Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Γενικές συζητήσεις
skelters
ΔΙΠΛΗ ΠΙΚΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

1. ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΖΕΤΑΚΙ ( ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ)!!!!!!!!

2.ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ !!!!!! ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ !!!!!!!

(δημοσίευμα της Εσπρέσσο!!!!!!!)
rankin
QUOTE(skelters @ Sep 14 2009, 12:53 ) *
ΔΙΠΛΗ ΠΙΚΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

1. ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΖΕΤΑΚΙ ( ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ)!!!!!!!!

2.ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ !!!!!! ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ !!!!!!!

(δημοσίευμα της Εσπρέσσο!!!!!!!)

Μετα συγχωρήσεως, αλλά σιγά τα "ουά"
το "Ζετάκι" ήταν μοντέλο Β' εθνικής κατηγορίας, στα όρια της αφάνειας, που αναστήλωσε το όνομα της ως δεσμός (?) του Α. Ρέμου και ξαφνικά έγινε ηθοποιός, παίζοντας τον ρόλο της βλάχας, με προφορά στο -νι και στο -λι
Χωρίς να θέλω να συγκρουστώ με τους πιθανούς θαυμαστές της, δεν είναι ούτε ιδιαίτερα όμορφη (είναι αρκετά γλυκανάλατη μάλλον), ενώ από ταλέντο, θυμίζει τον Σκύλο μου όταν τον έβαλα να παίξει Σεξπιρ...

Επίσης, δεν γνωρίζω αν είναι με τον Παπαλουκά ή όχι, πάντως η προηγούμενη "φίλη" του, ήταν 2 κλάσεις ανώτερη (τουλάχιστον). Νομίζω την λένε Τσεκούρα, και είναι τούμπανο!

**Με τι ασχολούμαστε όταν δεν υπάρχει σοβαρή ειδησεογραφία, ε??
kaukasios
QUOTE(skelters @ Sep 14 2009, 12:53 ) *
ΔΙΠΛΗ ΠΙΚΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

1. ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΖΕΤΑΚΙ ( ΜΑΚΡΥΠΟΥΛΙΑ)!!!!!!!!

2.ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ !!!!!! ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ !!!!!!!

(δημοσίευμα της Εσπρέσσο!!!!!!!)

kαι τον αντωνη τον αφησε? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
skelters
QUOTE(rankin @ Sep 14 2009, 13:04 ) *
Μετα συγχωρήσεως, αλλά σιγά τα "ουά"
το "Ζετάκι" ήταν μοντέλο Β' εθνικής κατηγορίας, στα όρια της αφάνειας, που αναστήλωσε το όνομα της ως δεσμός (?) του Α. Ρέμου και ξαφνικά έγινε ηθοποιός, παίζοντας τον ρόλο της βλάχας, με προφορά στο -νι και στο -λι
Χωρίς να θέλω να συγκρουστώ με τους πιθανούς θαυμαστές της, δεν είναι ούτε ιδιαίτερα όμορφη (είναι αρκετά γλυκανάλατη μάλλον), ενώ από ταλέντο, θυμίζει τον Σκύλο μου όταν τον έβαλα να παίξει Σεξπιρ...

Επίσης, δεν γνωρίζω αν είναι με τον Παπαλουκά ή όχι, πάντως η προηγούμενη "φίλη" του, ήταν 2 κλάσεις ανώτερη (τουλάχιστον). Νομίζω την λένε Τσεκούρα, και είναι τούμπανο!

**Με τι ασχολούμαστε όταν δεν υπάρχει σοβαρή ειδησεογραφία, ε??

Αυτά είναι γούστα!!!!!
Δεν μίλησα για την καλλιτεχνική της αξία, η οποία σίγουρα δεν είναι τίποτα αξιόλογο!!!
Εγώ προσωπικά την βρίσκω πολύ όμορφη και γλυκιά !!!!!

Πάντως χιούμορ έκανα . Απλώς το είδα γραμμένο και το σχολίασα με κουτσομπολιστική διάθεση όπως έκανα και στην παρέα μου!!!!
rankin
QUOTE(skelters @ Sep 15 2009, 11:16 ) *
Αυτά είναι γούστα!!!!!
Δεν μίλησα για την καλλιτεχνική της αξία, η οποία σίγουρα δεν είναι τίποτα αξιόλογο!!!
Εγώ προσωπικά την βρίσκω πολύ όμορφη και γλυκιά !!!!!

Πάντως χιούμορ έκανα . Απλώς το είδα γραμμένο και το σχολίασα με κουτσομπολιστική διάθεση όπως έκανα και στην παρέα μου!!!!

Προφανώς και είναι προσωπικά γούστα όλα αυτά και φυσικά και εγώ χιούμορ κάνω!


kaukasios
QUOTE(skelters @ Sep 15 2009, 11:16 ) *
Αυτά είναι γούστα!!!!!
Δεν μίλησα για την καλλιτεχνική της αξία, η οποία σίγουρα δεν είναι τίποτα αξιόλογο!!!
Εγώ προσωπικά την βρίσκω πολύ όμορφη και γλυκιά !!!!!

