Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Maccabi Electra vs Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
j-kidd13
vs

Ζορια για τον Παναθηναϊκό αφού μετά την απροσδόκητη ήττα στην Κρητη απο την Λοκομοτιβ,καλείται να πάρει τη νίκη στην πιο δύσκολη έδρα του ομίλου του,αν θελει να μην χασει τις ελπιδες του για την πρωτη θεση ωστε να ελαχιστοποιησει τις πιθανοτητες του να βρεθει σε δυσκολο ομιλο στo τοπ-16,με τις διασταυρωσεις που γινονται.
Πολυ δυσκολο παιχνιδι,ο Παναθηναικος με το προσωπο που δειχνει τωρα,κυριως στα πρωτα 3 δεκαλεπτα των αγωνων του(πλην αυτου με την Λαμποραλ που ηταν προπονηση),δεν εχει ιδιαιτερες ελπιδες.Σιγουρα η περιφερειακη γραμμη των Ισραηλινων με Χικμαν,Σμιθ,Ραις,αλλα και Οχαγιον,θα βαλει δυσκολα στην αντιστοιχη του Παναθηναικου,οπου Καρι και Ουκιτς υποαποδιδουν,και μενει ο Διαμαντιδης με την συνδρομη του Παππα,να στρωνουν τις επιθεσεις.Αν ο Παναθηναικος παιξει με την αποδοση που επιασε στο 4ο 10λεπτο με Αστερα και Λοκομοτιβ,τοτε εχει πολλες πιθανοτητες να φυγει με το 2πλο.


To ρόστερ της Μaccabi

Σχολια για το παιχνιδι.
louie
κι οπως ελεγα και στο αντιστοιχο τοπικ για τον αγωνα του ολυμπιακου παλι η ΔΤ τον ολυμπιακο και εμεις στη νοβα. 4 φορες ο ολυμπιακος απο την δημοσια, 1 εμεις!!!! για γελια η κατασταση...
Air Kef
Απροσδόκητα νωρίς το πρώτο μεγάλο ματς της σεζόν για ΠΑΟ. Δεν χάνεται με ήττα, αλλά δυσκολεύει πολύ την ζωή του εν όψη συνέχειας, νομίζω θα λειτουργήσει αυτό, ο ΔΔ θα παιξει κανα 40λεπτο και θα εχει πολλές ελπίδες για διπλό-ισοφάρισει εντός έδρας ηττας.
bbplayer
QUOTE (louie @ Nov 11 2013, 19:08 ) *
κι οπως ελεγα και στο αντιστοιχο τοπικ για τον αγωνα του ολυμπιακου παλι η ΔΤ τον ολυμπιακο και εμεις στη νοβα. 4 φορες ο ολυμπιακος απο την δημοσια, 1 εμεις!!!! για γελια η κατασταση...


εγώ φίλε έχω ξεστραβωθεί με τα streaming, δεν αντέχω άλλο. τη μισή ώρα από το ματς περιμένω να σβήσουν τα διαφημιστικά.

ο ΟΛυμπιακός έχει καθαρίσει τον όμιλο και την πρωτιά. το δικό μας ματς είναι πιο σημαντικό. δε μπορώ να καταλάβω πώς σκέφτονται
Zoys
QUOTE(bbplayer @ Nov 11 2013, 21:58 ) *
εγώ φίλε έχω ξεστραβωθεί με τα streaming, δεν αντέχω άλλο. τη μισή ώρα από το ματς περιμένω να σβήσουν τα διαφημιστικά.

Και τα γ@μ@μένα είναι σχεδιασμένα για να χάνεις στα σίγουρα μία επίθεση. shot.gif
Role Model
Το γράφω κι εδώ για όποιον δεν το είδε στο τόπικ του Ολυμπιακού...

