Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χαιρετώ!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Seb12
Καλημέρες σε όλους!

Σεμπάστιαν από Κέρκυρα, 19, φίλαθλος του Ολυμπιακού και υποστηρικτής των SEATTLE SuperSonics και της Νέας Ορλεάνης (με Jazz ξεκινήσαμε, βολευόμαστε με τους Χόρνετς τώρα). Ήμουν και (πολύ) παλιά μέλος στο forum, o dizzy ίσως μαντέψει ποιός είμαι (θα τον παιδέψω λίγο, το μοναδικό hint είναι ότι τότε λεγόταν overplay το forum).

Αποφάσισα μετά από καιρό να ξαναγραφτώ μιας και...λίγο η March Madness, λίγο η Ευρωλίγκα, λίγο το NBA και λίγο τα Play Offs στην Ελλάδα, σηκώνει κουβέντα η κατάσταση! Να κάνω και τις προβλέψεις μου; Σιένα, Βοστώνη και ΠΑΟ... smile.gif

Αυτά για αρχή, θα τα ξαναπούμε!
Rondo
QUOTE(Seb12 @ Apr 25 2008, 04:46 ) *
Καλημέρες σε όλους!

Σεμπάστιαν από Κέρκυρα, 19, φίλαθλος του Ολυμπιακού και υποστηρικτής των SEATTLE SuperSonics και της Νέας Ορλεάνης (με Jazz ξεκινήσαμε, βολευόμαστε με τους Χόρνετς τώρα). Ήμουν και (πολύ) παλιά μέλος στο forum, o dizzy ίσως μαντέψει ποιός είμαι (θα τον παιδέψω λίγο, το μοναδικό hint είναι ότι τότε λεγόταν overplay το forum).

Αποφάσισα μετά από καιρό να ξαναγραφτώ μιας και...λίγο η March Madness, λίγο η Ευρωλίγκα, λίγο το NBA και λίγο τα Play Offs στην Ελλάδα, σηκώνει κουβέντα η κατάσταση! Να κάνω και τις προβλέψεις μου; Σιένα, Βοστώνη και ΠΑΟ... smile.gif

Αυτά για αρχή, θα τα ξαναπούμε!

Καλώς (ξανά)ήρθες φίλε και καλά ποστ να έχεις...
Pierce
welcome home λοιπον απο εμενα, και καλες συζητησεις biggrin.gif
nikolas12
QUOTE(Seb12 @ Apr 25 2008, 04:46 ) *
Καλημέρες σε όλους!

Σεμπάστιαν από Κέρκυρα, 19, φίλαθλος του Ολυμπιακού και υποστηρικτής των SEATTLE SuperSonics και της Νέας Ορλεάνης (με Jazz ξεκινήσαμε, βολευόμαστε με τους Χόρνετς τώρα). Ήμουν και (πολύ) παλιά μέλος στο forum, o dizzy ίσως μαντέψει ποιός είμαι (θα τον παιδέψω λίγο, το μοναδικό hint είναι ότι τότε λεγόταν overplay το forum).

Αποφάσισα μετά από καιρό να ξαναγραφτώ μιας και...λίγο η March Madness, λίγο η Ευρωλίγκα, λίγο το NBA και λίγο τα Play Offs στην Ελλάδα, σηκώνει κουβέντα η κατάσταση! Να κάνω και τις προβλέψεις μου; Σιένα, Βοστώνη και ΠΑΟ... smile.gif

Αυτά για αρχή, θα τα ξαναπούμε!


Γεια σου Σεμπαστιαν καλα ποστ.Απο το παραπανω ποστ καταλαβα οτι εχεις μεγαλη ενεργητικοτητα ειδικα οταν το διαβασα γρηγορα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.