Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dizzy's DVDs
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Έχω τα παρακάτω (λίγα προς το παρόν) dvd. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ζητήσει ανταλλαγή.

- DVD με 1,5 gb περίπου από μπασκετικά βιντεάκια που έχω κατεβάσει από το ίντερνετ. Περιέχει βίντεο παιχτών ΝΒΑ, streetball, ευρωπαϊκό μπάσκετ κ.α. (από εκεί ανεβάζω στο downloads).
- Το DVD με την dream team, που δόθηκε από μία εφημερίδα πρόσφατα, για όποιον δεν πρόλαβε την προσφορά.
- Όλα τα VCD του Παναθηναϊκού που δόθηκαν από την sportime.

- NBA All Star Game 1990 (ισπανική περιγραφή)
- Lakers - Toronto (ισπανική περιγραφή). Ολόκληρο το ιστορικό παιχνίδι των 81 πόντων του Kobe Bryant.
- Αφιέρωμα στον Νίκο Γκάλη από την εφημερίδα "Αγγελιοφόρος".
- Άρης-Πανιώνιος. Ο συγκλονιστικός επαναληπτικός του Uleb Cup.
- ΝΒΑ's 100 greatest plays DVD.
- NBA Mile High legend of the slam dunk. Η ιστορία των διαγωνισμών καρφωμάτων. Ένα αφιέρωμα που έδειξε στο περσινό all star game.
- Beyond the glory: Kobe Bryant. Αφιέρωμα στον Kobe Bryant.
- ESPN Sports Century: Magic Johnson. Αφιέρωμα στον Magic Johnson.
- ESPN The life of Allen Iverson. Mία ματιά στην καθημερινότητα του Allen Iverson.

Αν δεν έχετε τίποτα να δώσετε, δεν παίζει και μεγάλο πρόβλημα wink.gif.

Κάντε ένα ποστ όσοι ενδιαφέρεστε να ανταλλάξετε κάτι με κάποιο από τα παραπάνω.
harris
Εγω πως μπορω να δω τα τρια ολ σταρ???? τι θες απο εμενα???
dizzy_fingers
Τί έχεις να δώσεις?
Άνοιξε ένα τόπικ με αυτά που μπορείς να προσφέρεις για να ξέρουν κι οι άλλοι. wink.gif
dizzy_fingers
Μία ανανέωση, τώρα που βάλαμε dsl biggrin.gif:

- NBA All Star Game 1990 (ισπανική περιγραφή)
- Lakers - Toronto (ισπανική περιγραφή). Ολόκληρο το ιστορικό παιχνίδι των 81 πόντων του Kobe Bryant.
- Αφιέρωμα στον Νίκο Γκάλη από την εφημερίδα "Αγγελιοφόρος".
- Άρης-Πανιώνιος. Ο συγκλονιστικός επαναληπτικός του Uleb Cup.
- ΝΒΑ's 100 greatest plays DVD.
- NBA Mile High legend of the slam dunk. Η ιστορία των διαγωνισμών καρφωμάτων. Ένα αφιέρωμα που έδειξε στο περσινό all star game.
- Beyond the glory: Kobe Bryant. Αφιέρωμα στον Kobe Bryant.
- ESPN Sports Century: Magic Johnson. Αφιέρωμα στον Magic Johnson.
- ESPN The life of Allen Iverson. Mία ματιά στην καθημερινότητα του Allen Iverson.
NBAholic
QUOTE
- Αφιέρωμα στον Νίκο Γκάλη από την εφημερίδα "Αγγελιοφόρος".


Πότε κυκλοφόρησε αυτό;
Είναι DVD με Highlights ή έχει 50 λεπτά συνεντεύξεις και 5 λεπτά με παιχνίδι;

Ποια από αυτά τα κατέβασες απευθείας με DSL;
kolossos
Dizzy τΑ βιντεάκια αυτά από που τα κατεβάζεις; Όχι τπτ άλλο αλλά έχω και την dsl να κάθεται tongue.gif
dizzy_fingers
www.blue-white.gt

Απλά για να ξεκαθαρίζουμε, δεν είναι το παράνομο το site. Δε θα βρείτε δηλαδή mp3s, αλλά τα περισσότερα είναι rip από τηλεόραση. wink.gif

Καλό κατέβασμα Κολοσσέ!

