Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κορυφαίες ατάκες που έχουν ειπωθεί στο φόρουμ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2
Keyser_Soze
Λοιπόν, το συγκεκριμένο τόπικ το έχω δει και σε άλλα φόρουμ και επειδή έχει φάση, το ξεκινάω και εδώ.

Αρχίζω λοιπόν:

QUOTE(spysta @ May 27 2008, 03:57 ) *
Δωστε μια λινκ ρε μαγκες !!!!
QUOTE(big dirk @ May 27 2008, 04:00 ) *
QUOTE(spysta @ May 27 2008, 04:01 ) *
mercy!!!!!
QUOTE(big dirk @ May 27 2008, 04:03 ) *
γιατι ελεος ρε συ?επειδη το δειχνει σε μικρο παραθυρο?
18-10 οι πιστονς ο μακνται κανει ολη τη βρωμικη δουλεια..ο μπιλαπς αρκετα αστοχος

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!! ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!! 77.gif 77.gif 77.gif
Rondo
QUOTE(Keyser_Soze @ May 27 2008, 04:14 ) *
Λοιπόν, το συγκεκριμένο τόπικ το έχω δει και σε άλλα φόρουμ και επειδή έχει φάση, το ξεκινάω και εδώ.

Αρχίζω λοιπόν:
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!! ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!! 77.gif 77.gif 77.gif

Πολύ έξυπνη η ιδέα σου κάιζερ, όμως η ευθύνη είναι σχεδόν μισή-μισή γιατί το μερσί γράφεται έτσι...merci!!!!!
Πάντως είχε πολύ πλάκα...
B for Basketball
XAXAXAXA
AYTOS EISAI...

MA ΠΟΛΥ ΜΕRCY ΤΕΛΙΚΑ.... tongue.gif
spysta
Εγω φταιω οχι ο dirk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Eγραψα λαθος το ευχαριστω .. το εγραψα mercy (ελεος στα αγγλικα) .. ενω στα γαλλικα γραφεται merci !!!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ειχε πολυ πλακα παντως
captain charisma
οντως ειχαν πολυ φαση αυτοι οι διαλογοι.δεν περιμενα οτι θα ειχα την τιμη να μπω στο πανθεον των κορυφαιων ατακων του φορουμ εστω και αν ημουν ο δευτερευων πρωταγωνιστης tongue.gif 19.gif 69.gif
πολυ καλη η ιδεα σου το εχω δει και γω σε αλλα φορουμ και εχει φαση 77.gif
spysta
QUOTE(big dirk @ May 27 2008, 01:41 ) *
οντως ειχαν πολυ φαση αυτοι οι διαλογοι.δεν περιμενα οτι θα ειχα την τιμη να μπω στο πανθεον των κορυφαιων ατακων του φορουμ εστω και αν ημουν ο δευτερευων πρωταγωνιστης tongue.gif 19.gif 69.gif
πολυ καλη η ιδεα σου το εχω δει και γω σε αλλα φορουμ και εχει φαση 77.gif

να σε ρωτησω κατι .. χωρις καμια δοση ειρωνιας .. οντως ηξερες οτι το γαλλικο μερσι ειναι με i και οχι με y ?????Απο κει μπερδευτηκες ?? smile.gif Γιατι αν δεν το ηξερες ..μαλλον θα επρεπε να ψιλιαστεις οτι για ενα λινκ που μου εδωσες σου απανταω ευχαριστω και οχι ελεος tongue.gif tongue.gif
captain charisma
φιλε οντως δεν ηξερα το γαλλικο merci,μονο το αγγλικο mercy ηξερα μεχρι εκεινη τι στιγμη.και για αυτο ειπα απο μεσα μ ''γιατι λεει ελεος το μεγεθος του παραθυρου τον χαλαει'' blink.gif
Mamuwalde
πως σας δίνουν έτσι τα πτυχία ρε icon_drunk.gif icon_drunk.gif

smiley.gif
spysta
QUOTE(giopride @ May 27 2008, 01:55 ) *
πως σας δίνουν έτσι τα πτυχία ρε icon_drunk.gif icon_drunk.gif

smiley.gif

αμεσως εσυ να μας κατακρινεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif
NBAer
QUOTE(Keyser_Soze @ May 27 2008, 04:14 ) *
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!! ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!! 77.gif 77.gif 77.gif

