Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αρης-Μακεδονικος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
klearxos
Για οσους το ξεχασαν αυριο στις 1700 ο Αρης υποδεχεται κεκλεισμενων των θυρων τον Μακεδονικο. Σε αυτο το ματς που λογικα θα πρεπει να το καθαρισουμε ευκολα κατα πασα πιθανοτητα δεν θα ο παιξει ο Καστλ ο οποιος επαθε διαστρεμμα και θα προφυλαχθει για τον αγωνα της Πεμπτης.
thrylos7
ΡΕ! Γι' αυτό το βάλαν 25 με τη Δυναμό; Επειδή δε θα υπάρχουν καθόλου έσοδα από αυτό το ματς;

Μακάρι, αλλά δε νομίζω...

Αν ήταν Ραλίμι και Τζέφερσον θα σκεφτόμουν αρκετά την έκπληξη. Τώρα όμως δε θα παίξουν ούτε οι νέοι παίκτες, οπότε μάλλον απίθανο.
weirdo1977
thryle σαν ολυμπιακός που είσαι άρχισες να ελπίζεις σε θαύματα για την δεύτερη θέση ε ? δεν θα σου κάνουμε την χάρη tongue.gif


να δούμε θα παίξουν σε κάνα 10λεπτό οι μικροί μας... τουλάχιστον ο μάταλον πρέπει να αρχίσει να μπαίνει από τώρα στο κλίμα... κάτι μου λέει πως θα τον χρειαστούμε φέτος...
thrylos7
Μπα, περισσότερο για το overplay σκέφτομαι...

Σαν Ολυμπιακός που είμαι με απασχολεί μόνο η πρώτη θέση... biggrin.gif

Αλήθεια, ποιοι από τους μικρούς του Μακεδονικού είναι δανεικοί από τον Άρη;
weirdo1977
νομίζω καραδολάμης [σίγουρα] k πασαλίδης, χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχη βεβαια ως τώρα...
Igor
Μια καλη ερωτηση ειναι ποσο ηρθε το ματσακι. ???
thrylos7
65-53. Αν και μέσα σ' αυτό το διάστημα θα το πληροφορήθηκες. Τα χαμηλά σκορ με φανερά υποδυέστερους αντιπάλους τείνουν να γίνουν σήμα κατατεθέν για τον Άρη της φετινής περιόδου.

Δεν ήταν πολύ εύκολα τα πράγματα πάντως για τον Άρη.. Λογικά το μυαλό όλων ήταν στο ματς με τη Δυναμό.
hagi
Σε αυτά τα παιχνίδια πραγματικά έχει σημασία μόνο η νίκη..Πάλι καλά μέχρι στιγμής τα πάνε καλά γιατί παλαιότερα τα χάνανε αν είχανε το μυαλό τους αλλού..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.