Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
vastravoud
vs

Καλή αρχή να έχουμε smile.gif
damian
Δύσκολο ματς, όχι μόνο για τον ΠΑΟ αλλά πιστεύω και για κάθε ομάδα στην Ευρωλίγκα αφού η Ρεαλ διαθέτει ένα από τα καλύτερα ρόστερ. Επίσης μου έχει κάνει εντύπωση ο προγραμματισμός των Ισπανών, που κάνουν υπερατλαντικό ταξίδι 2 μέρες πριν τον αγώνα....Αν μπορεί κάποιος ας γράψει ώρα και κανάλι μετάδοσης.
comrade
Αν δεν κανω λαθος, ΕΤ1 τη παρασκευη. Το εχει στο προγραμμα
lakersdynasty
Μόνο εγώ το βλέπω στον τίτλο? ohmy.gif

Πρέπει να έχω υπερφυσικές δυνάμεις cool.gif
damian
QUOTE (lakersdynasty @ Oct 8 2012, 23:15 ) *
Μόνο εγώ το βλέπω στον τίτλο? ohmy.gif

Πρέπει να έχω υπερφυσικές δυνάμεις cool.gif


όχι...πλέον το βλέπω και εγώ smile.gif
lakersdynasty
QUOTE(damian @ Oct 8 2012, 23:29 ) *
όχι...πλέον το βλέπω και εγώ smile.gif


φτου...και είχα ενθουσιαστεί sad.gif tongue.gif
TROGGS


...αυτος ο Mirotic ρε παιδια πρεπει να ειναι τρελο παικτακι...!!!μεχρι στιγμης στα φιλικα ειναι σουπερ και δεν νομιζω να εχουμε παικτη που μπορει να τον σταματησει...!!!
sni79per
με λιγοτερα επισημα ματς,με ροστερ που ψαχνεται για να δεσει κ με νεους παιχτες να προστιθενται προσφατα ειναι δυσκολο να παρουμε ενα τετοιο ματς.
προσωπικα θελω να δω διαθεση κ να το παλεψουμε.
δεν ξερω αν θα καταφερει ο λασμε να ειναι ετοιμος γιατι ειναι ισως ο μονος που μπορει να παει πανω στον μιροτιτς μαζι με τον τσαρτσα.
TROGGS
QUOTE(sni79per @ Oct 9 2012, 12:44 ) *
με λιγοτερα επισημα ματς,με ροστερ που ψαχνεται για να δεσει κ με νεους παιχτες να προστιθενται προσφατα ειναι δυσκολο να παρουμε ενα τετοιο ματς.
προσωπικα θελω να δω διαθεση κ να το παλεψουμε.
δεν ξερω αν θα καταφερει ο λασμε να ειναι ετοιμος γιατι ειναι ισως ο μονος που μπορει να παει πανω στον μιροτιτς μαζι με τον τσαρτσα.



τον Τσαρτσα τον σκεφτηκα και εγω αλλα δεν ξερω κατα ποσο τα ποδαρια του ειναι ικανα να τον παιξουν ο Λασμε μπορει αν και θα εχει ενα πολυ μικρο miss match αλλα σαν αλτικοτατος που ειναι εχει δυναμη ειναι και γρηγορος ισως ειναι καλυτερα ....

Το ματς παντως ναι ειναι δυσκολο πολυ δυσκολο και θεωρειται απο πολλους ηδη χαμενο... αλλα οπως λες και εσυ, αλλα πιστευω οτι ολοι συμφωνουμε οτι θελουμε τουλαχιστον η ομαδα μας να το παλεψει οσο παει και μπορει !!!!
sni79per
Ούρος Τρίπκοβιτς

