Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
liolias
QUOTE(rchos7 @ Jan 19 2007, 03:40 AM) *
μας ειδοποιει το συστημα για να προετοιμασουμε ευχες! tongue.gif


Ειδοποιει τον sihaina να ετοιμασει τα γλυκα μαλλον!!!
Pierce
χρονια πολλα sihaina!! αντε ισως παρεις και κανα xbox για δωρο smile.gif
jjc
Λοιπον....

εφτασα επιτελους τα 100 ποστ. Θα ηθελα να δηλωσω πως ειμαι πολυ χαρουμενος γι' αυο μυ το επιτευγμα και να βαλω ενα νεο στοχο: τα 1000 ποστς. Επισης θα ηθελα να σας ευχαριστησω για την παρεα που μου κανατε ολες αυτες τις ατελειωτες ωρες . Ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!
Και μην ξεχνατε




knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif
Alexmei
και ναι!!! άλλες δέκα σελίδες και το τόπικ αυτό θα γίνει μύθος.... biggrin.gif
Anaz
Βλαχος-Βερικιος στον Aυτιά καθε πρωί... 77.gif 77.gif
Pierce
καθε φορα που ο βερικιος μιλαει για οπλα-πολεμους-κλπ γουσταρει αγρια!φτιαχνεται το παιδι 68.gif
Anaz
Λαθος!Απλα ηταν τετοιο το ρεπορταζ που έκανε κ ετσι το υφος του.. Ο Βερικιος αριστεριζει και μάλιστα σημερα τον άκουσα να λέει "μειωστε τα κονδύλια για τον στρατο στο 1/4"..! Ενω αλλες φορες τον εχω ακουσει να κραζει στρατηγους για το υφος τους και τα λεφτα που παίρνουν! Του'χουν κολλησει την ρετσινια του "στρατοκαυλου" χωρις κανενα λόγο ουσιαστικα,κ ενω απ'ότι βλέπω εγω δεν ισχυει σε καμμια περιπτωση!μαλλον το αντιθετο!
Pierce
QUOTE(Anaz @ Jan 19 2007, 09:56 PM) *
την ρετσινια του "στρατοκαυλου"

αγαπουλα βαλε μπιπ στη ρετσινια tongue.gif

τι να σου πω ρε αναζ δεν ξερω....
dizzy_fingers
QUOTE
αγαπουλα

Ωχ ο Μάκαρος! 17.gif
Pierce
αγαπουλα να θυμασαι το ρητο που σου ειπα που οτι λενε στην σικελια και εμεις οι δυο θα τα παμε μια χαρα... 19.gif tongue.gif

edit:
QUOTE
στη σικελια οπου εχω συγγενεις υπαρχει ενα ρητο σχετικα με τη μαφια.''δεν ξερω τπτ δεν ειδα τπτ δεν ημουν εκει ,αλλα και εκει να ημουν παλι δεν ειδα τπτ''


στο θυμιζω για πρωτη και τελευταια φορα... γιατι αλλιως ph34r.gif kill.gif guns.gif torture.gif

smiley.gif (οντως εχει περαση)
dizzy_fingers
Τί? huh.gif
Έχει φαΐ εδώ κοντά? 38.gif

smiley.gif (έχει πέραση αυτή η φατσούλα μου φαίνεται)
jjc
Τι σημαινει objectional content?
Anaz
Eιναι απιστευτο ποσο στημένα ειναι καποια πραγματα,πως διαστρεβλώνεται η αλήθεια πως διογκώνονται τα γεγονότα και πως διαμορφωνουν την κοινη γνώμη τα ΜΜΕ.. Μιλάω για το άσυλο που όλως τυχαιως ήρθε στην επικαιρότητα και τα μεσα ξαφνικα δηλώνουν σοκαρισμενα και προσπαθουν να μας πεισουν οτι πλεον το να περπατα κανεις στην σχολη του,είναι σαν να παιζει με την ζωη του αφου η θα πέσει θυμα αναρχικου ή εμπορου ναρκωτικών ή βιαστη..!! τρομολαγνεία...
Δεν παίρνω θέση όσων αφορα το άσυλο,αλλα δεν μπορω να με κοροιδευουν στα μουτρα μου... 33.gif

Ειδικά το Μεga,έλεος... 68.gif Ευτυχώς υπάρχουν και καποιοι καλεσμένοι καθηγητές,δημοσιογράφοι και (ελαχιστοι) πολιτικοι, που φέρνουν το ζητημα στην πραγματική του θέση!
dizzy_fingers
QUOTE(jjc @ Jan 19 2007, 09:21 PM) *
Τι σημαινει objectional content?

