Help - Search - Members - Calendar
Full Version: θα ερθει ο ζησης?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2
rchos
σκεψου τωρα που ερχεται και ο ζησης ποσο καλυτερα θα ειναι τα πραγματα! wink.gif
Anaz
rchos εισαι απολαυστικος φιλε..!! laugh.gif

Pantel εγω θα διαφωνησω στο σχολιο σου,ασε που οπως παρουσιαζεις τον Σοφο νομιζω τον υπερτιμας,σιγουρα δεν ειναι Σακ ή τουλαχιστον δεν εχει δειξει ως τωρα οτι μπορει να ειναι!
Παντως αν τον θες τοσο πολυ τον ανταλλαζω ανετα (και μονο) με τον Διαμαντιδη..! tongue.gif
Αλλα ρε σεις..δεν εχετε τον θεο σας!Εχετε μαζεψει ολη την Εθνικη και θελετε και την υπόλοιπη!! Καλομαθατε βλεπεις..Τωρα ομως αλλάζουν τα πράγματα.. 19.gif
rchos
QUOTE
rchos εισαι απολαυστικος φιλε..!!


κατσε να ρθει και ο αλλος διεθνεις που λεγαμε να δεις πως θα κανω! wink.gif
Pantel
Προς Anaz: ελπίζω να ειδες σήμερα το Σόφο. Το παιδί όταν θελει δεν έχει αντίπαλο. 2 φορές το έδειξε απέναντι σε μάλλον την καλύτερη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή. Άσχετα αν οι διαιτητέε δεν τον σφυρίζουν σωστά τιμωρώντας τον όγκο του με αυστηρά φάουλ. Ειδικά το σκριν δεν ήταν με την καμία φάουλ(όσοι είδαν το ματς ξέρουν)

Ακόμη, στον ΠΑΟ από περιφερειακούς Έλληνες ο ΔΔ ναι είναι παιχταράς (για μένα πληρέστερος και χρησιμότερος του Παπαλουκά) αλλά μετά ποιος; ο Χατζηβρέττας; πέρσι είχαμε και το Σπανούλη.
IlyaZ
Άντε καλέ, έχουμε τον....Ντελκ!!!!!!!
icon_drunk.gif
Igor
QUOTE
Ακόμη, στον ΠΑΟ από περιφερειακούς Έλληνες ο ΔΔ ναι είναι παιχταράς (για μένα πληρέστερος και χρησιμότερος του Παπαλουκά) αλλά μετά ποιος; ο Χατζηβρέττας; πέρσι είχαμε και το Σπανούλη.


Ναι μωρε ποιο Χατζηβρεττα .. Τον αμπαλο. Τι Παπαμακαριος τι Χατζηβρεττρας. Την Εθνικη με το κυαλι τη βλεπει ! Ο Σισκαουσκας ? Ε και αυτος πολυ μετριος. Κακη μεταγραφη.
Μπετσιροβιτς ??? 68.gif 68.gif 68.gif Κακιστος !!!

Μην τα ισοπεδωνουμε ολα ρε Pantel. Οπως δεν ειναι ο Σοφο καλυτερος ψηλος στην Ευρωπη αλλο τοσο δεν ειναι ανυπαρκτοι οι περιφεροιακοι του ΠΑΟ εκτος του Διαμαντιδη.
smile.gif
Pantel
Igor, μη παρεξηγείς τα λόγια μου.Δεν είπα κάτι για Σισκάουασκας,Μπετσίροβιτς για ξένους ούτε είπα ότι τις θεωρώ αποτυχημένες, ίσα ίσα τους πάω πολύ και πιστεύω ειδικά ότι ο Σισκάουσκας 77.gif ανεβάζει ενα επίπεδο την ομάδα.
Αυτό που λέω είναι ότι ο ΟΣΦΠ , αν αξιοποιήσει σωστά το Σόφο(είτε αυτό σημαίνει να του βάλουν μυαλό,να τον πείσουν να δουλέψει, να χάσει κιλά δεν ξέρω κι εγώ ό,τι χρειαστεί τέλος πάντων), τότε εμείς(ο ΠΑΟ) θα ξαναπάρουμε πρωτάθλημα όταν φύγει για ΝΒΑ. Και λέω ότι για να αντισταθμιστεί κάπως το μειονέκτημα, πρέπει να έχουμε σαφέστατο πλεονέκτημα στην περιφέρεια, το οποίο πιστεύω δεν υφίσταται με Χατζηβρέττα. Με Ζήση, Σπανούλη ναι.
Σαφέστατα μπορεί να διαφωνείς. Αλλά εκτός από την καλή του άμυνα, ποια πιστεύεις είναι η τόσο σημαντική προσφορά του Χατζηβρέττα στον ΠΑΟ; στα κρίσιμα χάνεται. σουτ δεν έχει ιδιαίτερα καλό και δεν είναι ο μεγάλος σκόρερ. Ασίστ πάλι δεν περνάει.Στη διείσδυση ούτε συγκρίνεται με Σπανούλη.

