Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νένα Νικολαίδου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
trefoil 13
Καιρό περίμενα την ευκαιρία να ανοίξω ένα τέτοιο τόπικ!!! Υπήρχε η αιτία (Νικολαίδου) και φυσικά βρήκα και την αφορμή (fan site)! smiley.gif
Όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό από τον τίτλο, πρόκειται για fan site της ... Νικολαίδου!!!
Φυσικά και δεν πρόκειται να προσπαθήσω να πείσω ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ( tongue.gif ) με αυτό γιατί δεν ψάχνω για χαζούς...! biggrin.gif
Πρέπει ωστόσο να πω ότι η ιδέα δεν ήταν δική μου (αν και δεν θα με πιστέψει κανείς), αλλά απλά εγώ... την υλοποίησα...!
Ρίξτε λοιπόν μια ματιά εδώ ή πληκτρολογείστε www.nenanikolaidou10.bravehost.com
sch
QUOTE(trefoil 13 @ May 12 2007, 09:03 PM) *
Καιρό περίμενα την ευκαιρία να ανοίξω ένα τέτοιο τόπικ!!! Υπήρχε η αιτία (Νικολαίδου) και φυσικά βρήκα και την αφορμή (fan site)! smiley.gif
Όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό από τον τίτλο, πρόκειται για fan site της ... Νικολαίδου!!!
Φυσικά και δεν πρόκειται να προσπαθήσω να πείσω ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ( tongue.gif ) με αυτό γιατί δεν ψάχνω για χαζούς...! biggrin.gif
Πρέπει ωστόσο να πω ότι η ιδέα δεν ήταν δική μου (αν και δεν θα με πιστέψει κανείς), αλλά απλά εγώ... την υλοποίησα...!
Ρίξτε λοιπόν μια ματιά εδώ ή πληκτρολογείστε www.nenanikolaidou10.bravehost.com

Πολύ καλό, trefoil13! Στγχαρητήρια για αυτή την ωραία προσπάθεια...
Tatubasketfan
Πολύ καλή δουλειά!!!μπορείς και με διάφορα άλλα προγράμματα να το βελτιώσεις ακόμα πιο πολύ βέβαια...θα είχα κάνει και εγώ ανάλογο σάιτ (όχι για την Νικολαΐδου φυσικά...αυτή δικιά σου είναι, δεν στη κλέβω laugh.gif ) αν δεν ήμουνα τόσο τεμπέλα!λολ
Tafos toy indoy
διστυχως ομως συντομα θα πρεπει να αλαξεις τον τιτλο...
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ May 12 2007, 09:03 PM) *
Καιρό περίμενα την ευκαιρία να ανοίξω ένα τέτοιο τόπικ!!! Υπήρχε η αιτία (Νικολαίδου) και φυσικά βρήκα και την αφορμή (fan site)! smiley.gif
Όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό από τον τίτλο, πρόκειται για fan site της ... Νικολαίδου!!!
Φυσικά και δεν πρόκειται να προσπαθήσω να πείσω ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ( tongue.gif ) με αυτό γιατί δεν ψάχνω για χαζούς...! biggrin.gif
Πρέπει ωστόσο να πω ότι η ιδέα δεν ήταν δική μου (αν και δεν θα με πιστέψει κανείς), αλλά απλά εγώ... την υλοποίησα...!
Ρίξτε λοιπόν μια ματιά εδώ ή πληκτρολογείστε www.nenanikolaidou10.bravehost.com

το πες και το κανες!!!! laugh.gif
νομιζω οτι αξιζε!!! smiley.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(Tafos toy indoy @ May 13 2007, 08:52 AM) *
διστυχως ομως συντομα θα πρεπει να αλαξεις τον τιτλο...

ohmy.gif μην της λες τετοια!!!! shot.gif
ηδη με το ζορι την παρηγορουμε!!!
trefoil 13
QUOTE(Tatubasketfan @ May 13 2007, 01:33 AM) *
Πολύ καλή δουλειά!!!μπορείς και με διάφορα άλλα προγράμματα να το βελτιώσεις ακόμα πιο πολύ βέβαια...θα είχα κάνει και εγώ ανάλογο σάιτ (όχι για την Νικολαΐδου φυσικά...αυτή δικιά σου είναι, δεν στη κλέβω laugh.gif ) αν δεν ήμουνα τόσο τεμπέλα!λολ