«Η Ρεάλ διαθέτει εξαιρετικό σύνολο και τη δεδομένη στιγμή είναι μακράν η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος, ενώ έχει απίστευτη ταχύτητα. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις έναν παίκτη, άρα θα πρέπει να τους προσέξεις όλους. Τρέχουν και ειδικά τα γκαρντ ανεβάζουν τον ρυθμό. Η Ρεάλ φέτος απέκτησε και τον Ρούντι Φερντάντεθ, ο οποίος είναι απίστευτος παίκτης. Έχει ανεβάσει επίπεδο τη Ρεάλ. Δεν είναι εύκολο να τον σταματήσεις. Δίνει το σύνθημα», ήταν η αρχική τοποθέτηση του Τρίπκοβιτς για να προσθέσει:

«Ο Παναθηναϊκός πρέπει να πιέσει σε όλο το γήπεδο, να κάνει δυνατή άμυνα και να κοντρολάρει το ματς. Δεν είναι εύκολο, αλλά μπορεί να το κάνει. Σίγουρα έχασε αρκετούς παίκτες, ενώ αποχώρησε και ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς, αλλά ο Παναθηναϊκός ξέρει να κερδίζει τα παιχνίδια. Η Ρεάλ πλην του Μπέγκιτς δεν έχει άλλον δυνατό παίκτη στη φροντ λάιν, οπότε ο Παναθηναϊκός είναι καλό να παίξει αρκετά με τον Σχορτσανίτη. Ίσως παίξει ρόλο το γεγονός ότι η Ρεάλ θα προέρχεται από ταξίδι από τις ΗΠΑ και δεν θα είναι τόσο φρέσκια».
TROGGS
QUOTE(sni79per @ Oct 9 2012, 13:43 ) *
Ούρος Τρίπκοβιτς

«Η Ρεάλ διαθέτει εξαιρετικό σύνολο και τη δεδομένη στιγμή είναι μακράν η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος, ενώ έχει απίστευτη ταχύτητα. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις έναν παίκτη, άρα θα πρέπει να τους προσέξεις όλους. Τρέχουν και ειδικά τα γκαρντ ανεβάζουν τον ρυθμό. Η Ρεάλ φέτος απέκτησε και τον Ρούντι Φερντάντεθ, ο οποίος είναι απίστευτος παίκτης. Έχει ανεβάσει επίπεδο τη Ρεάλ. Δεν είναι εύκολο να τον σταματήσεις. Δίνει το σύνθημα», ήταν η αρχική τοποθέτηση του Τρίπκοβιτς για να προσθέσει:

«Ο Παναθηναϊκός πρέπει να πιέσει σε όλο το γήπεδο, να κάνει δυνατή άμυνα και να κοντρολάρει το ματς. Δεν είναι εύκολο, αλλά μπορεί να το κάνει. Σίγουρα έχασε αρκετούς παίκτες, ενώ αποχώρησε και ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς, αλλά ο Παναθηναϊκός ξέρει να κερδίζει τα παιχνίδια. Η Ρεάλ πλην του Μπέγκιτς δεν έχει άλλον δυνατό παίκτη στη φροντ λάιν, οπότε ο Παναθηναϊκός είναι καλό να παίξει αρκετά με τον Σχορτσανίτη. Ίσως παίξει ρόλο το γεγονός ότι η Ρεάλ θα προέρχεται από ταξίδι από τις ΗΠΑ και δεν θα είναι τόσο φρέσκια».


χμμ!! οσο αφορα τον Μπεγκιτς (ειναι τερας ομως 2.16) και την ελειψη σεντερς εχει δικιο και ισως εκει θα πονταρουμε νομιζω την Παρασκευη...και απο οτι καταλαβαινω στηριζομαστε και σε ενα jet lag...ποτε τελειωνουν αυτοι τα φιλικα στο Αμερικα και γυρνανε...??χθες ηταν το τελευταιο τους??
sni79per
ναι.
TROGGS
QUOTE(sni79per @ Oct 9 2012, 14:02 ) *
ναι.