Οι μεταδόσεις της ΔΤ
18/10 Ολυμπιακός – Μάλαγα (21:00)
24/10 Ολυμπιακός – Γαλατασαράι (21:00)
11/11 Ερυθρός Αστέρας – Παναθηναϊκός (21:30)
8/11 Σιένα – Ολυμπιακός (21:30)
15/11 Ολυμπιακός – Ζιελόνα Γκόρα (21:00)
21/11 Παναθηναϊκός – Λιέτουβος (21:30)
29/11 Λαμποράλ – Παναθηναϊκός (21:30)
5/12 Μπάγερν – Ολυμπιακός (21:30)
13/12 Λοκομοτίβ Κούμπαν – Παναθηναϊκός (18:00)
19 ή 20/12 Παναθηναϊκός – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Zoys
Μα δεν υπήρχε περίπτωση να μην είναι μοιρασμένες οι μεταδόσεις. wink.gif
thanath
QUOTE (Zoys @ Nov 11 2013, 23:04 ) *
Μα δεν υπήρχε περίπτωση να μην είναι μοιρασμένες οι μεταδόσεις. wink.gif


Σίγουρα δεν υπήρχε περίπτωση να μην είναι μοιρασμένες οι μεταδόσεις αλλά είναι κάπως χαζά μοιρασμένες... θα μπορούσαν να το κάνουν 3+2 στον πρώτο και 2+3 στον 2ο γύρο για να είναι όλοι ικανοποιημένοι....

Όδο για το ματς δε νομίζω ότι είναι do or die για τον Παναθηναικό... Απλά αν χάσουμε πολύ δύσκολα θα μπορύμε να κηνυγήσουμε 1η θέση μετά... Αλλά και πάλι σημασία έχει απλά να περάσουμε σ αυτόν τον γύρο! Στον επόμενο βλέπουμε!
Quincy
QUOTE(thanath @ Nov 11 2013, 20:34 ) *
Αλλά και πάλι σημασία έχει απλά να περάσουμε σ αυτόν τον γύρο! Στον επόμενο βλέπουμε!



Δεν είναι και μεγάλη αλήθεια αυτό. Η 2η θέση σας στέλνει σε όμιλο με μας και 2 εκ των ΤΣΣΚΑ/Μπαρτσελόνα/Φενέρ. Ενώ η πρώτη με Ρεάλ και 1 εκ των ΤΣΣΚΑ/Μπαρτσελόνα/Φενέρ.

Δεν νομίζω να τίθεται καν θέμα γι αυτό το γύρο. Αποκλείεται να αποκλειστεί ο Παο. Αλλά μπορεί να κάνει πολύ δυσκολότερο το έργο του στο τοπ-16 και μετέπειτα στα προημητελικά.
Holy Diver
QUOTE(Quincy @ Nov 12 2013, 00:17 ) *
Δεν είναι και μεγάλη αλήθεια αυτό. Η 2η θέση σας στέλνει σε όμιλο με μας και 2 εκ των ΤΣΣΚΑ/Μπαρτσελόνα/Φενέρ. Ενώ η πρώτη με Ρεάλ και 1 εκ των ΤΣΣΚΑ/Μπαρτσελόνα/Φενέρ.

Δεν νομίζω να τίθεται καν θέμα γι αυτό το γύρο. Αποκλείεται να αποκλειστεί ο Παο. Αλλά μπορεί να κάνει πολύ δυσκολότερο το έργο του στο τοπ-16 και μετέπειτα στα προημητελικά.


Βέβαια η τρίτη θέση αν δεν κάνω λάθος μας στέλνει πάλι στην πρώτη επιλογή. Η μόνη διαφορά της πρώτης με την τρίτη θέση είναι το πόσο εύκολη ομάδα θα έχουμε από το δικό μας γκρούπ που στο συγκεκριμένο γκρουπ που ημάστε δεν νομίζω οτι έχει και μεγάλη σημασία. Πέρσι πχ είχε σημασία να βγουμέ πρώτοι έτσι ωστε να αφήσουμε την ρεαλ δεύτερη και να την αποφύγουμε στην συνέχεια. Με τα σημερινά δεδομένα νομίζω οτι αρκεί να τερματίσουμε σε μονή θέση του γκρουπ.
thanath
QUOTE (Quincy @ Nov 12 2013, 00:17 ) *
Δεν είναι και μεγάλη αλήθεια αυτό. Η 2η θέση σας στέλνει σε όμιλο με μας και 2 εκ των ΤΣΣΚΑ/Μπαρτσελόνα/Φενέρ. Ενώ η πρώτη με Ρεάλ και 1 εκ των ΤΣΣΚΑ/Μπαρτσελόνα/Φενέρ.

Δεν νομίζω να τίθεται καν θέμα γι αυτό το γύρο. Αποκλείεται να αποκλειστεί ο Παο. Αλλά μπορεί να κάνει πολύ δυσκολότερο το έργο του στο τοπ-16 και μετέπειτα στα προημητελικά.


