Help - Search - Members - Calendar
Full Version: User Name Α.Ε.
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2
morfi
Το τοπικ αυτο το εχει ανοιξει σε ενα αλλο φορουμ ο καμενος (με ενα Μ με δυο γραφεται το κομμενος) φιλος μου Paparas_GT.Μετα απο πολυωρες διαπραγματευσεις και μετα απο πολλες διαφωνιες, μπουνιες, κλοτσιες, βρισιδια επιτελους μου εδωσε το δικαιωμα να μεταφερω αυτοσιο το τοπικ του καθως και τον τιτλο του...

"Εδώ μπορείτε να γράψετε τι σημαίνει το username σας, ή, αν δεν σημαίνει κάτι, πώς σας ήρθε η έμπνευση για αυτό..."

"Το δικό μου, για αρχή, το σκέφτηκα εντελώς τυχαία μια μέρα που καιγόμουν στο Counter Strike πριν 2 χρόνια περίπου...
Πρόκειται για την τούρμπο έκδοση (GT) του απλού Παπάρα που όλοι ξέρετε..."

Ελατε... πειτε και εσεις απο που βγαινουν τα ηλιθια username σας...
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
morfi
Και ξεκιναω εγω...
Με εβγαλε μορφη στην τριτη λυκειου ενας συμμαθητης μου (γεια σου Αρη! icon_wave.gif ) λογω του απιστευτικου σχηματος που εχει η μυτη μου... Επισης μου ειπε οτι εγω ημουνα η δευτερη μορφη του σχολειου αφου υπηρχε ενας αλλος πιο πανω απο εμενα για αγνωστο λογο... στις καρδιες ολων ομως εγω παραμενω η μια και μοναδικη μορφη του 3ου ενιαιου λυκειου στο αιγαλεω... cool.gif

Τhree Cheers For Revenge
harris
το δικό μου είναι απλό... είναι ΦΥΣΙΚΑ το όνομά μου... οπότε δεν χρειάζεται εξήγηση...

είμαι περίεργος να μάθω για trefoil 13, Anaz, dizzy fingers, live strong και άλλους που δεν θυμαμαι τωρα...
kolossos
Το δικό μου προέρχεται από το γεγονός ότι είμαι οπαδός... του Σπόρτιγκ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 19.gif peace.gif cool.gif
harris
esy agori mou eisai theos ... lol
Live strong
Ενώ σκεφτόμουν 39.gif τι nick να χρησιμοποιήσω όταν γράφτηκα στο forum έτυχε να κοιτάξω w00t.gif το χέρι μου. Φορούσα το βραχιολάκι Live strong. Μου άρεσε smile.gif και το έγραψα.
Άλλωστε δίνει ένα πολύ ωραίο μήνυμα… rolleyes.gif cool.gif
tsops
Πολύ καλό topic Μόρφιους! Το δικό μου δεν έχει κάτι ιδιαίτερο αλλά είναι όμως αστείο (κάποιοι νομίζουν ότι βγήκε αλλιώς αλλά κάνουν....λάθος! laugh.gif )

Το 1991 ήμουν παίκτης του Adelphi University στην Νέα Υόρκη. Το επώνυμό μου, καθότι μεγάλο για τα αμερικάνικα standards, ήταν δύσκολο να το προφέρουν (από σχολιαστές μέχρι και ο ίδιος μου ο προπονητής! icon_drunk.gif ), οπότε ο τότε assistant coach μου Jim Heddax, είχε τη "φαεινή" ιδέα να με φωνάζουν "tsops" ως σύντμηση. Όταν γύρισα στην Ελλάδα και δεδομένου ότι μου άρεσε, το κράτησα.

Ειδικά στα προπονητικά μου...δρώμενα, το tsops είναι πια το trademark μου. Αυτά από μένα wink.gif
dizzy_fingers
Κι εγώ που νόμιζα ότι έβγαινε από τα παϊδάκια (chops) tongue.gif.
NBAholic
ΝΒΑholic: Ό,τι λέει: Απόφοιτος και οπαδός της Norwegian Bowling Academy.
mikri prasini ollandeza
Εγώ όταν γράφτηκα στο φόρουμ έπεσα σε βαθιές σκέψεις για το τι Nick να βάλω...νύχτες και μέρες, μέρες και νύχτες, δεν έκλεισα μάτι για το τι να βάλω!!Τελικά όμως έβαλα μικρή πράσινη ολλανδέζα!Πώς το αποφάσισα?Άκουγα από την τηλεόραση:
Μικρή μου ολλανδέζα ψάχνει για νησάκι,
στο 11880(με χρέωση είναι αυτό) θα βρει βαποράκι!

