Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καρφωνετε???Αν ναι τι Ηλικια ειστε??
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
KobeNBA
ΤΙ λεει μαγκες ?? εγω ειμαι καινουργιος εδω γι αυτο σορρυ αν εκανα τπτ λαθος sad.gif
Λιπον εγω ειμαι 15 χρονων 1.85 υψος και καρφωνω smile.gif
The Warlus
QUOTE(KobeNBA @ Jun 1 2009, 13:05 ) *
ΤΙ λεει μαγκες ?? εγω ειμαι καινουργιος εδω γι αυτο σορρυ αν εκανα τπτ λαθος sad.gif
Λιπον εγω ειμαι 15 χρονων 1.85 υψος και καρφωνω smile.gif


Καλωσόρισες και καλά ποστ!Εγώ είμαι 16 χρονών 2.02-2.03 και καρφώνω.Όμως για να καρφώσω έπρεπε να προπονηθώ αρκετά και να δυναμώσει το σώμα μου καθώς πιο μικρός,αν και ήμουν ψηλότερος από 'σένα(1.85 ήμουν στα 12-13) είχα πολύ αδύνατο κορμί και δεν είχα "δέσει"Εσύ με ύψος 1.85 και 15 χρονών θα πρέπει να έχεις πολύ καλό και γερό πάτημα!
KobeNBA
Ευχαριστω φιλε!!!Ναι δικιο εχεις παλια πηγαινα αλμα εις υψος και απο εκει ττο υιοθετησα.πολυ καλο υψος εχεις μπραβο.εγω θελω να παω 1.98 οσο ειναι ο Kobe Bryant και μετα τελος.ελπιζω να παω :Ρ
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
1,90 k ΝΑΙ...Καρφωνω!!!!!!! smiley.gif

Δ.
C.P.3
1,68.......15χρονων καιιιιι........δυστιχως δεν καρφωνω..........ακουμπαω το στεφανι με γερο πατημα αλλα δν μπορω...θελω να φτασω τα 1.83 που ειναι ο Chris Paul.....ελπιζω να τα καταφερω.... tongue.gif
CAMPEON
QUOTE(C.P.3 @ Jun 24 2009, 16:06 ) *
1,68.......15χρονων καιιιιι........δυστιχως δεν καρφωνω..........ακουμπαω το στεφανι με γερο πατημα αλλα δν μπορω...θελω να φτασω τα 1.83 που ειναι ο Chris Paul.....ελπιζω να τα καταφερω.... tongue.gif

Θα το φτασεις φιλε ειμαι σιγουρος!!!! Εχεις ακομα χρονια μπροστα σου η το πολυ σε 1-2 χρονια να τα εχεις καταφερει!!!!

Εγω που ειμαι 1,79 μπορω να καρφωσω αλλα με λιγη προσπαθεια επιπλεον απο την κανονικη!!!!!!! smiley.gif
C.P.3
QUOTE(CAMPEON @ Jun 24 2009, 16:10 ) *
Θα το φτασεις φιλε ειμαι σιγουρος!!!! Εχεις ακομα χρονια μπροστα σου η το πολυ σε 1-2 χρονια να τα εχεις καταφερει!!!!

Εγω που ειμαι 1,79 μπορω να καρφωσω αλλα με λιγη προσπαθεια επιπλεον απο την κανονικη!!!!!!! smiley.gif



Ευχαριστω φιλε μου ελπιζω να εχεισ δικιο αλλα.....μηπως ξερεισ μεχρι τα ποσαα ψηλωνει ενας αν8ρωποσ γιατι πολυ μου λενε πολλα.... ohmy.gif
CAMPEON
Εμενα μου εχουν πει μεχρι τα 18-20 και μετα οτι πηρες-πηρες. Δεν ειμαι και σιγουρος αν εχουν δικιο!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.