Δεν έχει πολλές δυνατότητες βελτίωσης γιατί το έχω ανοίξει μέσα από άλλο σάιτ για αυτό έχει και το bravehost στην διεύθυνση.
Ο οποιοσδήποτε έκανε κάτι παρόμοιο για την Νικολαίδου εννοείται ότι δεν θα το έβλεπα σαν να «την κλέβει!!!» αλλά σαν άλλη μια αναγνώριση για την σημαία του Παναθηναικού…! 77.gif
Δεν υπήρχε περίπτωση να ήμουν τεμπέλα στο να κάνω κάτι τέτοιο πάντως…! Ακόμα και για αυτό, που δεν είναι και τίποτα φοβερό, χρειάστηκε να πάω κάποιες μέρες στο σχολείο άυπνη… icon_bored.gif

QUOTE(Tafos toy indoy @ May 13 2007, 11:52 AM) *
διστυχως ομως συντομα θα πρεπει να αλαξεις τον τιτλο...

Εννοείς τον τίτλο στο σάιτ; Λες να μην την ψηφίσουν αρχηγό του χρόνου;;; blink.gif 39.gif 69.gif

QUOTE(Giuliana13_fan @ May 13 2007, 12:41 PM) *
το πες και το κανες!!!! laugh.gif
νομιζω οτι αξιζε!!! smiley.gif

Ποτέ δεν μένω μόνο στα λόγια! biggrin.gif
Aristofanis
Μία καλύτερη Photo στην ομάδα του ΠΑΟ πρέπει να βρεις! Το site είναι πολύ καλό!
ΝΕΝΑ για Πάντα στην Παναθά!!!!!
kolossos
Τα έχουμε πει πολλές φορές αλλά έτσι για το τυπικό να σου δώσω τα συγχαρητήρια μου και από εδώ biggrin.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ May 13 2007, 12:03 AM) *
Καιρό περίμενα την ευκαιρία να ανοίξω ένα τέτοιο τόπικ!!! Υπήρχε η αιτία (Νικολαίδου) και φυσικά βρήκα και την αφορμή (fan site)! smiley.gif
Όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό από τον τίτλο, πρόκειται για fan site της ... Νικολαίδου!!!
Φυσικά και δεν πρόκειται να προσπαθήσω να πείσω ότι ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ( tongue.gif ) με αυτό γιατί δεν ψάχνω για χαζούς...! biggrin.gif
Πρέπει ωστόσο να πω ότι η ιδέα δεν ήταν δική μου (αν και δεν θα με πιστέψει κανείς), αλλά απλά εγώ... την υλοποίησα...!
Ρίξτε λοιπόν μια ματιά εδώ ή πληκτρολογείστε www.nenanikolaidou10.bravehost.com


μπραβο βρε Trefoil..πολυ καλη δουλεια..πολυ ωραιο το site..!! 41.gif 41.gif 41.gif
αλλα..με ψιλομπερδεψες..ποιανου ηταν η ιδεα??? blink.gif

icon_wave.gif
trefoil 13
Ευχαριστώ...! smile.gif

QUOTE(Aristofanis @ May 13 2007, 09:05 PM) *
Μία καλύτερη Photo στην ομάδα του ΠΑΟ πρέπει να βρεις! Το site είναι πολύ καλό!