Και ειλικρινά, μιας και λες ότι ο Σόφο δεν είναι ο καλύτερος ψηλός. Ποιος στην Ευρώπη μπορεί να τον αντιμετωπίσει σε 1vs1; η ΤΣΣΚΑ , η κατά τεκμήριο καλύτερη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή δε μπορούσε καν να το σταματήσει. Έπρεπε οι διαιτητές να τον βγάλουν από το παιχνίδι. Και σκέψου να τον συνετισει ο Ολυμπιακός ώστε να χάσει βάρος, να αντέχει 30λεπτα, να δουλέψει λίγο την πάσα όταν του κάνουν double-team. Ξέρω ,πολλά αν, αλλά αν εκπληρωθούν ειλικρινά πιστεύω θα αφήσει εποχή στο παγκόσμιο μπάσκετ.
PanosIlio
Ααααααααα είσαι ο πρώτος φίλαθλος/οπαδός του Παναθηναϊκού που μιλάει έτσι για τον Χατζηβρέτα. Οκ δεν έχω τόσο κακή άποψη για αυτόν τον παίχτη αλλά ο Παναθηναϊκός αν θέλει βρίσκει και καλύτερο του, απλά ο Ομπράντοβιτς κάνει καλά τη δουλειά του με αυτόν.

Να πω και μια προσωπική εκτίμηση σχετικά με τον Σπανούλη, επειδή έχει γραφτεί και εδώ μέσα πως θα είναι ο καταλύτης στην μεταγραφή του Ζήση στον Παναθηναϊκό επειδή θα επιστρέψει λέω μόνο το εξής. Ο Σπανούλης, αν φυσικά το μυαλό του είναι μέσα στο κεφάλι του και όχι από πάνω, καλά θα κάνει να μην έχει στο μυαλό του ούτε σαν τελευταία πιθανότητα να επιστρέψει στην Ευρώπη. Θα είναι αποτυχία του, θα είναι χαζομάρα του. Πρέπει να μείνει και να δουλέψει εκεί ή σε άλλη ομάδα. Αν γυρίσει πίσω θα είναι ευθυνόφοβος ή οι συμβουλάτορες του θα τον επηρεάζουν περισσότερο από όσο έπρεπε, όπως τότε που είχαν την φαεινή ιδέα να βγει και να μιλήσει στα ΜΜΕ για το ότι δεν παίζει. Είδαμε σε τι καλό του βγήκε αυτό.

Η τελευταία παράγραφο ήταν Offtopic αλλά ήθελα να το πω και έχει σχέση με τον Ζήση. Ο Σπανούλης δεν θα γυρίσει πίσω οπότε η θεωρία πως ο Σπανούλης θα πείσει τον Ζήση να πάει στον Παναθηναϊκό δεν ισχύει.

Πραγματικά πιστεύω πως η καλύτερη επιλογή αυτή τη στιγμή, αν αποφασίσει να επιστρέψει στην Ελλάδα, για τον Ζήση είναι ο Ολυμπιακός. Μας ταιριάζει και του ταιριάζουμε, είναι ο παίχτης που φανερά λείπει και που θα έκανε τη διαφορά μέσα στο γήπεδο. Έχει ικανότητες αυτό το παιδί. Στον Παναθηναϊκό θα χαθεί στα κολλήματα του Ομπράντοβιτς και θα μπει σε καλούπι. Δεν του ταιριάζει κάτι τέτοιο.
Air Kef
Ειναι φανερα ο παικτης που λειπει απο τον Ολυμπιακο;;

Συγνωμη,αλλα ετσι που παιζει ο Ολυμπιακος ειναι παρα πολλοι οι παικτες που λειπουν..φανερα..Βασικα λειπουν φανερα ολοι οι μετριοι προς καλοι πλει μεικερ του κοσμου.!

