Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AO BΟΝΙΤΣΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
spyrosvon
ειδη ολοκληρωσε 3 μεταγραφες ο αο βονιτσας και συνεχιζει για αλλες 3 ακομη
ARVI
QUOTE(spyrosvon @ Jun 21 2009, 18:52 ) *
ειδη ολοκληρωσε 3 μεταγραφες ο αο βονιτσας και συνεχιζει για αλλες 3 ακομη

ποιές είναι οι μεταγραφές της βόνιτσας?
dream-player
QUOTE(spyrosvon @ Jun 21 2009, 18:52 ) *
ειδη ολοκληρωσε 3 μεταγραφες ο αο βονιτσας και συνεχιζει για αλλες 3 ακομη


Και ποιές είναι αυτές....???
kaukasios
pροπονητης ποιος ειναι?
spyrosvon
QUOTE(kaukasios @ Jun 21 2009, 23:05 ) *
pροπονητης ποιος ειναι?

προπονητης ειναι ο παπυρης
ABRAAM
QUOTE(spyrosvon @ Jun 21 2009, 16:52 ) *
ειδη ολοκληρωσε 3 μεταγραφες ο αο βονιτσας και συνεχιζει για αλλες 3 ακομη



Τι κατηγορια ειναι η ομαδα σου παληκαρι μου?
kaukasios
QUOTE(ABRAAM @ Jun 22 2009, 22:42 ) *
Τι κατηγορια ειναι η ομαδα σου παληκαρι μου?

γ εθνικη.
spyrosvon
QUOTE(ABRAAM @ Jun 22 2009, 22:42 ) *
Τι κατηγορια ειναι η ομαδα σου παληκαρι μου?

απο φετος ειναι γ εθνικη
taraboura
Τι στόχους έχετε θέσει φέτος;
akatalhlos
QUOTE(taraboura @ Jun 23 2009, 17:53 ) *
Τι στόχους έχετε θέσει φέτος;

παραμονη και να κερδισουν την λευκαδα
taraboura
QUOTE(akatalhlos @ Jun 23 2009, 18:43 ) *
παραμονη και να κερδισουν την λευκαδα

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
kaukasios
QUOTE(akatalhlos @ Jun 23 2009, 18:43 ) *
παραμονη και να κερδισουν την λευκαδα

το πρωτο δεν ξερω,αλλα το δευτερο θα ειναι πολυ ευκολο!!!!! 69.gif 69.gif
akatalhlos
QUOTE(kaukasios @ Jun 25 2009, 15:11 ) *
το πρωτο δεν ξερω,αλλα το δευτερο θα ειναι πολυ ευκολο!!!!! 69.gif 69.gif

ΠΟΙΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ?
spyrosvon
QUOTE(akatalhlos @ Jun 25 2009, 15:16 ) *
ΠΟΙΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ?

ΑΚΟΜΑ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ
spyrosvon
QUOTE(trias @ Jun 25 2009, 22:37 ) *
ΜΗ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΒΑΡΙΕΣ....ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ!

αν σου χρωσταμε ελα να πληρωθεις. αλλα φετοσ δεν χωρας στην ομαδα δεν κανεις για γ εθνικη εισαι μονο για το τοπικο
Jabar
Διεγράφησαν ποστ με κεφαλαία.Προσοχή στις εκφράσεις και στις προσωπικές αντιπαραθέσεις.Θα υπάρξουν τιμωρίες.
spyrosvon
ειδη ολοκληρωσε 3 μεταγραφες η ομαδα της βονιτσας . και με οσα λενε οι παραγοντες θα ακολουθησουν αλλες 3 . για να γινει η ομαδα οσο πιο δυνατη γινεται για να παλεψει για την παραμονη
spyrosvon
ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΚΗΣ ΑΠΟ ΤΑΥΡΟ ΚΑΔΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟ ΑΙΟΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΣ ΑΠΟ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΛΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΚΑΙ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ icon_wave.gif
gunclub
QUOTE(spyrosvon @ Jul 15 2009, 21:36 ) *
ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΚΗΣ ΑΠΟ ΤΑΥΡΟ ΚΑΔΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟ ΑΙΟΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΣ ΑΠΟ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΛΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΚΑΙ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ icon_wave.gif

H πιο πρόσφατη προσθήκη είναι ο Νεκτάριος Βαβέτσης.
kaukasios
QUOTE(gunclub @ Sep 5 2009, 12:43 ) *
H πιο πρόσφατη προσθήκη είναι ο Νεκτάριος Βαβέτσης.

koντευει τα σαραντα.ακομα παιζει?
gunclub
QUOTE(kaukasios @ Sep 5 2009, 15:34 ) *
koντευει τα σαραντα.ακομα παιζει?

