Help - Search - Members - Calendar
Full Version: $$$MVP ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ$$$
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
petrosterzis13
And the oscar goes to .........................................Edney 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Alexmei
ΟΕΟ;;; Εγώ θα έλεγα στον "Σοφο" λόγο της τεράστιας "μετάλαξης" του...
dizzy_fingers
Εγώ θα έλεγα να σταματήσουμε να ανοίγουμε τόπικ (και εν συνεχεία να απαντάμε από κάτω) χωρίς να δικαιολογούμε τις απαντήσεις μας, αλλά και να μη χρησιμοποιούμε attachments για άσχετους λόγους.
petrosterzis13
Καλα ντε μη βαράς
thrylos7
torture.gif
48.gif shot.gif
Εμείς εδώ είμαστε άγριοι..! Γκρρ!
tongue.gif biggrin.gif

Για να το φέρουμε σε ένα δρόμο το topic ο Έντνι μάλλον παίζει χωρίς αντίπαλο...
Ο Σχορτσιανίτης έχει κάνει εντυπωσιακές εμφανίσεις αλλά είναι πολλές και οι μέτριες εμφανίσεις του.. Για τον Έντνι είναι κάπως διαφορετικά τα πράγματα. Σίγουρα όμως είναι πιο πολύτιμος από τον Σοφοκλή αφού η ομάδα στηρίζεται σ' αυτόν και όταν παίρνει μπρος η ομάδα παίζει καλύτερα. Στα τελευταία ματς βέβαια υπήρξαν και εξαιρέσεις.
Όχι ότι έχει σημασία να ονομάσουμε από τώρα κάποιον MVP.. στο τέλος της χρονιάς θα μετράει.
sihainas
Εγώ δεν ξέρω σίγουρα ο Έντνι είναι το "βαρόμετρο" αλλά δεν νομίζω ότι είναι και ο καλύτερος παίχτης... δεν νομίζω ότι μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον ακόμα... όλοι είχαν τις καλές και τις κακές περιόδους τους... δεν είναι κάποιος νομίζω που να παίζει από την αρχή της χρονιάς καλά... Πάντως αν έπρεπε να διαλέξω κάποιον θα διάλεγα ή τον Σόφο ή τον Σειμπούτις καθώς είναι οι δύο που μ'αρέσουν περισσότερο... (και ο Βασιλόπουλος 3ος) παρ'όλο που ο 2ος δεν έχει κάνει και τόσο καλά παιχνίδια τελευταία...
hellenic
Ego psifizo Agadako icon_drunk.gif !
O Edney einai o MVP giati den eeikati aksiopisto ston 1 ektos apo afton o OSFP!Kai an arxisei o Edney gia ta kala o OSFP diskoa xanei!
nash
Εdney 100%.
Χωρίς αυτόν ο Ολυμπιακός είναι διαφορετική ομάδα...
morfi
Στον ολυμπιακο φετος ο MVP δεν ειναι παιχτης.Ειναι παραγοντας.Ειναι αυτος που εφτιαξε αυτην την ομαδα.
Τωρα οσον αφορα την δουλεια των παιχτων στο παρκε ειναι ομαδικη.Η αληθεια ειναι ομως οτι ο ολυμπιακος παιζει στους ρυθμους του εντνι.
Δηλαδη αυτο που ειπα πριν ειναι ψεμματα.... δεν μπορω να καταλαβω. 24.gif
Tony_K
Δε νομίζω ότι μπορεί να αμφισβητήσει κάποιος το ότι φετινός MVP είναι ο Έντνι, γύρω από αυτόν χτίστηκε ο Ολυμπιακός και δύσκολα θα αλλάξει κάτι στα πλει-οφ. Θα τα ξαναπούμε βέβαια και μετά τη λήξη.
thrylos7
QUOTE
Στον ολυμπιακο φετος ο MVP δεν ειναι παιχτης.Ειναι παραγοντας.Ειναι αυτος που εφτιαξε αυτην την ομαδα.

Δεν έχεις κι άδικο... Είναι και το όνομα του topic με τα $ που σε προδιαθέτει...
^PaNoS^
Ο Αγγελόπουλος ο Παναγίωτης? Συμφωνώ. Ασχετο κουτσομπολιό...Χθές ήταν στο Ποσειδώνιο που ήμουν και γώ. tongue.gif Καθόταν μάλιστα στο ίδιο τραπέζι με Αραβανή, Γιαμπουρά... cool.gif
thrylos7
Ποιοι είναι όλοι αυτοί;
Αντί να κοιτάξει την ομάδα... βγαίνει... Για σένα λέω Πάνο! tongue.gif 69.gif biggrin.gif
^PaNoS^
QUOTE(thrylos7 @ May 1 2006, 01:15 AM)
Ποιοι είναι όλοι αυτοί;
Αντί να κοιτάξει την ομάδα... βγαίνει... Για σένα λέω Πάνο!   tongue.gif  69.gif  biggrin.gif
*


Μοντέλα πολύ καλά cool.gif ... Eγω????? ohmy.gif Εγω φέτος δέν έχω χάσει ματς στην κυριολεξία!! Σε όλα μέχρι και τα φιλικά! w00t.gif Μόνο στα παιχνίδια εκτος λεκανοπεδίου και στο εκτός με Πανελλήνιο. Όπου αλλού πήραμε εισητήρια πήγα. Πάντως και σήμερα αντι να κοιμηθεί ήρθε ο Αγγελό. Την ίδια ώρα φύγαμε 6.30. tongue.gif
thrylos7
Βολιδοσκοπεί για τσιρλίντερς... Να μην παραπονιέται και ο morfi!

Σε όλα(και φιλικά) ε; Μπράβο σου Πάνο! Ωραίος! Ζηλεύω...(Για τον Αγγελόπουλο λέω! tongue.gif biggrin.gif ) 41.gif

Γιατί; Έχει χάσει αγώνα φέτος;

Το πιο κουφό(συνάμα άσχετο μιας και έχουμε ξεφύγει) ήταν φέτος που προπονητής ομάδας δεν πήγε ούτε αυτός πέρα από παίκτες που ήθελαν ξεκούραση σε εκτός έδρας ματς!!! Αν είναι δυνατόν... Ποιος είναι;

(Βέβαια, επειδή σιχαίνομαι όταν κάποιος μιλάει ανεύθυνα, δεν ξέρω αν είχε γίνει κάτι-ποιος ξέρει;- ώστε να μη μπορεί να πάει...)
^PaNoS^
Βασικά φιλικό γιατι μόνο με Παννελήνιο ήταν με κοινό. Με πιάνεις αδιάβαστο γιαυτό... Ποιός προπονητής? Πώς δέν το έμαθα???
thrylos7
Θα το αφήσω σαν quiz...

Δε θα το πω εγώ... Δεν είμαι κακοπροαίρετος.. icon_drunk.gif biggrin.gif

Edit: post no. 888 ...
^PaNoS^
Δέν παρακολούθησα το ματς με του Παο με Ηρακλή. Ισως να ενοείς αυτό λογικά... Θα το μάθω tongue.gif
thrylos7
Δεν είναι πολύ πρόσφατο, αν και φετινό.

Το σήμα του Ολυμπιακού βάλτο tatoo στον Iverson..!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.