Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tο ALL STAR GAME (2018) ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑ U12!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
ZORRO
Aς θαυμάσουμε ατμόσφαιρα!
CATALUÑA vs ANDALUCÍA.- Campeonato España Selecciones Autonómicas 2018
Visit My Website
ggrilik
QUOTE (ZORRO @ Apr 26 2018, 23:00 ) *
Aς θαυμάσουμε ατμόσφαιρα!
CATALUÑA vs ANDALUCÍA.- Campeonato España Selecciones Autonómicas 2018
Visit My Website

Με χαμηλωμένη την μπασκέτα παρακαλώ.
ZORRO
QUOTE(ggrilik @ Apr 26 2018, 23:04 ) *
Με χαμηλωμένη την μπασκέτα παρακαλώ.

είναι ΜΙΝΙ!! Και δεν παιζουν και το καλύτερο μπάσκετ!! Στην ατμόσφαιρα στάθηκα!
benchwarmer
QUOTE(ggrilik @ Apr 26 2018, 23:04 ) *
Με χαμηλωμένη την μπασκέτα παρακαλώ.


To συγκεκριμένο το έχω ακούσει σε ανύποπτο χρόνο σε μία συνέντευξη του Φασούλα, και ταυτίστηκα αμέσως.
Πάρα πολλά παιδιά (ειδικά κορίτσια) βρίσκουν τρομερά δύσκολο το μπάσκετ για αυτόν τον λόγο, δεν φτάνουν την μπασκέτα tongue.gif Τι να την κάνεις την ντρίμπλα στα διάφορα drills με τους κώνους, αν τελικά φτάνεις από κάτω και αντί για λέι-απ μοιάζεις σαν να κάνεις σφαιροβολία... Θα πρέπει να το σκεφτούμε πάρα πολύ σοβαρά, ακόμα και για κατηγορία μέχρι τις παγκορασίδες.

*Αν ισχύει ήδη κάτι τέτοιο και δεν το ξέρω θα μιλάμε για τρομερό αυτογκόλ, αλλά οι γνώσεις μου στις γυναικείες υποδομές είναι σχεδόν μηδαμινές smile.gif rolleyes.gif
ggrilik
QUOTE (benchwarmer @ Apr 26 2018, 23:09 ) *
To συγκεκριμένο το έχω ακούσει σε ανύποπτο χρόνο σε μία συνέντευξη του Φασούλα, και ταυτίστηκα αμέσως.
Πάρα πολλά παιδιά (ειδικά κορίτσια) βρίσκουν τρομερά δύσκολο το μπάσκετ για αυτόν τον λόγο, δεν φτάνουν την μπασκέτα tongue.gif Τι να την κάνεις την ντρίμπλα στα διάφορα drills με τους κώνους, αν τελικά φτάνεις από κάτω και αντί για λέι-απ μοιάζεις σαν να κάνεις σφαιροβολία... Θα πρέπει να το σκεφτούμε πάρα πολύ σοβαρά, ακόμα και για κατηγορία μέχρι τις παγκορασίδες.

*Αν ισχύει ήδη κάτι τέτοιο και δεν το ξέρω θα μιλάμε για τρομερό αυτογκόλ, αλλά οι γνώσεις μου στις γυναικείες υποδομές είναι σχεδόν μηδαμινές smile.gif rolleyes.gif

Οι Ισπανοί το κάνουν και για τ αγόρια.
ema
Το γήπεδο το είδατε;;; Τον κόσμο;;;
Μακάρι κάποτε και στην Ελλάδα.
ZORRO
QUOTE(ema @ Apr 26 2018, 23:27 ) *
Το γήπεδο το είδατε;;; Τον κόσμο;;;
Μακάρι κάποτε και στην Ελλάδα.

είναι θεαματικό μπάσκετ παιζουν παρομοια με μας ... πρες.... 3ποντο
πασες 1 χερι.... απλα αλλες ταχυτητες
πιο πισω λιγο κ οχι προσποιήσεις! Καλό είναι να τα βλέπουμε και μεις!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.