Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΣΚΟΥΝΤΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
ba97200
Παιδιά μιας και δεν έχω καλή σχέση με τον ημερήσιο αθλητικό τύπο της Αθήνας μήπως μπορεί να μου πει κανείς σε ποιά εφημερίδα γράφει ο Σκουντής??

Ευχαριστώ προκαταβολικά! smile.gif
Warrior
Αληθεια ρε παιδια??Ξερει κανεις?
RASHEED
Νομιζω στο ΒΗΜΑ!
dizzy_fingers
Καλώς τον Rasheed! icon_wave.gif
Καλά ποστ man wink.gif.

Η αλήθεια ότι εδώ με πιάνεις απροετοίμαστο φίλε ba...
Έχω την αμυδρή εντύπωση πως γράφει στο Φως, αλλά είναι μόνο μία εντύπωση. Αν ισχύει αυτό, θα μας το επιβεβαιώσει ο harris.
Basketomania
Στο βημα νομιζω κι εγω...
harris
Στο ΒΗΜΑ ρε, οχι στο Φως biggrin.gif
apant
Για πολιτικό τύπο δεν ξέρω, αλλά για αθλητικό γράφει στο Sportime στο οποίο όμως ασχολείται και με άλλα αθλήματα εκτός από basket.
Papaloukas 4 ever
QUOTE(apant @ Dec 14 2005, 04:54 PM)
Για πολιτικό τύπο δεν ξέρω, αλλά για αθλητικό γράφει στο Sportime στο οποίο όμως ασχολείται και με άλλα αθλήματα εκτός από basket.
*


Και έχει γράψει και κάποια καταπληκτικά άρθρα, ειδικά εκείνο με τα 101 σημεία μετά το Eurobasket 2005, όπως και εκείνο με τις σπάνιες και καλύτερες στιγμές του Γιαννάκη. Α, και το τελευταίο με τις αναφορές στην Τρίτη και 13 ήταν εξίσου πολύ ωραίο.
Γενικώς, όπως τον βαριέμαι ασύστολά όταν περιγράφει αγώνα, μόνο και μόνο επειδή θα αναφέρει ένα σωρό άλλα πράγματα εκτός του παιχνιδιού, αλλά και όταν παίρνει συνέντευξη από κάποιον και συνεχώς δεν τον αφήνει να μιλάει, άλλο τόσο μου αρέσει να τον διαβάζω στη Sportime.
Και βέβαια μην ξεχνάμε και τα πολύ ωραία άρθρα τόσο του Δρυμώνα όσο και του Σεβαστιάδη στη Sportime αλλά και του Παπαδογιάννη στη Sportday.
Αλήθεια, μπορεί να μου θυμίσει κανένας τη μεγάλη κόντρα των μπασκετικών κάπου στο 1996, νομίζω;
Γιατί νομίζω υπάρχει μεγάλη απέχθεια του Παπαδογιάννη απέναντι στο Σκουντή; Στο αεροπλάνο της επιστροφής από το Βελιγράδι, όχι μόνο δεν αλλάξαν κουβέντα αλλά ούτε καν ματιά. Και φαντάσου ότι καθόντουσαν ο ένας μπροστά από τον άλλον!!!
NBAholic
QUOTE
Αλήθεια, μπορεί να μου θυμίσει κανένας τη μεγάλη κόντρα των μπασκετικών κάπου στο 1996, νομίζω;
Γιατί νομίζω υπάρχει μεγάλη απέχθεια του Παπαδογιάννη απέναντι στο Σκουντή; Στο αεροπλάνο της επιστροφής από το Βελιγράδι, όχι μόνο δεν αλλάξαν κουβέντα αλλά ούτε καν ματιά. Και φαντάσου ότι καθόντουσαν ο ένας μπροστά από τον άλλον!!!


Δεν ξέρω τι ακριβώς παίχτηκε το '96 (Ατλάντα; ) και αν όντως υπήρξε κάτι ανάμεσά τους. Και οι Σκουντής-Παπαδογιάννης μού φαίνονται από τους τελευταίους που θα άνοιγαν βεντέτα, οπότε ειλικρινά δε γνωρίζω τι τρέχει. Αυτό που γνωρίζω είναι ότι όταν ο πρώτος ανέλαβε σύμβουλος έκδοσης στο Τρίποντο, ο δεύτερος έφυγε, και πάλι χωρίς να γνωρίζω το λόγο.

Ο Ηarris ίσως μας διαφωτίσει λίγο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.