Eίναι γνωστό οτι οι 40άρες=2 εικοσάρες.Πάντος αν καταφέρει να κοντρολάρει το μυαλό του μπορει να βοηθήσει.
Mic.Del
QUOTE(gunclub @ Sep 6 2009, 17:06 ) *
Eίναι γνωστό οτι οι 40άρες=2 εικοσάρες.Πάντος αν καταφέρει να κοντρολάρει το μυαλό του μπορει να βοηθήσει.

Με όλο το σεβασμό όταν παίρνεις παίχτη 40 ετών που έχει να παίξει πάνω από 10 αγώνες μια 5ετία τότε μάλλον δεν πας για τίποτα , ούτε καν για μια πτώση με ψηλά το κεφάλι
gunclub
QUOTE(Mic.Del @ Sep 7 2009, 14:52 ) *
Με όλο το σεβασμό όταν παίρνεις παίχτη 40 ετών που έχει να παίξει πάνω από 10 αγώνες μια 5ετία τότε μάλλον δεν πας για τίποτα , ούτε καν για μια πτώση με ψηλά το κεφάλι

Με 80000 μπάτζετ φίλε μου,μόνο σαβούρα μπορείς να πάρεις! ΒΕΒΑΙΑ κάλιο 5 και στο χέρι παρά 10 και καρτέρι.Το αν θα πέσει με ψηλά το κεφάλι θα εξαρτηθεί απ΄ το φιλότυμο 2-3 ντόπιων παιχτών.
gunclub
O Aγκι Ιμπέζα υπογράφει στη Βόνιτσα! Τεράστια μεταγραφή. 77.gif 77.gif 77.gif
orangepower
QUOTE(gunclub @ Sep 28 2009, 16:39 ) *
O Aγκι Ιμπέζα υπογράφει στη Βόνιτσα! Τεράστια μεταγραφή. 77.gif 77.gif 77.gif

Αποκλειεται. Εχει ανακοινωθει πριν απο μια εβδομαδα επισημα απο τη Δαφνη...
gunclub
QUOTE(gunclub @ Sep 28 2009, 17:39 ) *
O Aγκι Ιμπέζα υπογράφει στη Βόνιτσα! Τεράστια μεταγραφή. 77.gif 77.gif 77.gif

Δεν έγινε τελεικά η μεταγραφή προς απογοήτευση των φίλων της ομάδας. 68.gif
gunclub
QUOTE(gunclub @ Oct 2 2009, 20:13 ) *
Δεν έγινε τελεικά η μεταγραφή προς απογοήτευση των φίλων της ομάδας. 68.gif

Yπάρχει κανένα νέο για την τιμωρία? shot.gif
spyrosvon
tipota file akoma me tin timoria. sxedon mia evdomada prin tin enarji tou protathlimatos kai akoma tipota.
asdfg
QUOTE(spyrosvon @ Oct 7 2009, 21:56 ) *
tipota file akoma me tin timoria. sxedon mia evdomada prin tin enarji tou protathlimatos kai akoma tipota.


Μην αγχώνεσαι, αδερφέ. Εδώ είναι Ελλάδα, δεν είναι καμία χώρα μπουρδέλο. Εδώ όλα γίνονται στην ώρα τους. Δε θα πρέπει να ανησυχείς καθόλου...
jorhe
Τεραστια νίκη η ομάδα μας απέναντι σε οπαδούς και διαιτητές, μέσα στη Δραπετσώνα απέναντι στον Εθνικό.Συγχαριτήρια στους παίχτες και προπονητή.Και μέσα στη βόνιτσα θα πρέπει να ανταποδώσουμε την...άριστη φιλοξενία. smiley.gif
ckatos
ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΣΤΗΝ ΒΟΝΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ
ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΣ.ΗΜΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΙΔΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.Η ΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ
ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΑ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.
jorhe
QUOTE(ckatos @ Oct 27 2009, 22:01 ) *
ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΣΤΗΝ ΒΟΝΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ
ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΣ.ΗΜΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΙΔΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.Η ΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ
ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΑ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ.

