Help - Search - Members - Calendar
Full Version: na me kai ego!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
papas
geia sas!!!!!

xaireto olous tous basketofilous autou tou forum.

i am newbie here!!!!! icon_wave.gif
Warrior
Καλως ηρθες φιλε και καλα ποστ!

Αν δεν εισαι στο εξωτερικο ή δεν εχεις προβλημα με τον υπολογιστη,γραφε με
ελληνικους χαρακτηρες..ειναι κατι σαν κανονισμος του forum,τα greeklish ειναι
κουραστικα wink.gif
papas
oχ,μη μου το κανετε αυτο.....

δεν εχω συνηθισει να γραφω ελληνικα στον υπολογιστη..........
Anxel
Καλώς ήρθες φίλε papa!!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif

Aπό οτι είδα είσαι και με τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ και ευτυχώς βρήκα και εγώ τον δικό μου σύμμαχο εδώ μέσα...

Πάρε αυτό το πρόγραμμα για να κάνεις τα greeklish αυτόματα ελληνικούς χαρακτήρες...

http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp

wink.gif
greece4
welcome papas!
Warrior
Υπαρχουν παρα πολλα μελη Anxel εδω μεσα που ειναι Παναθηναικοι..
Και συμβιωνουν με Ολυμπιακους,ΑΕΚτσηδες,ΠΑΟΚτσηδες,Πανιωνιο
ς και πολλους
αλλους,μια χαρα.

Αλλα εσυ εχεις τυφλωθει τοσο που βλεπεις παντου εχθρους.

Sorry φιλε papas για το off-topic post..
dizzy_fingers
Καλώς τον!!! icon_wave.gif

Έστω και καθυστερημένα σε χαιρετώ κι εγώ (έλειπα εκτός αθήνας το weekend icon_joy.gif ) και σου εύχομαι να περάσεις καλά στην παρέα μας!

Καλά ποστ!
papas
ευχαριστώ...ευχαριστώ.....
LEFTERIS733
QUOTE (Anxel @ May 15 2005, 12:08 PM)
Aπό οτι είδα είσαι και με τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ και ευτυχώς βρήκα και εγώ τον δικό μου σύμμαχο εδώ μέσα...

blink.gif

Γιατι εγω τι ειμαι?Αρειανος? huh.gif


Welcome papas.(να μην ειμαι τελειως off topic...)
Buk
δεν το είχα προσέχει αυτό το μέρος του forum οποτε δε πέρασα απόδο στην αρχή! unsure.gif
Με πολύ καθυστέρηση καλός τον papas !
αλλα και ένα μεγάλο ευχάριστο στον anxel διότι επιτέλους καταφέρνω να γράφω στα ελληνικά!! wav.gif

λίγο κουραστικό είναι αλλα θα φροντίσω να ποστάρω το πιο συνχά στα ελληνικά! επιτέλους αφού δε καταλαβαίνω πως να μου το κάνει αυτομάτως ο βρομώ-υπολογιστής μου! wacko.gif biggrin.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
Άνοιξε ένα τόπικ κι εσύ wink.gif.
papas
να ste όλοι καλά!!!
αποφάσισα να αρχίσω να ξαναγράφω στο forum.....
morfi
QUOTE(papas @ Apr 15 2006, 11:37 PM)
να ste όλοι καλά!!!
*

Να σαι καλα εσυ που οταν το διαβασα εμαθα οτι πεθανε ο σκυλος μου.

QUOTE(papas @ Apr 15 2006, 11:37 PM)
αποφάσισα να αρχίσω να ξαναγράφω στο forum.....
*

Εγω αποφασισα να βγαλω το σχολειο.Ειμαι 27 χρονων και πηγαινω ακομα τριτη δημοτικου! 69.gif
papas
tromera asteio
bravo
Alexmei
για σου φίλτατε papa! καλώς ήρθες και σου εύχομαι να κάνεις πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά πολλά
πόστ.! biggrin.gif
morfi
Alexmei κοψε την ηρωινη.... 69.gif
Alexmei
QUOTE(morfi @ Apr 17 2006, 05:50 PM)
Alexmei κοψε την ηρωινη.... 69.gif
*



ρε συ δεν είναι ηρωίνη.....αυτό παίρνεις εσύ tongue.gif εγώ παίρνω μία δώσει μπάσκετ και μουσικής και μου φτάνει κιόλας, ενώ εσύ.......



είμαι off topic και σταματάω εδώ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.