Και δν ξερω ποσο κακο θα ειναι γιαυτον να παει στον ΠΑΟ.Παικτες με πολυ μυαλο και διαθεση,δυσκολα δν τα βρισκουν με τον Ομπραντοβιτς. smile.gif

Συμφωνω παντως για τον Σπανουλη.Πρεπει να μεινει εκει αλλα σε αλλη ομαδα.Στο Χιουστον ειναι καπως βαρυ το κλιμα γιαυτον..!
CK13gr
QUOTE(Pantel @ Mar 21 2007, 01:11 PM) *
Igor, μη παρεξηγείς τα λόγια μου.Δεν είπα κάτι για Σισκάουασκας,Μπετσίροβιτς για ξένους ούτε είπα ότι τις θεωρώ αποτυχημένες, ίσα ίσα τους πάω πολύ και πιστεύω ειδικά ότι ο Σισκάουσκας 77.gif ανεβάζει ενα επίπεδο την ομάδα.
Αυτό που λέω είναι ότι ο ΟΣΦΠ , αν αξιοποιήσει σωστά το Σόφο(είτε αυτό σημαίνει να του βάλουν μυαλό,να τον πείσουν να δουλέψει, να χάσει κιλά δεν ξέρω κι εγώ ό,τι χρειαστεί τέλος πάντων), τότε εμείς(ο ΠΑΟ) θα ξαναπάρουμε πρωτάθλημα όταν φύγει για ΝΒΑ. Και λέω ότι για να αντισταθμιστεί κάπως το μειονέκτημα, πρέπει να έχουμε σαφέστατο πλεονέκτημα στην περιφέρεια, το οποίο πιστεύω δεν υφίσταται με Χατζηβρέττα. Με Ζήση, Σπανούλη ναι.
Σαφέστατα μπορεί να διαφωνείς. Αλλά εκτός από την καλή του άμυνα, ποια πιστεύεις είναι η τόσο σημαντική προσφορά του Χατζηβρέττα στον ΠΑΟ; στα κρίσιμα χάνεται. σουτ δεν έχει ιδιαίτερα καλό και δεν είναι ο μεγάλος σκόρερ. Ασίστ πάλι δεν περνάει.Στη διείσδυση ούτε συγκρίνεται με Σπανούλη.

Και ειλικρινά, μιας και λες ότι ο Σόφο δεν είναι ο καλύτερος ψηλός. Ποιος στην Ευρώπη μπορεί να τον αντιμετωπίσει σε 1vs1; η ΤΣΣΚΑ , η κατά τεκμήριο καλύτερη ομάδα της Ευρώπης αυτή τη στιγμή δε μπορούσε καν να το σταματήσει. Έπρεπε οι διαιτητές να τον βγάλουν από το παιχνίδι. Και σκέψου να τον συνετισει ο Ολυμπιακός ώστε να χάσει βάρος, να αντέχει 30λεπτα, να δουλέψει λίγο την πάσα όταν του κάνουν double-team. Ξέρω ,πολλά αν, αλλά αν εκπληρωθούν ειλικρινά πιστεύω θα αφήσει εποχή στο παγκόσμιο μπάσκετ.


Ελεος με τον Σοφο. Καλος παιχτης δεν λεω αλλα οταν τα ελλατωματα ειναι περισσοτερα απο τα προτερηματα που να παει και τι να κανει???Το παλικαρι αυτη τη στιγμη παιζει μονο με τα σωματικα του προσοντα ως πλεονεκτημα εναντι των αλλων και οχι τοσο με μυαλο..... Μην ξεχνας οτι αυτοι οι παιχτες (της εθνικης και κατ΄επεκταση του ΠΑΟ)αντιμετωπισαν κατα τεκμηριο καλυτερους παιχτες στο μουντομπασκετ και βγηκαν νικητες.. Σιγα μην θελουμε και τον Σακιλ για να αντιμετωπισουμε τον Σοφο. Υπερβαλεις φιλε. Οσο για 1προς1 δεν ξερω αν καποιος μπορει να τον αντιμετωπισει αλλα στο γηπεδο μεσα ειναι 5Χ5... Το συνολο παντα υπερτερει της μοναδας. Ας βαζει αυτος 20-30 ποντους(λεμε τωρα). Οι υπολοιποι τι θα κανουν? Πιστεψε με υπαρχουν καλυτεροι ψηλοι στην Ευρωπη αυτη τη στιγμη.... Ο Μασει χορευε γυρω του,και δεν ειναι και τοσο καλος παιχτης....
Air Kef
Οπως ειπες για,ο ενας δν κερδιζε τους πολλους.Αλλα αν οι πολλοι κοιτανε μονο την παρτυ τους και ο προπονητης σου εχει αλλου το μυαλο του,τι περιμενεις;Ο Σοφο επαιζε στην αμυνα τον Μασει μονος του,αλλα στην αμυνα τον επαιζε ολος ο Αρης.. wink.gif