Το λέω ότι δεν έχει και πολύ σημασία γιατί όπως και να έχει, σε όποιον όμιλο και να πάμε θα τα βρούμε σκούρα αν δεν αλλάξει ο τρόπος που παίζουμε.....

Και στην τελική με τον τρόπο που είναι δομημένη η φάση των 16 είναι δύσκολη όπως και να χει! Και ακόμα πιο δύσκολα τα πλει οφ. Γιατί και στις 2 περιπτώσεις δεν γίνεται ν αποφύγεις δυνατές ομάδες!
Quincy
QUOTE(Holy Diver @ Nov 11 2013, 21:30 ) *
Βέβαια η τρίτη θέση αν δεν κάνω λάθος μας στέλνει πάλι στην πρώτη επιλογή. Η μόνη διαφορά της πρώτης με την τρίτη θέση είναι το πόσο εύκολη ομάδα θα έχουμε από το δικό μας γκρούπ που στο συγκεκριμένο γκρουπ που ημάστε δεν νομίζω οτι έχει και μεγάλη σημασία. Πέρσι πχ είχε σημασία να βγουμέ πρώτοι έτσι ωστε να αφήσουμε την ρεαλ δεύτερη και να την αποφύγουμε στην συνέχεια. Με τα σημερινά δεδομένα νομίζω οτι αρκεί να τερματίσουμε σε μονή θέση του γκρουπ.


Σωστά τα λες. Αλλά δεν νομίζω να χει πολλές πιθανότητες να τερματίσει 3ος σ αυτόν τον όμιλο. Άσε που και επίτηδες να το κάνει, αν δεν έχει ξεκαθαρίσει απόλυτα ο όμιλος μπορεί με καμιά ισσοβαθμία να πέσει 4ος και ναι ακόμα χειρότερα. Αλλά γενικά δεν του το χω να κάθεται να χάνει για τον οποιονδήποτε λόγο ο ΠΑΟ. Δεν το κανε τότε με το Μαρούσι, θα το κάνει τώρα για το τοπ 16;; Θα κυνηγήσει την 1η θέση και μόνο όπως κάνουν όλες οι μεγάλες ομάδες


QUOTE(thanath @ Nov 11 2013, 21:37 ) *
Το λέω ότι δεν έχει και πολύ σημασία γιατί όπως και να έχει, σε όποιον όμιλο και να πάμε θα τα βρούμε σκούρα αν δεν αλλάξει ο τρόπος που παίζουμε.....

Και στην τελική με τον τρόπο που είναι δομημένη η φάση των 16 είναι δύσκολη όπως και να χει! Και ακόμα πιο δύσκολα τα πλει οφ. Γιατί και στις 2 περιπτώσεις δεν γίνεται ν αποφύγεις δυνατές ομάδες!


Μα όταν δεν πατάει καλά η ομάδα, έχει έναν λόγο παραπάνω να κυνηγήσει τους ευκολότερους αντιπάλους και να κερδίσει χρόνο να βελτιωθεί. Ακόμα κι αν είναι λίγο ευκολότερο (στα χαρτιά βέβαια, αλλά και πάλι ευκολότερο), έχεις καλύτερες πιθανότητες να πάρεις το πλεονέκτημα έδρας στους 8, ή κάποιον εύκολο αντίπαλο. Η περσυνή φάση είναι το παράδειγμα. Ο Ολυμπιακός πέρασε επειδή είχε ευκολότερο αντίπαλο + την έδρα (κι ας μην έπαιξε καλά), Ο ΠΑΟ έχασε επειδή δεν είχε πλεονέκτημα, και δυσκολότερο αντίπαλο (κι ας μην έπαιξε άσχημα).

Αυτά επειδή πιστεύω ότι είναι πολύ σημαντικό το παιχνίδι για την πορεία των πρασίνων στη συνέχεια. Όχι ότι ξεγράφεται με ήττα ή κάτι τέτοιο. Και μια μικρή ήττα μπορεί να τον στείλει 1ο, αν την ανατρέψει στο ΟΑΚΑ, και σκοντάψει η Μακάμπι κάπου αλλού (που λογικά θα το κάνει)
thanath
QUOTE (Quincy @ Nov 12 2013, 00:56 ) *
Η περσυνή φάση είναι το παράδειγμα. Ο Ολυμπιακός πέρασε επειδή είχε ευκολότερο αντίπαλο + την έδρα (κι ας μην έπαιξε καλά), Ο ΠΑΟ έχασε επειδή δεν είχε πλεονέκτημα, και δυσκολότερο αντίπαλο (κι ας μην έπαιξε άσχημα).