Προσβλητικό περιεχόμενο, πιστεύω...
apkat
QUOTE
Eιναι απιστευτο ποσο στημένα ειναι καποια πραγματα,πως διαστρεβλώνεται η αλήθεια πως διογκώνονται τα γεγονότα και πως διαμορφωνουν την κοινη γνώμη τα ΜΜΕ.. Μιλάω για το άσυλο που όλως τυχαιως ήρθε στην επικαιρότητα και τα μεσα ξαφνικα δηλώνουν σοκαρισμενα και προσπαθουν να μας πεισουν οτι πλεον το να περπατα κανεις στην σχολη του,είναι σαν να παιζει με την ζωη του αφου η θα πέσει θυμα αναρχικου ή εμπορου ναρκωτικών ή βιαστη..!! τρομολαγνεία...


Οντως ειναι εντυπωσιακο..Και εγω σημερα εβλεπα ενα ρεπορταζ στο μακεδονια τιβι για το θεμα και δεν πιστευα τι ακουγα..Οτι δηλαδη ειναι επικυνδυνο να περπαταμε στη σχολη και οτι ειναι επιβεβλημενη η αρση του ασυλου..Δυστυχως τα ΜΜΕ διαμορφωνουν συνειδησεις και ειναι τραγικο η δημοσιογραφια μας να ειναι τετοιου επιπεδου..
Keyser_Soze
Συμφωνώ ότι οι δημοσιογράφει είναι ο μεγαλύτερος (ή από τους μεγαλύτερους) καρκίνος στην ελληνική κοινωνία αλλά επίσης συμφωνώ όσον αφορά την άρση του ασύλου. Μα είναι δυνατόν τα κωλόπαιδα να ρίχνουν τις μολότωφ και να ταμπουρώνονται μέσα στο πολυτεχνείο; Είναι δυνατόν να υπάρχουν "ελεύθεροι σκοπευτές" με όπλα που ρίχνουν φωτοβολίδες μέσα στο πολυτεχνείο και να ρίχνουν κατα βούληση εναντίον των ΜΑΤ; Εγω προσωπικά αν ήμουν αρχηγός της εκάστοτε διμοιρίας των ΜΑΤ, θα έμπαινα μέσα με την διμοιρία και όποιος δεν συμμορφωνόταν θα την έτρωγε στο κεφάλι στεγνά. Αν είναι δυνατόν να κινδυνεύει η ζωη μου τόσο σοβαρά κι εγώ να σκέφτομαι το άσυλο. Να το χέσω το άσυλο. Μια τουφεκιά θέλουν όλοι αυτοί οι δήθεν επαναστάτες, οι μαλάκες αντιεξουσιαστές.
apkat
QUOTE
Μια τουφεκιά θέλουν όλοι αυτοί οι δήθεν επαναστάτες, οι μαλάκες αντιεξουσιαστές.


Ειναι προφανες οτι διαφωνουμε.Δε θελω να μπω στην ουσια της διαφωνιας αλλα οι χαρακτηρισμοι σε καθε περιπτωση με ενοχλουν και καλο θα ηταν να λειπουν
thrylos7
Οι δηομοσιογράφοι είναι κατάρα κι ευλογία μαζί... εξαρτάται από το σε ποια κατηγορία κατατάσσεται ο καθένας.

Όσο για το άσυλο, οι αστυνομικοί έχουν το δικαίωμα να εισέρθουν στο χώρο του πανεπιστημίου, εφόσον αυτό κρίνεται απαραίτητο (από εισαγγελέα νομίζω)... Οπότε η συζήτηση περί ασύλου πρέπει να γίνει σε άλλη βάση.

Απλά ίσως γίνεται προσπάθεια να μπορούν να ελέγχονται ελεύθερα όλοι οι χώροι και η ελευθερία των πολιτών να υποστεί άλλο ένα πλήγμα. Ποιος ξέρει τι θα μας επιβάλλουν τώρα με αυτή τη ρουκέτα... Για όποιον αναρωτιέται για τον τρόπο σκέψης μου, να του θυμήσω τους ελέγχους σε ... καλλυντικά και σε κάθε είδους πράγματα στα αεροδρόμια (των ΗΠΑ μόνο η και σε άλλα; )
dizzy_fingers
Ήρεμα ρε Κάιζερ.
Μπορείς να πεις αυτό που θέλεις χωρίς να χρησιμοποιείς τέτοιες κουβέντες.
Keyser_Soze
Σόρι Ντίζι. Απλά τα έβλεπα αυτά προχθές και τα είχα πάρει τρελά.
dizzy_fingers
Άσε man...κι εγώ τα παίρνω ώρες ώρες (ειδικά τελευταία με κάτι καταστάσεις) αλλά αν κάπου πρέπει να κρατάμε την ψυχραιμία μας είναι σε τέτοιες περιπτώσεις smile.gif.
apkat
Λοιπον διαβαζα παλιοτερα θρεντ και εντοπιζα τη νικολεταη οποια ηταν εκπληκτικη και θελω να ρωτησω γιατι αποχωρησε και πως γινεται να επανελθει..Μιλαμε για μορφή(μη θιχτουν οι συνονοματοι tongue.gif )
Air Kef
Το λιγοτερο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα θρεντς που εντοπισες τα είχε ανοιξει σε άλλα υποφορουμ και αυτα μεταφέρθηκαν εδω... smile.gif

