *
Α εκανες διάγνωση ε;

Ναι φιλε,η δουλεια μου ειναι..
Manu7
QUOTE(jonaldidhs @ Nov 12 2015, 20:20 ) *
Ναι φιλε,η δουλεια μου ειναι..

Επειδή και γω σχετικός είμαι, δεν ήξερα ότι η κλινική εξέταση του γόνατος γίνεται εξ όψεως.

Ναι επειδή ήταν στροφική η κάκωση, μοιάζει πιθανό αλλά δεν χρειάζεται να το παίζουμε έξυπνοι.
TakeshyKurosawa
Τι να πω δεν έχω λόγια! Μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό. Καταστροφική απώλεια αν είναι κάτι σοβαρό!
Zephyr
Ντάξει έλεος, η κατάρα του "νοσοκομείου" δεν λέει να μας αφήσει...
Μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό (γμτπτνμγμ angry_red.gif )

kotzito
Πάντως έκατσε στον πάγκο. Δεν ξέρω αν θα ξαναπαίξει, αλλά τουλάχιστον είναι κάπως ενθαρρυντικό αυτό το σημάδι.

Κατά τα άλλα πολύ καλή άμυνα μέχρι τώρα αν εξαιρέσουμε κάποια χαμένα ριμπάουντ. Στην επίθεση λίγο έχουμε κολλήσει σε κάποιες φάσεις στην κυκλοφορία της μπάλας, αλλά είμαστε αρκετά εύστοχοι κι όσες φορές ακουμπήσαμε την μπάλα μέσα είχαμε κάποιο κέρδος.
Ilias7
Πραγματικα ατυχια..Δε μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα..Ας ελπισουμε να μην ειναι κατι σοβαρο..

Να τος ο παιχταρας..Μας τρομαξε!!
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 12 2015, 20:15 ) *
Ολα αρχιζουν απο Τ μεχρι στιγμης:
Τουρλουμπουκι η Εφες
Τερας ο Γιανγκ
Τρομερος ο Στρομπερι(σε σχεση με τα προηγουμενα)
Μια τεχνικη ποινη μας λειπει...

edit: Τρικ η χρησιμοποιηση νωρις του Αθηναιου(και μ αρεσει)



Μονο ο Παπαπετρου μου χαλαει το σερι των Τ. Αυτος ειναι Λ. Λατρεια!!! smiley.gif
mixalisgate7
Ξαναμπήκε ο Γιανκ και σε δυο φάσεις μου φάνηκε να κουτσαίνει. Μήπως δεν έπρεπε να επιστρέψε τόσο γρήγορα;
yorgos
Τα ζωντανά στατιστικά δουλεύουν από κινητό στο σάιτ της Ευρωλίγκας αλλά όχι από υπολογιστή. Δε συμβαίνει μόνο σε μένα, ε;
D-Wade
QUOTE(yorgos @ Nov 12 2015, 20:42 ) *
Τα ζωντανά στατιστικά δουλεύουν από κινητό στο σάιτ της Ευρωλίγκας αλλά όχι από υπολογιστή. Δε συμβαίνει μόνο σε μένα, ε;

Σε μένα δουλεύουν
shtarkws
QUOTE(Ilias7 @ Nov 12 2015, 20:34 ) *
Πραγματικα ατυχια..Δε μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα..Ας ελπισουμε να μην ειναι κατι σοβαρο..

Να τος ο παιχταρας..Μας τρομαξε!!


Εγώ πάντως όταν είχα πάθει χιαστο σε αγώνα δεν μπορούσα ούτε να πατήσω. Αφού μπήκε να παίξει είναι ενθαρρυντικό
jonaldidhs
QUOTE (shtarkws @ Nov 12 2015, 20:49 ) *
Εγώ πάντως όταν είχα πάθει χιαστο σε αγώνα δεν μπορούσα ούτε να πατήσω. Αφού μπήκε να παίξει είναι ενθαρρυντικό

Και γω το ιδιο αλλα οταν ειχε παθει ο Καραγκουνης ειχε παιξει δεκα λεπτα στο Καμπ νοου..
TakeshyKurosawa
Το γύρισε ο Σπανούλης για να δούμε...
rankin
Στα τελευταία λεπτά και βότσαλα στη θάλασσα να πετούσαμε, θα αστοχούσαμε
mixalisgate7
Ανύπαρκτη η τεχνική που έδωσαν στον Σπανούλη, ο οποίος έπρεπει να στην προηγούμενη επίθεση.
kotzito
O αρχηγός όχι απλά σε άλλο γήπεδο, σε άλλη χώρα είναι σήμερα. Κρίμα πάντως γιατί έτσι όπως κύλαγε το παιχνίδι μπορούσαμε άνετα να κλείσουμε το ημίχρονο με +10.
Sokos
Είναι ιδέα μου ή μας περνάνε λίγο χειρουργείο? Τον Σπανούλη ειδικά τον έχουν άχτι. Ούτε για τεχνική ήταν αυτό και στο drive προηγουμένως ήταν καθαρό φάουλ.

Κατά τα άλλα με εκπλήσει ως τώρα η εμφάνισή μας. Μακάρι να συνεχίσει έτσι η ομάδα. Λίγο προς το τέλος φάινεται να μπλόκαρε επιθετικά αλλά σε γενικές γραμμές το πάει πολύ καλά.

Ο Γιανγκ νομίζω ήταν αρκέτα πιο αργός όταν ξαναμπήκε. Και μόνο το ότι ξαναμπήκε βέβαια είναι πολύ ενθαρρυντικό.