Ειναι παικτης με συγκεκριμενες,αλλα τεραστιες δυνατοτητες που πρεπει,οπως εχει ειπωθει εκατονταδες φορες εδω μεσα,να αξιοποιηθει καταλληλα για να τις δειξει..
sihainas
QUOTE(http://www.sportime.gr/basket_inside.asp?article_id=44731)
Την ώρα που η Μπενετόν αποκλειόταν από την Ντιναμό Μόσχας στην παράταση (68-65) -παρά την υπερπροσπάθεια που κατέβαλε- από την προημιτελική φάση, η Ιταλική Ομοσπονδία ανακοίνωνε την βαρύτατη τιμωρία της για το αδίκημα της απάτης και της παραποίησης δελτίου. Συγκεκριμένα, ο αθλητικός δικαστής αποφάσισε να της αφαιρέσει το Κύπελλο που κατάκτησε πριν από μερικές εβδομάδες, αλλά και 12 βαθμούς από το Ιταλικό πρωτάθλημα!Τι σημαίνει αυτό; Ότι η ομάδα του Νίκου Ζήση, όχι μόνο χάνει κάθε ελπίδα να υπερασπιστεί στα πλέι οφ τον τίτλο της πρωταθλήτριας Ιταλίας, αλλά κινδυνεύει με υποβιβασμό στην δεύτερη τη τάξη διοργάνωση της γειτονικής μας χώρας και μαζί να χάσει την θέση της στην Ευρωλίγκα!

Η διοίκηση της Μπενετόν θα καταθέσει έφεση ζητώντας την μείωση της ποινής της, όμως, έφεση θα υποβάλει και ο Εισαγγελέας, ο οποίος είχε προτείνει αφαίρεση 18 βαθμών και όχι 12! Υπενθυμίζουμε, ότι η ιταλική ομάδα παραβίασε τον κανονισμό των 18 συμβολαίων. Απέκτησε τον Λόρμπερ, χωρίς να ακυρώσει με νόμιμες διαδικασίες εκείνο του Τσουκαρόλο.
Pierce
QUOTE
Πέραν της θλίψης, ο Νίκος Ζήσης είναι κι ένας επαγγελματίας. Όλοι τον θέλουμε πίσω. «Εγώ σκεφτόμουν μέχρι χθες ότι θα ήθελα να επιστρέψω. Τώρα γιατί να γυρίσω; Για να καλύπτομαι μην με πετύχει κέρμα; Για να βλέπω έναν φίλαθλο στην εξέδρα και μετά από λίγη ώρα να μην ξέρω αν ζει ή πέθανε; Και μόνο για το γεγονός ότι συζητάμε τόσο άνετα για θανάτους ανθρώπων γύρω από ένα θέαμα όπως το μπάσκετ, το ποδόσφαιρο, το βόλεϊ, σημαίνει ότι δεν πιάσαμε απλά πάτο. Πάμε ακόμα βαθύτερα σε τόπους χωρίς επιστροφή».www.contra.gr
spysta
Ναι ο Νικολας θα ερθει στο λιμανι!!Το ονομα του θα συνδεθει με την αναγεννηση του θρυλου!!!!!
reignman
poli aisiodoksia vlepw spysta... alla akougete oti tha ntithei sta prasina kai ksenerono sad.gif
rchos
QUOTE
poli aisiodoksia vlepw spysta... alla akougete oti tha ntithei sta prasina kai ksenerono


το που θα παιζει ο ζησης του χρονου εχει ηδη κλεισει. wink.gif
spysta
QUOTE(reignman @ Apr 25 2007, 10:59 AM) *
poli aisiodoksia vlepw spysta... alla akougete oti tha ntithei sta prasina kai ksenerono sad.gif