Πρέπει ε...;Αλλά που... 39.gif

QUOTE(basket4 @ May 14 2007, 12:29 AM) *
μπραβο βρε Trefoil..πολυ καλη δουλεια..πολυ ωραιο το site..!! 41.gif 41.gif 41.gif
αλλα..με ψιλομπερδεψες..ποιανου ηταν η ιδεα??? blink.gif

icon_wave.gif

Σε ψιλομπέρδεψα; biggrin.gif
Πάντως δεν ήταν δική μου... Μπορεί να ήταν πολύυυυυ πίσω στο μυαλό μου αλλά χρειάστηκε και η παρακίνηση από κάποιον άλλον!!! wink.gif
mikri prasini ollandeza
θα μπορούσες να μικρύνεις το όνομα και να το κάνεις να τελειώνει σε tk αντί σε bravehost!Πάντως μπράβο!Πολλά συγχαρίκια! smiley.gif
icon_wave.gif
sporting b.c.
http://tovima.dolnet.gr/print_article.php?...2475&m=A62&aa=1

«Χρησιμοποιούμε πιο πονηρά κόλπα εμείς»

Η Νένα Νικολαΐδου κατέβηκε το καλοκαίρι από το Κιλκίς για να ενισχύσει κάτω από το καλάθι τον Παναθηναϊκό. Μόλις δεκαεννιά χρόνων έχει πολύ δρόμο μπροστά της για να κατορθώσει να πετύχει μέσα στο γήπεδο τις κινήσεις που προσπαθεί να αντιγράψει από τους παίκτες του... ΝΒΑ. Και ­ γιατί όχι; ­ να καταφέρει κάποια στιγμή να ικανοποιήσει μια μεγάλη επιθυμία της: να καρφώσει μέσα στο στεφάνι κρατώντας την μπάλα του μπάσκετ στα χέρια της.


­ Πρώτη χρονιά σας στον Παναθηναϊκό και χρίζεστε πρωταθλήτρια...

«Πράγματι! Παρ' όλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίσαμε όλη τη χρονιά, τελικώς τα καταφέραμε... και πιστεύω ότι το αξίζαμε. Εξίσου όμως σημαντική ήταν και η παρουσία μας στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Ρονκέτι όπου φτάσαμε μέχρι την προημιτελική φάση».

­ Προτιμάτε να παίζετε σε μια ομάδα που ξεκινά το πρωτάθλημα με τον χαρακτηρισμό του αουτσάιντερ;

«Σίγουρα ναι. Γιατί τότε το μέγεθος της επιτυχίας είναι μεγαλύτερο ­ απολαμβάνεις τις νίκες περισσότερο! Για μένα το πιο σημαντικό στη διάρκεια του πρωταθλήματος ήταν οι δύο νίκες που πετύχαμε εναντίον του Σπόρτιγκ. Αυτές μας έδωσαν το πρωτάθλημα».

­ Το πιο δύσκολο όμως είναι να κρατηθείς στην κορυφή και όχι να φτάσεις ως εκεί...

«Προτιμώ για ένα χρονικό διάστημα να χαρώ την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Ασφαλώς και είναι πιο δύσκολο να παραμείνεις πρώτος. Αλλά οι αθλήτριες του Παναθηναϊκού θα εξακολουθήσουν να κάνουν αυτό που πρέπει για την ομάδα. Ομως το θέμα είναι τι θα κάνουν και οι υπόλοιποι. Δεν μπορείς να είσαι πρώτος χωρίς να υπολογίσεις και κάποιες άλλες παραμέτρους».

­ Οταν παρακολουθείτε αγώνες από το ΝΒΑ, προσπαθείτε να αντιγράψετε κάποιες κινήσεις με σκοπό να τις εφαρμόσετε αργότερα και εσείς στο γήπεδο;

«Ναι. Εχω σκοπό να βελτιώνομαι συνεχώς και αυτός είναι ενδεδειγμένος τρόπος. Βέβαια υπάρχουν και κινήσεις που δεν θα μπορέσω ποτέ να τις κάνω».

­ Εχετε ύψος 1,90 μ. και παίζετε στις θέσεις τέσσερα και πέντε. Μπορείτε να καρφώσετε;

«Οχι, αν και θα το ήθελα πολύ».

­ Δεν είναι ενοχλητικό αυτό, όταν μια από τις πιο θεαματικές φάσεις στο μπάσκετ είναι το κάρφωμα;

«Ελάχιστες γυναίκες σε όλο τον κόσμο μπορούν να καρφώσουν ­ και καμία από αυτές δεν παίζει στο ελληνικό πρωτάθλημα. Μόνο η ξένη του Παναθηναϊκού, η Νιγηριανή Μάμπικα, καρφώνει, αλλά και αυτή μόνο με μπάλα του... βόλεϊ. Προσωπικά προσπαθώ μέσα από την προπόνηση να βελτιώσω την αλτικότητά μου».