T.W.Is.M.
Ανησυχητικο το γεγονος οτι η Εφες ειναι πολυ κακη επιθετικα, οχι τοσο σε αποτελεσματικοτητα, αλλα σε οργανωση και παρολα αυτα χανει μονο με 6. Αν στο δευτερο ημιχρονο δεν μπορει να παιξει κι ο Γιανγκ, υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα, γιατι δε νομιζω ο Χαντερ να μπορει να βγαλει 16-17' που θα χρειαστει να παιξει σε φουλ ενταση.
Αν βεβαια ανεβει ο Σπανουλης, ολα τα προηγουμενα αναιρουνται, αλλα θα ανεβει;;;
RipCity
Ο Σπανούλης σε κάθε διείσδυση δέχεται δύο περίπου φάουλ και τον λέτε τραγικό. Άνετα 10 πόντους θα είχε.

Από εκεί και πέρα ας μην ρισκάρουμε με Young, δεν μας καίει η νίκη.
yorgos
Να ρωτήσω εγώ... εσάς που σας βγαίνουν τα στατιστικά στον υπολογιστή (γιατί στο κινητό μου βγαίνουν και μένα) τι browser 'εχετε; Ούτε σε mozilla ούτε σε chrome βγάζω άκρη.
Zephyr
QUOTE(kotzito @ Nov 12 2015, 20:53 ) *
O αρχηγός όχι απλά σε άλλο γήπεδο, σε άλλη χώρα είναι σήμερα. Κρίμα πάντως γιατί έτσι όπως κύλαγε το παιχνίδι μπορούσαμε άνετα να κλείσουμε το ημίχρονο με +10.


Αυτό ακριβώς, πρέπει να συνέλθει ο Σπανούλης γιατί φαίνεται ότι το έχουμε το παιχνίδι και χρειαζόμαστε καθαρό μυαλό από τον αρχηγό. Τραβηγμένη η τεχνική ποινή αλλά πήγε να εκμαιεύσει φάουλ ο Σπαν.
Ευτυχώς ο Οθέλος παίζει και για τον Γιάνγκ, δυνατό πρώτο ημίχρονο!

QUOTE(mixalisgate7 @ Nov 12 2015, 20:38 ) *
Ξαναμπήκε ο Γιανκ και σε δυο φάσεις μου φάνηκε να κουτσαίνει. Μήπως δεν έπρεπε να επιστρέψε τόσο γρήγορα;


Μην αγχώνεσαι, παραδοσιακά έχουμε το καλύτερο ιατρικό τιμ της Ευρώπης ( 69.gif 24.gif 19.gif )
Ilias7
QUOTE(Zephyr @ Nov 12 2015, 20:59 ) *
Αυτό ακριβώς, πρέπει να συνέλθει ο Σπανούλης γιατί φαίνεται ότι το έχουμε το παιχνίδι και χρειαζόμαστε καθαρό μυαλό από τον αρχηγό. Τραβηγμένη η τεχνική ποινή αλλά πήγε να εκμαιεύσει φάουλ ο Σπαν.
Ευτυχώς ο Οθέλος παίζει και για τον Γιάνγκ, δυνατό πρώτο ημίχρονο!



Μην αγχώνεσαι, παραδοσιακά έχουμε το καλύτερο ιατρικό τιμ της Ευρώπης ( 69.gif 24.gif 19.gif )


Παντως εχουμε αλλαξει γιατρο απο περσι..
yorgos
QUOTE(Ilias7 @ Nov 12 2015, 22:01 ) *
Παντως εχουμε αλλαξει γιατρο απο περσι..

Ξεματιάστρα έπρεπε να αλλάξετε, όχι γιατρό.
T.W.Is.M.
QUOTE(RipCity @ Nov 12 2015, 20:57 ) *
Ο Σπανούλης σε κάθε διείσδυση δέχεται δύο περίπου φάουλ και τον λέτε τραγικό. Άνετα 10 πόντους θα είχε.

Από εκεί και πέρα ας μην ρισκάρουμε με Young, δεν μας καίει η νίκη.



Νομιζω οτι γενικα αφηνουν το σκληρο παιχνιδι οι διαιτητες. Βλεπω το εξης παραδοξο: Δινουν πιο πολλα σφυριγματα στην Εφες, αλλα η λογικη των σφυριγματων τους ευνοει τον Ολυμπιακο!
Ilias7
QUOTE(yorgos @ Nov 12 2015, 21:03 ) *
Ξεματιάστρα έπρεπε να αλλάξετε, όχι γιατρό.



Σε λιγο καιρο βλεπω να γινετε και αυτο..
rankin
Αυτος ο Σαριτς, ειναι ο νόθος γιος του Ορέστη Βλάχου;

Ασχημα μπήκαμε στο δευτερο
Zephyr
QUOTE(Ilias7 @ Nov 12 2015, 21:01 ) *
Παντως εχουμε αλλαξει γιατρο απο περσι..


QUOTE(yorgos @ Nov 12 2015, 21:03 ) *
Ξεματιάστρα έπρεπε να αλλάξετε, όχι γιατρό.


Για να είμαι ειλικρινής δεν ήξερα για την αλλαγή του γιατρού, πάντως η γούνα μας έχει καεί τόσο πολύ την τελευταία 10ετία που η λύση της ξεματιάστρας που προτείνει ο φίλος yorgos μου δεν μου φαίνεται καθόλου κακή!
D-Wade
Ρε Σφαιρό γίνεται να παίζεις με Μάντζαρη-Αθηναίου-Φράουλα( και λέει κάνουμε 15-0 σερι)
rankin
η κατάσταση με τα σφυρίγματα δεν ευνοεί για ξύλο στην άμυνα, αλλά αυτη τη στιγμή μοιάζει σαν τη μόνη μας λύση

Ωραιο φάουλ σφύριξε στο Λοτζεσκι! Χαρ-χαρ-χαρ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.