Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νεο μελος στο φορουμ...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
gkmaggas
Καλησπερα σε ολη την Αθλητικη παρεα....
Ειμαι ο Γιωργος απο το Πυργο...
Ειναι η πρωτη φορα που μπαινω στο φορουμ και το ανακαλυψα τυχαια σημερα...Παιζω μπασκετ σε τοπικο πρωταθλημα και φετος θελω να μετακινηθω σε ομαδα ανωτερης κατηγοριας...Η ομαδα αυτη ειναι ενος ετους και μου λενε οτι δεν εχουν δικαιωμα μεταγραφης.Ομως μαθαινω πως αν η παλια μου ομαδα με διαγραψει και βγει απο την αρχη δελτιο δεν υπαρχει προβλημα...Ελπιζω καποιος να γνωριζει τον κανονισμο και να βοηθησει...

Ευχαριστω προκαταβολικα....
nikolas12
Καλως ορισες φιλε και καλες συζητησεις smiley.gif .
gkmaggas
Με λιγο ψαξιμο βρηκα αυτο που εψαχνα....

για οσους ενδιαφερονται...http://www.basket.gr/eok/kanonismoi/metagrafes.asp
kaukasios
QUOTE(gkmaggas @ Jun 5 2009, 15:13 ) *
Καλησπερα σε ολη την Αθλητικη παρεα....
Ειμαι ο Γιωργος απο το Πυργο...
Ειναι η πρωτη φορα που μπαινω στο φορουμ και το ανακαλυψα τυχαια σημερα...Παιζω μπασκετ σε τοπικο πρωταθλημα και φετος θελω να μετακινηθω σε ομαδα ανωτερης κατηγοριας...Η ομαδα αυτη ειναι ενος ετους και μου λενε οτι δεν εχουν δικαιωμα μεταγραφης.Ομως μαθαινω πως αν η παλια μου ομαδα με διαγραψει και βγει απο την αρχη δελτιο δεν υπαρχει προβλημα...Ελπιζω καποιος να γνωριζει τον κανονισμο και να βοηθησει...

Ευχαριστω προκαταβολικα....

σε ποια ομαδα?
gkmaggas
QUOTE(kaukasios @ Jun 5 2009, 16:49 ) *
σε ποια ομαδα?



Γεια σου φιλε μου...Για να ρωτας εισαι απο τα μερη μου...επαιζα περσυ στο Βαρθολομιο (Γ εσκαη) και θα παω στον Υπεριων Αμαλιαδος που ανεβηκε στην Β εσκαη...
kaukasios
QUOTE(gkmaggas @ Jun 5 2009, 16:54 ) *
Γεια σου φιλε μου...Για να ρωτας εισαι απο τα μερη μου...επαιζα περσυ στο Βαρθολομιο (Γ εσκαη) και θα παω στον Υπεριων Αμαλιαδος που ανεβηκε στην Β εσκαη...

απο πατρα ειμαι αλλα γνωριζω.ο υπεριων ειναι ομαδα που φτιαχτηκε απο παλιους παικτες και παραγοντες του κοροιβου απο οτι ξερω.ειναι πολυ οργανωμενη ομαδα και απο οτι ξερω προσπαθουν να την κανουν νεα δυναμη στο ηλειακο μπασκετ.ο φωτοπουλος δεν ειναι προπονητης?
gkmaggas
Ειναι μια πολυ οργανωμενη ομαδα με σωστους παραγοντες και γνωση του αληθινου αθλητισμου χωρις διαπλοκες...
Φετος ηταν η πρωτη χρονια και ειχαν μονο εναν παλιο παικτη...Τα υπολοιπα παιδια ηταν πρωταριδες σε αγωνες και μαζευτηκαν απο τις αλλανες...
Ομως ειχαν φοβερη θεληση και πετυχαν την ανοδο και την κατακτηση του τιτλου...
Προπονητης,ναι ειναι ο Δημητρης...


Εσυ παιζεις σε καποια ομαδα???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.