Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΦΙΛΙΠΠΠΟΥ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΑΕΚ
suspect
“τρακαριστηκαμε» στο ημιχρονο.

- καλησπερα, καλο χειμωνα
- επισης
- μπορω να κανω 3 ερωτησεις;
- Βεβαιως
- Τι σας επιασε και βαλατε τους παγκους απεναντι;
- Για τηλεοπτικους λογους
- Ναι αλλα εχετε σκεφτει τι «βροχη» εχει να πεσει;
- Και περυσι τα ιδια ειχαμε
- Συγγνωμη αλλα σε κανενα αγωνα δεν πηγε αντικειμενο στους παγκους. Σκεφτειτε το περσινο επεισοδιο που τα ΜΑΤ αναψαν δακρυγονο και κυνηγουσαν τον κοσμο γυρω γυρω
- Το θυμαμαι αφου ειχαμε μπει στη μεση με τον πατερα μου και εβλεπα μερικους πιτσιρικαδες μεσα στο χαμο να προσπαθουν να πεταξουν μπουκαλι...
- Ε, φανταστειτε να εχουν τον παγκο ακριβως απο κατω
- Μπα δεν νομιζω οτι θα εχουμε διαφορα με περυσι...
- τελικα θα μεινετε ή θα φυγετε;
- Αλλη ερωτηση
- Ναι αλλα σχετιζεται με την προηγουμενη...
- Δηλαδη;
- Αν μεινετε προτιθεστε να μειωσετε τα εισιτηρια;
- Αυτο τι σχεση εχει;
- Θα σας πω. Προσωπικα, ακομα δεν εχω παρει διαρκειας λογω της διοικητικης αβεβαιοτητας. Ξερετε, τα γνωστα. Πουλαω με 20, πουλαω με 1, χαριζω-μεταβιβαζω, ψαχνω για αγοραστη, τελικα μενω... Οπως καταλαβαινετε, αν ερθει καποιος και πει οτι αλλαζουν οι τιμες προς τα κατω, ειναι κριμα να το αγορασω τωρα. Αν πει οτι ανεβαζω πχ κατα 30 % να το ξερω. Για αυτο σας ρωτω τελικα τι θα κανετε.
- Μενουμε μεχρι να φυγουμε
- Δηλαδη ψαχνετε να πουλησετε;
- ......
- παντως αν μου επιτρεπετε, το να ζητατε 470 ευρω για τη δεδομενη ΑΕΚ με Γιωργο Τσιαρα αρχηγο, ε, νομιζω οτι ειναι παρα πολλα.
- Ο Μπουρουσης δεν ειναι; (!!!!)
- Καλα, δεν θα τα χαλασουμε εκει, παντως ειναι πανακριβα. Θα βαζατε ποτε με τα δεδομενα της ελληνικης αγορας το γιαουρτι 10 ευρω;
- Να σε ρωτησω κατι, εσυ θελεις να εχουμε ονοματα ή να παιζει καλα η ομαδα;
- Το οτι 2 φορες το πεισμα σας νικησε, διαλυσατε 2 καλες ομαδες και δημιουργησατε αλλες 2 χωρις να βαζετε χρηματα, δεν σημαινει οτι θα γινεται αυτο παντα. Αυτη τη στιγμη τουλαχιστον 6 ομαδες της Α1 ειναι καλυτερες. Μην ξεχνατε επισης οτι φετος δεν προκειται να δωσουμε τους ιδιους αγωνες με περυσι. Στην ευρωλιγκα αντιστοιχη πορεια δεν θα εχουμε. Στο ελληνικο πρωταθλημα θα τερματισουμε 6-8, σταυρωνουμε με γαβροβαζελους και χαιρετε, ενω στο κυπελλο αντε να παιξουμε αλλα 2. Τα ιδια ειναι για να εχετε τις ιδιες τιμες;
- Καλα καλα ειτε ειμαι εδω ειτε οχι θελω να με παρεις τηλ και να μου πεις οτι κανεις λαθος. Α! Και για να ξερεις, οι τιμες δεν προκειται να πεσουν. Αυτες θα μεινουν.
- Καλως, ευχαριστω πολυ....

Καλως ηλθατε στον κοσμο της Νεας Φυτινης.....
emperor
Αλαζόνας μου φάνηκε

Πως και δεν τον ρώτησες για το συμβόλαιο της Ευρωλίγκας;Φέτος αν δεν κάνω λάθος θα γίνουν καινούρια συμβόλαια και μια κακή πορεία όπως πριν από τρία χρόνια με το 1-9 θα παίξει ρόλο
ashton
Nomizeis pws tous endiaferei ?
Logika 8eloun na parameinoun kai fetos, na (xe)poulhsoun kai ton Mpouroush me ton Pelekano kai to kalokairi na afhsoun pragmatika ereipia pisw tous.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.