Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final 4 Βελιγράδι - Εισιτήρια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2017-18
left659
Καλησπέρα στην ομάδα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα εισιτήρια του Final 4 στο Βελιγράδι. Μπαίνω στο επίσημο σαιτ της ευρωλίγκας για τα εισιτήρια και μου τα βγάζει sold out. Με παραπέμπει όμως στο σαιτ viagogo και στο σαιτ mytigo. Εκεί βρίσκω διαθέσιμα. Να τα κλείσω λοιπόν από εκεί?? Είναι ασφαλές?? Η υπάρχει κίνδυνος να τα πληρώσω και να μην δω εισιτήρια ποτέ στα χέρια μου? Εχει κάποιος εμπειρία από αυτά?? Γιατί έχουμε κανονίσει τις άδειες, έχουμε κλείσει ξενοδοχειο μέσω booking και τώρα είμαστε στην αναζήτηση εισιτηρίων και στην έκδοση διαβατηρίων. Δεκτή κάθε βοήθεια. Περιμένω απάντηση όποιος μπορεί...
sacarame
QUOTE(left659 @ Apr 15 2018, 14:07 ) *
Καλησπέρα στην ομάδα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα εισιτήρια του Final 4 στο Βελιγράδι. Μπαίνω στο επίσημο σαιτ της ευρωλίγκας για τα εισιτήρια και μου τα βγάζει sold out. Με παραπέμπει όμως στο σαιτ viagogo και στο σαιτ mytigo. Εκεί βρίσκω διαθέσιμα. Να τα κλείσω λοιπόν από εκεί?? Είναι ασφαλές?? Η υπάρχει κίνδυνος να τα πληρώσω και να μην δω εισιτήρια ποτέ στα χέρια μου? Εχει κάποιος εμπειρία από αυτά?? Γιατί έχουμε κανονίσει τις άδειες, έχουμε κλείσει ξενοδοχειο μέσω booking και τώρα είμαστε στην αναζήτηση εισιτηρίων και στην έκδοση διαβατηρίων. Δεκτή κάθε βοήθεια. Περιμένω απάντηση όποιος μπορεί...



Το μόνο που ξέρω είναι ότι κάποιοι φίλοι μου έχουν κλείσει εισιτήριο από το viagogo και ως τώρα δεν είχανε κάποιο πρόβλημα.


Μάλιστα το σάιτ σου δίνει τη δυνατότητα να επαναπωλήσεις τα εισιτήρια αν τελικά δεν πάει η ομάδα σου ή δεν μπορείς να πας...
osfp
QUOTE(left659 @ Apr 15 2018, 11:07 ) *
Καλησπέρα στην ομάδα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα εισιτήρια του Final 4 στο Βελιγράδι. Μπαίνω στο επίσημο σαιτ της ευρωλίγκας για τα εισιτήρια και μου τα βγάζει sold out. Με παραπέμπει όμως στο σαιτ viagogo και στο σαιτ mytigo. Εκεί βρίσκω διαθέσιμα. Να τα κλείσω λοιπόν από εκεί?? Είναι ασφαλές?? Η υπάρχει κίνδυνος να τα πληρώσω και να μην δω εισιτήρια ποτέ στα χέρια μου? Εχει κάποιος εμπειρία από αυτά?? Γιατί έχουμε κανονίσει τις άδειες, έχουμε κλείσει ξενοδοχειο μέσω booking και τώρα είμαστε στην αναζήτηση εισιτηρίων και στην έκδοση διαβατηρίων. Δεκτή κάθε βοήθεια. Περιμένω απάντηση όποιος μπορεί...



Είναι ασφαλές...πάντως διαβατήρια γιατί βγάζεις ? Για 3-5 ημέρες πηγαίνεις κανονικά με ταυτότητα.
left659
QUOTE(osfp @ Apr 15 2018, 15:42 ) *
Είναι ασφαλές...πάντως διαβατήρια γιατί βγάζεις ? Για 3-5 ημέρες πηγαίνεις κανονικά με ταυτότητα.

Είχα την εντύπωση ότι από Σκόπια δεν περνάς με ταυτότητα και θέλεις διαβατήριο. Θα το ψάξω αυτό.

QUOTE(sacarame @ Apr 15 2018, 15:37 ) *
Το μόνο που ξέρω είναι ότι κάποιοι φίλοι μου έχουν κλείσει εισιτήριο από το viagogo και ως τώρα δεν είχανε κάποιο πρόβλημα.


Μάλιστα το σάιτ σου δίνει τη δυνατότητα να επαναπωλήσεις τα εισιτήρια αν τελικά δεν πάει η ομάδα σου ή δεν μπορείς να πας...