­ Σε τι υστερεί το γυναικείο από το αντρικό μπάσκετ;

«Πάντως όχι στο πάθος για τη νίκη. Ακόμη και αν λείπουν κάποιες εντυπωσιακές φάσεις που στηρίζονται στη δύναμη, υπάρχουν κινήσεις στο γήπεδο ευφυέστατες».

­ Δηλαδή απουσιάζει η δύναμη;

«Δεν θα το έλεγα... Μάλλον λείπουν τα "βρώμικα" χτυπήματα. Επίσης δεν χρησιμοποιούμε τη δύναμη για να πάρουμε καλύτερη θέση. Στο γυναικείο μπάσκετ χρησιμοποιούμε πιο πονηρά κόλπα εμείς... Τσιμπήματα για παράδειγμα».

­ Ο χειρότερος άνδρας μπασκετμπολίστας θα μπορούσε να είναι ο καλύτερος σε μια γυναικεία ομάδα;

«Οχι βέβαια. Το μπάσκετ παίζεται με έναν τρόπο. Οι κανόνες είναι ίδιοι. Αν είναι ο χειρότερος σε ανδρική ομάδα, και στη γυναικεία το ίδιο κακός θα είναι. Δεν πρόκειται να ξεχωρίσει».

­ Το ύψος σας το θεωρείτε πλεονέκτημα;

«Ασφαλώς. Προσωπικά δεν με ενόχλησε ποτέ γιατί... από ψηλά βλέπω και καλύτερα. Τώρα αν ενοχλεί κάποιους άλλους είναι δικό τους πρόβλημα. Εγώ τουλάχιστον κατάφερα να το εκμεταλλευτώ. Παίζω μπάσκετ και το χαίρομαι».

­ Οταν παίζετε μπάσκετ σε μια παιδική χαρά εναντίον ανδρών και τους κερδίζετε πώς αντιδρούν;

«Δεν το βρίσκουν καθόλου διασκεδαστικό! Ειδικά αν δεν μας γνωρίζουν, βάζουν τους χειρότερους να μας παίζουν άμυνα! Ομως μόνο στην αρχή, γιατί η συνέχεια δεν είναι και τόσο ευχάριστη για αυτούς. Οσο για μένα... η ευτυχία της επικράτησης παραμένει η ίδια ακόμη και όταν παίζω για προσωπική ευχαρίστηση».

­ Σας ενοχλεί που δεν θα γίνετε ποτέ πρωτοσέλιδο ακόμη και αν είστε πρώτη σε αυτό που κάνετε;

«Καθόλου. Η χαρά της νίκης και η απογοήτευση της ήττας παραμένουν ίδιες, είτε παίζεις σε γεμάτο γήπεδο είτε σε άδειο. Τώρα αν οι εφημερίδες και τα κανάλια δεν ασχολούνται μαζί μας, καθόλου δεν με νοιάζει. Εγώ παίζω μπάσκετ πρώτα για τον εαυτό μου».


Το ΒΗΜΑ, 05/04/1998 , Σελ.: A62
trefoil 13
Τι βρίσκει κανείς!
Thanks sporting b.c.!
center
Νένα ψυχάρα για πάντα τριφυλλάρα!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Πολύ καλή προσπάθεια tref!!!Το site τα σπάει!!! 41.gif 41.gif 41.gif
basket4
QUOTE(center @ Oct 7 2007, 22:59 ) *
Νένα ψυχάρα για πάντα τριφυλλάρα!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Πολύ καλή προσπάθεια tref!!!Το site τα σπάει!!! 41.gif 41.gif 41.gif


οχι γαμωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! blink.gif
και αλλη φανατικη???? ohmy.gif
εδω καλα καλα δεν αντεχαμε τη μια.... w00t.gif rolleyes.gif
αντε trefoil13 βαλτην στο κλαμπ!!! rolleyes.gif

smiley.gif smiley.gif tongue.gif tongue.gif
icon_wave.gif
trefoil 13
QUOTE(center @ Oct 7 2007, 22:59 ) *
Νένα ψυχάρα για πάντα τριφυλλάρα!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Πολύ καλή προσπάθεια tref!!!Το site τα σπάει!!! 41.gif 41.gif 41.gif

Μαθαίνεις γρήγορα! biggrin.gif
Ευχαριστώ...!