Ήταν μια διαφορετικη νοτα στο φόρουμ,όντως.. rolleyes.gif
kolossos
QUOTE
και πως γινεται να επανελθει..


Μην λες τέτοια και αρχίζει να αφρίζει ο Ντίζζυ tongue.gif
morfi
Αν δεν ερθει η νικολετα πισω θα αποχωρησω μαζι της...
NBAholic
Man, κάνε ένα λογαριασμό με το όνομά της σε κάποιο Ίντερνετ-Καφέ και το πρόβλημα λύθηκε. smile.gif
liolias
Χρονια πολλα στον sihaina(εστω και καθυστερημενα γιατι λογο σχολειου δεν μπηκα) και χρονια πολλα στον morfi!!! Χρονια σας πολλα παιδια και να ειστε παντα γεροι!!!
sihainas
Να 'σαι καλά αφεντικό... κι εσύ ότι επιθυμείς...
Anaz
Χρονια πολλά κι απο μένα!!Δεν τα πάω καλα με τις γιορτές μεχρι και του κολλητούς μου ξεχνάω,οπότε συγχωρέστε με... biggrin.gif

Αν συνεχισω να βλέπω τον Πρετεντερη στις ειδησεις να μιλάει για την παιδεία και τα επεισόδεια στα πανεπιστημια θα κανω ζημιά στην τηλεοραση!! shot.gif 68.gif
rchos
QUOTE
Αν συνεχισω να βλέπω τον Πρετεντερη στις ειδησεις να μιλάει για την παιδεία και τα επεισόδεια στα πανεπιστημια θα κανω ζημιά στην τηλεοραση!! shot.gif 68.gif


γιαυτο τις εκοψα τις ειδησεις!ειχα φτασει πολλες φορες σε αυτο το σημειο!
sihainas
Γι'αυτό κι εγώ τα μόνα κανάλια που βλέπω είναι Supersport και Filmnet...και αυτά μόνο αν έχει τπτ καλό...
Warrior
QUOTE(Anaz @ Jan 22 2007, 09:58 PM) *
Αν συνεχισω να βλέπω τον Πρετεντερη στις ειδησεις να μιλάει για την παιδεία και τα επεισόδεια στα πανεπιστημια θα κανω ζημιά στην τηλεοραση!! shot.gif 68.gif


laugh.gif laugh.gif

77.gif

Εχει και εκπομπη το βραδυ,με "εκλεκτους" καλεσμενους( 69.gif ) με θεμα το ασυλο!
Παρε κανα δυο χαπια...και κατσε να απολαυσεις.Βαλε και ενα πλεξιγκλας μπροστα απο την tv,να μην
τις προκαλεσουν ζημια τα αντικειμενα..και εισαι οκ! cool.gif
rchos
σημερα στις 11 νετ.εξαντας!εχει φοβερη εκπομπη!
δεν θα σπασεις και την τηλεοραση σιγουρα!
Marrieta Giannakou
QUOTE(Air Kef)
ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΤΟΚΟΙ ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ.




Aκουστε τον γιατι δν σας βλεπω καλα...Χαρ,χαρ,χαρ.. angry.gif angry.gif angry.gif icon_wave.gif cool.gif 45.gif





kill.gif
kostas_naxos
marieta giannakou tis katalipseis akou ktl ktl
ela tetarti a8ina kentro peace.gif
dizzy_fingers
iBlinds.