...μαλιστα...ε!οσο νανε συμφωνα με επιστημονικες ερευνες ενα τριημερο το λιγοτερο το θελεις για να συνελθεις απο τετοια ταξιδια τι να πω ...θα τους πετυχουμε σαν κοτοπουλα και θα τους σκισουμε ο αρχηγος και ο Σοφο να ναι καλα...!!!!
patrickdrd
μπα, στους 8,5 το χαντικαπ στον οπαπ, δωρακι μου μυριζει ο ασσος laugh.gif rolleyes.gif
xristos_metal
Δυσκολο πολυ το ματς. Αλλα μην υποτιματε τον Παναθηναικο, εχει βαρια φανελα και Διαμαντιδη. Η λογικη λεει παντως οτι θα χασει.
ALdaperan
Πολύ σίγουρους σας ακούω όλους .
Και η ρεάλ έχει αρκετούς νέους παίκτες αν δεν κάνω λάθος που δεν έχουν δέσεις 100% όλοι σαν ομάδα
Έπειτα μην ξεχνάμε ότι παίζουμε στο οακκα !!

50-50 το βλέπω εγω !
TROGGS
QUOTE(ALdaperan @ Oct 9 2012, 19:02 ) *
Πολύ σίγουρους σας ακούω όλους .
Και η ρεάλ έχει αρκετούς νέους παίκτες αν δεν κάνω λάθος που δεν έχουν δέσεις 100% όλοι σαν ομάδα
Έπειτα μην ξεχνάμε ότι παίζουμε στο οακκα !!

50-50 το βλέπω εγω !



Εξω παιζουμε φιλε μου γι αυτο το βλεπουμε ολοι δυσκολο ...αν παιζαμε ΟΑΚΑ ναι θα ηταν αλλιως...!!!
ALdaperan
QUOTE (TROGGS @ Oct 9 2012, 19:28 ) *
Εξω παιζουμε φιλε μου γι αυτο το βλεπουμε ολοι δυσκολο ...αν παιζαμε ΟΑΚΑ ναι θα ηταν αλλιως...!!!

Nαι έχεις δίκιο, μπερδεύτηκα επειδη το δείχνει και η ερτ tongue.gif
Όντως έξω είναι 60-40 τουλάχιστον υπέρ της ρεάλ τη δεδομένη στιγμή ohmy.gif
A.CAB
Ρεάλ το βλέπω το ματσάκι αλλά ελπίζω σε καλή εμφάνιση δεδομένης της εποχής και των συνθηκών (τραυματισμοί, νέοι παίχτες κτλ). Τα υπερατλαντικά παιχνίδια και ταξίδια θα λειτουργήσουν υπέρ μας νομίζω αλλά όπως και να 'χει εκτός έδρας με ισπανική ομάδα (που είναι σίγουρα πιο έτοιμη από μας) και με τέτοιο ρόστερ, κάνει το έργο μας δύσκολο. Αλλά όχι απίθανο.
Η έλλειψη σοβαρών φιλικών το καλοκαίρι μπορεί να μας κοστίσει.
Δίνω 70-30 υπέρ της Ρεάλ αλλά ελπίζω για το αντίστροφο.
j-kidd13
Πρωτιστως θελουμε μια καλη εμφανιση νομιζω...
Η Ρεαλ ειναι ξεκαθαρα το φαβορι τη δεδομενη στιγμη,αλλα και το γεγονος οτι θα ερθει απο την Αμερικη παιζει το ρολο του στο πως θα παρουσιαστει η ομαδα...
Με απασχολει πολυ το μαρκαρισμα του Μιροτιτς...Γιατι πες στον Ρουντι θα στειλουμε τον Μπραμος....tongue.gif

sni79per
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος θα ταξιδέψει μαζί με την πράσινη αποστολή στην ισπανική πρωτεύουσα δείχνοντας έτσι για μία ακόμα φορά ότι βρίσκεται στο πλευρό των παικτών και του Αργύρη Πεδουλάκη.

sni79per
Άλλαξε η ώρα έναρξης του Ρεάλ - Παναθηναϊκός

Τρία τέταρτα αργότερα θα ξεκινήσει η αναμέτρηση της πρεμιέρας της Ευρωλίγκας μετά από αίτημα της κρατικής τηλεόρασης.