QUOTE(basket4 @ Oct 7 2007, 23:07 ) *
οχι γαμωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! blink.gif
και αλλη φανατικη???? ohmy.gif
εδω καλα καλα δεν αντεχαμε τη μια.... w00t.gif rolleyes.gif
αντε trefoil13 βαλτην στο κλαμπ!!! rolleyes.gif

smiley.gif smiley.gif tongue.gif tongue.gif
icon_wave.gif

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ basket4.
Διακρίνω κάποια εμπάθεια για την αρχηγό και τους θαυμαστές της; Δηλαδή τι θες; Να πλακωθούμε; Θα μας αντέξετε και θα μας ανεχτείτε και βοηθειά σας γιατί η Νικολαίδου φέτος θα είναι Νεναir και θα πετάει σε όλους τους αγώνες! biggrin.gif
Και όσο για εσένα, κανόνισε γιατί δεν θα την γλιτώνεις ούτε από το τηλέφωνο! Μην σου πω ότι δεν θα τολμάς να πατήσεις στον Τάφο γιατί θα είσαι υποχρεωμένη να με ακούς 40λεπτα. Για αυτό πρόσεχε. Και ξέρεις ότι δεν αστειεύομαι! smiley.gif
sch
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 8 2007, 18:53 ) *
Μαθαίνεις γρήγορα! biggrin.gif
Ευχαριστώ...!
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ basket4.
Διακρίνω κάποια εμπάθεια για την αρχηγό και τους θαυμαστές της; Δηλαδή τι θες; Να πλακωθούμε; Θα μας αντέξετε και θα μας ανεχτείτε και βοηθειά σας γιατί η Νικολαίδου φέτος θα είναι Νεναir και θα πετάει σε όλους τους αγώνες! biggrin.gif
Και όσο για εσένα, κανόνισε γιατί δεν θα την γλιτώνεις ούτε από το τηλέφωνο! Μην σου πω ότι δεν θα τολμάς να πατήσεις στον Τάφο γιατί θα είσαι υποχρεωμένη να με ακούς 40λεπτα. Για αυτό πρόσεχε. Και ξέρεις ότι δεν αστειεύομαι! smiley.gif

δε πειράζει, θα έρχεται αλλού η basket4...
basket4
QUOTE(sch @ Oct 8 2007, 22:18 ) *
δε πειράζει, θα έρχεται αλλού η basket4...


χαχαχαχαχαχαχαχα...σε βρισκω πολυ σωστο!!σωστοτατο μπορω να πω!!! wink.gif
ενταξει..θα πατησω και σε μερικα παιχνιδια στον ταφο γιατι ξερω οτι η trefoil δεν παει χωρις εμενα!! tongue.gif smile.gif

οσο για τη Νικολαιδου...δεν ειπα οτι δεν ειναι καλη παιχτρια..προς Θεου και δνε θα την κρινω εγω..οπως και καμια αλλη παιχτρια.
μακαρι να παει καλυτερα φετος χωρις τραυματισμους και να βοηθησει τον παναθηναικο(ετσι και αλλιως παναθηναικος ειναι ασχετα που δνε ειμαι τοσο πορωμενη οσο εσυ!) smiley.gif smiley.gif smiley.gif
trefoil 13
QUOTE(sch @ Oct 8 2007, 22:18 ) *
δε πειράζει, θα έρχεται αλλού η basket4...

