Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
harris
Αλλο ένα μέλος του φόρουμ, από τα "ιδρυτικά", αυτά που έχουν βοηθήσει να κρατήσουμε ένα καλό επίπεδο έχει σήμερα γενέθλια... 41.gif

Βasketomania να σε χαιρόμαστε, να είσαι υγιής για να ποστάρεις και για να συνεχίσεις να παίζεις το μπασκετάκι που αγαπάς... 41.gif

Χρόνια πολλά και ζαχαρένια... icon_wave.gif

ΤΓ. και που είσαι... εάν είχατε πάρει την Βαρδάκη, τότε σας έβλεπα μέχρι Α1... τώρα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα αλλά δεν μασάτε... wink.gif
mikri prasini ollandeza
Χρόνια Πολλά!Να σε χαίρονται και να τους χαίρεσαι για χρόνια πολλά!!
morfi
Happy birthday and have a nice year! banana.gif
dizzy_fingers
Χρόνια πολλά B-mania biggrin.gif.
Basketomania
Thank you all !!!
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
Alexmei
πάρε και από εμένα το ποιο μικρό πράγμα που μπορώ να σου προσφέρω....ναι καλά μάντεψες χρόνια είναι αυτό που θα σου προσφέρω και ναι είναι το ποιο μικρό πράγμα cool.gif wink.gif Πλάκα κάνω. Να ζήσεις όσα χρόνια θες και ότι επυθημείς να το πάρεις! 41.gif



Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
Nα ζήσεις B-mania και χρόνια πολλά!!!!!
suspect
χρονια καλα!
Warrior
Xρονια πολλα και να σαι παντα καλα Basketomania!! 41.gif
womanplayer
Χρόνια Πολλά!οτι επιθυμεισ!
kolossos
Xρόνια πολλά και από εμένα!
Live strong
Αν και λίγο καθυστερημένα, rolleyes.gif σου εύχομαι κι εγώ ολόψυχα να τα εκατοστίσεις. smile.gif
Χρόνια πολλά, χρόνια καλά, γεμάτα υγεία, χαρά και πολλά πολλά καλάθια

wos_sport3.gif
Basketomania
Σας ευχαριστω ολους παιδια!!!
dizzy_fingers
Δε σε ρώτησα...τί έγινε με τη διπλωματική σου?
Basketomania
Την παρατησα...Ειχα καποιο προβλημα με την καθηγητρια...Δεν μπορουσα να τη βρω ποτε...Οποτε θα δωσω 2 μαθηματακια παραπανω που επιανε η εργασια...
tsops
Επίσης καθυστερημένα Χρόνια Πολλά και από εμένα (προφανώς δεν μπήκα στο forum τη μέρα που γιόρταζες rolleyes.gif )

Σου εύχομαι να έχεις κάθε επιτυχία στη ζωή σου, πρώτα επαγγελματικά και μετά μπασκετικά (καλό το μπασκετάκι αλλά δεν θα σου δώσει ψωμάκι να φας) και επίσης εύχομαι υγεία, χαρά και ευτυχία wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.