Holic, τα κατέβασα όλα αυτά με dsl. Εσύ, ακόμα να βάλεις? tongue.gif
Το αφιέρωμα στον Γκάλη είναι μισό μισό συνεντεύξεις - φάσεις.
Μάλλον είναι παλιό οπότε γι'αυτό μπορεί να μην το πέτυχες.
NBAholic
Πώς μπαίνεις σαν guest;
dizzy_fingers
Δε μπορείς απ'όσο ξέρω. Πρέπει να γραφτείς.
Καθώς τα αρχεία που θα κατεβάζεις από εκεί θα είναι torrent, θα πρέπει να έχεις έναν torrent client, όπως το utorrent, shareaza, bittorrent κλπ...
sihainas
Ούτε να γραφτείς μπορείς γιατί προσωρινά τις έχουν απαγορεύσει τις νέες εγγραφές... (δυστυχώς πρέπει να ανεβάσω το ratio μου γιατί είναι 0,26 και κινδυνεύω με διαγραφή...)
kolossos
Dizzy είμαι ήδη γραμμένος εκεί. Δυστυχώς όμως έχω προβλήματα με το να κρατάω ψηλά το ratio... sad.gif
sihainas
Ναι κι εγώ...πρέπει να ανεβάσω τουλάχιστον 2-3 gb χωρίς να κατεβάσω καθόλου...αλλιώς...αστα...
lexx
Έχεις πολύ πράμα βλέπω 77.gif

Εγώ έχω σε διάφορα dvd και cd γύρω στα 20giga αγώνες, βιντεάκια, all-star, top 10 και ευρωπαικούς αγώνες και τον ιστορικό Ολυμπιακός - Bulls.

Αν παιχτεί καμιά συνάντηση θα φέρω πράγμα για ανταλλαγή. Το κακό είναι ότι τα περισσότερα τα έχω σε ισπανικό σχολιασμο 68.gif
dizzy_fingers
Blue-Whitegt κι εσύ?

Ά ρε "tyxarpaste", μας έχεις ταΐσει μπασκετοτόρεντ! laugh.gif
lexx
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 22 2006, 06:30 AM)
Blue-Whitegt κι εσύ?

Ά ρε "tyxarpaste", μας έχεις ταΐσει μπασκετοτόρεντ! laugh.gif
*

Χαχα, είμουν dj στο Blue-WhitegtRadio και technisian στα forum αλλά ποτέ δεν κατέβασα τίποτα. Οι πηγές μου είναι άλλες wink.gif - Κάτι μουλαράκια w00t.gif
Warrior
Dizzy,το Αρης-Πανιωνιος ειναι σε γαλλικη μεταδοση???
Γιατι επαθα ζημια...και πλεον μου λειπει και το πρωτο ημιχρονο... 40.gif
dizzy_fingers
Ναι. Είναι από το γαλλικό eurosport.

Αν θέλεις κάτι πες μου και θα στο δώσω στο ΠΑΟ-Άρης. wink.gif
hellenic
Paidia mporeite na moy eksigisetai pos tha grafto ston www.blue-whitegt.com?
kolossos
Exoun kleidwsei tis eggrafes...
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 22 2006, 04:24 PM)
Ναι. Είναι από το γαλλικό eurosport.

Αν θέλεις κάτι πες μου και θα στο δώσω στο ΠΑΟ-Άρης. wink.gif
*



Tωρα που θα μου τα δωσεις??? huh.gif

Θελω το Αρης-Πανιωνιος για αρχη...και βλεπουμε!Μιας και το dvd τελικα
καταστραφηκε(weirdo γι'αυτο δεν σου στειλα pm τελικα)...

Καλα γιατι κλειδωσανε τις εγγραφες??Και το παλευα και γω,αλλα ακρη δεν
εβρισκα.. 39.gif
dizzy_fingers
Θα ανέβεις σχολή την Παρασκευή? Εγώ θα είμαι 12-2 πάνω.
Warrior
Πιθανοτατα..