Πες ότι πάμε στον όμιλα με Ρεαλ και μια εκ των Μπαρτσα/Τσσκ/Φενερ που μπορεί να είναι και 2 αν κάποια απ αυτές βγει 4η τότε πάλι μόνο εύκολος δεν είναι ο όμιλος! Για να έχει πλεονέκτημα έδρας ο Παναθηναικός στα πλέι οφ σε όποιον όμιλο και να βρεθεί θα πρέπει να νικήσει τουλάχιστον 2 δυνατές ομάδες στους 16! Και με τον τρόπο που παίζει τώρα δεν έχει αυτή την ικανότητα! Ο χρόνος για να βελτιωθεί είναι στον πρώτο γύρο και μόνο. Αν δεν μπει δυνατά από την αρχή στους 16 σε όποιον όμιλο και να ναι θα πηγαίνει για την 3η ή την 4η θέση που σημαίνει και φέτος πολύ δύσκολα πλέι οφ

Στο ματς αυτό πρέπει να δείξει η ομάδα ότι έχει χαρακτήρα και μπορεί να αντιμετωπίσει δύσκολους αντιπάλους! Και μια πιαθνή νίκη να βοηθήσει στην ψυχολογία! Όχι όμως ότι έχει καθοριστικό ρόλο για την συνέχεια σε περίπτωση που η ομάδα χάσει....
Quincy
QUOTE(thanath @ Nov 11 2013, 22:06 ) *
Πες ότι πάμε στον όμιλα με Ρεαλ και μια εκ των Μπαρτσα/Τσσκ/Φενερ που μπορεί να είναι και 2 αν κάποια απ αυτές βγει 4η τότε πάλι μόνο εύκολος δεν είναι ο όμιλος! Για να έχει πλεονέκτημα έδρας ο Παναθηναικός στα πλέι οφ σε όποιον όμιλο και να βρεθεί θα πρέπει να νικήσει τουλάχιστον 2 δυνατές ομάδες στους 16! Και με τον τρόπο που παίζει τώρα δεν έχει αυτή την ικανότητα! Ο χρόνος για να βελτιωθεί είναι στον πρώτο γύρο και μόνο. Αν δεν μπει δυνατά από την αρχή στους 16 σε όποιον όμιλο και να ναι θα πηγαίνει για την 3η ή την 4η θέση που σημαίνει και φέτος πολύ δύσκολα πλέι οφ

Στο ματς αυτό πρέπει να δείξει η ομάδα ότι έχει χαρακτήρα και μπορεί να αντιμετωπίσει δύσκολους αντιπάλους! Και μια πιαθνή νίκη να βοηθήσει στην ψυχολογία! Όχι όμως ότι έχει καθοριστικό ρόλο για την συνέχεια σε περίπτωση που η ομάδα χάσει....



Στον άλλο όμιλο θα χει 3 rolleyes.gif
Και το έγραψα παραπάνω. Δεν εννοώ εύκολος, εννοώ ευκολότερος από τον άλλον. Όσο μικρή κι αν είναι η διαφορα. παραμένει διαφορά.

Στην τελευταία σου παράγραφο συμφωνώ. Και να χάσει δεν χάνεται.
kostas b
QUOTE (bbplayer @ Nov 11 2013, 21:58 ) *
εγώ φίλε έχω ξεστραβωθεί με τα streaming, δεν αντέχω άλλο. τη μισή ώρα από το ματς περιμένω να σβήσουν τα διαφημιστικά.


QUOTE (Zoys @ Nov 11 2013, 22:01 ) *
Και τα γ@μ@μένα είναι σχεδιασμένα για να χάνεις στα σίγουρα μία επίθεση. shot.gif


παίδες κάντε εγκατάσταση το AdBlock plus (αναλόγως αν χρησιμοποιείται Chrome, Firefox ή Explorer) για να βρείτε την υγειά σας...