'Οπως και να έχει άλλη μαγεία προσφέρει το τριφύλλι...! Και ειδικά ένας γεμάτος Τάφος! wink.gif

QUOTE(basket4 @ Oct 8 2007, 23:06 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχα...σε βρισκω πολυ σωστο!!σωστοτατο μπορω να πω!!! wink.gif
ενταξει..θα πατησω και σε μερικα παιχνιδια στον ταφο γιατι ξερω οτι η trefoil δεν παει χωρις εμενα!! tongue.gif smile.gif

Φυσικά και δεν πάω χωρίς εσένα. Άλλωστε όπου έχω πάει μέχρι τώρα έχεις έρθει. Α ρε κακομοίρα μου, εσύ μόνο ιδέες μου βάζεις...
Και στο τέλος μόνη μου τις υλοποιώ...
Υ/Γ Σήκωσε και κανένα κινητό...

QUOTE(basket4 @ Oct 8 2007, 23:06 ) *
οσο για τη Νικολαιδου...δεν ειπα οτι δεν ειναι καλη παιχτρια..προς Θεου και δνε θα την κρινω εγω..οπως και καμια αλλη παιχτρια.
μακαρι να παει καλυτερα φετος χωρις τραυματισμους και να βοηθησει τον παναθηναικο(ετσι και αλλιως παναθηναικος ειναι ασχετα που δνε ειμαι τοσο πορωμενη οσο εσυ!) smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Δεν σε κατηγόρησα ότι αμφισβήτησες την αγωνιστική της αξία. Ας τόλμαγες άλλωστε! Ειδικά τώρα που βρήκα και συμπαραστάτη! biggrin.gif
Δεν είμαι πωρωμένη...
TSAKITSAN4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 9 2007, 18:14 ) *
'Οπως και να έχει άλλη μαγεία προσφέρει το τριφύλλι...! Και ειδικά ένας γεμάτος Τάφος! wink.gif
Φυσικά και δεν πάω χωρίς εσένα. Άλλωστε όπου έχω πάει μέχρι τώρα έχεις έρθει. Α ρε κακομοίρα μου, εσύ μόνο ιδέες μου βάζεις...
Και στο τέλος μόνη μου τις υλοποιώ...
Υ/Γ Σήκωσε και κανένα κινητό...
Δεν σε κατηγόρησα ότι αμφισβήτησες την αγωνιστική της αξία. Ας τόλμαγες άλλωστε! Ειδικά τώρα που βρήκα και συμπαραστάτη! biggrin.gif
Δεν είμαι πωρωμένη...


ΡΕ ΚΟΠΕ1ΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΚΡΑΖΩ///ελεοσ ξεκόλλα με το μυαλό σου...μια χαρά είναι η Νενάρα ολέ...παιχτάρα...η πρώτη και η καλύτερη...στο ξανάπα ότι έχει απίστευττεσ κινήσεισ...κινήσεισ που σπάνια βρίσκεισ σε ψηλή ελληνίδα...έμα ούτε και αυτό σου κάνει??
αμαν αδερφάκι μου τι είσαι εσύ???
tsops
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Oct 19 2007, 10:49 ) *
ΡΕ ΚΟΠΕ1ΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΚΡΑΖΩ///ελεοσ ξεκόλλα με το μυαλό σου...μια χαρά είναι η Νενάρα ολέ...παιχτάρα...η πρώτη και η καλύτερη...στο ξανάπα ότι έχει απίστευττεσ κινήσεισ...κινήσεισ που σπάνια βρίσκεισ σε ψηλή ελληνίδα...έμα ούτε και αυτό σου κάνει??
αμαν αδερφάκι μου τι είσαι εσύ???


Θα συμφωνήσω με τη Τσάκι....εδώ τη λέει και Νενάρα ρε...μου φαίνεται είστε και οι 2 φανατικές θαυμάστριές της απλώς δεν το έχετε αποκωδικοποιήσει ακόμα laugh.gif
Air Kef
Tι να αποκωδικοποιησει;;


Αυτο που γραφει στην υπογραφη "Nikolaidou... simply the best!!!"..Τι εννοεις ρε τρεφοιλ13;;; tongue.gif tongue.gif tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Oct 19 2007, 13:49 ) *
ΡΕ ΚΟΠΕ1ΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕ ΤΗΝ ΚΡΑΖΩ///ελεοσ ξεκόλλα με το μυαλό σου...μια χαρά είναι η Νενάρα ολέ...παιχτάρα...η πρώτη και η καλύτερη...στο ξανάπα ότι έχει απίστευττεσ κινήσεισ...κινήσεισ που σπάνια βρίσκεισ σε ψηλή ελληνίδα...έμα ούτε και αυτό σου κάνει??
αμαν αδερφάκι μου τι είσαι εσύ???

