Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πρώτη αναφορά για το overplay από εφημεριδά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
emperor
Σήμερα στην εφημερίδα Metrosport στην στήλη "Πορτοκαλί στοά" του Κώστα Κούση έγινε αναφορά για το overplay.
dizzy_fingers
ohmy.gif

Α,ώστε από εκεί μας έμαθε ο Myst 39.gif

Και, ώστε αυτός είναι το μυστηριώδες μέλος-δημοσιογράφος μας, ε?biggrin.gif

Αυτή η εφημερίδα κυκλοφορεί μόνο στη Θεσσαλονίκη?
Μπορείς να μας πεις τι λέει?
emperor
Όχι ο Myst δεν είναι ο δημοσιογράφος.Ο δημοσιογράφος είναι ήδη μέλος και είναι Ηρακλής.Η εφημερίδα κυκλοφορεί μόνο στην Βόρεια Ελλάδα.
Απλώς γίνεται αναφορά στο overplay ότι υπάρχει και ότι είναι ένα πολύ καλό site.

Πήρα το θάρρος Dizzy και έστειλα e-mail για το overplay
dizzy_fingers
Ναι, το έγραψα λάθος, εννοούσα πως ο Κούσης ήταν το μέλος του overplay...αλλά αφού εσύ έστειλες (μεγάλε, παίχτη, λατρεία μου, wub.gif wav.gif 6.gif ) το email, τότε δεν είναι απαραίτητα αυτός 39.gif.

Πολύ καλή εξέλιξη πάντως για το overplay...και σε ευχαριστώ για την πρωτοβουλία σου. smile.gif
emperor
Όπως λέει και η Τατιάνα για την συνήθεια που έγινε λατρεία biggrin.gif
dizzy_fingers
biggrin.gif
IraTmac
λοιπόν, η εφημερίδα αυτή είναι η καλύτερη στη Θεσσαλονίκη και πουλάει τα πιο πολλά φύλλα. το ραδιόφωνό της δεν μου αρέσει, αλλά η εφημερίδα είναι καλύτερη.

μόνο θετικό μπορώ να χαρακτηρίσω το γεγονός. κρίμα που δεν πήρα το χτεσινό φύλλο κι εγώ.

Σπύρο, συνέχισε την προσπάθεια!
dizzy_fingers
Παιδιά, συνεχίστε την καλή προσπάθεια wink.gif.

Είμαστε φόρουμ και αυτό σημαίνει πως ότι έχουμε κάνει οφείλεται σε όλα τα μέλη και όχι σε ένα άτομο.

Γι'αυτό εγώ ευχαριστώ εσάς που με την παρέα σας και τις γνώσεις σας, έχετε κάνει το overplay αυτό που είναι (και μου αρέσει έτσι wink.gif ). 41.gif

Σας ευχαριστώ smile.gif.
















I'd also like to thank Dr James Naismith for his great inspiration back in the (18)'80s, mr Jordan.........
NBAholic
overplay-The Chosen One.

wos_sport4.gif

Spamαρέ μας στο ΝΒΑcom, Fingers!
MZ13
Και αν πετύχει αυτή η διαφήμηση, προβλέπεται μεγάλο Αρηανοηρακλοπαοκτζίδικο ντου.... blink.gif

Η πρώτη αναγνώριση της προσπάθειας μας..... και ποτάμι κύλησε και δεν γυρίζει πίσω.... 19.gif shot.gif 19.gif 77.gif
MZ13
QUOTE (emperor @ Feb 18 2005, 11:09 PM)
Σήμερα στην εφημερίδα Metrosport στην στήλη "Πορτοκαλί στοά" του Κώστα Κούση έγινε αναφορά για το overplay.

Μπορείς να ποστάρεις εδώ την "αναφορά"...... όχι τίποτα άλλο, να ευλογήσουμε τα γένια μας.... icon_drunk.gif
IraTmac
συμφωνώ, μιας και δεν πήρα κιόλας εκείνη τη μέρα πολύ θα με ενδιέφερε να μάθω τί έλεγε.
emperor
Την πέταξα την εφημερίδα rolleyes.gif
Από ότι θυμάμαι έλεγε ότι υπάρχει ´το overplay και ότι έχει ενδιαφέροντα αφιερώματα και δυνατό φόρουμ
IraTmac
QUOTE (emperor @ Feb 22 2005, 11:20 PM)
Την πέταξα την εφημερίδα rolleyes.gif
Από ότι θυμάμαι έλεγε ότι υπάρχει ´το overplay και ότι έχει ενδιαφέροντα αφιερώματα και δυνατό φόρουμ

ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΣ? huh.gif

gdi.gif

hammer.gif kill.gif torture.gif

αντί να την κάνεις κορνίζα? 68.gif

69.gif 69.gif
stormy
Πωπω μεγαλεία Σπύρο! laugh.gif

Άντε με το καλο και στην τηλεόραση w00t.gif tongue.gif
dizzy_fingers
7.gif
huh.gif

Γρήγορη είσαι εσύ blech.gif!
IraTmac
παιδιά, η STORMY!