Φίλε μου έχεις απόλυτα δίκιο,και χαίρομαι για τα καλά σου λόγια .Το άσχημο είναι οτι μέσα σ΄αυτό το ωραίο άθλημα έχουν μπεί άνθρωποι του ποδοσφαίρου με ανύπαρκτη συνείδηση.Να είσαι σήγουρος οτι στην έδρα μας δεν θα γίνει το παραμικρό.Αλλοστε και η πολύ βαριά τιμωρία μας προείρθε απο κάποιο ανεγκέφαλο που έριξε ένα ποτήρι νερό στο γήπεδο.Θέλω επίσης να ευχηθώ στην ομάδα του Εθνικού το καλύτερο για τη συνέχεια του πρωταθλήματος. blove.gif
jorhe
Λοιπόν μάγκες τα ψέματα τέλος.Τη κυριακή το ματς με τη Σπάρτη είναι ο θάνατός σου η ζωή μου.Όλοι γήπεδο φανατικά αλλά κόσμια!...Αντε ρε Κουλουριώτη 77.gif βάλε και τη 30άρα που μου χρωστάς.
ckatos
Εχω παρακολουθησει δυο παιχνιδια της ΒΟΝΙΤΣΑΣ. Ενα με τον ΕΘΝΙΚΟ,και ενα με τον ΜΙΛΩΝΑ.
Και στα δυο ματς το κοουτσαρισμα του Παπιρη ηταν τραγικο.Μπορει με τον ΕΘΝΙΚΟ να κερδισε η Βονιτσα
αλλα παρολου αυτα δεν αλλαζω γνωμη.Στο ματς με τον ΜΙΛΩΝΑ ειμουν ακριβος πισω απο τον παγκο
και βιωσα απο κοντα το ποσο κακος προπονητης ειναι.Το καλυτερο που εχει να κανει ο προεδρος
της Βονιτσας ειναι να βρει αλλο προπονητη. Γιατι το υλικο της ομαδας σας δεν ειναι τοσο κακο.Τελος θα ηθελα να
ενημερωσω το κυριο Παπιρη, οτι εκτος απο το site του Σ.Ε.Π.Κ.(ειναι τις πλακας) υπαρχουν πολυ καλυτερα αμερικανικα
sites.Με προπονητες τυπου Παπιρη το αθλημα παει πολλα χρονια πισω.Καλη τυχη στην ομαδα σας.

jim 3
respect στον καραμπα .μας νικησε μονος του 77.gif
jorhe
Ωραια! Βασανια του basket ,μας δουλεψαν ΚΑΙ φετος τα γραφεια!!!!! μην απαντατε σε προκλησεις του καθε ασχετου,γελοιου.
oymperto eko
Νομίζω σήμερα οφείλουμε να δώσουμε συγχαρητήρια στην ομάδα μας για την πρόσπάθεια που κατέβαλλε κόντρα στην πρωτοπόρο Λευκάδα.Το ματς ήταν ντέρμπυ μέχρι το τέλος και με καθαρότερο μυαλό στο τέταρτο δεκάλεπτο ίσως κατορθώναμε να φτάναμε στη νίκη παρα το πολύ κακό τρίτο δεκάλεπτο που κάναμε και η Δόξα έκανε το μείον 13 του ημιχρόνου συν 4.Βέβαια πιστεύω πως και η διαιτησία στο τέλος έβαλε το χεράκι της υπερ του ισχυρού. Έριξαν πολύ ξύλο. Συγχαρητήρια και στο Βουρνά.Όσο βρίζει και ξεφτυλιζει τους διαιτητές ούτε τεχνική ποινή τρώει και αντιθέτως κάθονται κότες να του απολογούνται και να του δίνουν σφυρίγματα.Εκτος απο σουπερ κόουτς ειναι και μεγάλος ψυχολόγος . Υποκλίνομαι ειλικρινά. 77.gif
gunclub
QUOTE(oymperto eko @ Apr 11 2010, 23:52 ) *
Νομίζω σήμερα οφείλουμε να δώσουμε συγχαρητήρια στην ομάδα μας για την πρόσπάθεια που κατέβαλλε κόντρα στην πρωτοπόρο Λευκάδα.Το ματς ήταν ντέρμπυ μέχρι το τέλος και με καθαρότερο μυαλό στο τέταρτο δεκάλεπτο ίσως κατορθώναμε να φτάναμε στη νίκη παρα το πολύ κακό τρίτο δεκάλεπτο που κάναμε και η Δόξα έκανε το μείον 13 του ημιχρόνου συν 4.Βέβαια πιστεύω πως και η διαιτησία στο τέλος έβαλε το χεράκι της υπερ του ισχυρού. Έριξαν πολύ ξύλο. Συγχαρητήρια και στο Βουρνά.Όσο βρίζει και ξεφτυλιζει τους διαιτητές ούτε τεχνική ποινή τρώει και αντιθέτως κάθονται κότες να του απολογούνται και να του δίνουν σφυρίγματα.Εκτος απο σουπερ κόουτς ειναι και μεγάλος ψυχολόγος . Υποκλίνομαι ειλικρινά. 77.gif