Σου είπε κανείς ότι δεν μου κάνει;
Απλά αν δεν το πιστεύεις, δεν σου είπα να το ποστάρεις. Οπότε καλύτερα να μην το έκανες.
Το πρόβλημα είναι η ωμότητα με την οποία λες ότι λες πάνω σε αυτό το θέμα.

QUOTE(Air Kef @ Oct 19 2007, 14:34 ) *
Tι να αποκωδικοποιησει;;
Αυτο που γραφει στην υπογραφη "Nikolaidou... simply the best!!!"..Τι εννοεις ρε τρεφοιλ13;;; tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Να φανταστώ ότι δεν ξέρεις αγγλικά ρε αιρ κεφ;
Rondo
Πολύ καλό το σάιτ...Αν και αργεί η ανανέωσή του κάθε εβδομάδα...(Πλάκα κάνω)...Πολύ όμορφη η προσπάθειά σου trefoil13...Τα μπράβο μου σου ανήκουν!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif ΥΓ:Αν βρω φωτογραφίες της Νένας να σου στείλω????
trefoil 13
QUOTE(Rondo @ Mar 5 2008, 00:55 ) *
Πολύ καλό το σάιτ...Αν και αργεί η ανανέωσή του κάθε εβδομάδα...(Πλάκα κάνω)...Πολύ όμορφη η προσπάθειά σου trefoil13...Τα μπράβο μου σου ανήκουν!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif ΥΓ:Αν βρω φωτογραφίες της Νένας να σου στείλω????

Δίκιο έχεις ότι αργεί η ενημέρωση αλλά, τουλάχιστον για φέτος, δύσκολα να αντιμετωπιστεί αυτό το μειονέκτημα...

Ευχαριστώ και εννοείται ότι είναι ευπρόσδεκτη κάθε φωτογραφία!
sporting b.c.
μου εκανε "κλικ" το βαφτιστικό της tongue.gif για δες trefoil



απο το υπέροχο αρχείο στο athlitikihxo.gr 15/11/2000
sporting b.c.
weplayball.gr

Τέλος εποχής για τη Νένα Νικολαΐδου!
Written by Marios Borinos
Tuesday, 08 June 2010 15:51

Η σημαία έπεσε από τον ιστό της! Η αρχηγός του Παναθηναϊκού, Νένα Νικολαΐδου μετά από 13 χρόνια στο «τριφύλλι» αποτελεί παρελθόν για την ομάδα αφού το πρωϊ ειδοποιήθηκε μέσω τηλεφώνου (!!) από τους διοικούντες ότι θα λυθεί η συνεργασία της. Η 31χρονη σέντερ που έχει συνδέσει το όνομά της με την γυναικεία ομάδα των Πρασίνων αναζητά πλέον τον επόμενο σταθμό της καριέρας της.

Η Νικολαΐδου αρχικά είχε φανεί ότι θα ήταν στα πλάνα για τη νέα σεζόν, όμως το σκηνικό άλλαξε και στην προγραμματισμένη συνάντηση αποφασίστηκε η λύση της συνεργασίας ανάμεσα στις δύο πλευρές. Η διεθνής σέντερ είχε φέτος με την πράσινη φανέλα 5,7 πόντους και 5,7 ριμπάουντ στα 22 ματς που αγωνίστηκε. Το σίγουρο είναι ότι σε καμία περίπτωση δεν ταίριαζε ένα τέτοιο φινάλε για μια παίκτρια που έχει τιμήσει και με το παραπάνω την πράσινη φανέλα αγωνιζόμενη μάλιστα πολλές φορές ακόμη και ως απλήρωτη. Τις επόμενες ώρες θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση ενώ εξελίξεις θα υπάρχει και στο θέμα της παραμονής των Ξάνθου και Ζικυρίδου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.