Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Geia!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
basketaki!
γειά σας!! να μαι κι εγώ...πρώτη μου φορά σε φόρουμ αλλά τι να κάνω...έχω λατρεία 77.gif με το μπασκετάκι κι ας ξέρω ελάχιστα... bball.gif
dizzy_fingers
Καλώς μας ήρθες! icon_wave.gif

Εύχομαι να έχεις καλά ποστ και ελπίζω να περάσεις καλά στην παρέα μας. smile.gif
morfi
Ναι ειναι γεγονος. Το BASKETFORUM δiνει σε ΕΣΕΝΑ τον κοινo θνητo της καθημερινoτητας την ευκαιρια να γραψει το ονομα του στην ιστορια με χρυσα γραμματα!

Γινε και ΕΣΥ μελος του BASKETFOUM! Δωσε ενα τελος στην μιζερη ζωη σου. Ξεκινα ξανα. Κανε μια επανεκκινηση και παρε μπρος για τα καλα! Γινε και εσυ ενα γραναζι της μηχανης που δινει ζωη. Ρε γαμωτο, πρεπει να γραψω βιβλιο.

Εχεις να πεις και εσυ κατι πανω στο αθλημα? Καθε βραδυ που κοιμασαι ονειρευεσαι να ησουν συμπαικτης με τον τιμ ντανκαν? Σκεφτεσαι ολη μερα το μπασκετ? Μοιρασου τις σκεψεις σου μαζι με εμας και ολους τους αλλους του ειδους σου!

Σου αρεσει το μπασκετ? Σου αρεσει να παιζεις 1on1 με τον εαυτο σου? Σου αρεσει να παιζεις διπλο με τον εαυτο σου? Σου αρεσει να πας να καρφωσεις στην μουρη σου και να σου κανεις φαουλ για να ειναι πιο θεαματικο? ΚΑΙ ΕΜΑΣ!
Eχεις παρατησει το σχολειο και τα αγγλικα για να παιζεις μπασκετ? Κακως... δεν φταιμε εμεις για αυτο...

Αλλα επειδη τιποτα σε αυτον τον απληστο κοσμο που ζουμε δεν ειναι τζαμπα, και εμεις με την σειρα μας θα σας προσφερουμε κατι... ΔΟΞΑ ΔΟΞΑ ΔΟΞΑ. Θα το λετε στα παιδια των παιδιων σας με το κεφαλι ψηλα. Ολες οι πορτες θα ειναι πλεον ανοικτες. Γκομενες? ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΕΤΕ!!!


ΓINE KAI ΕΣΥ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ! ΜΠΟΡΕΙΣ!
mikri prasini ollandeza
Nαι...αυτός ήταν ο άπαιχτος morfi(μασκότ, ε?)!!

Καλώς μας ήρθες!Καλά ποστς!!
Keyser_Soze
QUOTE
Σου αρεσει το μπασκετ? Σου αρεσει να παιζεις 1on1 με τον εαυτο σου? Σου αρεσει να παιζεις διπλο με τον εαυτο σου? Σου αρεσει να πας να καρφωσεις στην μουρη σου και να σου κανεις φαουλ για να ειναι πιο θεαματικο? ΚΑΙ ΕΜΑΣ!
Eχεις παρατησει το σχολειο και τα αγγλικα για να παιζεις μπασκετ? Κακως... δεν φταιμε εμεις για αυτο...


Είσαι όλα τα λεφτά ρε φίλε... Τι να λέμε τώρα...
mikri prasini ollandeza
Eίναι ρε...πού τα βρίσκει και τα λέει?
Alexmei
καλησπέρα και καλά ποστ peace.gif
liolias
Καλωσηρθες!! morfi σκεψου το σοβαρα να γραψεις κανενα βιβλιο!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.