Ρε δεν γινονται αυτα!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
IlyaZ
QUOTE(giopride @ May 27 2008, 01:55 ) *
πως σας δίνουν έτσι τα πτυχία ρε icon_drunk.gif icon_drunk.gif

smiley.gif


Ένας φίλος μου πάντως ισχυρίζεται ότι αποκλείεται να έχω πάρει πτυχίο και θεωρεί δεδομένο ότι είτε α) υπήρχε κάποια συνωνυμία και από μια τραγική σύμπτωση πήρα τη θέση κάποιας συνονόματης από τα Τρίκαλα ή τη Γαστούνη στο πανεπιστήμιο, είτε β) τα περί εξετάσεων είναι μύθος και μας παίρνουν με κλήρωση. Διαλέγεις και παίρνεις ( με τον ίδιο τρόπο πήρα κατ' αυτόν και πτυχίο, για να μην πω και για άλλες 2 εξετάσεις που έχω περάσει!!!! tongue.gif )
apkat
QUOTE(hip-hop @ May 24 2008, 22:48 ) *
Β μην ανυσυχεις.Δε θελω να ανακατευτω.Εγω απλα λεω οτι δεν ειναι ωραιο.Αν ανοιγεις φορουμ και τσακωνεσαι αστο το χασες!Νομιζω πως κατι κρυβουν!Θα πω κατι που θα συμπληρωσει τη φραση σου Β:

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ
Αν κανεις σκεφτει βαθια μεσα του τι λεει και τι κανει τοτε και ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ θα καταλαβει!

Τελος ο λογος μου!


Το συγκεκριμενο ποστ θεωρω οτι ειναι απο τα κορυφαια που εχουν γραφει σε αυτο εδω το φορουμ..!!! biggrin.gif
Alexmei
QUOTE(basket is life @ Jun 8 2008, 09:48 ) *
ωρα γνωριζουμε?ευχαριστω κιολας για την πληροφορια!



QUOTE(pierce21 @ Jun 8 2008, 10:02 ) *
3 ποστ πιο πανω ειναι, για ονομα του θεου! Πινακιδα νεον να βαλω;



24.gif 24.gif εγώ πάντως πέθανα στα γέλια 41.gif
Air Kef
Όντως και γω γελαγα αρκετή ώρα. Βάλε και βελάκι Άρη!! 24.gif
Keyser_Soze
QUOTE(apkat @ Jun 1 2008, 02:28 ) *
Το συγκεκριμενο ποστ θεωρω οτι ειναι απο τα κορυφαια που εχουν γραφει σε αυτο εδω το φορουμ..!!! biggrin.gif
XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!Αυτό δεν το είχα δει!! Χιπ Χοπ ftw!
Bonzo
Απαπαπα.. Τι είσαι εσύ αγόρι μου;;; Μεγάλο ταλέντο..
Nicolas
Αυτός ο πιτσιρίκος είναι θεός... icon_drunk.gif
nikolas12
Σας ευχαριστω ολους!!!Αυτο το ''τελος ο λογος μου'' ηταν γαματο!!!Φαινεται εκεινο το βραδυ πρεπει να ειχα εμπνευση!!!Αφηστε που ειχα και εξετασεις.Ε ρε τωρα μπορω να βγαλω λογο να αγιασει το στομα μου!!!Συνταγμα,10 η ωρα το πρωι το Σαββατο βγαζω λογο!Μια αφισα.


Μπασκετφορουμ:
Θα μιλησει ο:hip-hop
Επιτημοι καλεσμενοι:hip-hop,B for Basketball
Θα τραγουδησει hip-hop ο:hip-hop




Να ειστε ολοι εκει.
B for Basketball
QUOTE(hip-hop @ Jun 18 2008, 20:21 ) *
Σας ευχαριστω ολους!!!Αυτο το ''τελος ο λογος μου'' ηταν γαματο!!!Φαινεται εκεινο το βραδυ πρεπει να ειχα εμπνευση!!!Αφηστε που ειχα και εξετασεις.Ε ρε τωρα μπορω να βγαλω λογο να αγιασει το στομα μου!!!Συνταγμα,10 η ωρα το πρωι το Σαββατο βγαζω λογο!Μια αφισα.
Μπασκετφορουμ:
Θα μιλησει ο:hip-hop
Επιτημοι καλεσμενοι:hip-hop,B for Basketball
Θα τραγουδησει hip-hop ο:hip-hop
Να ειστε ολοι εκει.