Έτσι βγήκε το μικρή ολλανδέζα!το πράσινη το έβαλα για να μη με βρίσει κανείς και με πει οπαδό του οσφπ!
Αυτά από μένα!

Sp:Όλοι έχετε μια μικρή σχέση με τον Άρη(πλανήτη, όνομα), ε?[(γεια σου Αρη! ):morfi speaking]
sihainas
χμ... το username μου βγαίνει από την περιοχή που μένω στην Πάτρα... τα Συχαινά. Θα σας πω μια ιστορία για να μάθετε όλοι πόσο ιστορική είναι η περιοχή που μένω...

Στα αρχαία χρόνια με την κάθοδο των Αχαιών.... τα Συχαινά ήταν από τις πρώτες περιοχές που κατοικήθηκαν... ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου τώρα είναι ένα νεκροταφείο στα αρχαία χρόνια όμως εκεί έκαναν θυσίες στους θεούς... και επειδή μύριζε πολύ άσχημα όποιος πέρναγε απ'έξω έλεγε...συχαίνoμαι, συχαίνoμαι... και έτσι η περιοχή ονομάστηκε Συχαινά... (ps. Τώρα ευτυχώς έχει ξεθυμάνει η μοιρωδιά tongue.gif )


Το ξέρατε?
Alexmei
Εγώ τώρα........όπως έχω πει σε ένα άλλο τόπικ(off topic σκέψεις) είμαι και μισός Λιβανέζος. Αλλά! ο παππούς μου από την μεριά του πατέρα μου γεννήθηκε στην Κίνα (στο Χαρμπιν.) Ήταν Ποντιο-κινέζος.Το επίθετό του άρχιζε με : Μεϊ...(δεν είναι μόνο το "Μεϊ" το επίθετό μου, απλός εγώ δν το γράφω όλο.........στα Κινέζικα σημαίνει "όμορφος" αλλά και σε πολλά έργα με το χρησημοποιούν και σαν όνομα) ο παππούς μου έχει ένα κόλλημα με το να συντομεύει τα ονόματα της οικογένειας και να προσθέτει το "mei".....στον αδερφό μου Kmei, στον πατέρά μου Chrismei κτλ..... έτσι και εγώ έχω το "Alexmei"......προσοχή! δν εννοώ όμως "Alex ο όμορφος" (διαβάστε την έννοια του "Mei" πιο πάνω)

Αυτά από εμένα! peace.gif icon_wave.gif
mikri prasini ollandeza
Στο τέλος θα μας πεις ότι είσαι κι απ΄την κόλαση ρε!Καμιά περιοχή του κόσμου δεν έχεις αφήσει!Λίβανους,Κίνες...
Alexmei
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jul 13 2006, 01:42 PM)
Στο τέλος θα μας πεις ότι είσαι κι απ΄την κόλαση ρε!Καμιά περιοχή του κόσμου δεν έχεις αφήσει!Λίβανους,Κίνες...
*



εγώ φταίω; σοβάρα έτσι είναι wink.gif
mikri prasini ollandeza
QUOTE(Alexmei @ Jul 13 2006, 02:02 PM)
εγώ φταίω; σοβάρα έτσι είναι wink.gif
*


Τι έτσι?απ΄την κόλαση είσαι?? icon_drunk.gif
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jul 13 2006, 12:09 PM)
Κι εγώ που νόμιζα ότι έβγαινε από τα παϊδάκια (chops) tongue.gif.
*


Δεν είσαι ο μόνος! wink.gif
peka
Μμμ...ενδιαφερον topic αυτο!
Το δικο μου βγαινει απο τα αρχικα απο το ονοματεπωνυμο μου...
Βασικα με εχει βολεψει και το χρησιμοποιω αρκετα...
smile.gif
trefoil 13
Ωραίο τόπικ!

