Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τί είναι αυτό το φόρουμ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Καλώς ήρθατε στο BasketForum Interactive.

Ύστερα από τόσο καιρό στο φόρουμ, ύστερα από τόσα basketball meeting, ύστερα από τόσες συναντήσεις, ύστερα από τόσες ανταλλαγές κασετών-dvd, πλέον έχουμε φτάσει να γνωριζόμαστε αρκετά μεταξύ μας είτε από το ίντερνετ είτε από κοντά.

Μπασκετάκια και καφέδες κανονίστηκαν, κανονίζονται και θα συνεχίζουν να κανονίζονται με σκοπό ασφαλώς να περνάμε καλά.

Εδώ μπαίνει το παρόν φόρουμ.

Οτιδήποτε θελήσετε να κανονίσετε:
- Μπασκετάκι κάπου σε οποιοδήποτε μέρος από οποιαδήποτε άτομα.
- Κανά καφεδάκι-ποτάκι είτε για να τα πούμε, είτε για να δούμε κανέναν αγώνα, είτε για να ανταλλάξουμε αγώνες.
- Οποιαδήποτε συνάντηση που θα θελήσει να κάνει ένα μέλος με κάποιο άλλο ("Σούλα! Αύριο στις 20:00 στην πλατεία!")

Για όλα αυτά, θα ανοίγετε ένα τόπικ εδώ και θα κανονίζουμε τα της συνάντησης.

Δε χρειάζεται να ανοίγουμε επίσημο τόπικ για να παίξουμε μπάσκετ. wink.gif
Δε χρειάζεται να μαζευόμαστε 10+ άτομα για να πάμε για ένα καφέ. wink.gif

Απλά πατήστε ένα "New topic", γράψτε σημείο μέρα και ώρα συνάντησης και....θα τα πούμε!

bball.gif

Σημ: Ασφαλώς, το ότι δε θα δημοσιεύουμε προσωπικά στοιχεία όπως τηλέφωνα και διευθύνσεις είναι περιττό να το πω smile.gif.



EDIT 2017: Επίσης, στο παρόν subforum (και ΜΟΝΟ) θα μπορούν να δημοσιεύονται αγγελίες για αγοραπωλησίες αθλητικών ειδών (παπουτσιών κλπ), περιοδικών, κασετών/DVD για ανταλλαγή κλπ. Εννοείται με ευθύνη αποκλειστικά των εμπλεκόμενων μελών.
yorgos
Κανά μπασκετάκι θα κανονίσουμε; Θέλω να σπάσω τους αστραγάλους ορισμένων εδώ μέσα με τις κροσόβερ μου...
Conan1982
QUOTE (yorgos @ Feb 18 2019, 18:05 ) *
Κανά μπασκετάκι θα κανονίσουμε; Θέλω να σπάσω τους αστραγάλους ορισμένων εδώ μέσα με τις κροσόβερ μου...


Εγώ μέσα είμαι, αλλά να ξέρεις θα πρέπει να έρθετε εσείς μέχρι το ...Ηράκλειο και από εκεί έχετε κάμποσο ακόμα laugh.gif
aegeansheed
QUOTE(Conan1982 @ Feb 19 2019, 12:36 ) *
Εγώ μέσα είμαι, αλλά να ξέρεις θα πρέπει να έρθετε εσείς μέχρι το ...Ηράκλειο και από εκεί έχετε κάμποσο ακόμα laugh.gif

Nα σου φέρουμε και burger από το Wendys τότε, που ξανανοίγουν σύντομα tongue.gif (το πιο underrated urban legent της Αθήνας διαχρονικά νομίζω)

Επειδή έχει κάνει κύκλους αυτό (πριν 15 και πριν 10 χρόνια) και δεν ξέρω πόσοι και ποιοί ψήνονται. Αλλά ας ξεκινήσουμε να το συζητάμε και βλέπουμε. Πού ξέρεις μπορεί να επανεμφανιστεί και ο Λάστιχος... Θα κάνω την αρχή με το κρίσιμο ερώτημα.

Basketforum Meeting 2019
Conan1982
QUOTE (aegeansheed @ Feb 19 2019, 14:19 ) *
Nα σου φέρουμε και burger από το Wendys τότε, που ξανανοίγουν σύντομα tongue.gif (το πιο underrated urban legent της Αθήνας διαχρονικά νομίζω)

Επειδή έχει κάνει κύκλους αυτό (πριν 15 και πριν 10 χρόνια) και δεν ξέρω πόσοι και ποιοί ψήνονται. Αλλά ας ξεκινήσουμε να το συζητάμε και βλέπουμε. Πού ξέρεις μπορεί να επανεμφανιστεί και ο Λάστιχος... Θα κάνω την αρχή με το κρίσιμο ερώτημα.

Basketforum Meeting 2019


Δεν ξέρω μωρέ, άμα δεν φαγωθεί αμέσως δεν θα είναι και τόσο ωραίο, αλλά μπορείς να μου φέρεις ένα κρουσάν (ανάμεικτο) από το Ciao αν υπάρχει ακόμα, κι εγώ βέβαια επιφυλάσσομαι biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.