Η Ευρωλίγκα έκανε δεκτό το αίτημα της ΝΕΤ που δεν ήθελε να έχουν κοινή ώρα έναρξης ο αγώνας μπάσκετ του Παναθηναϊκού και η αναμέτρηση της Εθνικής ποδοσφαίρου με την Βοσνία.

Το ματς που θα γίνει την Παρασκευή θα ξεκινήσει στις 22.30 και όχι στις 21.45 όπως ήταν προγραμματισμένο.


ALdaperan
QUOTE (sni79per @ Oct 10 2012, 16:04 ) *
Άλλαξε η ώρα έναρξης του Ρεάλ - Παναθηναϊκός

Τρία τέταρτα αργότερα θα ξεκινήσει η αναμέτρηση της πρεμιέρας της Ευρωλίγκας μετά από αίτημα της κρατικής τηλεόρασης.

Η Ευρωλίγκα έκανε δεκτό το αίτημα της ΝΕΤ που δεν ήθελε να έχουν κοινή ώρα έναρξης ο αγώνας μπάσκετ του Παναθηναϊκού και η αναμέτρηση της Εθνικής ποδοσφαίρου με την Βοσνία.

Το ματς που θα γίνει την Παρασκευή θα ξεκινήσει στις 22.30 και όχι στις 21.45 όπως ήταν προγραμματισμένο.

πλάκα μας κάνουν ;
Ας το βάλουν και μετά τις 12 τα μεσάνυχτα
Ελεος
rchos
QUOTE(ALdaperan @ Oct 10 2012, 20:02 ) *
πλάκα μας κάνουν ;
Ας το βάλουν και μετά τις 12 τα μεσάνυχτα
Ελεος


Οι Ρώσσοι που είναι ολίγον τι πιο οργανωμένοι μερίμνησαν ήδη από την προηγούμενη βδομάδα ώστε ο αγώνας της Τσσκα ενώ ήταν να γίνει Παρασκευή να μεταφερθεί Πέμπτη γιατί Παρασκευή έπαιζε η εθνική τους στο ποδόσφαιρο.

Οι δικοί μας το σκέφτηκαν τελευταία στιγμή με συνέπεια τα αποτελέσματα να είναι αυτά.Εμένα δεν με ενοχλεί αφού απλώνονται οι ωρες αγώνων την Παρασκευή άρα θα δούμε περισσότερα πράγματα αλλά αντιλαμβάνομαι ότι είναι πολύ αργά το 22:30
PanosIlio
Ρε παιδιά, η ώρα του αγώνα είναι 21:30 τοπική, για την Ισπανία είναι μια χαρά.

Αφού το σκέφτηκαν τελευταία στιγμή δεν γινόταν κάτι άλλο.

Πάντως το 21:30 δεν είναι αργά για να παιχτεί μπάσκετ. Ούτε και 22:30 είναι αργά να βλέπεις μπάσκετ.
Ginobili
Κι είχα μια φαγούρα..να κάτσω να δω Εθνική... icon_drunk.gif Πείτε στις γυναίκες τώρα ότι Παρασκευή βράδυ θα βγούμε μετά τις 12:30 laugh.gif
vastravoud
Όπως και να 'χει πάντως προτιμούσα το παλιό σύστημα Τετάρτη-Πέμπτη......
rchos
QUOTE(vastravoud @ Oct 10 2012, 21:09 ) *
Όπως και να 'χει πάντως προτιμούσα το παλιό σύστημα Τετάρτη-Πέμπτη......


είναι πολύ σωστή η κίνηση Πέμπτη-Παρασκευή.