Το trefoil είναι το τριφύλλι στα αγγλικά. Μια μέρα που χαζολογούσα το είδα στο λεξικό και μου άρεσε σαν λέξη...

Όταν ήταν να γραφτώ στο forum, ήθελα να βρω κάτι που να με χαρακτηρίζει και σαν Παναθηναικό και τι καλύτερο από το τριφύλλι;;;
tsops
QUOTE(peka @ Jul 13 2006, 03:43 PM)
Μμμ...ενδιαφερον topic αυτο!
Το δικο μου βγαινει απο τα αρχικα απο το ονοματεπωνυμο μου...
Βασικα με εχει βολεψει και το χρησιμοποιω αρκετα...
smile.gif
*


Φαντάσου να ήταν όλο το ονοματεπώνυμό σου....Πε Κα....κορεάτισσα αθλήτρια με κοινοτικό διαβατήριο στη Πάτρα! laugh.gif
dizzy_fingers
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 04:02 PM)
Το trefoil είναι το τριφύλλι στα αγγλικά. Μια μέρα που χαζολογούσα το είδα στο λεξικό και μου άρεσε σαν λέξη...
*

Ευτυχώς το ξεκαθάρισες γιατί μου θύμιζε εταιρία πετρελαίων... tongue.gif

Alexmei, ενδιαφέρουσα η ιστορία των προγόνων σου.
Άντε οι απόγονοί σου να μεταναστεύσουν και από Λατινική Αμερική μεριά.
Anaz
Προτινω να μετονομαστει η motoroil σε..trefoil tongue.gif

Για το Anaz..αν σας πω μετα θα πρεπει να σας σκοτώσω.. ph34r.gif 48.gif
morfi
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 06:02 PM)
Όταν ήταν να γραφτώ στο forum, ήθελα να βρω κάτι που να με χαρακτηρίζει και σαν Παναθηναικό και τι καλύτερο από το τριφύλλι;;;
*

Ας εγραφες πελατης... tongue.gif
Alexmei
QUOTE(peka @ Jul 13 2006, 03:43 PM)
Μμμ...ενδιαφερον topic αυτο!
Το δικο μου βγαινει απο τα αρχικα απο το ονοματεπωνυμο μου...
Βασικα με εχει βολεψει και το χρησιμοποιω αρκετα...
smile.gif
*



pe=πετρα, ka=καραδημητρίου; 24.gif

QUOTE(dizzy)
Alexmei, ενδιαφέρουσα η ιστορία των προγόνων σου.
Άντε οι απόγονοί σου να μεταναστεύσουν και από Λατινική Αμερική μεριά.


Σε ευχαριστώ που σου άρεσε η ιστορία...λες να παω Λατινική Αμερική; σκεφτόμουν όταν μεγαλώσω να πάω στην Αμερική ή Καναδά..... θα στείλω τον Αδερφό μου Βραζιλία. cool.gif

QUOTE(morfious)
Ας εγραφες πελατης...


καλό σαν σκέψη αλλά δν ισχύει ε; icon_wave.gif peace.gif
dizzy_fingers
Ας απαντήσω κι εγώ:

Κάποτε χρησιμοποιούσα το geo_s_mart (αν κάποιος σύχναζε στο alito.gr, allforums.gr, dvdstuff.gr θα με θυμάται) το οποίο έβγαινε από τα αρχικά της σχολής μου (!) και του ονοματεπώνυμού μου.

Επειδή, όμως, για κάποιο λόγο ήθελα να κάνω μία νέα αρχή και να αφήσω πίσω το μέχρι τότε διαδικτυακό παρελθόν μου, είπα να το αλλάξω.

