Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια Διαρκείας 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Kostakis
Παιδες τα σχολια σας για τα νεα εισιτηρια διαρκειας για τη σεζον 2008-2009...ιδια τιμη για 3η συνεχη χρονια..απλα ενα ΜΠΡΑΒΟ στους αφους Αγγελοπουλους που παροτι ανοιχτηκαν πολυ με το φετινο μπατζετ δεν προχωρησαν σε αντιστοιχο ανοιγμα στις τιμες των εισιτηριων...
Bugger12
Ποιο καλό παιδί έχει το πλάνο με τα τμήματα στο ΣΕΦ να δούμε πού θα πάρουμε διαρκείας?
Jumpman23
QUOTE(Bugger12 @ Jul 3 2008, 19:45 ) *
Ποιο καλό παιδί έχει το πλάνο με τα τμήματα στο ΣΕΦ να δούμε πού θα πάρουμε διαρκείας?


ΘΕΣΕΙΣ                                ΤΙΜΕΣ               ΤΗΛΕΦΩΝΑ

                      

VIP                                               
    3.000 €            210-4143051

Executive A      (107/108/109)             800 €               210-4143051

Executive B      (206/210)                   500 €               210-4143123

Club 1              (224)                         400 €               210-4143124

Club 2              (223/225/226/205)   350 €               210-4143124

Club 3              (123/125/211)           300 €               210-4143015

Club 4              (222/227)                   250 €               210-4143015

Central 1         (323/324/325)           200 €               210-4143123

Central 2         (306/310/322/326)   200 €               210-4143123

OIKOΓΕΝΕΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ (204/308)

ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ + 1 ΠΑΙΔΙ                       150 €               210-4143005

ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ+ 2 ΠΑΙΔΙΑ                      180 €               210-4143005

2 ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ+2 ΠΑΙΔΙΑ                    200 €               210-4143005

 

*Και οι καινούργιες θέσεις στο παρκέ του ΣΕΦ….

COURT SEAT CENTRAL 1Η ΣΕΙΡΑ           3.300 €            210 4143051

COURT SEAT CENTRAL 2Η ΣΕΙΡΑ           3.000 €            210 4143051

COURT SEAT BASELINE                        2.500 €            210 4143051

(*OTI EXEI ΣΤΟ Ο.Α.Κ.Α Ο ΠΑΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΥΠΟΥ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ etc ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ,
ΑΝ & ΤΟ ΣΕΦ ΜΟΝΟ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ,ΜΕ ΚΥΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ!!!!!!!!)

Διάθεση: Γραφεία Ολυμπιακού - Πλατεία Αλεξάνδρας & www.olympiacos.org

Fax: 210-4143053
Bugger12
Το βρήκα.

spysta
εγω ανανεωσα με τα φιλαρακια μου μαζι .. κλασσικα central για ακομα μια φορα .. με τρελα για μια σπουδαια χρονια!!!!Γουσταρωωωωω !!!! tongue.gif tongue.gif

Παρα παρα πολλα ΜΠΡΑΒΟ στους Αγγελοπουλους .. που αποδυκνειουν καθε φορα ''ολο και περισσοτερο'' οτι ΤΟ ΜΟΝΟ που τους ενδιαφερει ειναι να δουν τον Ολυμπιακο ξανα στην κορυφη και τιποτα αλλο 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
rankin
club 4-227 για ακόμα μια χρονιά... Το ζητούμενο είναι να δούμε που θα μας πάνε όταν γίνει το καινούριο γήπεδο! biggrin.gif
aigio
Γνωριζουμε τη Δευτερα τι ωρα θα βγουν στο internet?
Kostakis
Γυρω στις 11 τη Δευτερα το πρωι απ'οτι μου ειπαν απ'την ΚΑΕ..φετος πρεπει να το γεμισουμε το ΣΕΦ!!Μη μεινει ενα διαρκειας απουλητο..εγω προσωπικα επειδη ειχα και περισυ με πηραν την Πεμπτη απο την ΚΑΕ και ανανεωσα σαν Club 2 στην 225..Θρυλε γερα...

υ.γ. το βλεπω να παιρνουμε και στο βολει διαρκειας!!!
LFO
Μηπως πρεπει να μετανομαστει το ποστ σε Εισιτηρια Διαρκειας 2008-2009?

Ειμαι πλεον νεος κατοχος στο 223 τμημα !! Υστερα απο 250 αποτυχημενες τηλεφωνικες προσπαθειες , μπορεσα και επιασα και φυσικα θα ειμαστε ολοι εκει γιατι τα κλυτερα ερχονται.

Μου ειπαν οτι γινεται απιστευτος χαμός απο τηλεφωνα και απο κοσμο!! Προβλεπω sold out συντομοτατα!!!
aigio
Εκλεισα και εγω... 309 τμημα σειρα 7 θεση 7 biggrin.gif biggrin.gif
Kostakis
Παιδες επειδη δεν ξερω πως γινεται..καποιος μπορει να μεταφερει το υπαρχον topic σε ενα νεο με αλλο τιτλο..με την επικεφαλιδα με μικρα γραμματα!!σορρυ που εβαλα κεφαλαια..ηταν η πορωση της στιγμης!@!ευχαριστω
jokey
Παιδιά, έχω μια απορία. Όταν είστε στην είσοδο του γηπέδου και δείχνετε το διαρκείας (ή το βάζετε σε μηχάνημα, δεν ξέρω πως γίνεται) κοιτάνε και ταυτότητα? Ρωτάω διότι θέλω και γω να κλείσω από το ίντερνετ μιας και είμαι μέλος με ένα άλλο φιλαρακι, μόνο που η πιστωτική είναι δικιά του και είμαστε γραμμένοι στο δικό του όνομα. Στην ουσία δηλαδή, αν βγάλω εισητήριο από κει, θα έχει το δικό του όνομα επάνω και δεν ξέρω αν θα έχω πρόβλημα.
Kostakis
Φιλε τουλαχιστον περυσι δεν ζητουσαν ποτε ταυτοτητα σε καμια θυρα..μονο την καρτα διαρκειας..παρε και ρωτα στην ΚΑΕ ομως μηπως φετος αλλαξει το συστημα λογω και των περυσινων επεισοδιων..αν και χλωμο το κοβω..δεν ειναι Καραισκακη το ΣΕΦ..Θρυλε γερα!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(aigio @ Jul 7 2008, 13:44 ) *
Εκλεισα και εγω... 309 τμημα σειρα 7 θεση 7 biggrin.gif biggrin.gif