Εχω κανονισει να μην μπορω...
ios
Και ενώ ο big dirk έχει φορτώσει στην υπογραφή μια μακρόστενη εικόνα με Σακίλ και Κόμπε:

QUOTE(jois21 @ Jun 19 2008, 04:49 ) *
Νομιζω οτι πρεπει να μπει ενα λογικο οριο στις υπογραφες. Δε μπορω να σκρολαρω 3 λεπτα τον μπιγκ ντιρκ σε καθε σελιδα...



3 λεπτά... lol.
Keyser_Soze
Αυτός ο Τζόις υπερβάλλει πάντα... Το πολύ 2 λεπτά σκρολ ντάουν κάνω εγώ tongue.gif
Όχι ότι εγώ έχω μικρή δηλαδή...
nikolas12
QUOTE(hip-hop @ Apr 16 2008, 20:06 ) *
με βγαζει most active sto versus & polls!!!!!!!



QUOTE(hip-hop @ May 31 2008, 22:57 ) *
Σε μενα λεει οτι ειμαι 24% most active στο γενικα και αοριστα.


Που ειναι τελικως most active o hip-hop;;;;;;;;;
thrylos7
Στον κάδο ανακύκλωσης; tongue.gif
Alexmei
QUOTE(hip-hop @ Jun 20 2008, 22:11 ) *
Που ειναι τελικως most active o hip-hop;;;;;;;;;

Είναι ατάκα αυτό τώρα ας πουμε; :duh:

QUOTE(thrylos7 @ Jun 20 2008, 22:30 ) *
Στον κάδο ανακύκλωσης; tongue.gif



+1 (το πρώτο που μου ρθε στο μυαλό biggrin.gif )
Alexmei
QUOTE(Giorgos#4 @ Jun 26 2008, 15:53 ) *
το 4 ,το 3 και το 11 νομίζω



QUOTE(morfi @ Jun 26 2008, 17:55 ) *
Όταν σιγουρευτείς πες μας, οκ;



Επικύρωση της μορφής χαχαχα 77.gif 41.gif
Keyser_Soze
QUOTE(Big Ticket @ Jun 27 2008, 16:35 ) *
Δεν ξερω για σας, αλλα εγω επιρεαζομαι εντονα απο το avatar του καθενος για την εικονα
που σχηματιζω για αυτον...
Γι αυτο θα ηθελα να παρακαλεσω τον jois να αλλαξει avatar γιατι εχω αρχισει κ τον ερωτευομαι...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
Διάβασε και κανένα ποστ του Τζόις και μετά έλα ξαναπέστο αυτό. Ή καλύτερα ρώτα τον Τζόις τη γνώμη έχει περί αυτού. Το πιθανότερο είναι να σου αφιερώσει-με πολύ αγάπη όμως-το άβαταρ μου... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
captain charisma
QUOTE
Ο πατερας μου τα παιξε για μενα και αν κερδιζε θα μου τα δινε.Επειδη ομως ειμαι μαγκας λεω οτι το κανα εγω 24.gif.Παντως στη πιατσα του στοιχηματος ειμαι γνωστος.Απο 6 χρονων επαιζα Τζοκερ(τωρα τα χω παρατησει).



Υ.Γ.Επαναλαμβανω ομως οτι ειμαι απιστευτα ατυχος.


axaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa τι ειπε παλι ο χιπ χοπας?
Das Kapital
QUOTE(big dirk @ Jun 28 2008, 13:43 ) *
axaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa τι ειπε παλι ο χιπ χοπας?


Τρελο! biggrin.gif

QUOTE(NBAholic @ Jul 24 2007, 15:05 ) *
Δηλαδή είχες το ίδιο πρόβλημα με εμένα. Τουλάχιστον το αντιληφθήκαμε. Topic closed, ελπίζω μονίμως, εκτός κι αν θες να προσθέσεις κάτι.



QUOTE(morfi @ Jul 24 2007, 15:18 ) *
Nαι θέλω να προσθέσω κάτι.

2+3=5



Το παραπανω το ειχα δει σε ενα νετ καφε στη γειτονια μου και πραγματικα ελιωσα στα γελια! tongue.gif
Pierce
δειτε ημερομηνια στο ποστ .2 Μαϊού Το θεμα ειναι οτι η σειρα Lakers - Nuggets ειχε τελειωσει στο 4-0 απο τις 28 Απριλιου...

QUOTE(hip-hop @ May 2 2008, 20:20 ) *
Πολυ καλα οι Λεικερς εδειξαν ποιοι ειναι το αφεντικο στους Ναγκετς και οι υποθεσεις πολλων(οπως και η δικια μου)στην αρχη του τοπικ για 4-2 και 4-3 δεν νομιζω να βγουν αληθινες.Οντως red pyramid 88 το τριο Γκαζολ-Οντομ και Μπραινταντ δενει τελεια στην τριγωνικη επιθεση του Φιλ Τζακσον.Νομιζω πως ολα εχουν τελειωσει.Πολυ καλο ή μαλλον τελειο παιχνιδι απο Μπραιαντ το δευτερο παιχνιδι.