Στο σαιτ της viagogo διάβασα ότι μου στέλνουν στο mail μου τα εισιτήρια σε pdf τα εκτυπώνω και είμαι έτοιμος. Έτσι έγινε με τους φίλους σου αν ξέρεις??
Redoctor
Ειχα παρει το 12 απο viagogo. Επειδη ηταν μεταπωληση μου χαν στειλει το εισιτηριο σπιτι με κουριερ. Ολα καλα ειχαν παει.

UPDATE οντως στο viagogo τα στελνουν μονο ηλεκτρονικα πλεον αποτι φαινεται

Η θεση μου ηταν με τους φιλαθλους της μπαρτσελονα (ελαχιστοι) αλλα γενικα δεν υπηρχε ελεγχος και αλλαζες ευκολα θεση στο πανω διαζωμα.
Στον τελικο μαλιστα, ενω οι σκαλες για το κατω διαζωμα ηταν κανονικα μπλοκαρισμενες, υπηρχε ενα ανοιγμα (στο ημιχρονο) και κατεληξα αρχικα διπλα στο παρκε (πραγματικα κανενας ελεγχος) για τα πρωτα λεπτα του 2ου ημιχρονου. Εκει βεβαια με διωξαν γιατι δεν ειχα διαπιστευση. Αλλα και παλι πολυ ευκολα εκατσα στο κατω διαζωμα πισω απο τα δημοσιογραφικα! Τα οποια φυσικα υπερπηδησα μετα το καλαθι του Γιωργαρου!

Παντως και στο viagogo και στο mytigo οι τιμες ειναι πολυ τσιμπημενες. Ειδικα στο viagogo η αρχικη τιμη των φτηνοτερων εισιτηριων ηταν 100+ και τα δινουν τωρα 400... Update II με φπα και τελος διεκπεραιωσης παει στα 550. Μαυραγοριτες..

Στο mytigo λιγο καλυτερα τα πραγματα εφοσον βεβαια περασει η ομαδα/ομαδες που επιλεξεις.

Τεσπα, προσωπικα εφοσον περασουμε θα περιμενω μηπως βγουνε πακετα με πιο λογικες τιμες sport-smiley-017.gif

ΥΓ αν κανεις εχει αγορασει εισιτηρια και δεν τα θελει Pm !
osfp
Δεν χρειάζεται πλέον ούτε βίζα ούτε και διαβατήριο...


Επίσης κάνε υπομονή για εισιτήρια,τουλάχιστον πέρυσι..βγήκαν εισιτήρια στην επίσημη ιστοσελίδα της Euroleague μετά τα δεύτερα παιχνίδια των Playoffs,αλλιώς πάρε από το Mytigo.
BigTicket22
Σε περίπτωση που οποιοσδήποτε θέλει να πάει στο Final Four, προσπαθώ να πουλήσω δύο εισιτήρια weekend pass. Δεν μας έκανε την χάρη η Πανάθα smiley.gif
BigTicket22
Έχω μια απορία, εάν μπορεί κάποιος να μου την λύσει. Το weekend pass είναι ενα εισιτήριο για ημιτελικά και ένα για τελικό ή είναι ένα ενιαίο για όλα?
RipCity
Να σου κανω εγω μια ερωτηση; Τα εισιτηρια δοκιμασες να τα πουλησεις μεσω viagogo η καποιας αλλης λυσης; γιατι κι εγω σε φαση πωλησης ειμαι.
BigTicket22
Προσπάθησα απο viagogo, ticketbis, stubhub. Γενικά δεν υπήρχε κίνηση, αλλά κατάφερα να πουλήσω στον τομέα του final & third place για λιγότερα λεφτά φυσικά. Για αυτο τον λόγο ρωτάω, για να δω εαν μπορω να πουλησω ξεχωριστα και τα των ημιτελικων.
sacarame
Υπάρχει διαθέσιμο εισιτήριο για το final 4 αν κάποιος ενδιαφέρεται έστω και τελευταία στιγμή. Πληροφορίες με πμ..


Εσείς οι από πάνω βρήκατε καμιά άκρη να τα δώσετε τελικά;;
RipCity
QUOTE (sacarame @ May 13 2018, 14:10 ) *
Υπάρχει διαθέσιμο εισιτήριο για το final 4 αν κάποιος ενδιαφέρεται έστω και τελευταία στιγμή. Πληροφορίες με πμ..


Εσείς οι από πάνω βρήκατε καμιά άκρη να τα δώσετε τελικά;;


Ναι εγώ τα πούλησα μέσω viagogo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.