Πολλά μπράβο στα παιδιά και στη διοίκηση 77.gif για τη προσπάθεια.Δε πρέπει να υπάρχει απογοήτευση κι ελπίζω αυτή η χρονιά να γίνει οδηγός για το μέλλον. Κάποτε βλέπαμε το Παπίρη προπονητή σάλλες ομάδες και λέγαμε μακάρι να τον είχαμε εμείς.Τα δεδομένα όμως αλλάζουν και βλέπεις οτι αυτό δεν αρκεί.Αυτό ακριβώς είναι και η υγεία σε μια ομάδα.Οσο για το Βουρνά δε κέρδισε αυτός τη Βόνιτσα αλλά η κούραση των παιχτών.Το φτωχό ρόστερ βλέπεις! Ενα μέτριο ψηλό να είχε η ομαδα ακόμα και είμαι σίγουρος οτι θα σωζόνταν άνετα.
gunclub
Ένα βήμα πριν αναδειχθεί πρωταθλήτρια η ομάδα της Βόνιτσας για την αγωνιστική περίοδο 2012-13 και επάνοδο στη Γ εθνική.
Η μακράν καλύτερη ομάδα της ΕΣΚΑΒΔΕ για φέτος έχει μόνο ένα παιχνίδι,με τον αδιάφορο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,για να στεφτεί πρωταθλήτρια. Συγχαρητήρια σε διοίκηση,παίχτες,προπονητές και ελπίζουμε στη Γ να μην επαναληφθούν λάθη του παρελθόντος. wav.gif
baskethools7
μπραβο ρε μαγκες...πολλα μπραβο...καλη επιστροφη στα σαλονια της γ εθνικης...το αξιζετε ολοι σας!!!και παλι συγχαρητηρια....
gspara
Στην Βονιτσα επαιζε φετος ο Βλαβιανος?
gunclub
QUOTE(gspara @ Apr 21 2013, 23:22 ) *
Στην Βονιτσα επαιζε φετος ο Βλαβιανος?

ναι και ελπίζουμε να μείνει και του χρόνου smiley.gif




gspara
QUOTE (gunclub @ Apr 21 2013, 23:54 ) *
ναι και ελπίζουμε να μείνει και του χρόνου smiley.gif

Παιχταρας ο Θεολογης.Συγχαρητηρια για την ανοδο!!!!
Apollon80
Παιδιά συγχαρητήρια... Θα παίξετε Βορρά ή Νότο; Τι λένε οι πληροφορίες σας;
gunclub
QUOTE(Apollon80 @ Apr 23 2013, 18:38 ) *
Παιδιά συγχαρητήρια... Θα παίξετε Βορρά ή Νότο; Τι λένε οι πληροφορίες σας;

υπάρχουν σκέψεις για Βορρά, προσωπικά δε νομίζω ότι μπορεί να πάρει εκεί κάτι στα εκτός έδρας.
Οι διοικούντες όμως που ξέρουν καλύτερα,αποφασίζουν.
gratipa1929
QUOTE (gspara @ Apr 21 2013, 23:22 ) *
Στην Βονιτσα επαιζε φετος ο Βλαβιανος?

Ο ψηλός? Δυνατός παίκτης με μεγάλη εμπειρία από Β και Γ Εθνική. Πολύ καλή κίνηση για την Βόνιτσα που τον πήρε φέτος στο τοπικό!!! Αν τον κρατήσει και στη Γ και εκεί είναι πρωταγωνιστής και θα βοηθήσει πολύ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.