Οντως ακουγεται αλλα νομιζω πλεον ο θρυλος ειναι πολυ ελκυστικη περιπρτωση για τους ελληνες !!Σκεψου πως θα μεινει το ονομα τους στην ιστορια αν συνδεθουν με την αναγεννηση του ολυμπιακου!!!Με τον Παο απλως θα κατακτησουν αλλο ενα πρωταθλημα..
Gravedigger
QUOTE(spysta @ Apr 25 2007, 11:30 AM) *
Οντως ακουγεται αλλα νομιζω πλεον ο θρυλος ειναι πολυ ελκυστικη περιπρτωση για τους ελληνες !!Σκεψου πως θα μεινει το ονομα τους στην ιστορια αν συνδεθουν με την αναγεννηση του ολυμπιακου!!!Με τον Παο απλως θα κατακτησουν αλλο ενα πρωταθλημα..

Ωραίο σκεπτικό!!!!Απλά θα πάρει πρωτάθλημα!!!(Δν ειρωνεύομαι,απλά έχει πλάκα!) tongue.gif tongue.gif tongue.gif
msg
εγώ νομίζω πως οι αγγελοπουλαίοι έχουν κάνει πολύ περισσότερα πράγματα στις διαπραγματεύσεις με ζήση από όσα εμείς ξέρουμε και νομίζουμε. ελπίζω και το θεωρώ πολύ πιθανό ο παίκτης να ντυθεί στα ερυθρόλευκα!
spysta
QUOTE(Gravedigger @ Apr 25 2007, 11:39 AM) *
Ωραίο σκεπτικό!!!!Απλά θα πάρει πρωτάθλημα!!!(Δν ειρωνεύομαι,απλά έχει πλάκα!) tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Mα ετσι δεν ειναι????
Gravedigger
Έτσι είναι αλλά αν είναι σίγουρο ότι ο ΠΑΟ θα πάρει πρωτάθλημα τότε πως θα συνδεθεί το όνομα του Ζήση με την αναγέννηση του Ολυμπιακού αφού αυτή δν θα έχει γίνει??? blink.gif blink.gif blink.gif
spysta
QUOTE(Gravedigger @ Apr 25 2007, 11:55 AM) *
Έτσι είναι αλλά αν είναι σίγουρο ότι ο ΠΑΟ θα πάρει πρωτάθλημα τότε πως θα συνδεθεί το όνομα του Ζήση με την αναγέννηση του Ολυμπιακού αφού αυτή δν θα έχει γίνει??? blink.gif blink.gif blink.gif

Φυσικα και δεν ειναι σιγουρο!!Εγω απλως εικαζω πως θα μπορουσε να σκεφτει ενας παικτης στην περιπτωση που ειχε να διαλεξει αναμεσα σε Παο και Ολυμπιακο!!Νομιζω οτι εχει καποιες βασεις το σκεπτικο αυτο
kostasss28
re file etsi opos to les k sto podosfero oi paixtes tha protimousan pao i aek.alla oloi oi neoi paixtes protimane olympiako gia na sikosoun protathlimata.siga o allos mi riskarei na paei allou mipos k sindethei to onoma tou me tin anagenisi tis omadas.oloi protimane na paroun metagrafi stin kaliteri omada.vevea o panathinaikos exei idi poli fortomeno roster k den pisteuo an epistrepsei k o spanoulis pera tou zisi na xtipisei allous ellines ektos an dioksei merikous apo tous eidi iparxontes
spysta
QUOTE(kostasss28 @ Apr 25 2007, 12:16 PM) *
re file etsi opos to les k sto podosfero oi paixtes tha protimousan pao i aek.alla oloi oi neoi paixtes protimane olympiako gia na sikosoun protathlimata.siga o allos mi riskarei na paei allou mipos k sindethei to onoma tou me tin anagenisi tis omadas.oloi protimane na paroun metagrafi stin kaliteri omada.vevea o panathinaikos exei idi poli fortomeno roster k den pisteuo an epistrepsei k o spanoulis pera tou zisi na xtipisei allous ellines ektos an dioksei merikous apo tous eidi iparxontes