Παρε ενε και για τον Τυρλα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
leonkalf
Έκλεισα κι εγώ θέση σήμερα!! Μετά από αρκετά χρόνια (είχα τη σεζόν 2001-02).

311 σειρά 3

Καλή μας σεζόν!! smile.gif
kotzito
Πηγα κι εγω σημερα κι εκλεισα στο τμημα 201,σειρα 1.Αντε και απο Οκτωβρη να ειναι γεματο σε καθε αγωνα το ΣΕΦ.
vraxos
Παιδια ηθελα να ρωτησω αν κανεις απο σας που εχει κλεισει εισιτηριο διαρκείας το εχει παρει στα χερια του...γιατι ακουγεται οτι η εκτυπωση των καρτων διαρκειας καθυστερει λιγο...
rankin
QUOTE(vraxos @ Sep 10 2008, 03:45 ) *
Παιδια ηθελα να ρωτησω αν κανεις απο σας που εχει κλεισει εισιτηριο διαρκείας το εχει παρει στα χερια του...γιατι ακουγεται οτι η εκτυπωση των καρτων διαρκειας καθυστερει λιγο...


Πήρα τηλέφωνο πριν από κάποιες μέρες στην ΚΑΕ και μου είπαν πως λόγω "κάποιου προβλήματος" θα ξεκινήσουν να αποστέλλουν τις κάρτες, το νωρίτερο, μετά τις 15 Σεπτεμβρίου..
Με βάση την εμπειρία μου, σου λέω πως κάθε χρόνο τα καθυστερούν, οπότε μην αγχώνεσαι ... Αν σκεφτείς μάλιστα πως φέτος λόγω της εξαιρετικά υψηλής ζήτησης, εκδόθηκαν μέχρι και επιπλέον διαρκείας, είναι λογικό ότι η υπόθεση πήγε ακόμα πιο πίσω. Μην ανησυχείς πάντως (ή αν ανησυχείς πάρε ένα τηλ στην ΚΑΕ )
vraxos
Οχι δεν ανυσηχω...Περυσι το ειχα παρει οκτωβρη στα χερια μου... απλα ελεγα μηπως φετος λογω της κινησης ειχε αρχισει η διαθεση νωριτερα και υπηρχε και κανενας τυχερος που ηταν απο τους πρωτους!!
sacarame
το ίδιο συμβαίνει και με τα συνδεσμιακά διαρκείας των οποίων η διάθεση θα ξεκινήσει περίπου από τις 20/9 και μετά
vraxos
Ανακοίνωση της ΚΑΕ: «Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους κατόχους Εισιτηρίων Διαρκείας για τη σεζόν 2008-09 ότι η αποστολή και παραλαβή από τα γραφεία της ΚΑΕ των καρτών τους θα ξεκινήσει την πρώτη ομάδα του Οκτωβρίου. Για την πλήρη ενημέρωση τους θα εκδοθεί και νέα ανακοίνωση με τις ακριβείς ημερομηνίες».
sacarame
QUOTE(vraxos @ Sep 17 2008, 18:13 ) *
Ανακοίνωση της ΚΑΕ: «Η ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ενημερώνει τους κατόχους Εισιτηρίων Διαρκείας για τη σεζόν 2008-09 ότι η αποστολή και παραλαβή από τα γραφεία της ΚΑΕ των καρτών τους θα ξεκινήσει την πρώτη ομάδα του Οκτωβρίου. Για την πλήρη ενημέρωση τους θα εκδοθεί και νέα ανακοίνωση με τις ακριβείς ημερομηνίες».


Φτου 68.gif !!!!Θα αργήσουμε κι άλλο να το πάρουμε στα χέρια μας
sacarame
Μάγκες μόλις χτες παρέλαβα το διαρκείας μου...Αντε να έρθει 30 Οκτωβρίου να το εγκαινίασω!!!! biggrin.gif
apkat
Και μενα πριν 2-3 μερες μου ηρθε..Ονομαστικα φετος τα εισιτηρια για πρωτη χρονια..!!
Fetisov
QUOTE(apkat @ Oct 8 2008, 18:09 ) *
Και μενα πριν 2-3 μερες μου ηρθε..Ονομαστικα φετος τα εισιτηρια για πρωτη χρονια..!!

Λιγη σημασια εχει. Πουθενα δεν γινεται ταυτοποιηση.
leonkalf
Τα εισιτήρια είναι διαθέσιμα για να τα πάρουν οι κάτοχοί τους στα γραφεία της ομάδας (για όσους δεν επέλεξαν την αποστολή μέσω courier).
Επικοινωνήστε με την ΚΑΕ για περισσότερες λεπτομέρειες.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.