Help - Search - Members - Calendar
Full Version: scare tactics!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
geosider
εγώ τρελαίνομαι biggrin.gif καλή και η ντόχερτι 41.gif

σε ποιο μέλος τοθ φόρουμ θα σκαρώνατε τέτοιου είδους φάρσα;

εγώ αν και δεν τον γνωρίζω σίγουρα στον morfi 19.gif 19.gif 19.gif
Igor
Στον Ντιζι προφανως..
Ο Μορφι δεν θα το εχαβε το αστειο..
Alexmei
Πάλι καλά που μας λέτε ποιος θα το έχαβε για να του κάνουμε φάρσα...

Ο Τούρκος και Ο Ντιζζυ, μια ιστορία επιβίωσης banana.gif
kostasvc15
QUOTE(geosider @ Jul 25 2007, 05:11 PM) *
σε ποιο μέλος τοθ φόρουμ θα σκαρώνατε τέτοιου είδους φάρσα;

Σε σενα 69.gif biggrin.gif
Gravedigger
Εμένα μ'αρέσει η εκπομπή!Η Daugherty όχι αν και τώρα έχει φύγει...Όσο πιο τρομακτικό τόσο το καλύτερο!Φάρσα θα έκανα σε αυτούς που φαίνονται πιο σοβαροί χωρίς να τους ξέρω(εκτός του Dizzy που τον ξέρω) δηλαδή NBAholic και Suspect!
kostasvc15
Εχει αρκετο υλικο στο youtube για οποιον θελει....να ενα δειγμα:
morfi
QUOTE
scare tactics!!!!, σας αρέσει;

Aλλό ένα δείγμα παρακμής της εποχής μας.


QUOTE(Igor @ Jul 25 2007, 10:56 PM) *
Στον Ντιζι προφανως..
Ο Μορφι δεν θα το εχαβε το αστειο..

Θες να αρχίσω εγώ τα "αστειάκια" να δούμε αν θα τα χάψεις ?


QUOTE(geosider @ Jul 25 2007, 08:11 PM) *
σε ποιο μέλος τοθ φόρουμ θα σκαρώνατε τέτοιου είδους φάρσα;

εγώ αν και δεν τον γνωρίζω σίγουρα στον morfi 19.gif 19.gif 19.gif

Ρε έχεις κάτι μαζί μου ?












































banana.gif

χεχε δέχομαι όλες τις φάρσες αρκεί να μην υπάρχουν κατσαρίδες και έντομα που μπορούν να με αφήσουν στον τόπο. Και δεν θα ήθελες να αφαιρέσεις μια ζωή, ε ? cool.gif
McRae
Μια χαρα ειναι το scare tactics..Και αυτο και το jackass και το fear factor που απο πολλους θεωρουνται τηλεοπτικα σκουπιδια εγω τα βρισκω ακρως ψυχαγωγικα..Καταραμενο ΕΣΡ...και η Σανεν ειναι θεα...αυτα...
morfi
QUOTE(McRae @ Jul 26 2007, 01:58 PM) *
Μια χαρα ειναι το scare tactics..Και αυτο και το jackass και το fear factor που απο πολλους θεωρουνται τηλεοπτικα σκουπιδια εγω τα βρισκω ακρως ψυχαγωγικα..Καταραμενο ΕΣΡ...και η Σανεν ειναι θεα...αυτα...

Το Jackass είναι respect. Τα άλλα δύο ξαναλέω πως είναι τα σημάδια παρακμής της εποχής μας.
B for Basketball
QUOTE(morfi @ Jul 26 2007, 11:47 AM) *
Το Jackass είναι respect. Τα άλλα δύο ξαναλέω πως είναι τα σημάδια παρακμής της εποχής μας.

Σκουπιδια-ξεσκουπιδια ολος ο κοσμος το βλεπει κ κυριως οι αμερικανοι...αλλα θα μου πεις τωρα κ αυτοι λιγο πολυ σκουπιδια ειναι... αλλα το jackass ειναι το καλυτερο....οσο για φαρσα θα εκανα μια ωραια κ καλη στον gravedigger...ετσι απο αγαπη μωρε.... 69.gif 69.gif bball.gif
morfi
QUOTE(B for Basketball @ Jul 26 2007, 09:02 PM) *
Σκουπιδια-ξεσκουπιδια ολος ο κοσμος το βλεπει κ κυριως οι αμερικανοι...αλλα θα μου πεις τωρα κ αυτοι λιγο πολυ σκουπιδια ειναι...

Σώπα ρε εσύ ποιοτικέ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.