με ένα googlαρισμα θα βρείτε και το αντίστοιχο αρχείο για εγκατάσταση
PanosIlio
QUOTE(kostas b @ Nov 12 2013, 01:53 ) *
παίδες κάντε εγκατάσταση το AdBlock plus (αναλόγως αν χρησιμοποιείται Chrome, Firefox ή Explorer) για να βρείτε την υγειά σας...


Δεν ήξερα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο, πολύ καλό, thanks!!
TakeshyKurosawa
Το παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό για ψυχολογικούς λόγους για την ομάδα του ΠΑΟ. Η Μακάμπι είναι η δεύτερη ισχυρότερη ομάδα του γκρουπ και μία νίκη θα δώσει την αυτοπεποιήθηση ξανά στους παίκτες. Βέβαια και η Μακάμπι δεν είναι στα καλύτερα της, αλλά σίγουρα είναι δυνατό τεστ και θα πρέπει ο ΠΑΟ να είσαι σοβαρός σε όλο το ματς και όχι μόνο σε μιάμιση περίοδο..
thanath
QUOTE (Quincy @ Nov 12 2013, 01:15 ) *
Στον άλλο όμιλο θα χει 3 rolleyes.gif
Και το έγραψα παραπάνω. Δεν εννοώ εύκολος, εννοώ ευκολότερος από τον άλλον. Όσο μικρή κι αν είναι η διαφορα. παραμένει διαφορά.

Στην τελευταία σου παράγραφο συμφωνώ. Και να χάσει δεν χάνεται.


Προφανώς δείχνει να είναι λίγο πιο εύκολος αλλά μην ξεχνάμε ότι και πέρυσι ο Παναθηναικός την ζημιά την έπαθε από τις ήττες από την Μάλαγα και την Εφες(που δεν της πήρε την διαφορά ενώ μπορούσε). Θέλω να πω ότι δεν είναι μόνο οι θεωρητικά δυνατές ομάδες που θα αντιμετωπίσουν και οι 2... Είναι και οι πιο αδύναμες... Τεσπα.. Αυτά είναι περισσότερο προβλέψεις! Σημασία έχει για τον Παναθηναικό να βρει έναν τρόπο να παίξει μπάσκετ, αν το καταφέρει αυτό σ όποιον όμιλο και να είναι για μένα θα τα καταφέρει! Είτε εύκολα(λίγο απίθανο) είτε δύσκολα(πιθανό σενάριο).
doctorjekil
QUOTE(thanath @ Nov 12 2013, 00:06 ) *
Πες ότι πάμε στον όμιλα με Ρεαλ και μια εκ των Μπαρτσα/Τσσκ/Φενερ που μπορεί να είναι και 2 αν κάποια απ αυτές βγει 4η τότε πάλι μόνο εύκολος δεν είναι ο όμιλος! Για να έχει πλεονέκτημα έδρας ο Παναθηναικός στα πλέι οφ σε όποιον όμιλο και να βρεθεί θα πρέπει να νικήσει τουλάχιστον 2 δυνατές ομάδες στους 16! Και με τον τρόπο που παίζει τώρα δεν έχει αυτή την ικανότητα! Ο χρόνος για να βελτιωθεί είναι στον πρώτο γύρο και μόνο. Αν δεν μπει δυνατά από την αρχή στους 16 σε όποιον όμιλο και να ναι θα πηγαίνει για την 3η ή την 4η θέση που σημαίνει και φέτος πολύ δύσκολα πλέι οφ

Στο ματς αυτό πρέπει να δείξει η ομάδα ότι έχει χαρακτήρα και μπορεί να αντιμετωπίσει δύσκολους αντιπάλους! Και μια πιαθνή νίκη να βοηθήσει στην ψυχολογία! Όχι όμως ότι έχει καθοριστικό ρόλο για την συνέχεια σε περίπτωση που η ομάδα χάσει....

