Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εφυγε ο Νικος Σεργιανοπουλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Keyser_Soze
Δολοφονήθηκε ο Νίκος Σεργιανόπουλος ρε. Τι σκατά;; Για όποιον δεν τον ξέρει είναι η ηθοποιάρα-πρωταγωνιστάρα που έσπερνε στους Δυο Ξένους. Μαχαιρώθηκε, λένε, 7 φορές σήμερα τα ξημερώματα στο διαμέρισμα του. Περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω. Αυτό αποδεικνύει περίτρανα πάντως, ότι ο χώρος της τηλεόρασης είναι απίστευτα βρώμικος. Κρίμα πάντως. Εξαιρετικός ηθοποιός. RIP sad.gif
B for Basketball
QUOTE(Keyser_Soze @ Jun 4 2008, 08:43 ) *
Δολοφονήθηκε ο Νίκος Σεργιανόπουλος ρε. Τι σκατά;; Για όποιον δεν τον ξέρει είναι η ηθοποιάρα-πρωταγωνιστάρα που έσπερνε στους Δυο Ξένους. Μαχαιρώθηκε, λένε, 7 φορές σήμερα τα ξημερώματα στο διαμέρισμα του. Περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω. Αυτό αποδεικνύει περίτρανα πάντως, ότι ο χώρος της τηλεόρασης είναι απίστευτα βρώμικος. Κρίμα πάντως. Εξαιρετικός ηθοποιός. RIP sad.gif

Φοβερος ηθοποιος....
Κ το λεω εγω που απο ελληνικες σειρες δν τα πηγαινα τοσο καλα...
RIP!!! sad.gif

Y.Γ.
Παγκρατι δεν εμενε???
Σε ωραια περιοχη μενω! 68.gif
Pierce
65.gif
δεν θελω να προδικασω κατι, αλλα τον ειχαν πιασει για εμπορια κοκαΐνης πριν καποιο καιρο....
ε, δεν μπορει καποια σχεση θα εχουν...
οπως και να εχει ,ας αναπαυτει η ψυχουλα του, σε κανενα δεν αξιζει τετοιο τελος....
NBAer
QUOTE(Keyser_Soze @ Jun 4 2008, 11:43 ) *
Δολοφονήθηκε ο Νίκος Σεργιανόπουλος ρε. Τι σκατά;; Για όποιον δεν τον ξέρει είναι η ηθοποιάρα-πρωταγωνιστάρα που έσπερνε στους Δυο Ξένους. Μαχαιρώθηκε, λένε, 7 φορές σήμερα τα ξημερώματα στο διαμέρισμα του. Περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω. Αυτό αποδεικνύει περίτρανα πάντως, ότι ο χώρος της τηλεόρασης είναι απίστευτα βρώμικος. Κρίμα πάντως. Εξαιρετικός ηθοποιός. RIP sad.gif

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Καλα σοβαρα????
Ωραιος τυπος ηταν, κριμα.....
dizzy_fingers
Εμένα ρε παιδιά γιατί μου έσπαγε τα νεύρα και τον θεωρούσα φωνακλά και κάκιστο ηθοποιό?
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 4 2008, 10:02 ) *
Εμένα ρε παιδιά γιατί μου έσπαγε τα νεύρα και τον θεωρούσα φωνακλά και κάκιστο ηθοποιό?


+1

ποτέ δεν τον συμπάθησα σαν ηθοποιό, ποιος ξέρει όμως σαν άνθρωπος. κρίμα sad.gif
Flash
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 4 2008, 13:02 ) *
Εμένα ρε παιδιά γιατί μου έσπαγε τα νεύρα και τον θεωρούσα φωνακλά και κάκιστο ηθοποιό?


Προφανώς σε είχε επηρρεάσει η ερμηνεία του στο συγκεκριμένο ρόλο στους Δύο Ξένους (όπου το προφίλ του Μαρκορά επέβαλε να είναι έτσι- ως προς το "φωνακλάς" πάντα). Εγώ συμφωνώ με Καζ, πολύ καλός ηθοποιός, κρίμα για το τέλος του, όπου κι αν ήταν μπλεγμένος...
ios
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 4 2008, 12:02 ) *
Εμένα ρε παιδιά γιατί μου έσπαγε τα νεύρα και τον θεωρούσα φωνακλά και κάκιστο ηθοποιό?