Πως μου ήρθε το dizzy_fingers...δεν υπάρχει ακριβής εξήγηση.
Απλά μου άρεσε σαν όνομα (ήξερα ότι υπήρχε κιθαρίστας με τέτοιο όνομα...αργότερα έμαθα ότι υπήρχε και πιανίστας....δύο πιανίστες) και νομίζω πως τότε είχα πάρει πολύ στα ζεστά το θέμα της τρίπλας (ήθελα να γίνω dizzy balla cool.gif wos_sport4.gif biggrin.gif) και έκανα επί ένα καλοκαίρι κάτι ασκήσεις βελτίωσης τεχνικής.
Αυτές απαιτούσαν πολύ δύναμη από τα δάχτυλα ενώ άλλες τα ενδυνάμωναν, καθώς ως γνωστόν η τρίπλα απαιτεί χειρισμό με τα δάχτυλα.
Τον συνειρμό από αυτές τις ασκήσεις μέχρι το διαδικτυακό μου nick, ακόμη αδυνατώ να τον συλλάβω...αλλά κάπως έτσι προέκυψε.
Αόριστα biggrin.gif.
Keyser_Soze
Λοιπόν...
Εγώ βασικά για πάρα πολλά χρόνια (από το δημοτικό) χρησιμοποιούσα το ψευδώνυμο Max Damage εξ'αιτίας ενός ΘΕΙΚΟΥ παιχνιδιού για PC το Carmageddon (όποιος δεν το έχει παίξει δεν έχει δει ΤΙΠΟΤΑ!!!) όπου το όνομα του κεντρικού ήρωα ήταν Max Damage. Όποιος δει τα username μου σε msn ή yahoo θα καταλάβει.
Το Keyser Soze μου κόλλησε όταν είδα την ταινία Usual Suspects για 68η φορά που ήταν το πραγματικό όνομα του "Μεγάλου" κακού και έτσι για αλλαγή είπα να το χρησιμοποιήσω αντί του Max Damage.
weirdo1977
you so fucking special
i wish i was special
but i m a creep
i m a weirdo

οι παλιες αγαπες πηγαινουν στον παραδεισο,
μενει ομος κατι κ εδω για να θυμόμαστε.
trefoil 13
QUOTE(morfi @ Jul 13 2006, 07:14 PM)
Ας εγραφες πελατης...  tongue.gif
*

Και εσύ θα έγραφες λαγόκοτα;;;
morfi
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 14 2006, 01:36 AM)
Και εσύ θα έγραφες λαγόκοτα;;;
*

Βασικα ηθελα να βαλω το "35αρης" ελπιζω να καταλαβες... wink.gif
η το tapiraolakaieseisakomaprospathite... αλλα το τελευταιο ειναι λιγο μεγαλο... και ακατορθωτο... οχι για ολους φυσικα...
trefoil 13
Τότε και εγώ: 30+x3...
Δεν συνεχίζω. Μπασκετικό φόρουμ είναι...
peka
QUOTE(tsops @ Jul 13 2006, 04:34 PM)
Φαντάσου να ήταν όλο το ονοματεπώνυμό σου....Πε Κα....κορεάτισσα αθλήτρια με κοινοτικό διαβατήριο στη Πάτρα! laugh.gif
*


Μμμ...δεν το ειχα σκεφτει ετσι? Απο Κορεα ε??? Ε τοτε μαλλον θα επαιρνα και κανενα ευρω παραπανω...! Μηπως να το προσπαθησω τωρα στα γεραματα???
wink.gif

QUOTE(alexmei @ Jul 13 2006)
pe=πετρα, ka=καραδημητρίου;
*


Καλη η προσπαθεια σου αλλα εισαι μακρια ακομα...!
tongue.gif
harris
εγω το ξερω, εγω το ξερω... χιχιχι... αλλά δεν το λέω...
Live strong
QUOTE(harris @ Jul 14 2006, 09:44 AM)
εγω το ξερω, εγω το ξερω... χιχιχι... αλλά δεν το λέω...
*



Εσύ πολλά ξέρεις μικρέ και πρέπει χμ… 39.gif kill.gif 19.gif blech.gif
tsops
QUOTE(peka @ Jul 14 2006, 09:41 AM)
Μμμ...δεν το ειχα σκεφτει ετσι? Απο Κορεα ε??? Ε τοτε μαλλον θα επαιρνα και κανενα ευρω παραπανω...! Μηπως να το προσπαθησω τωρα στα γεραματα???
wink.gif
*


Ποτέ δεν ξέρεις...θα σου πρότεινα μάλιστα να ανέβεις προς Αθήνα πλευρά. Που ξέρεις? μπορεί να θέλουν κορεάτισσες στην ομάδα τους.....κάποιοι... 65.gif