Θα σε παρω τηλ. να βρεθουμε να τα πουμε κιολας!!
dizzy_fingers
Πες το μου έγκαιρα μόνο για να σου γράψω σήμερα το dvd (αφού παρασκευή είναι αύριο icon_drunk.gif ).
Περιμένω τηλεφώνημα το βράδυ όταν γυρίσεις από τη δουλειά. wink.gif
Warrior
Ποια δουλεια...παει!!!Τελειωσε η συμβαση,αστα... sad-smiley-009.gif
Τωρα εχει αρχισει η περιοδος των ισχνων αγελαδων.. sad.gif


Θα ανεβω μωρε,γραψτο!!
dizzy_fingers
Προς τους φίλους της Θεσσαλονίκης και γενικά Β.Ελλάδας.

Όπως έγραψα σε άλλο τόπικ, θα πάω στη Βέροια το προσεχές 3ήμερο, οπότε θα πεταχτώ στην Θεσσαλονίκη για λιγάκι.
Όποιος θέλει, λοιπόν, μπορώ να του δώσω ότι θέλει από τη λίστα που έχω παραθέσει παραπάνω.
morfi
φιλε dizzy_fingers, ενδιαφερομαι για μερικα απο αυτα που εχεις.Εχω και εγω πολλoυς αγωνες και αφιερωματα.Θες να σου στειλω λιστα?Μενεις αθηνα?
dizzy_fingers
Εξάρχεια μένω, οπότε μπορούμε να βρεθούμε κάπου στην Αθήνα (για κανά μπασκετάκι ίσως smile.gif ).
Πες μου τί θέλεις και για τα δικά σου άνοιξε ένα τόπικ με λίστα αυτών που έχεις, ώστε να τη δούνε κι άλλοι wink.gif.
Dromeas7
Εξάρχια?!?!?!?!?!?!?

Γειτονάκι δηλαδη!!Λοιόν θα ήθελα και εγω μερικά DVD.Τίποτα απο τα περσινά play-off του NBA υπάρχει?
Βέβαια δεν έχω τίποτα για να τα ανταλλάξω... blink.gif
Θα ήθελα αν υπάρχει και τίποτα απο NCAA...

peace.gif
dizzy_fingers
Ότι γράφω στη λίστα, έχω μόνο δυστυχώς...

Κοίτα και τα άλλα τόπικ αν θες κάτι (στου sarunas πιστεύω πως θα βρείς ό,τι ποθεί η ψυχή σου biggrin.gif).

Που μένεις γείτονα? biggrin.gif
sarounas
Όποιος ενδιαφέρεται για αγώνες στο μπάσκετ μπορεί να μου πει τι ψάχνει και εγώ μπορώ να του απαντήσω (σε pm) αν οι αγώνες υπάρχουν στην συλλογή μου, απλώς επειδή αυτό το διάστημα είμαι στην φάση της μετατροπής των παιχνιδιών από βίντεο σε dvd δεν ασχολούμε πολύ με ανταλλάγές και τέτοια, αλλά όποιος θέλει εδώ είμαι!
Αργότερα μπορεί να παραθέσω ολόκληρη την λίστα στο φόρουμ, τώρα δεν μπορώ διότι πρώτα πρέπει να γίνει μια επαναταξινόμιση και να πάρει μια τελική μορφή.
dizzy_fingers
Ολόκληρη τη λίστα?
Δε νομίζω...θα βαρύνει πολύ η βάση δεδομένων του φόρουμ laugh.gif!
Air Kef
-DVD με 1,5 gb περίπου από μπασκετικά βιντεάκια που έχω κατεβάσει από το ίντερνετ. Περιέχει βίντεο παιχτών ΝΒΑ, streetball, ευρωπαϊκό μπάσκετ κ.α. (από εκεί ανεβάζω στο downloads).
- NBA All star game (το παιχνίδι μόνο) 2005.
- NBA all star game (το παιχνίδι μόνο) 2004.
- NBA all star game (το παιχνίδι μόνο) 2001
- ESPN The life of Allen Iverson. Mία ματιά στην καθημερινότητα του Allen Iverson



Dizzy αυτά θα ήθελα.. biggrin.gif
Ότι προλάβεις-με σειρα προτερεότητας στα έχω!