Με αντίπαλο το Τσαμπιονς λιγκ δεν πας πουθενά
HLR CENATION
Ναι Παρασκευη είναι πιο ωραία επειδή δεν έχει αθλητικά γεγονότα.

Όσο για το ματς βλέπω εύκολα η δύσκολα να επικρατεί η Ρεαλ.

Αυτο που περιμένω είναι να ποστάρουν συνεχώς ο Διαμαντιδης με τον Ουκιτς τους οχι και τοσο καλους αμυντικους Λιουλ και Ροντριγκεζ.

Επίσης δεν πιστεύω ότι μπορεί να ανταπεξέλθει στην άμυνα ο Πανκο πανω στον Μιροτις.

Ο αθλητικος Μπραμος είναι ο μονος που μπορεί να πιάσει τον Ρουντι.

Βλεπω νικη της Ρεαλ απο 7 ποντους και πανω.

Το σίγουρο είναι ότι ο Παναθηναικος για να μην χάσει τα αυγά και τα πασχαλια θα πρέπει να επιδιώξει να πάει σε σετ παιχνιδι.
rchos
Άρθρο του Superbasket.gr


Επική Cult ελληνική αθλητική δημοσιογραφία.

Χωρίς Χαραλαμπόπουλο στην Μαδρίτη ο τίτλος.

Περιμένω αν χάσει ο Παναθηναικός να αναφερθεί και σαν λόγος ήττας... tongue.gif
Ginobili
QUOTE(rchos @ Oct 10 2012, 18:36 ) *
Άρθρο του Superbasket.gr


Επική Cult ελληνική αθλητική δημοσιογραφία.

Χωρίς Χαραλαμπόπουλο στην Μαδρίτη ο τίτλος.

Περιμένω αν χάσει ο Παναθηναικός να αναφερθεί και σαν λόγος ήττας... tongue.gif

Ανθή Ντάρδη...ρεπόρτερ από τις λίγες..
Zoys
QUOTE(Ginobili @ Oct 10 2012, 21:41 ) *
Ανθή Ντάρδη...ρεπόρτερ από τις λίγες..

offtopic.gif με αφορμή το σχόλιο του Ginobili.
Το φυτώριο ανερχόμενων δημοσιογράφων superbasket.gr συνεχίζει ακάθεκτο την παραγωγή. Άσχετο με το topic, αλλά η Αλεξάνδρα Κοντολέων ανακάλυψε ότι σήμερα έπαιζε η Μπάμπεργκ για το γερμανικό πρωτάθλημα και επικράτησε μάλιστα της Γκίσεν (η ομάδα είναι κανονικά η Βούρτζμπουργκ). (http://www.superbasket.gr/permalink/169164.html)
A.CAB
http://www.leoforos.gr/article/47047/sten-athena-o-lasme

Αυτό δεν είναι καλό, ειδικά με την μέτρια κατάσταση στην οποία δείχνει να βρίσκεται ο Άρμστρονγκ.
Δεν λέω ότι ο Λάσμε θα έκανε παπάδες με 4 μέρες προπόνηση αλλά για βάθος πάγκου και λόγω προσόντων και εμπειρίας μπορούσε να προσφέρει κανά 5-10λεπτο.
lakersdynasty
QUOTE(A.CAB @ Oct 11 2012, 16:23 ) *
http://www.leoforos.gr/article/47047/sten-athena-o-lasme

Αυτό δεν είναι καλό, ειδικά με την μέτρια κατάσταση στην οποία δείχνει να βρίσκεται ο Άρμστρονγκ.
Δεν λέω ότι ο Λάσμε θα έκανε παπάδες με 4 μέρες προπόνηση αλλά για βάθος πάγκου και λόγω προσόντων και εμπειρίας μπορούσε να προσφέρει κανά 5-10λεπτο.


όπως είχε αναφερθεί και σε άλλες περιπτώσεις προσθηκών απο τραυματισμούς σε προηγούμενα ματς το θέμα είναι ποιοί έχουν βρεθεί μεταξύ τους και σε δεύτερη φάση οι ικανότητες τους.