+ στο "φωνακλά", αλλά σε συνεντεύξεις που είχα δει/διαβάσει φαινόταν πραγματικά άλλος άνθρωπος λιγομίλητος, σεμνός, γενικότερα φαινόταν να έχει όλες εκείνες τις αρετές που κάνουν κάποιον εξαιρετικά συμπαθή σε τρίτους/αγνώστους.
dizzy_fingers
QUOTE(Flash @ Jun 4 2008, 14:25 ) *
Προφανώς σε είχε επηρρεάσει η ερμηνεία του στο συγκεκριμένο ρόλο στους Δύο Ξένους (όπου το προφίλ του Μαρκορά επέβαλε να είναι έτσι- ως προς το "φωνακλάς" πάντα). Εγώ συμφωνώ με Καζ, πολύ καλός ηθοποιός, κρίμα για το τέλος του, όπου κι αν ήταν μπλεγμένος...

Πολύ πιθανό smile.gif.
Rondo
Πριν κάποιους μήνες δεν τον είχαν πιάσει σε μπλέξιμο μνε ναρκωτικά, να ποια μπορεί να είναι μία εξήγηση... peace.gif
center
QUOTE(Rondo @ Jun 4 2008, 15:06 ) *
Πριν κάποιους μήνες δεν τον είχαν πιάσει σε μπλέξιμο μνε ναρκωτικά, να ποια μπορεί να είναι μία εξήγηση... peace.gif

RIP..
τον είχαν πιάσει νομίζω για αυτό το λόγο.. μπορεί να ήταν αυτό η αιτία που σήμερα θρηνεί η οικογένειά του..
Keyser_Soze
Απ' ότι διάβασα, η αστυνομία τον βρήκε γύμνο στο σπίτι του, οπότε παίζει να πρόκειται και για έγκλημα πάθους (θυμίζω ότι υπήρχαν φήμες ότι είναι ομοφυλόφιλος). Η πιθανότερη εξήγηση βέβαια είναι το μπλέξιμο με τα ναρκωτικά.

Καλά ρε άχρηστε Ντίζι, μόνο σε μία σειρά τον είχες δει (στην οποία έσπερνε κανονικότατα); Σε όσες άλλες σειρές έχει παίξει, είναι ήρεμος. Επίσης το εντυπωσιακό με τον αδικοχαμένο είναι ότι έχει παίξει και κωμικούς και σοβαρούς ρόλους. Δεν είχε χαρακτηριστικό στυλ και αυτό τον έκανε ιδιαίτερα αγαπητό.

Προσωπικά τον είχα γνωρίσει στα γυρίσματα μιας σειρά του Μέγκα, το Άλμα Λίμπρε, λόγω του ότι η σειρά είχε γυριστεί στη Νάξο. Είχε έρθει στο εξοχικό μου για μερικά γυρίσματα και του είχα μιλήσει για λίγο αλλά φάνηκε πολύ απόμακρος με ένα τελείως ψεύτικο χαμόγελο. Σαν άνθρωπος δεν πρέπει να έλεγε και πολλά πράγματα αν και σαφώς από αυτό δεν μπορώ να κρίνω αξιόπιστα.
nikolas12
Εφυγε το πρωι ο ηθοποιος Νικος Σεργιανοπουλος.Γυμνος με 7 μαχαιριες πεθανε κατα της 7.30.Η σωρος βρεθηκε περιπου στις 8.30.Πραγματικα φαινεται απιστευτο sad.gif .
Keyser_Soze
QUOTE(hip-hop @ Jun 4 2008, 20:49 ) *
Εφυγε το πρωι ο ηθοποιος Νικος Σεργιανοπουλος.Γυμνος με 7 μαχαιριες πεθανε κατα της 7.30.Η σωρος βρεθηκε περιπου στις 8.30.Πραγματικα φαινεται απιστευτο sad.gif .

Έχεις ξεχάσει το autistikosmode ανοιχτό. tongue.gif
Rondo
QUOTE(hip-hop @ Jun 4 2008, 20:49 ) *
Εφυγε το πρωι ο ηθοποιος Νικος Σεργιανοπουλος.Γυμνος με 7 μαχαιριες πεθανε κατα της 7.30.Η σωρος βρεθηκε περιπου στις 8.30.Πραγματικα φαινεται απιστευτο sad.gif .