Δεν μπορεις να συγκρινεις τον ΟΣΦΠ με ΠΑΟ στο ποδοσφαιρο και το μπασκετ!!Στο ποδοσφαιρο η διαφορα ειναι πολυ μεγαλη ενω στο μπασκετ οι αποστασεις εχουν μειωθει παρα πολυ!!Ο μπακετικος ΟΣΦΠ εχει πολυ περισσοτερες πιΘανοτητες να παρει πρωταθλημα απο οτι ο ποδοσφαιρικος ΠΑΟ
Bonzo
QUOTE(spysta @ Apr 25 2007, 03:35 PM) *
Δεν μπορεις να συγκρινεις τον ΟΣΦΠ με ΠΑΟ στο ποδοσφαιρο και το μπασκετ!!Στο ποδοσφαιρο η διαφορα ειναι πολυ μεγαλη ενω στο μπασκετ οι αποστασεις εχουν μειωθει παρα πολυ!!Ο μπακετικος ΟΣΦΠ εχει πολυ περισσοτερες πιΘανοτητες να παρει πρωταθλημα απο οτι ο ποδοσφαιρικος ΠΑΟ



Το πιστεύεις πραγματικά αυτό????
Εγώ από πέρυσι άνοιγμα ψαλίδας έχω δει...
Προς το παρόν στο μπασκετ φάινεται ότι οι διαφορές είανι πιο μεγάλες.Φέτος ο Ολυμπιακός έχασε 2 φορές εντός και εκτός από τον ΠΑΟ και αποκλείστκε από τον ΠΑΣ στο κύπελλο..
Δεν υπάρχει περίπτωση την τωρινή μπασκετική ομάδα του ΠΑΟ να μπορούσε να την ανταγωνιστεί ομάδα αντίστοιχης δυναμικότητας των Γιάννενων(βλέπε ΑΓΟΡ).
Αν εσύ βλεπεις τεράστιες διαφορές τι να πω
apkat
Αστοχη γενικοτερα η συγκριση μπασκετ με ποδοσφαιρο..Τελειως διαφορετικα τα μεγεθη..Απο τη μια το ποδοσφαιρο ειναι πολυ πιο πολυ παιχνιδι της εκπληξης σε σχεση με το μπασκετ ενω στο μπασκετ ειναι σχετικα πιο ευκολο να δημιουργησεις καλη ομαδα(μικροτερο ροστερ,μεγαλυτερο το ονομα των Ελληνικων ομαδων)..

Οποτε η κουβεντα αυτη δεν στεκει..Εγω το καταλαβαινω το σκεπτικο του Σπυστα και πιστευω οτι εν μερει ισχυει καθως ο Ολυμπιακος ειναι οντως αρκετα ελκυστικος για Ελληνες και οχι μονο παικτες..

Αντιθετα στο ποδοσφαιρικο τμημα του Παο φαινεται να εχει δημιουργηθει μια αρρωστημενη κατασταση τα τελευταια χρονια η οποια προς το παρον δεν τον κανει και τοσο ελκυστικο(μου θυμιζει τον Ολυμπιακο του μπασκετ πριν τις 2 χρονιες μας στην ογδοη θεση)
Bonzo
Δεν την έκανα εγω τη συγκριση
apkat
Μα δε μιλησα για σενα. smiley.gif smiley.gif .Γενικα η συγκριση ομως δεν ειναι τελειως αστοχη;; blink.gif
spysta
QUOTE(Bonzo @ Apr 25 2007, 02:53 PM) *
Το πιστεύεις πραγματικά αυτό????
Εγώ από πέρυσι άνοιγμα ψαλίδας έχω δει...
Προς το παρόν στο μπασκετ φάινεται ότι οι διαφορές είανι πιο μεγάλες.Φέτος ο Ολυμπιακός έχασε 2 φορές εντός και εκτός από τον ΠΑΟ και αποκλείστκε από τον ΠΑΣ στο κύπελλο..
Δεν υπάρχει περίπτωση την τωρινή μπασκετική ομάδα του ΠΑΟ να μπορούσε να την ανταγωνιστεί ομάδα αντίστοιχης δυναμικότητας των Γιάννενων(βλέπε ΑΓΟΡ).
Αν εσύ βλεπεις τεράστιες διαφορές τι να πω

Αναφερομουν στις αποστασεις μεταξυ ΟΣΦΠ ΠΑΟ και οχι αλλων ομαδων!!Πιστευω οτι η ψαλλιδα στο μπασκετ μικραινει ελεω αγγελοπουλεων παρα την τραγικη φετινη χρονια!!Στη μπαλα αν και κει τραγικος ο ΟΣΦΠ συνεχιζει να κραταει σε την ψαλλιδα!!Τελοσπαντων ειναι οντως ασχετη η συγκριση γι αυτο καλυτερα να μην μπουμε σε αυτο το τριπακι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.