Γειά σου ρε Χάρη με τα ωραία σου, αλλά πρόσεχε γιατί η Live έχει πάρει τα δικαιώματα της peka και θα σε κυνηγάει αν το αποκαλύψεις! laugh.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Jul 14 2006, 10:19 AM)
Ποτέ δεν ξέρεις...θα σου πρότεινα μάλιστα να ανέβεις προς Αθήνα πλευρά. Που ξέρεις? μπορεί να θέλουν κορεάτισσες στην ομάδα τους.....κάποιοι... 65.gif

Γειά σου ρε Χάρη με τα ωραία σου, αλλά πρόσεχε γιατί η Live έχει πάρει τα δικαιώματα της peka και θα σε κυνηγάει αν το αποκαλύψεις! laugh.gif
*



Εμ τι! Εγώ τον έχω του χεριού μου… rolleyes.gif και ως γυναίκα και ως μαμά, του τραβάω και κανένα αφτί άμα λάχει… ugly1.gif
Η Peka από κει που είναι που να μπορέσει να υποστηρίξει τον εαυτό της…
torture.gif
peka
QUOTE(Live strong @ Jul 14 2006, 03:37 PM)
Εμ τι! Εγώ τον έχω του χεριού μου… rolleyes.gif και ως γυναίκα και ως μαμά, του τραβάω και κανένα αφτί άμα λάχει… ugly1.gif
Η Peka από κει που είναι που να μπορέσει να υποστηρίξει τον εαυτό της…
torture.gif
*



Thanks Live. Ειδες τι εκανες coach παλι??? Αναψες τα αιματα...! shot.gif
Ευτυχως εχω υποστηρικτες...!
icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(peka @ Jul 14 2006, 04:29 PM)
Thanks Live. Ειδες τι εκανες coach παλι??? Αναψες τα αιματα...!  shot.gif 
Ευτυχως εχω υποστηρικτες...!
icon_wave.gif
*



Δεν κάνει τίποτα! Πάντα στη διάθεσή !!!! wink.gif
morfi
Λοιπον τα εχω παρει... σοβαρα τα εχω παρει... ΝΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΤΟΠΙΚ! ΝΑΙ! ΜΕ ΣΕΝΑ!
Ας ηρεμησουμε ομως... Ο λογος που τα πηρα?ΕΣΕΙΣ!Ακουσα να με φωναζετε μόρφη... η αληθεια ειναι οτι στην αρχη το πηρα ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ.Ο τονος πηγαινει στο Η.ΜΟΡΦΗ!μορφή...


ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ MOΡΦ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ!

Αυταααααααααααααααα


Click to view attachment
Alexmei
ρε μορφή από τότε που έκλεισαν οι καμένοι το έχεις πάρει πάνω σου; όλα αυτά τα :
QUOTE
ΝΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΤΟΠΙΚ! ΝΑΙ! ΜΕ ΣΕΝΑ!
είναι κλεμμένα από τους καμένους ρε! Δν λέω ότι το συγκεκριμένο είναι αλλά αυτό το στυλ......
peka
QUOTE(morfi @ Jul 20 2006, 03:12 AM)
Λοιπον τα εχω παρει... σοβαρα τα εχω παρει... ΝΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΤΟΠΙΚ! ΝΑΙ! ΜΕ ΣΕΝΑ!
Ας ηρεμησουμε ομως... Ο λογος που τα πηρα?ΕΣΕΙΣ!Ακουσα να με φωναζετε μόρφη... η αληθεια ειναι οτι στην αρχη το πηρα ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ.Ο τονος πηγαινει στο Η.ΜΟΡΦΗ!μορφή...
ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ MOΡΦ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ!