Ουτως η αλλως στον επομενο ομιλο θα εχουμε τουλαχιστον δυο δυνατες ομαδες οποτε θα πρεπει να βαλουμε μια απο αυτες απο κατω...τωρα αν θα ναι μπαρτσα-ρεαλ η οσφπ-φενερ-τσσκα δεν ξερω,και θα παιξει και μεγαλο ρολο σε τι κατασταση θα ειναι τοτε οι ομαδες,γιατι ετσι οπως ειναι τωρα η τσσκα εγω θα την ηθελα στον ομιλο μου,αλλα τον φεβρουαριο μπορει να δαγκωνει,οπως ειναι πoλυ πιθανο να γινει το αντιθετο με την φενερ,το σημαντικο ειναι να ειμαστε εμεις καλα...παντως δεν νομιζω πως υπαρχει θεμα επιλογης αντιπαλου...pick your poison ειναι η φαση
louie
συμφωνα με το pick n scroll του sportdog(οκ ειναι sportdog αλλα εχει βγαλει αποκλειστικες ειδησεις αρκετες φορες) οι λασμε, γκιστ και καρι χαθηκαν στο αεροδρομιο της κωνσταντινουπολης και χασαν το αεροπλανο για τελ α βιβ!! θα χασουν και την προπονηση του παναθηναικου στο ισραηλ δλδ.
T.W.Is.M.
Τη Μακαμπι δεν την εμπιστευομαι γενικως σαν ομαδα. Μου εκανε μεγαλη εντυπωση που κερδισε στη Ρωσια. Μπορει ο Παναθηναικος να μην ειναι στην καλυτερη κατασταση ακομα, αλλα δε θα ειναι εκπληξη να κερδισει στο Τελ Αβιβ. Γενικα επειδη δε μου γεμιζει το ματι η Μακαμπι(που εχει κανει ηδη 2 ηττες στο πρωταθλημα Ισραηλ!) πιστευω οτι καπου θα την κανει την γκελα εντος εδρας. Ισως να ειναι αυριο, ισως και οχι.
AKRG
Πρόλαβαν την προπόνηση τελικα !! smiley.gif

http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...gkist-kari-pics
captain charisma
http://www.sport-fm.gr/article/ekanan-gero...-mpatist/733205

τους καναν γερους πριν την ωρα τους smiley.gif
AKRG
ΝΑ ένα κίνητρο παραπάνω wink.gif
Quincy
Αν έχει κανείς λινκ στα αγγλικά ή τα ελληνικά ας στείλει ένα πμ rolleyes.gif
AKRG
QUOTE (Quincy @ Nov 14 2013, 21:01 ) *
Αν έχει κανείς λινκ στα αγγλικά ή τα ελληνικά ας στείλει ένα πμ rolleyes.gif


και μένα επισης rolleyes.gif
Magnus92
Δεν ειναι ουτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα, αλλα θα βολευτειτε φρονω smile.gif
G-arenas
χαλια ξεκινημα!
teopt13
Τι χάλια είναι αυτά ρε γαμώτο...
t0ny3
Μια απο τα ιδια και σημερα... Αυτη η ομαδα δεν παζει μπασκετ!
csea
αχ αυτος ο ουκιτς
t0ny3
Βγαλε εκτος 12αδας τον Ουκιτς.
Gino_Bill
Ο,τι να ναι είμαστε. Ούτε τρίποντα δε μπορούμε να εκτελέσουμε σήμερα και το ρίξαμε στα γιουρούσια. Χάνει πλέον το νόημα κάθε σχόλιο.
G-arenas
καλα εδω που τα λεμε την παραμικρη επαφη φαουλ την δινουν και σουταρουν βολες...εχουν σουταρει ηδη νομιζω 9
ουκιτς καλυτερος παικτης της μακαμπι!
paodynasty
10 με 0 !!!!!
louie
καποιοι παιχτες ειναι προκλητικα αδιαφοροι μου φαινεται...


καλα για την διαιτησια τι να πει κανεις; αυτον τον μπλου τον θυμαμαι να κανει αυτο το πραγμα με τους αγκωνες αλλες 2 φορες εναντια σε εμας παλιοτερα. και κερδισε και φαουλ
Paris87
Παιζουμε πινκενρολ με λιγο πικενρολ
AKRG
QUOTE (Paris87 @ Nov 14 2013, 21:30 ) *
Παιζουμε πινκενρολ με λιγο πικενρολ


και μερικες φορές μόνο το ΠΙΚ !! το ρολ δεν ρολάρει !! smiley.gif

Αστεία - αστεία ο Παππάς πάει πάλι να κανει one man show !!
Gino_Bill
QUOTE (Paris87 @ Nov 14 2013, 21:30 ) *
Παιζουμε πινκενρολ με λιγο πικενρολ