QUOTE(morfi @ May 2 2008, 20:32 ) *
Kαλή χρονιά hip-hop...



QUOTE(hip-hop @ May 2 2008, 21:13 ) *
Σορρυ παιδες τοσο καιρο δεν ημουν σπιτι μου αλλα ημουν στο χωριο μου που δεν εχω pc ετσι οσα ηθελα να πω τα ειπα σημερα μαζεμενα.
Alexmei
QUOTE
καλη πορεια για τον Ατρομητο τα κοριτσια που ηρθαν στην ομαδα και τη Θοδωρα. Θα ειμαστε μαζι τους και στα καλα και στα ασχημα. Πρεπει ολοι να ριξουμε τον εγωισμο μας και να βοηθησουμε την ομαδα να καταφερει τους στοχους της. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ σε ολους. Ο Ατρομητος τελικα υπαρχει και θα υπαρχει οσο θα υπαρχουν και ανθρωποι που τον αγαπουν. Τωρα τι θα γινει του χρονου τετοιο καιρο μονο οι προφητες το ξερουν. Ελπιζω να πεσουν εξω οπως εγινε και φετος. Ντεμη και Γιωργο φροντιστε να μην μας απογοητευσετε.


QUOTE
To ηξερα πως κάποιος επιτέλους θα ασχολούταν σοβαρά με αυτό το τόπικ.


Όλοι ξέρουμε από ποιο τόπικ είναι. Χαχαχα παρακαλώ να σημειωθεί ως ποστ του μήνα 41.gif 77.gif
captain charisma
QUOTE
(nikoleta21 @ Apr 18 2006, 09:56 PM)
πως σας λενε βρε παιδια


QUOTE
Εμενα με λενε Πολυδωρο, τον κοπελα μου Ευτερπη, τον warrior τον λενε Ξενοφωντα, τον NBAholic Αριστοτελη και τον Dizzy Fingers Σπυρο.
Εσενα νικολετα πως σε λενε?



24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
πολυ γελιο
captain charisma
QUOTE
Σε ερωτηση που εκανε 30 λεπτα να απαντησει...
''Ποιος ειναι πιο ομορφος, ο morfi η ο big dirk''
Aπαντηση...."ΧΑΧΑΧΑ"


ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif 71.gif 24.gif 24.gif 24.gif
χαχαχαχαχαχαχα ελεος!δεν περιμενα να κανεις τετοια ερωτηση
B for Basketball
QUOTE(big dirk @ Jul 6 2008, 20:04 ) *
ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif 71.gif 24.gif 24.gif 24.gif
χαχαχαχαχαχαχα ελεος!δεν περιμενα να κανεις τετοια ερωτηση

Εγω ομως περιμενα την απαντηση.... tongue.gif
nikolas12
Κατα καιρους ο φιλος hip-hop εχει καλες αποριες.Αλλες παλι:

QUOTE(hip-hop @ Jul 10 2008, 18:47 ) *
Πραγματικο μπασκετ;Μηπως μπαινεις μες την οθονη και παιζει και συ;Και τα δυο βιντεοπαιχνιδια ειναι.Αν ειναι δυνατον.Τι ειναι το κατι σαν μπασκετ;Μηπως παιζουν χαντμπολ παραλληλα ή ρακμπυ;



Και κατι αλλο.Μηπως το τοπικ να μετανομαστει στις κορυφαιες ατακες της Πυθιας γιατι σε λιγο θα ακουμε κατι κουφα!
captain charisma
QUOTE
Ελλη απαραδεκτη.
Εισαι σταρ, και οι σταρ δε μπαινουν στα φορμουν τους να σχολιαζουν τον καθενα. Πρεπει να δειξεις ανωτεροτητα. Το ιδιο και τα αλλα κοριτσια που ειδαν τα ποστς.

Στο λεω εγω που ειμαι συναδελφος (cheerleader) και βρηκα αυτο το φορουμ με τον ιδιο τροπο που το εκανες εσυ. Μη κανεις το λαθος που εκανα και ασχοληθεις περισσοτερο, δεν αξιζει.

Φιλικα, Στελλα.