Αυταααααααααααααααα

*


Καλα βρε συ morfi ολοκληρο τονο στο i δεν τον βλεπουν...???
Πως ειναι δυνατον να το τονιζουν λαθος???
24.gif
dizzy_fingers
QUOTE(Alexmei @ Jul 20 2006, 12:42 PM)
ρε μορφή από τότε που έκλεισαν οι καμένοι το έχεις πάρει πάνω σου; όλα αυτά τα :  είναι κλεμμένα από τους καμένους ρε! Δν λέω ότι το συγκεκριμένο είναι αλλά αυτό το στυλ......
*

Morf, σε έδωσε στεγνά... cool.gif
Anaz
ποιοι ειναι οι καμμενοι?? rolleyes.gif
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ Jul 20 2006, 03:45 PM)
Morf, σε έδωσε στεγνά... cool.gif
*

Το στυλ μου ηταν και παραμενει το ιδιο... το ειχα και το καλλιεργησα... οποιος με αμφισβητει ενα εχω να πω... ΧΕΣΤΗΚΑ ΝΑΙ! πραγματικα ΧΕΣΤΗΚΑ Και αυτο απο τους καμενους ειναι?

QUOTE(Anaz @ Jul 20 2006, 09:22 PM)
ποιοι ειναι οι καμμενοι?? rolleyes.gif
*

Καμενος γραφεται με ενα Μ, με δυο γραφεται το κομμενος... (ΝΑΙ! αυτο το εμαθα στους καμενους)
Ελπιζω να το εμπεδωσατε, αν οχι ΧΕΣΤΗΚΑ και παλι...

Τρεις φορες μεχρι τωρα... η χεστρα μου (ΟΧΙ ΡΕ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΕΩ ΛΕΚΑΝΗ!) ειναι ο καλυτερος μου φιλος...
Alexmei
QUOTE
η χεστρα μου (ΟΧΙ ΡΕ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΕΩ ΛΕΚΑΝΗ!) ειναι ο καλυτερος μου φιλος...


και βέβαια είναι. Αφού τα ίδια Σκ*τά είστε.... 24.gif
leonkalf
QUOTE(peka @ Jul 13 2006, 03:43 PM)
Μμμ...ενδιαφερον topic αυτο!
Το δικο μου βγαινει απο τα αρχικα απο το ονοματεπωνυμο μου...
Βασικα με εχει βολεψει και το χρησιμοποιω αρκετα...
smile.gif
*


Και το δικό μου.
tsops
QUOTE(morfi @ Jul 20 2006, 10:58 PM)
Το στυλ μου ηταν και παραμενει το ιδιο... το ειχα και το καλλιεργησα... οποιος με αμφισβητει ενα εχω να πω... ΧΕΣΤΗΚΑ ΝΑΙ! πραγματικα ΧΕΣΤΗΚΑ Και αυτο απο τους καμενους ειναι?
Καμενος γραφεται με ενα Μ, με δυο γραφεται το κομμενος... (ΝΑΙ! αυτο το εμαθα στους καμενους)
Ελπιζω να το εμπεδωσατε, αν οχι ΧΕΣΤΗΚΑ και παλι...

Τρεις φορες μεχρι τωρα...  η χεστρα μου (ΟΧΙ ΡΕ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΕΩ ΛΕΚΑΝΗ!) ειναι ο καλυτερος μου φιλος...
*


Μορφή, τι έχει πάθει τις τελευταίες μέρες? blink.gif
Anaz
Ακράτεια..! 24.gif
morfi
Δεν ειναι αστειο... η χεστρα, οχι-δεν-την-λεω-λεκανη, ειναι η κολλητη μου... της εχω ανοιχτει οπως σε κανεναν αλλον... banana.gif
Alexmei
και αυτή σου έχει ανοιχτεί........σου δείχνει την καρδιά της... όταν έχεις τελειώσει και σηκώνεσε η καρδιά της είναι έτοιμη αλλά μετά τραβάς το καζανάκι και την απομακρύνεις.... 24.gif
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
V@Roxe##13
Το δικο μου παλι βγηκε οταν ημουν μικρος και χρησιμοποιουσαμε μετους φιλους μου παρατσουκλια. Στην αρχη δεν μπορουσα να σκεφτω για εμενα αλλα μετα απο μια εβδομαδα διασυλλογης αποφασισα να κατασταλαξω στο V@ROXE!!! Μολις το ακους τρεμεις αλλα ταυτοχρονα ειναι και πολυ sexy. Το 13 ειναι απλα ο αριθμος μου.
kop-13
Ωραίο θέμα!
kop είναι η εξέδρα των φανατικών οπαδών της liverpool!
13 είναι η παλιότερη θύρα οργανωμένων οπαδών στην Ελλάδα!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.