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση blink.gif blink.gif blink.gif
Keyser_Soze
Τελικά ο ιατροδικαστής μίλησε για 21 μαχαιριές...
Rondo
Μάλλον ήταν έγκλημα πάθους...Να σημειωθεί πως ο δολοφόνος είναι γένους αρσενικού...
nikolas12
Επισης υπαρχαν σημαδια παλης σα δηλαδη πριν μαχαιρωθει,να παλευε με το δολοφονο.
Υ.Γ. Περασα χθες το απογευμα απο το σπιτι του και ειδα καμερες.Πολυ κοντα μεναμε. 69.gif
Rondo
QUOTE(hip-hop @ Jun 5 2008, 22:47 ) *
Επισης υπαρχαν σημαδια παλης σα δηλαδη πριν μαχαιρωθει,να παλευε με το δολοφονο.
Υ.Γ. Περασα χθες το απογευμα απο το σπιτι του και ειδα καμερες.Πολυ κοντα μεναμε. 69.gif

Εσύ τον σκότωσες ρε αλήτη???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
nikolas12
QUOTE(Rondo @ Jun 5 2008, 22:48 ) *
Εσύ τον σκότωσες ρε αλήτη???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif


24.gif 24.gif 24.gif

19.gif Ναι εγω και αμα με μαρτυρησει κανενας σας ερχεται η σειρα του! 19.gif









Καλα ρε Ροντο πλακα μας κανεις blink.gif blink.gif blink.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΙΚΟ....

ΝΙΚΟΛΑ...R.I.P.

ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ...!!! sad.gif

77.gif
Rondo
Μην διπλοποστάρεις, γιατί ρωτάς αν κάνω πλάκα??? blink.gif blink.gif blink.gif
Air Kef
Ο Βαλιανατος το πρωι στον Καμπουράκη ειπε στα σοβαρά οτι ολοι οσοι εχουν μιλήσει με απαξιωτικο τροπο για τους γκει τον τελευταία καιρό (καποια απο τα βλαστάρια της Εκκλησιας,ο Κουγιας κτλ) ειναι οι ηθικοι αυτουργοί της δολοφονίας του Σεργιανόπουλου,ειπε οτι ξέρει πάρα πολλά και θα τα δουμε και μεις στην συνέχεια.
Rondo
QUOTE(Air Kef @ Jun 5 2008, 23:32 ) *
Ο Βαλιανατος το πρωι στον Καμπουράκη ειπε στα σοβαρά οτι ολοι οσοι εχουν μιλήσει με απαξιωτικο τροπο για τους γκει τον τελευταία καιρό (καποια απο τα βλαστάρια της Εκκλησιας,ο Κουγιας κτλ) ειναι οι ηθικοι αυτουργοί της δολοφονίας του Σεργιανόπουλου,ειπε οτι ξέρει πάρα πολλά και θα τα δουμε και μεις στην συνέχεια.

Άμα το είπε ο Βαλιανάτος, τότε οκ, σωθήκαμε tongue.gif tongue.gif tongue.gif
jois21
QUOTE(Rondo @ Jun 5 2008, 23:40 ) *
Άμα το είπε ο Βαλιανάτος, τότε οκ, σωθήκαμε tongue.gif tongue.gif tongue.gif



Ο Κουγιας παντως βγηκε το μεσημερι και ειπε οτι οσο ηταν δικηγορος του δεν τον γουσταρε καθολου γιατι ηταν γκει.

Και ξερουμε τι κανει στους γκει που δε γουσταρει ο Κουγιας, οποτε ροντο δε μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος για τιποτα. rolleyes.gif

Τοσο μισος ειχε που βγηκε μια μερα μετα τη δολοφονια του να μας πει οτι ηταν ανισοροπος και κατωτερος το ζωον.
Rondo
QUOTE(jois21 @ Jun 5 2008, 23:45 ) *
Ο Κουγιας παντως βγηκε το μεσημερι και ειπε οτι οσο ηταν δικηγορος του δεν τον γουσταρε καθολου γιατι ηταν γκει.

Και ξερουμε τι κανει στους γκει που δε γουσταρει ο Κουγιας, οποτε ροντο δε μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος για τιποτα. rolleyes.gif

Για τον Κούγια δεν θέλω να μιλήσω καν...Ο άνθρωπος είναι πολύ....Δεν το γράφω γιατί μπορεί να το διαβάσει...Δεν τον πάω με την καμία...Πραγματικά άθλιος 68.gif 68.gif 68.gif
B for Basketball
QUOTE(Rondo @ Jun 5 2008, 20:47 ) *
Για τον Κούγια δεν θέλω να μιλήσω καν...Ο άνθρωπος είναι πολύ....Δεν το γράφω γιατί μπορεί να το διαβάσει...Δεν τον πάω με την καμία...Πραγματικά άθλιος 68.gif 68.gif 68.gif

Θα σου κανει μυνηση....Προσεχε... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.