πραγματικα πεθανα στα γελια ugly_tocktock.gif 24.gif 24.gif 24.gif
B for Basketball
QUOTE(big dirk @ Jul 21 2008, 21:30 ) *
πραγματικα πεθανα στα γελια ugly_tocktock.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Το αστειο που ειναι ακριβως???
Η κοπελια ειπε καποια πραγματα ορθα σωστα κοφτα.
Ακομη κ η Κουτση Μαρια δεν γελασε....
captain charisma
δεν καταλαβες οτι ηταν ο τζοις? rolleyes.gif
Pierce
B for Basketball
QUOTE(big dirk @ Jul 22 2008, 12:37 ) *
δεν καταλαβες οτι ηταν ο τζοις? rolleyes.gif

Η Τζοις = Στελλα.... icon_wave.gif
Pierce
μονο που ειναι Ο τζοις
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Jul 22 2008, 14:57 ) *
μονο που ειναι Ο τζοις

Κανεις μεγαλο λαθος....angry_red.gif
Pierce
αστο, δεν πειθεις οτι κανεις πλακα tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Jul 22 2008, 15:03 ) *
αστο, δεν πειθεις οτι κανεις πλακα tongue.gif

Και εσυ δεν πειθεις γενικοτερα tongue.gif
toro_loco
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Jul 23 2008, 12:43 ) *
Τόσ)ο καιρό έβλεπα το topic, αλλά επειδή δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα, δεν το είχα δει. smile.gif


icon_tomato.gif
nikolas12
QUOTE(#9# @ Feb 1 2008, 00:37 ) *
Εγω φοιτευω Ναυτιλιακα στο ΠΑ.ΠΕΙ.. cool.gif cool.gif



QUOTE(Flash @ Feb 1 2008, 00:52 ) *
Εγώ φυτεύω μαρούλια στο Νησί γιατί και που σπούδασα, ελληνικά δεν έμαθα- ούτε και πολλοί άλλοι προφανώς.


Τρελοοοοοοο.
Air Kef
Ok, τοπικ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ για την 7η αγωνιστική και ο Τσίλντρες είναι το θέμα συζήτησης ώσπου ο Λύκος ξεσπαθώνει:


"Για ενεργεια αυτος, για ενεργεια ο Βασιλοπουλος, για ενεργεια ο Πελεκανος
τελικα ομαδα εχουμε ή μοναδα της ΔΕΗ???

Δεν ειδα να παιρνει καμια 10αρια ριμπαουντ ανα παιχνιδι.

Αν θελαμε καποιον να τρεχει ας παιρναμε τον Χαρη Παππα."

24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif

Από τις πιο αστείες αττάκες που έχω διαβάσει στο φόρουμ εδώ και 3,5 χρόνια .
Mamuwalde
στο φόρουμ tips'n'tricks :

QUOTE
S4ntan7: Μπορειτε να μου πειτε ασκησεις για να επιμυκηνω το μηκος των δακτυλων των χεριων μου.Γιατι ειμαι 13 μονο και ειμαι στην αναπτυξη και θελω να πιανω την μπαλα με το 1 χερι


QUOTE
benchwarmer : Να περιμένεις



smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Air Kef @ Nov 25 2008, 23:03 ) *
Ok, τοπικ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ για την 7η αγωνιστική και ο Τσίλντρες είναι το θέμα συζήτησης ώσπου ο Λύκος ξεσπαθώνει:


"Για ενεργεια αυτος, για ενεργεια ο Βασιλοπουλος, για ενεργεια ο Πελεκανος
τελικα ομαδα εχουμε ή μοναδα της ΔΕΗ???

Δεν ειδα να παιρνει καμια 10αρια ριμπαουντ ανα παιχνιδι.

Αν θελαμε καποιον να τρεχει ας παιρναμε τον Χαρη Παππα."

24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif

Από τις πιο αστείες αττάκες που έχω διαβάσει στο φόρουμ εδώ και 3,5 χρόνια .

Γιατι αδικο εχω???
мя лiTнoидS
αυτο ειχε συμβει οταν ειχα πει το υψος μου smile.gif

QUOTE(hip-hop @ Mar 28 2009, 22:35 ) *
Τι λες βρε θηριο;Εγω ειμαι 13 στα 14 και εχω υψος 1,65. smiley.gif

j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 1 2009, 15:03 ) *
Γιατι αδικο εχω???

Πρεπει να προσπαθησει παρα πολυ καποιος για να σε περασει σε αυτη την ατακα.......Ακου μοναδα της ΔΕΗ!!!! 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.