πού είχες χαθεί εσύ βρε? biggrin.gif
stormy
..υποχρεώσεις απο εδώ .. υποχρεώσεις απο κεί .. cool.gif που χρόνος για pc laugh.gif

(και σήμερα που κατάφερα να καθήσω τι κατάλαβα; ενα χαμένο partition 63 gb )
IraTmac
ένα χαμένο τί?

biggrin.gif
stormy
..ena xameno partition!
Diladi ena meros tou sklirou diskou .. 63 GB tongue.gif
Alla o theos isws einai megalos telika, ta katafera (ma poia eimai telospantwn) kai ta eswsa laugh.gif Parolo pou exw akoma kapoia provlimatakia, tha strwsei..

y.g. Spyro pethana me to avatar sou w00t.gif
IraTmac
QUOTE (stormy @ Feb 27 2005, 04:07 PM)
..ena xameno partition!
Diladi ena meros tou sklirou diskou .. 63 GB  tongue.gif
Alla o theos isws einai megalos telika, ta katafera (ma poia eimai telospantwn) kai ta eswsa  laugh.gif Parolo pou exw akoma kapoia provlimatakia, tha strwsei..

οκ, καλή τύχη με τα προβληματάκια σου... το φόρουμ σε χρειάζεται, όσο η Γη τα χόμπιτ tongue.gif biggrin.gif

QUOTE
y.g. Spyro pethana me to avatar sou  w00t.gif


να δούμε πότε θα πεθάνει αυτός που δείχνει το άβαταρ...
dizzy_fingers
QUOTE
να δούμε πότε θα πεθάνει αυτός που δείχνει το άβαταρ...


Πρόσεχε γιατί με αυτόν τον άνθρωπο οι ευχές μπορεί να γυρίσουν μπούμερανγκ 17.gif...

fast.gif
IraTmac
QUOTE (dizzy_fingers @ Feb 27 2005, 08:41 PM)
QUOTE

να δούμε πότε θα πεθάνει αυτός που δείχνει το άβαταρ...


Πρόσεχε γιατί με αυτόν τον άνθρωπο οι ευχές μπορεί να γυρίσουν μπούμερανγκ 17.gif...

fast.gif

ohmy.gif sad.gif

το παίρνω πίσω! biggrin.gif
dizzy_fingers
Όσον αφορά το δικό σου άβαταρ, αυτή είναι η μούρη σου???
24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif24.gif

blech.gif
IraTmac
λίγα λόγια για το κ*λαράκι "μου" tongue.gif
Warrior
Και απορουσα επειδη νομιζα πως δεν το ειχατε θιξει...

ΚΕΕP POSTING....!!!
NBAholic
Μάλλον εμπνεύστηκε από το δικό μου...

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει αρκετή φαντασία τον τελευταίο καιρό με τα avatars...Μόνο ο ΜΖ δε λέει να το αλλάξει. Έλεος, βρε Μίσα, βάλε και καμιά άλλη, παρμένη από τις χρυσές σελίδες της Γιούτα. Την εικόνα του Τζόρνταν,π.χ, που καρφώνει μπροστά στο Μελ Τάρπιν ή το Μέγα Όστερταγκ σε κάποιο από τα περίφημα χορευτικά του*










*του Χακίμ, φυσικά, έτσι;
dizzy_fingers
21.gif

Couldn't agree more biggrin.gif thumbsup.gif!!!
MZ13
Εγώ και ο Warrior είμαστε της παλιάς σχολής και δεν αλλάζουμε τα avatar μας για ψήλου πήδημα.... 33.gif 33.gif

The best one is the first one..... cool.gif icon_drunk.gif

Αλλωστε δεν υπάρχει καλύτερο άπο το ήδη υπάρχον.... tongue.gif
NBAholic
QUOTE
Εγώ και ο Warrior είμαστε της παλιάς σχολής και δεν αλλάζουμε τα avatar μας για ψήλου πήδημα....


Εμείς από την άλλη είμαστε προοδευτικοί. Αν περιμέναμε από τη Γιούτα για κάποιο ψηλού πήδημα...(Όστερταγκ, Ίτον, Τάρπιν, Ντόναλντσον, Μπράντλεϊ...) tongue.gif















ΜΖ: "Έι, ο Μπράντλεϊ δεν έπαιξε ποτέ στη Γιούτα!" angry_red.gif
Ηοlic: "Έπαιξε όμως στο Μπρίγκχαμ Γιανγκ"! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.