Μπες να δεις αν σε ενδιαφέρει τπτ δικό μου.
Θα σου γράψω σίγουρα όλα μου τα βίντεο με αποσπάσματα.
dizzy_fingers
Παιδιά, λέω να σβήσω τα all star game από τη λίστα, καθώς πέρα από το ότι είναι κασέτες κι όχι dvd, τα έχω μοιράσει από εδώ κι από εκεί icon_drunk.gif.

Τα υπόλοιπα θα στα γράψω πάντως σε ένα dvd wink.gif.
Venceremos
Όποιος θέλει ας κάνει μια λίστα με το τι μπορεί να ανεβάσει σε μορφη πολ και να ψηφιζουν τα μέλη τι θέλουν να ανεβάσει πιο πολύ να ανεβάζει αυτό...
Johnnys
Θα με ενδιεφεραν το All star του 90 και το lakers-toronto.Να σου πω τν αληθεια δν εχω και πολλα.Εχω να σου δωσω παντως And 1mixtape(streetball),τo dvd dunks1 οπως και το ankle breakers(με φασεις-κολπα απο nba)επισης ολυμπιακος-bulls και ολο το ευρωμπασκετ 05 και τελικο87.Αυτα τα λιγα.
dizzy_fingers
"Λίγα"? biggrin.gif
Τα 3 πρώτα είναι just fine smile.gif.
Αθήνα μένεις?
Johnnys
Nαι πες.Νεα Μακρη για την ακριβεια αν εχεις ιδεα που πεφτει.
dizzy_fingers
Aν κατεβαίνεις κέντρο ή γύρω, Αθήνα μέσα στη βδομάδα μπορούμε να συναντηθούμε για λίγο να κάνουμε την ανταλλαγή.

Ή αν κανονίσουμε κανένα μπασκετάκι στις επόμενες μέρες κι έρθεις, τα πούμε εκεί.
Johnnys
Βασικα ειμαι μικρος ακομα 15-16 αρα μεσοβδομαδα ειναι καπως δυσκολο αν εχω μαθημα(παιζει και η καταληψη)..
dizzy_fingers
Οκ. Αν κάποτε αποφασίσεις να κατέβεις Αθήνα, στείλε ένα πμ μερικές μέρες πριν wink.gif.
Das Kapital
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 19 2006, 06:38 AM) *
Μία ανανέωση, τώρα που βάλαμε dsl biggrin.gif:

- NBA All Star Game 1990 (ισπανική περιγραφή)
- Lakers - Toronto (ισπανική περιγραφή). Ολόκληρο το ιστορικό παιχνίδι των 81 πόντων του Kobe Bryant.
- Αφιέρωμα στον Νίκο Γκάλη από την εφημερίδα "Αγγελιοφόρος".
- Άρης-Πανιώνιος. Ο συγκλονιστικός επαναληπτικός του Uleb Cup.
- ΝΒΑ's 100 greatest plays DVD.
- NBA Mile High legend of the slam dunk. Η ιστορία των διαγωνισμών καρφωμάτων. Ένα αφιέρωμα που έδειξε στο περσινό all star game.
- Beyond the glory: Kobe Bryant. Αφιέρωμα στον Kobe Bryant.
- ESPN Sports Century: Magic Johnson. Αφιέρωμα στον Magic Johnson.
- ESPN The life of Allen Iverson. Mία ματιά στην καθημερινότητα του Allen Iverson.

ντιζυ μπορεις να μου δανεισεις το ντιβιντι με τη ντριμ τιμ και το ματζικ? lal1-sm.gif cavs1-sm.gif sad.gif
t0ny3
AIR KEF θα με ενδιεφεραν τα NBA all star game (το παιχνίδι μόνο) 2004.
- NBA all star game (το παιχνίδι μόνο) 2001.τα δικα μου ειναι http://rapidshare.com/files/64364940/TONY.xls
εχω ανεβασει μια λιστα στο rapidshare.αν θες κανουμε καμια ανταλλαγη
kobe8god
Eχω Raptors-Rockets και κατεβαζω και αλλα παιχνιδια. Εχει κανεις βιντεο με γυναικειο μπασκετ?
peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.