Πάντως χιούμορ έκανα . Απλώς το είδα γραμμένο και το σχολίασα με κουτσομπολιστική διάθεση όπως έκανα και στην παρέα μου!!!!

φαινεται ομως οτι της ζετας της αρεσει το μπασκετ καθως δεν ειναι ο πρωτος μπασκετμπολιστας που βγαινει μαζι του.εχει υπαρξει και αλλος στον παρελθον.
colonel gomelsky
QUOTE(kaukasios @ Sep 15 2009, 14:56 ) *
φαινεται ομως οτι της ζετας της αρεσει το μπασκετ καθως δεν ειναι ο πρωτος μπασκετμπολιστας που βγαινει μαζι του.εχει υπαρξει και αλλος στον παρελθον.


Ποιός; Πάντως θα ήμουν πιο χαρούμενος ως οπαδός του ΠΑΟ αν ο Παπαλουκάς έκανε κάτι με την Κάρτσωνα. Η παικτική του καταστροφή θα ήταν σίγουρη. Δείτε Χατζή, Κωσταντίνου κτλ.
colonel gomelsky
Καινούριο παρασκήνιο:

Rich bitch! (γνωστή μάρκα ρούχων)

Έχετε ακούσει για εκείνον τον άτυχο τον Μέρφι. Τον έχει μνημονεύσει πολλάκις η Λόλα και όλοι τον βρίσκουν μπροστά τους. Αλλά βρε πουλάκι μου, μην τον προκαλείς κιόλας. Υπάρχει, λοιπόν, ο νόμος που λέει ότι θα δεις κάποιον που δεν θες την πλέον ακατάλληλη στιγμή. Άλλο, όμως, να τα φέρει έτσι η κακούργα η ζωή κι άλλο να το προκαλέσεις. Γιατί αν πας εκεί που ο άλλος συχνάζει, ε δεν σου φταίει η ζωή για την αντάμωση. Κάπως έτσι έχει και η ιστορία με τον Αντώνη Ρέμο, τη Ζέτα Μακρυπούλια και τον Θοδωρή Παπαλουκά.

Αν ήταν να αισθανθούν άσχημα που θα βρίσκονταν στον ίδιο χώρο, ας φρόντιζαν να αποφύγουν τη συγκεκριμένη καφετέρια. Δεν είναι μυστικό ότι ο Αντώνης Ρέμος συχνάζει στο “Rich” στην Γλυφάδα. Και, φυσικά, η Ζέτα γνώριζε ότι υπήρχε το ρίσκο της συνάντησης όταν επέλεγε να πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί με τον Παπαλουκά. Άλλο που δεν θέλει
και η μοίρα κι έφερε τη συνάντηση. Υπήρξε αμηχανία και παγωμάρα και ειδικά από τη γνωστή ηθοποιό. Ο Ρέμος έκανε την πρώτη κίνηση για να χαιρετήσει, αλλά τίποτα. Έκανε και δεύτερο κίνηση για να χαιρετήσει και πήρε... δώρο ένα παγωμένο χαμόγελο.

Έτσι, επέστρεψε στο τραπέζι του και πλέον ήταν φανερό ότι είχε χαλάσει η διάθεσή του. Μετά από 20 λεπτά έφυγε από το μαγαζί, όμως δεν ήθελε να κρατήσει μέσα του ό,τι ένιωθε. Καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες, παρά για κάτι που δεν έκανες που λέει και η Λόλα. Κι ένας Θεός ξέρει, πολλά δεν έκανε! Περνώντας, λοιπόν, από το τραπέζι του... νέου hot ζευγαριού, ψέλλισε ένα “ίσως κάποια άλλη φορά να τα πούμε”, με εμφανή διάθεση ειρωνείας και πικρίας. Και με το δίκιο του ο άνθρωπος!

Φαίνεται, όμως, πως εξίσου άσχημα ένιωσε και η Ζέτα Μακρυπούλια που δεν έδειχνε στη συνέχεια να διασκεδάζει και πολύ και λίγη ώρα μετά έφυγε μαζί με τον Θοδωρή. Και το μαγαζί ξέσπασε σε χειροκροτήματα για την παράσταση που παρακολούθησε!


http://www.gazzetta.gr/content/view/49555/210/
kseplenhs
ελπίζω να μην γυάλισε και η ζέτα στον μίλος και έχουμε (και) φέτος σε καμιά προπόνηση...ξεκαθάρισμα λογαρισμών...
Alexandris Eleftherios
Χμμμ ...

Να σηκώσουν χέρια όσοι θα τα έφτιαχναν με τον Παπαλουκά (έχει και στραβη μύτη τρομαρα του) και να σηκώσουν χέρια όσοι θα τα έφτιαχναν με την Ζέτα.

(Άντε γιατι δεν μας τα λέτε καλα ορισμένοι...) smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.