5-10 λεπτά έχεις την δυνατότητα να δείξεις τα προσόντα σου εαν έχεις βρεθέι με την ομάδα. Αν όχι σημαίνει ότι δεν έχεις καμία εμπειρία.

Ο Αρμστρονγκ όσο κακή εικόνα και να είχε στα φιλικά, έχει τουλάχιστον αγωνιστεί με την ομάδα. Ο Πεδουλάκης μάλλον φοβάται ότι απο την μια θα κάψει τον Λάσμε ενώ την ίδια ώρα καθαρά λόγω μη προσαρμογής δεν πρόκειται να σώσει την ομάδα με την παρουσία του.
sni79per
o κοουτς βλεπει τις προπονησεις αρα...
A.CAB
QUOTE(lakersdynasty @ Oct 11 2012, 17:03 ) *
όπως είχε αναφερθεί και σε άλλες περιπτώσεις προσθηκών απο τραυματισμούς σε προηγούμενα ματς το θέμα είναι ποιοί έχουν βρεθεί μεταξύ τους και σε δεύτερη φάση οι ικανότητες τους.

5-10 λεπτά έχεις την δυνατότητα να δείξεις τα προσόντα σου εαν έχεις βρεθέι με την ομάδα. Αν όχι σημαίνει ότι δεν έχεις καμία εμπειρία.

Ο Αρμστρονγκ όσο κακή εικόνα και να είχε στα φιλικά, έχει τουλάχιστον αγωνιστεί με την ομάδα. Ο Πεδουλάκης μάλλον φοβάται ότι απο την μια θα κάψει τον Λάσμε ενώ την ίδια ώρα καθαρά λόγω μη προσαρμογής δεν πρόκειται να σώσει την ομάδα με την παρουσία του.


Εντάξει ρε τα ξέρουμε αυτά. Δίκιο έχεις. Απλά να 'χαμε να λέγαμε.
Δεν χάθηκε ο κόσμος απλά στο μυαλό μου ο Λάσμε είναι πολύ πιο έμπειρος και ποιοτικός από τον Σκορδίλη ας πούμε και μπορεί να βοηθήσει έστω για να παίξει ξύλο, άμυνα και να μαζέψει κανά ριμπάουντ παρά πάνω για κανά 10λεπτο το πολύ. Λογικό είναι βέβαια να μην έχει σωστά πατήματα από τη μικρή διάρκεια των προπονήσεων. Ο Πεδουλάκης σίγουρα ξέρει καλύτερα.

Απλά να 'χουμε και καβάτζα για γκρίνια άμα χάσουμε λόγω ψηλών smiley.gif
lakersdynasty
QUOTE(A.CAB @ Oct 11 2012, 18:05 ) *
Εντάξει ρε τα ξέρουμε αυτά. Δίκιο έχεις. Απλά να 'χαμε να λέγαμε.
Δεν χάθηκε ο κόσμος απλά στο μυαλό μου ο Λάσμε είναι πολύ πιο έμπειρος και ποιοτικός από τον Σκορδίλη ας πούμε και μπορεί να βοηθήσει έστω για να παίξει ξύλο, άμυνα και να μαζέψει κανά ριμπάουντ παρά πάνω για κανά 10λεπτο το πολύ. Λογικό είναι βέβαια να μην έχει σωστά πατήματα από τη μικρή διάρκεια των προπονήσεων. Ο Πεδουλάκης σίγουρα ξέρει καλύτερα.

Απλά να 'χουμε και καβάτζα για γκρίνια άμα χάσουμε λόγω ψηλών smiley.gif


Μερικές φορές όντως πρέπει να μην απαντάω...είναι καλύτερα laugh.gif

Ναι καταλαβαίνω, απλά τα 5-10 λεπτά είναι μισή-μια περίοδος και σε τόσο χρονικό διάστημα χάνεις έναν ολόκληρο αγώνα.Οπότε ας πάνε αυτοί που ξέρουν ο ένας τον άλλο και βλέπουμε.