Δεν πρόκειται για ένα ακόμη gadget της apple, αλλά ένα βιντεάκι που δείχνει "ένα ακόμη άχρηστο" περιφερειακό για να σατυρίσει την όλη αυτή μανία με το ipod.
Το ζουμί όμως δεν είναι στο μήνυμα που θέλει να περάσει, αλλά στο ίδιο το βίντεο κλιπ.
Έχει γυριστεί με την τεχνική του stop motion animation (δηλαδή τραβάω μία φωτογραφία, κινώ λίγο το αντικείμενο, βγάζω φωτό, ξανακινώ το αντικείμενο κ.ο.κ., τα ενώνω σε μία ταινία).
Η μουσική είναι ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ!!!!!!!! Την έχω κατεβάσει (από εδώ www.gir2007.com) και δεν έχω σταματήσει να την ακούω από χθες.

Ακόμα πιο εντυπωσιακό είναι ασφαλώς πως δένει η κίνηση των στοριών με τη μουσική δημιουργώντας μία οπτικοακουστική πανδαισία όπου κυριαρχεί το λαμπερό λευκό σε αρμονία με το μελωδικό μπιτ.
Είναι πραγματικά εντυπωσιακό πως το πιο απλό και καθημερινό αντικείμενο μπορεί να σε μαγέψει και να σε καθηλώσει για 3' στη οθόνη...

Για μένα είναι ένα από τα καλύτερα βίντεο που έχω δει ποτέ στο youtube.
Αξίζει να το επισκεφτείτε.
morfi
QUOTE(Marrieta Giannakou @ Jan 23 2007, 04:31 AM) *
Aκουστε τον γιατι δν σας βλεπω καλα...Χαρ,χαρ,χαρ.. angry.gif angry.gif angry.gif icon_wave.gif cool.gif 45.gif
kill.gif

Tα ΤΕΙ κλειστα και οι φοιτητες αιωνιοι...
dizzy_fingers
Δεν αντέχω να μην το πω....κι ας αποκτήσω αρκετούς εχθρούς εδώ μέσα...

Δεν είναι "τα ΤΕΙ κλειστα και οι φοιτητες αιωνιοι" αλλά "τα ΤΕΙ κλειστα και οι σπουδαστές αιωνιοι"
19.gif


fast.gif
rchos
QUOTE
Δεν είναι "τα ΤΕΙ κλειστα και οι φοιτητες αιωνιοι" αλλά "τα ΤΕΙ κλειστα και οι σπουδαστές αιωνιοι"


πολυ σωστο το σχολιο!συμφωνω! 19.gif
jjc
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 23 2007, 06:23 PM) *
Δεν είναι "τα ΤΕΙ κλειστα και οι φοιτητες αιωνιοι" αλλά "τα ΤΕΙ κλειστα και οι σπουδαστές αιωνιοι"
19.gif
fast.gif


Αυτο νομιζω πως εσταξε δηλητηριο unsure.gif
dizzy_fingers
Ποιό δηλητήριο? Εδώ άρχισα πόλεμο! 19.gif
Alexmei
My friends PEACE is the only way to... more war ... (τι περιμένατε;;; when you make peace with your enemy, he prepears war)
apkat
QUOTE
Δεν είναι "τα ΤΕΙ κλειστα και οι φοιτητες αιωνιοι" αλλά "τα ΤΕΙ κλειστα και οι σπουδαστές αιωνιοι"


Σωστη παρατηρηση αλλα δεν καταλαβα τι θες να πεις wink.gif
dizzy_fingers
Άσε, θα σου πω από κοντά.
Alexmei
ρεκορ....
apkat
Γιατι ρεκορ;Αφου 188 ειναι το ρεκορ οπως λεει κατω κατω στην αρχικη σελιδα..
dizzy_fingers
Όντως.
Σίγουρα πάντως, είναι ρεκόρ εγγεγραμένων χρηστών.
Air Kef
Εγώ έχω περισσότερους!



Click to view attachment tongue.gif
Alexmei
QUOTE(apkat @ Jan 25 2007, 12:12 AM) *
Γιατι ρεκορ;Αφου 188 ειναι το ρεκορ οπως λεει κατω κατω στην αρχικη σελιδα..



QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 25 2007, 02:55 PM) *
Όντως.
Σίγουρα πάντως, είναι ρεκόρ εγγεγραμένων χρηστών.



ακριβώς.... wink.gif τώρα γιατί κύκλωσα με κόκκινο όλη την σελίδα είναι άλλη ιστορία... δεν είμαι καλά τελευταία... unsure.gif

QUOTE(Air Kef @ Jan 25 2007, 04:24 PM) *
Εγώ έχω περισσότερους!
Click to view attachment tongue.gif



angry_red.gif tongue.gif tongue.gif




Άσχετο... τώρα που έχετε τις φανέλες για αβατάρ σας μπερδεύω unsure.gif
dizzy_fingers
Διέκρινέ μας από τις υπογραφές tongue.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.