Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχετικά με video του ΝΒΑ..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
pap-x
Έχω πολλά βίντεο και λινκς απο NBA, ακόμα και ολόκληρα παιχνίδια. Όπως είναι φυσικό δεν μπορώ να ανεβάσω 100 clips και παιχνίδια στο forum, χώρια που είναι ήδη ανεβασμένα σε ειδικά upload sites. Γι'αυτό ρωτάω αν μπορώ να ανοίγω τέτοια topics στο ΝΒΑ section ή σε κάποιο σχετικά διαμορφωμένο section.... smile.gif

Υ.Γ: Εννοείται πως θα ανεβάζω φωτογραφίες, βοηθητικά βιβλία, mix απο παίκτες του NBA κτλ....
Pierce
λοιπον.
για βιντεο απο το youtube υπαρχει αυτο το τοπικ
για βιντεο με ντριλς ριξε μια ματια σε αυτο το τοπικ (διαβασε τις προυποθεσεις στην αρχη)
ενω για ξεχωριστα βιντεο -φωτο κλπ υπαρχει το ειδικο section downloads
dizzy_fingers
Και πάντα, ποστάρουμε νόμιμο υλικό wink.gif.
pap-x
Αυτά τα ήξερα...απλά λέω αντι να ανεβάζω ένα-ένα βίντεο στο forum να δίνω απλά λινκς από άλλα upload sites (rapidshare, sendspace κτλ) και να δίνω 20 video σε ένα τοπικ παράδειγμα...
dizzy_fingers
Βεβαίως μπορείς.

Υπάρχουν ήδη αντίστοιχα τόπικ στα φόρουμ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ.

Αλλά όπως είπα, (ναι θα σε πρήξω πάλι) νόμιμο υλικό biggrin.gif.
Pierce
ειναι αρκετα περιπολοκο το θεμα με τα rapidshare κλπ.(λογω τηλεοπτικων δικαιωματων) καλυτερα οχι. smile.gif (ετσι πιστευω τουλαχιστον, καλυτερα να το επιβεβαιωσει και ο ντιζι)
dizzy_fingers
Δεν έχω ιδέα τί παίζει.
pap-x
Koίτα...ξέρω πάρα πολλά site που δίνουν όχι απλά βιντεάκια αλλά ολόκληρα προγράμματα και ταινίες μέσω rapidshare...Εξάλλου αυτά τα βίντεο είναι ήδη ανεβασμένα....
dizzy_fingers
Καλά, το τί κάνουν άλλα site δε μας ενδιαφέρει. biggrin.gif
Εδώ πρόσφατα περάσανε χειροπέδες σε 2 adminstrator γνωστών torrent forum.


Αλλά για τα rapidshare όντως δεν είχα ακούσει ποτέ τίποτα. Όπως είπα, άλλωστε, υπάρχουν ήδη αντίστοιχα τόπικ στο φόρουμ.

Οπότε, ξεκίνα να ποστάρεις αγώνες κι εκπομπές (πράγματα δηλαδή που θα μπορούσες να γράψεις με το βίντεο σου και να τα μοιραστείς μαζί μας).
Για πράγματα που πωλούνται σε dvd (αφιερώματα πχ, ή ταινίες) θα συνιστούσα να τα κρατούσες για πάρτη σου biggrin.gif.
Pierce
my bad τοτε. στο πρωτο λινκ που σου εδωσα μπορεις να ποσταρεις λινκς απο τα διαφορα site smile.gif
sihainas
Πάντως... το παράνομο υλικό είναι παράνομο κι ας μην είναι ανεβασμένο απευθείας στον server του site... οπότε θεωρητικά οι επιπτώσεις μπορεί να είναι οι ίδιες... wink.gif

...νομίζω rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.