τουλάχιστον φαινεται να αρχίζει λίγο να λειτουργεί η συνεργασία ΔΔ-Λάσμε!
Anubis
Αντε να δουμε ποσες επιθεσεις θα μας χαρισουν για να βαλουμε καλαθι
G-arenas
το διδυμο ουκιτς-καρρυ δεν παει καθολου καλα παντως ειδικα στην οργανωση,μια σωστη επιθεση με αυτους μεσα δεν εχουμε βγαλει!!!για να μας δωσουν φαουλ πρεπει να βγαλουμε αιμα ελεος!!!!!
t0ny3
Πραγματικα τι χανουμε κατω απο το καλαθι;

Πολυ κακος αγωνας απο αποψη θεαματος και απο τις δυο ομαδες. Κανουν τραγικα λαθη! Παλι καλα μειωσαμε, αλλα δεν ευχαριστιεμαι αγωνα εδω και βδομαδες, με το ζορι δεν το κλεινω.

Υ.Γ. Το φουρ με το παραμικρο γινεται. Και αυτος ο Μπλου ποσο αντιπαθητικος;
louie
QUOTE (G-arenas @ Nov 14 2013, 21:47 ) *
το διδυμο ουκιτς-καρρυ δεν παει καθολου καλα παντως ειδικα στην οργανωση,μια σωστη επιθεση με αυτους μεσα δεν εχουμε βγαλει!!!για να μας δωσουν φαουλ πρεπει να βγαλουμε αιμα ελεος!!!!!


και με αιμα δεν θα πειστουν ευκολα, δες την φαση που μπαινει ο μαυροκεφαλιδης προς το καλαθι και του κανουν 2-3 φαουλ και τον γκρεμιζουν. ουτε που τους ενοιαξε. οταν ομως ο διαμαντιδης πλησιασε τους αγκωνες του μπλου αμεσως φαουλ υπερ τους. τι να περιμενεις εκει μεσα;

αυτος ο μπλου ειναι για ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ξυλο λεμε.
csea
και εγώ ήμουν έτοιμος να το αφήσω το ματς στο ημιχρονο smiley.gif
keraynopoylos
Ευτυχως που εχω πληρωσει συνδρομη στο euroloeague.tv και ο login server ειναι down...

Sorry, offtopic αλλα καπου επρεπε να το πω...

[edit]
μαλλον να με προστατεψει ηθελε η euroleague να μη δω αυτο το πραγμα...
[/edit]
thanath
Τραγικό ξεκίνημα και στο 2ο ημίχρονο... Καλά για το πρώτο τί να πω? Η ομάδα πονάει πολύ στην επίθεση! Και αυτό το κόλπο με τον Γκιστ στον Χικμαν για ποιον λόγο το συνεχίζει? Μπερδεύει τους πάντες στις περιστροφές....
T.W.Is.M.
QUOTE(thanath @ Nov 14 2013, 22:12 ) *
Τραγικό ξεκίνημα και στο 2ο ημίχρονο... Καλά για το πρώτο τί να πω? Η ομάδα πονάει πολύ στην επίθεση! Και αυτό το κόλπο με τον Γκιστ στον Χικμαν για ποιον λόγο το συνεχίζει? Μπερδεύει τους πάντες στις περιστροφές....


Μαλλον γιατι βγηκε ως ενα βαθμο περσι με τις αλλαγες στο Σπανουλη.
keraynopoylos
Εκεινος ο εγχρωμος ευσωμος με το αρχαιοελληνικο ονομα της Μακαμπι, τι συγγενεια εχει με το Λεμπρον..;
louie
QUOTE (keraynopoylos @ Nov 14 2013, 22:23 ) *
Εκεινος ο εγχρωμος ευσωμος με το αρχαιοελληνικο ονομα της Μακαμπι, τι συγγενεια εχει με το Λεμπρον..;


θυμηθηκε να παιξει μπασκετ αυτος, θα τρελαθουμε τελειως... περσι μια φορα δεν μπορουσε
thanath
QUOTE (T.W.Is.M. @ Nov 15 2013, 00:19 ) *
Μαλλον γιατι βγηκε ως ενα βαθμο περσι με τις αλλαγες στο Σπανουλη.


Το ξέρω... Όμως φέτος δεν του έχει βγει σε κανέναν αγώνα γιατί το πήραν πρέφα όλοι όμως αυτός εκεί! Δεν ψάχνει να βρει κάτι άλλο....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.