Στο κάτω κάτω αν δεν μπορείς να βρεθείς με τους άλλους είτε επιθετικά είτε αμυντικά δεν θα υπάρχουν καν ριμπάουντ για να πάρεις
tongue.gif
giotis1985
Καλη επιτυχια σημερα..ευκαιρια να δουμε κατι καινουριο χωρις το αγχος του φαβορι μετα απο πολλα χρονια
paodynasty
QUOTE(giotis1985 @ Oct 12 2012, 21:41 ) *
Καλη επιτυχια σημερα..ευκαιρια να δουμε κατι καινουριο χωρις το αγχος του φαβορι μετα απο πολλα χρονια


yessssss thumbsup.gif
ALdaperan
Armstrong blech.gif
Harvester
καλη αρχη ρε μαγκες
Zoys
Γνωρίζω ότι το παιχνίδι το μεταδίδει η ΝΕΤ, αλλά για κάποιο λόγο δεν έχω τη δυνατότητα να το δω από TV. Αν έχει βρει κάποιος λινκ ας βοηθήσει γιατί το μόνο που βρήκα είναι κακής ποιότητας.
ALdaperan
QUOTE (Zoys @ Oct 12 2012, 22:43 ) *
Γνωρίζω ότι το παιχνίδι το μεταδίδει η ΝΕΤ, αλλά για κάποιο λόγο δεν έχω τη δυνατότητα να το δω από TV. Αν έχει βρει κάποιος λινκ ας βοηθήσει γιατί το μόνο που βρήκα είναι κακής ποιότητας.

κανει stream η ερτ απο το site της : http://www.ert.gr/webtv/web-tv-live/ert-websport2-live
και εγω απο εκει το βλεπω.. Το ψηφιακό σήμα της ερτ δεν πιάνει :@
Zoys
QUOTE(ALdaperan @ Oct 12 2012, 22:44 ) *
κανει stream η ερτ απο το site της : http://www.ert.gr/webtv/web-tv-live/ert-websport2-live
και εγω απο εκει το βλεπω.. Το ψηφιακό σήμα της ερτ δεν πιάνει :@

Ωχ, ναι. Στην αρχή πήγα στο live της ΝΕΤ και μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν μεταδίδει λόγω πνευματικών δικαιωμάτων και νόμιζα ότι δεν θα το έδειχνε καθόλου. Σ' ευχαριστώ.
damian
αν είσαι εντός Ελλάδος μπες στο web tv της ERT www.ert.gr
lightday
Armstrong --- μάλλον η πρώτη αλλαγή ξένου ..
κατά τα άλλα μας περίμενα χειρότερους και λόγο έλλειψη αγώνων και παιχτών... Μέχρι στιγμής παίζουν με αρκετό μυαλό και ψύχραιμα.
Zoys
Η Ρεάλ έχει θολώσει για τα καλά. Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω τι σκεφτόταν ο Ρέγες όταν σούταρε από το τρίποντο. Κι ο Παναθηναϊκός βέβαια έκανε δύο συνεχόμενα απροσδόκητα λάθη (Διαμαντίδης-Κίτσεν).
paodynasty
πω πω πω!

θα ζήσουμε νέες μεγάλες μέρες
plo koon
Παίζει πολύ όμορφα ο ΠΑΟ. Αν κρατήσει τη συγκέντρωσή του θα κλείσει το σπίτι της Ρεάλ και θα στοχεύει καθαρά για πρωτιά.
androu
Μέχρι τώρα , ανέλπιστα καλά για τόσο νωρίς...ελπίζω να κρατήσει ο ρυθμός έτσι.

Υ.Γ. Τί φάση πήγε να βγάλει ο Σκορδίλης με το κάρφωμα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.