Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ poll
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
ilovebasketball
Νομίζω οτι θα έχει ενδιαφέρον.. smile.gif
tsitouridis
ααα..Ωραίο poll
dizzy_fingers
Διαφωνώ με το θέμα.

Ωστόσο δημοκρατία έχουμε, συζητήστε ότι θέλετε....μέχρι να αρχίσουν οι πρώτοι τσακωμοί, οπότε και θα κλειδωθεί το τόπικ.
tsitouridis
Στη δημοκρατία δηλαδή δεν επιτρέπονται οι τσακωμοί?
dizzy_fingers
Εξαρτάται τί τσακωμούς έχεις στο μυαλό σου.

Τους τσακωμοί που περιέχουν χαρακτηρισμούς, ανώνυμες κατινιές πίσω από (πολλαπλά ενίοτε) nickname και λοιπά ωραία που έχουμε παρατηρήσει στο παρόν φόρουμ?
Όχι, αυτοί, ότι "πολίτευμα" και να είχαμε στο φόρουμ, δε θα επιτρέπονταν.

Οι πολιτισμένες ανταλλαγές απόψεων από την άλλη, ναι, επιτρέπονται και επιδοκιμάζονται.


Όποια άλλη απορία σχετικά με το καθεστώς του φόρουμ, παρακαλώ με πμ.
Να μη χαλάμε το τόπικ του ilovebasketball.
okso
Tsitouridis δεν έπαιξες προχθές?
tsitouridis
ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΡΩΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ?
okso
QUOTE(tsitouridis @ Dec 20 2007, 13:44 ) *
ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΡΩΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ?

Γιατί δε διάβασα το ονοματάκι σου αγαπητέ μου και ανησύχησα ιδιαίτερα, μια και μου είσαι τόσο συμπαθής και αγαπητός.Είχες κάτι σοβααρό???
tsitouridis
Φίλε okso μην ανησυχείς για μένα, είμαι στα καλύτερα μου!
Σε περιμένω....................... icon_wave.gif
ilion_player
Χωρίς να θέλω να θίξω την δημοκρατία του topic και του δημιουργού του θα προτιμούσα να έχει αιτιολογία η ψήφος για να βλέπουμε τι το κακό έχει η ομάδα που ψηφίζεται ως η πιο αντιπαθητική. Π.χ. η Ένωση Ιλίου τι το αντιπαθητικό έχει; Ότι έχει το χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας παικτών στο ρόστερ της σε όλη την Α' ΕΣΚΑ; Ότι έχει δικό της γήπεδο; Ότι μαζεύει πάρα πολλούς φιλάθλους στους αγώνες της; Ότι η διοικητική της σταθερότητα επιτρέπει να είναι όλοι οι παίκτες πληρωμένοι και ευχαριστημένοι και να μην χρειάζεται αλλαγή προπονητή μια και ο κόουτς μπορεί και κάνει σωστά την δουλειά του; Ότι οι ακαδημίες της έχουν ήδη έτοιμους τους επόμενους παίκτες του ανδρικού (και πως να μην τους έχουν αφού σε 250 παιδιά που έχουν οι μικρότερες ηλικίες σίγουρα θα βρεθούν οι 12 επόμενοι παίκτες του ανδρικού); Μήπως ορισμένα poll παρότι μπαίνουν καλοπροαίρετα παραπέμπουν σε εκ του πονηρού καταστάσεις; Σκεφτείτε αυτό που λέω πάντα, ότι με μια τεκμηριωμένη άποψη μπορεί να διαφωνίσεις αλλά δεν μπορείς να την απαξιώσεις ως εκ του πονηρού άποψη.
ilovebasketball
QUOTE(ilion_player @ Dec 22 2007, 17:17 ) *
Χωρίς να θέλω να θίξω την δημοκρατία του topic και του δημιουργού του θα προτιμούσα να έχει αιτιολογία η ψήφος για να βλέπουμε τι το κακό έχει η ομάδα που ψηφίζεται ως η πιο αντιπαθητική. Π.χ. η Ένωση Ιλίου τι το αντιπαθητικό έχει; Ότι έχει το χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας παικτών στο ρόστερ της σε όλη την Α' ΕΣΚΑ; Ότι έχει δικό της γήπεδο; Ότι μαζεύει πάρα πολλούς φιλάθλους στους αγώνες της; Ότι η διοικητική της σταθερότητα επιτρέπει να είναι όλοι οι παίκτες πληρωμένοι και ευχαριστημένοι και να μην χρειάζεται αλλαγή προπονητή μια και ο κόουτς μπορεί και κάνει σωστά την δουλειά του; Ότι οι ακαδημίες της έχουν ήδη έτοιμους τους επόμενους παίκτες του ανδρικού (και πως να μην τους έχουν αφού σε 250 παιδιά που έχουν οι μικρότερες ηλικίες σίγουρα θα βρεθούν οι 12 επόμενοι παίκτες του ανδρικού); Μήπως ορισμένα poll παρότι μπαίνουν καλοπροαίρετα παραπέμπουν σε εκ του πονηρού καταστάσεις; Σκεφτείτε αυτό που λέω πάντα, ότι με μια τεκμηριωμένη άποψη μπορεί να διαφωνίσεις αλλά δεν μπορείς να την απαξιώσεις ως εκ του πονηρού άποψη.


Αγαπητε ILIONPLAYER πρωτα πρωτα δεν ειμαι δημοκρατης με την εννοια που επικρατει σημερα για την λεξη και ετσι δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Οταν δημιουργησα το συγκεκριμενο topic δεν ηξερα οτι η ομαδα σου θα ειχε τους περισσοτερους αρνητικους ψηφους,ουτε οτι ηδικη μου θα την ακολουθουσε απο κοντα.
Σιγουρα δεν ειχα κανενα δολο .
Παντως μη ανησυχεις,δεν ειναι απαραιτητο το αποτελεσμα να αντικατροπτιζει την πραγματικοτητα.
Απλα ενας μικρος προβληματισμος ισως ειναι παντα απαραιτητος.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Lebron08
Ειναι λογικο η ενωση ιλιου να ειναι στην πρωτη θεση αυτου του poll....ειναι γνωστο οτι η μεχρι τωρα πορεια της ''ενοχλει'' πολλους....δεν πειραζει ομως...περαστικα σας... 19.gif
Jabar
να κάνουμε και ένα για την πιό συμπαθητική μη τα βλέπουμε όλα από αρνητική σκοπιά
Jabar
Προς lebron Για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου η ΑΕΝΚ είναι πρώτη πως και έχει μηδέν ψήφους και το Ψυχικό μόλις δύο.Απλά η απάντηση του ILOVEBASKETBALL είναι πλήρης.
ilovebasketball
QUOTE(Jabar @ Jan 8 2008, 12:32 ) *
να κάνουμε και ένα για την πιό συμπαθητική μη τα βλέπουμε όλα από αρνητική σκοπιά


Με βρισκεις απολυτα συμφωνο . Παρε αυτη την πρωτοβουλια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.